Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2012., 18:32   #21
Preporučile mi cure neku ljekarnu iza MSU, ljekarna Mandić Pharm.

Mislim da mi je vrijeme za promjenu... naručit ću se na konzultacije i mm će obaviti spermio, sad u 1.mj
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 16:26   #22
ja nisam postupak obavila u betiplus ali mi je protokol vodila dr. dmitrović dok je još bila u poliklinici ivf i ona mi je punkciju napravila prije nego je otišla, sve pohvale imam za nju stvarno si je truda dala i zahvalna sam joj do nebesa na pomoci da dobijemo malog hahara
__________________
Matija
maldenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 16:27   #23
Ona je prije tamo radila? Eto to mi je prva vijest, nadam se da će i nama biti super
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 18:36   #24
Ovom naslovu fali L :-)
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 11:12   #25
Meni se čini da su oni promijenili cjenik. Ako se ne varam, prije je stimulirani ICSI bio 10tisuća kn.
I čini mi se da su neke stavke i dodali


edit. skužila sam što su napravili.
Prije je stimulirani ICSI bio 10tis kn. Sad je 9tis uz vraćanje 3.dan. Razvoj do blastica je dodatnih tisuću kn, i taman je to opet 10tis ako hoćeš vratiti blastice

Zadnje uređivanje bubicaa : 11.01.2013. at 11:20.
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 17:33   #26
I ja sam primjetila promjenu cjenika prije par dana, ali u biti nista previse se nije promjenilo.
bubi kad imas konzultacije?

Edit: Ja malo proucavam statistiku B+. Statistika za prirodni postupak i nije bas nesto (znala sam, ali opet kad vidis konkretne brojke...)
http://www.betaplus.hr/arhiva-vijest...12-godine.html

Zadnje uređivanje callgirl : 11.01.2013. at 17:43.
callgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 18:40   #27
Meni je drago da objavljuju te statistike, nadam se da budu sad i za cijelu godinu stavili. Jedino sam vidjela da još IVF Poliklinika to ima, ali njihovo je zadnje čak iz 2010.godine mislim

Ne znam za prirodnjake, za njih uvijek kažu da su rizični. Mene iznenađuje da je najmlađa cura u stimuliranom (koja je zatrudnila) imala 31 godinu
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 19:06   #28
Sad cemo mi popraviti statistiku

__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 19:32   #29
Ja sam im pokvarila statistiku za drugu polovicu 2012. tako da nece biti bas najj
Za ovu godinu cemo vidjeti
callgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 19:41   #30
Meh, ja svom docu kvarim ststistiku vec duze vremena

Nova godina - nova nada i nadajmo se da nada ne bu kurva
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 20:33   #31
Da, i ja sam 3 puta kvarila statistiku svojem... idem sad dalje
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 22:15   #32
Quote:
zoro007 kaže: Pogledaj post
Ovom naslovu fali L :-)
Ja nepismena Hvala, ispravljeno
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 20:57   #33
Oduševljena dr. Dmitrović

Totalno nam se posvetila, pogledala sve nalaze, komentirala puno toga.
Krećem na metformin, i onda me stavlja 2 mj na kontracepciju da se smanji testosteron. Kaže da ću zbog antitijela štitnjače morati nakon transfera uzimati kortikosteroide.

Moram vaditi amh pa joj se javiti u 2.mj, da vidimo jel će menga možda sama doći.

mm mora piti antioksidanse (nešto od bioastina, tribestan, te skupine pripravaka)
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 13:43   #34
bubice baš super da si zadovoljna

ja idem sutra na FM kod doktorice Dmitrović, ne znam jel će mi to biti prva i zadnja FM ovaj ciklus, prošli ciklus je bila jer sam već 13.dc imala O (najranija O ikad ).
ali mi je ovo zadnji klomifenski ciklus s tempiranim odnosima, dalje bude inseminacija za koju se još moram raspitati kak ide s pretragama i tako.
__________________
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
mucica1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 15:25   #35
Quote:
mucica1981 kaže: Pogledaj post
bubice baš super da si zadovoljna

ja idem sutra na FM kod doktorice Dmitrović, ne znam jel će mi to biti prva i zadnja FM ovaj ciklus, prošli ciklus je bila jer sam već 13.dc imala O (najranija O ikad ).
ali mi je ovo zadnji klomifenski ciklus s tempiranim odnosima, dalje bude inseminacija za koju se još moram raspitati kak ide s pretragama i tako.

Ja sam isto bila kod doktorice D. na 12. dan ciklusa, rekla je da će O biti za 2 dana. Pitala sam je dal da dolazim i 14. ili 15, ili 16. dan, da se vidi jel sve dobro prošlo (jer nekad o. nije kvalitetna i ne pukne folikul), ali rekla je da ne trebam. Nisam još u nikakvim procesima, već sam htjela ići provjeriti dal imam ovulacije i kakve su, pa ajde pliz javi svoja iskustva, tj. hoće li te još gledati ovaj ciklus, da znam moguću proceduru
Dunjocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 09:35   #36
mene nikad nije gledala poslije O, doduše ja mjerim bazalnu temperaturu pa znam dal je O bila...
ovaj ciklus (to mi je treći klomifenski) mi je rekla nek izvadim progesteron na 7.dpo da se uvjerimo da je bila O i kakva

meni će O sutra ili prekosutra, jučer folikuli 15 mm i 16 mm, rekla je da pratim trakicama kad će.
i zbog povišenog prolaktina stavila me na bromergon pa ćemo vidjeti...
__________________
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
mucica1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 22:03   #37
Quote:
mucica1981 kaže: Pogledaj post
mene nikad nije gledala poslije O, doduše ja mjerim bazalnu temperaturu pa znam dal je O bila...
ovaj ciklus (to mi je treći klomifenski) mi je rekla nek izvadim progesteron na 7.dpo da se uvjerimo da je bila O i kakva

meni će O sutra ili prekosutra, jučer folikuli 15 mm i 16 mm, rekla je da pratim trakicama kad će.
i zbog povišenog prolaktina stavila me na bromergon pa ćemo vidjeti...

vidim da me savjetuješ na više topica :-), tnx. Hvala ti na info, ma ja već skačem na sva moguća objašnjenja:-(, naime, sve zdravo, imam ovulacije ali nema trudnoće (i mm i ja sve prošli, sve 5), pa mozgam oko svega.
Znači imale smo sličnu proceduru kod nje, baš ću i ja otići opet idući ciklus da me malo iščekira , Hvala ti puno i sretno, držim fige
Dunjocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 13:32   #38
Evo da ja na pravoj temi napišem svoje dojmove o klinici. I ja sam kod dr dmitrović, fenomenalna mi je.. sve objasni i uvijek je spremna odgovarati na sva moguća pitanja koje sam imala. A imala sam ih poprilično i nova stalno dolaze
Jučer mi je bio ET i kako sam imala problema prve dvije inseminacije (kateter nije nikako htio kroz cervix) dobila sam preporuku da napravim akupunkturu prije ET... i to je nešto što bih svima preporučila… imala sam odjećaj kao da sam popila 3 normabela i postupak je prošao bez problema… iglice su tako tanke da ništa ne bole. Čak sam i u samom ET imala jednu iglicu na vrh glave za ekstra opuštanje, pa sam bauljala omamljena po sali s tom antenicom ko Tinki Winki….

Enivej…super je za opuštanje, protiv grčenja maternice i za ravnotežu hormona. opusti vas tako da se i mrvica lakše može zakačiti. Tretman je 25 min prije transfera i 25 min nakon i dođe 300kn. Gledala sam po us forumima, tamo to masovno prakticiraju, a i baš kao pomaže implantaciji:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16600232
lili-anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 15:22   #39
Pozdrav svima!!
Nakon dvije godine, ciljanih odnosa, lh trakica i klomifena razmisljamo o inseminaciji. Posebno su mi ljudi preporucili dr. Lucungera. Medjutim kako nisam iz Zg nego iz Os vrlo tesko mi je svaki drugi dan putovati u Zg na fmetije i pripremu za aih.
U betaplus suraduju s jednim osjeckim ginekologom, spec. Humane reprodukcije. Iako mi L bio prvi izbor sada zbog ove suradnje ginekologa narelaciji Os- Zg razmisljam o dr. dmitrović. Molim vas malo iskustava s njom.
Ne mogu se odluciti. Hvala vam!!
__________________
Iako stope mojih putovanja brzo blijede, osjećaj zadovoljstva zauvijek ostaje u meni.
krtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 20:39   #40
Dmitrović je meni
Jako pristupačna, simpatična, stručna. Cijela klinika je jako dobra.

Bila sam i kod L-a, ali ona mi je ostavila još bolji dojam. Vidjet ću kako bude bilo u postupku
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:04.