Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Pogledaj rezultate ankete: Što mislite o NLO-ima?
Zemaljskoga su podrijetla 18 22.22%
Zemaljskoga su i vanzemaljskog podrijetla 45 55.56%
Neutralan sam. 18 22.22%
Glasovatelji: 81. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2012., 21:23   #1981
Obraćajući pažnju na mišljenje fizičara da je našoj dimenziji nemoguće stići do nas sa udaljenih zvijezda FTL brzinom, nekako sam uvjereniji da su ta "tijela" do nas došla iz viših dimenzija. I ako takvi uređaji kretanje vrše prolaskom kroz dimenzije, uopće nije nužan fiksni oblik tanjura, već nešto dinamično.

Ako ništa, više dimenzije nisu istražene, pa ne možemo reći da ne postoje. U svakom slučaju nisu mi dragi, jedino njihova tehnologija je neodoljiva.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 22:51   #1982
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Obraćajući pažnju na mišljenje fizičara da je našoj dimenziji nemoguće stići do nas sa udaljenih zvijezda FTL brzinom, nekako sam uvjereniji da su ta "tijela" do nas došla iz viših dimenzija. I ako takvi uređaji kretanje vrše prolaskom kroz dimenzije, uopće nije nužan fiksni oblik tanjura, već nešto dinamično.

Ako ništa, više dimenzije nisu istražene, pa ne možemo reći da ne postoje. U svakom slučaju nisu mi dragi, jedino njihova tehnologija je neodoljiva.
Slažem se s tvojim komentarom. Nego, zašto ti nisu dragi. Možda baš imaju smisao za humor.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 01:28   #1983
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Slažem se s tvojim komentarom. Nego, zašto ti nisu dragi. Možda baš imaju smisao za humor.
Nitko tko nepozvan dolazi nije mi drag (sumnjiv je).
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 11:43   #1984
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Nitko tko nepozvan dolazi nije mi drag (sumnjiv je).
A što ako nisu nepozvani došli ovdje? Ili, pak, ako su ovdje oduvijek?
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 11:48   #1985
moje iskustvo govori nešto sasma drugačije
- naime one koje smo sami prizvali početkom 90setih
napravili su nam totalnu devastaciju
__________________
što manje znaš više vjeruješ
nekson is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 12:30   #1986
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
A što ako nisu nepozvani došli ovdje? Ili, pak, ako su ovdje oduvijek?
Može se to sa nekim tko ima podvojen identitet, što je slučaj sa cijelim čovječanstvom, koje ne zna razlikovati istinu na osnovnom nivou, a kamo li na kosmičkom.

Biće da smo mi vanzemaljci i da treba da odemo sa Zemlje.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 13:14   #1987
Quote:
Marian Oden - Biće da smo mi vanzemaljci i da treba da odemo sa Zemlje.
Ja mislim da smo mi baš tu gdje trebamo biti. Je li život došao iz Svemira ( panspermija ), ili se razvio na samoj Zemlji, potpuno je nebitno. Bitno je samo da smo mi, ti, ja ovdje gdje trebamo biti. Ako uzmeš da ti nisi tijelo, već da si i svijest koja nije vezana za tijelo, onda na neki način i jesi izvanzemaljac ovdje, ne samo na Zemlji, nego u ovoj vidljivoj i opipljivoj stvarnosti.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 02:26   #1988
U knjigi "Hitler el ultimo avatara", Miguel Serrano, tada visokopozicionirani čileanski diplomat donosi presliku iz priručnika za Bundeswehr iz 50-ih godina gdje jasno piše da su "leteći tanjuri" kako ih se već tad počelo popularno zvati, izumljeni u njemačkoj tijekom II svjetskog rata. Tehnologiju su poslije 8operation Paperclip) preuzeli Amerikanci, a valjda je i razvili...
Caligula Caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 21:43   #1989
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Moja pretpostavka je da jesu. A ovo '' tanjuri ''. Možda mogu mijenjati oblike.
Ima puuuno vrsta koje koriste razne oblike transporta koji su ljudima teško zamislivi, tako da ima i puno oblika, puno modela itd. I razumiju strukturu stvarnosti i da je lokacija ustvari varijabla objekta, te oni to koriste za teleportaciju/'putovanje' i tako to.

Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Ja mislim da smo mi baš tu gdje trebamo biti. Je li život došao iz Svemira ( panspermija ), ili se razvio na samoj Zemlji, potpuno je nebitno. Bitno je samo da smo mi, ti, ja ovdje gdje trebamo biti. Ako uzmeš da ti nisi tijelo, već da si i svijest koja nije vezana za tijelo, onda na neki način i jesi izvanzemaljac ovdje, ne samo na Zemlji, nego u ovoj vidljivoj i opipljivoj stvarnosti.
Namaste!
__________________
worldbridger is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 22:04   #1990
http://dnevnik.hr/vijesti/zanimljivo...oj-zemlji.html

Sve je jasno.....

Naravno, kritičari će to izokrenuti u sprdnju....ali ko hebe kritičare.
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 05:15   #1991
Prije 12 god. pohodili me vanzemaljci.Iznenada su se pojavili u stanu kad sam se vratio sa šetnje.U njihovom društvu srce mi se zamrznulo i osjetio sam ledeno srce.Telepatski smo počeli razgovarati,a oni su snimili moje cijelo tijelo i mozak,a to je bilo jako ugodno.Prelazili su preko svakog dijelića tijela lagano ko perce,sve je bilo jako ugodno.Sjednuvši na kauč pokazali su mi njihov cockpit koji se prostirao preko cijele sobe.Ali da oni su bili nevidljivi za druge samo sam ih ja mogao vidjeti.Telepatski su mi pokazali njihovu planetu i u jednom trenutku ja sam počeo govoriti na nekom čudnom jeziku kojim oni govore.Ja vjerujem da će se oni vratiti.

Predanja predaka oči su mudrosti.
bela_mac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 19:00   #1992
Nikada nisam niti razmišljala o ovoj temi dok na vlastite oči nisam vidjela čudne leteće objekte i to u dva navrata. Prvi put 2011. godine u 6.mj u 2 sata ujutro, dvije zelene kugle lebdjele su iznad krovova zgarada preko ceste a njihova svjetla prolazila su po zidovima moje dnevne sobe. Drugi put je bilo ljetos, 7.mj, u predvečerje, sunce je taman zašlo, bila sam na balkonu; primijetila sam crni objekt pravokutnog oblika, koji je brzo prolazio preko neba, potrčala sam uzeti kameru, kada sam se vratila više ga nije bilo. Ostala sam stajati sva pod dojmom kada je iz oblaka izašlo svjetlo, poput ogromne zvijezde jakog sjaja; spuštalo se prema dolje, uspjela sam ga i snimiti na par sekundi; onda je stalo i velikom se brzinom vratilo natrag gore u oblak i nestalo.
-Mariposa- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 19:29   #1993
Quote:
-Mariposa- kaže: Pogledaj post
Nikada nisam niti razmišljala o ovoj temi dok na vlastite oči nisam vidjela čudne leteće objekte i to u dva navrata. Prvi put 2011. godine u 6.mj u 2 sata ujutro, dvije zelene kugle lebdjele su iznad krovova zgarada preko ceste a njihova svjetla prolazila su po zidovima moje dnevne sobe. Drugi put je bilo ljetos, 7.mj, u predvečerje, sunce je taman zašlo, bila sam na balkonu; primijetila sam crni objekt pravokutnog oblika, koji je brzo prolazio preko neba, potrčala sam uzeti kameru, kada sam se vratila više ga nije bilo. Ostala sam stajati sva pod dojmom kada je iz oblaka izašlo svjetlo, poput ogromne zvijezde jakog sjaja; spuštalo se prema dolje, uspjela sam ga i snimiti na par sekundi; onda je stalo i velikom se brzinom vratilo natrag gore u oblak i nestalo.
Zanimljiva iskustva
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 19:33   #1994
Evo baš sam se sjetio jednog viđenja. Bilo je to prije tri godine. Promatrao sam zalazak Sunca. Bilo je ljeto. I vidio sam jedan zrakoplov kako leti iz smjera gdje je zalazilo Sunce. Mislim da je baš zašlo. Letio je ne baš na velikoj visini. Najednom se nedaleko njega upalilo svjetlo ( poput zvijezde na nebu ) i letjelo je usporedo sa zrakoplovom nekih pola minute, a onda se ugasilo. Moram priznati da sam ostao zabezeknut.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 20:57   #1995
Ja sam NLO vidio usred Zagreba. Navečer se vračao sa neke predstave kad je s zapada prema istoku preletila nešto kao svijetleća kugla. Bila je bešumna i na niskoj visini, možda par stotina metara a brzina joj je bila oko mach 2 (ako je zaista bila na niskoj visini). To mogu procijeniti jer sam bio na par aeromitinga vojnih zrakoplova a i razumijem se u vojnu tehniku. Najviše me zapanjilo to što je bilo totalno bešumno pravocrtno gibanje velikom brzinom. Čekao sam i zvučni val koji bi morao doći iza ako je brzina bila nadzvučna ali ništa nije došlo.
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 22:25   #1996
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Ja sam NLO vidio usred Zagreba. Navečer se vračao sa neke predstave kad je s zapada prema istoku preletila nešto kao svijetleća kugla. Bila je bešumna i na niskoj visini, možda par stotina metara a brzina joj je bila oko mach 2 (ako je zaista bila na niskoj visini). To mogu procijeniti jer sam bio na par aeromitinga vojnih zrakoplova a i razumijem se u vojnu tehniku. Najviše me zapanjilo to što je bilo totalno bešumno pravocrtno gibanje velikom brzinom. Čekao sam i zvučni val koji bi morao doći iza ako je brzina bila nadzvučna ali ništa nije došlo.
Jesi li izbacio kao mogućnost da si vidio satelit ( Iridium satelit )?
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 08:48   #1997
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Jesi li izbacio kao mogućnost da si vidio satelit ( Iridium satelit )?
Iridium satelit u osvijetljenom Zagrebu je nemoguće vidjeti. Kao i što sam vidiš svake noći, na zagrebačkom nebu je moguće vidjeti samo par najsjajnijih zvijezda a sve zbog svjetlosnog zagađenja. Ali visoko definitivno nije bio jer objekt nije bio točkica veličine zvijezde već puno većeg promjera koji se mijenjao kako je prolazio. Tako sam i zaključio da je nisko zbog promjene relativne udaljenosti objekta i mene.
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 16:21   #1998
http://www.anonymousfo.com/AFOStream...MetAliens.html

Političar priča o svom iskustvu otmice.
__________________
worldbridger is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 18:26   #1999
Cudno mi je kada vidim nesto za sto sam siguran da je NLO, da to niko ne hebe 5 % osim mene koji onako, kao neki ludjak ,gledam u nebo ..
Valencia c.f. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 18:41   #2000
Quote:
Valencia c.f. kaže: Pogledaj post
Cudno mi je kada vidim nesto za sto sam siguran da je NLO, da to niko ne hebe 5 % osim mene koji onako, kao neki ludjak ,gledam u nebo ..
Dobrodošao u klub
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:40.