Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2012., 15:38   #61
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Zna li tko što moj nick otkriva o meni?

Očito je, obožavaš John Wayna...
pan0nac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 16:29   #62
Quote:
Tha_Turtle kaže: Pogledaj post
Bitno da si ti nakeljio SS-Freiwilligen-Panzergrenadier-Division Nordland insigniju za avatar
Prihvatio sugestiju.
Quote:
Thora kaže: Pogledaj post
-> to isto govori o meni nešto, na pojas sam si izvezla taj natpis i šetam okolo i kurčim se
Što to govori?
Da imaš ravno 7 veza u prošlosti ili općenito brojiš fraere sa kojima je došlo do kopulacije.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 16:36   #63
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Što to govori?
Da imaš ravno 7 veza u prošlosti ili općenito brojiš fraere sa kojima je došlo do kopulacije.
Nijedno od toga, nažalost. Šalila sam se. Nisam si izvezla natpis. Samo šetam i kurčim se.
__________________
Sedam jednim udarcem.
Thora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 17:07   #64
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Zna li tko što moj nick otkriva o meni?
Uzeo si nadimak i avatar filmskog glumca, njegov karakter je ono čemu težiš, dakle, tvoj je neizgrađen, još uvijek lutaš, nisi siguran u sebe, imaš idole, avatar ti ima trodnevnu bradu, a to je znak da nemaš volje za svakodnevne obveze, lagana depresija, isto tako avatar puši što znači da si sklon porocima, nemaš nikakav potpis, a to znači da u životu ne iskorištavaš sve mogućnosti koje ti se nude, ovom forumu si pristupio djelomično ozbiljno jer su ti nadimak i avatar u skladu ali ti fali potpis tj sličan si glumcu čiji si nadimak izabrao.

Naravno, sve što sam napisao je šala
Cisco Kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 20:39   #65
Thumbs up

Ja sam prije registracije, baš onako promislio koje ime si dati, jer to na neki način predstavlja samo tebe - tvoju originalnost, shvaćanje života pa i pogleda koje imaš. Šalješ neku poruku drugima. I slika može govoriti puno toga.

Recimo moj nick, khari, skraćeno od kharisma, grčke riječi koja u prijevodu na naš jezik znači dar. Jedan ga grecist definira kao besplatan dar, izraz Božje milosti i ljubavi. Ama baš svaki čovjek ima neki dar koji posjeduje i koji dijeli sa drugima(možda toga ne bio niti svjestan). Svi mi imamo neki talent, osobinu, energiju, svojstva...koja nas čine unikatima- karizmatičnima-. Priznanje da je svako u nečemu bolji od nas zbog neke svoje "kharisme", zbližava ljude,svakog "spušta na zemlju", šalje poruku mira i "razbija" toliko učestali takmičarski duh koji vlada u ovome sebičnom i iskvarenom svijetu.
Poruka- dijelimo svoje darove drugima i sa zahvalnošću primajmo druge darove od drugih. Meni skroz pozitivno.

Slika(avatar)- pogled tigra u daljinu...preduboko da bi se opisalo!!!
... Otprilike, opisuje život općenito... prolaznost vremena, preživljavanje, borbu za surovi opstanak,i mnoga pitanja o smislenosti svega vidljivog i doživljenog ...otvara ta slika tigra u krupnome planu, sa očima fokusiranim ravno u tebe, u tvoje oči...dok istovremeno opisuje i ljepotu, moć, gracioznost i nadasve budi cijenjenje za sve ono plemenito i dobro koje se nalazi na našemu planetu! Otprilike!

Zaboravio sam reći nešto o svom potpisu.. moj potpis- to smo svi mi, u ovom prolaznom vremenu naših života...


I evo za kraj ovog posta , ako možete prokomentirati meni najdržu izvedbu od profesora Andy-a Blueman-a, koju ću možda skoro staviti za potpis, malo za promjenu. Meni,ali jako, jako predobra. Thx. Imate li vi štogod sličnoga???

http://www.youtube.com/watch?v=rjx_T6OUV-k
khari is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 08:25   #66
Quote:
Thora kaže: Pogledaj post
Samo šetam i kurčim se.
To ti je emancipacija, kad se žene kurče.

Nego pitala me Whereabout, da klon sam tj. prije sam pisao pod drugim nickom.
Ovaj profil je otvorio brat (odredio je ime nicka).
Inače su šahisti često asocijalni izvan svojih klubova i totalno predani kombinacijama u glavi, pojede im to život. (Aljehin je jedan od svjetskih prvaka)

Mnogi od njih ni nisu normalni.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 13:00   #67
htjela sam ispasti neutralna, nenametljiva a opet s meni ugodnom i smirujućom bojom ljubičastom, valjda utisak koji općenito i inače želim ostaviti u RL
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 21:18   #68
pa ja bi na prvu rekla da sam nick odabrala bezveze iz zafrkancije,tek tako da ga imam,ali sad kad malo bolje pogledam,zapravo me dobro opisuje
jer bez obzira na to kako odabran,zapravo bi se dalo ocekivat od mene da bude takav
a avatar ne treba objašnjavat
GumBitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 00:12   #69
Poseban datum 01.06.
0106 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 17:50   #70
Koliko uopće gledate avatare i nadimke od drugih forumaša i koliko vam znače kada komunicirate ? Meni neki skroz zapadnu za oko jer su neobični,dosjetljivi, lijepi a i šalju nekakvu poruku.
khari is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 22:13   #71
meni nadimci nisu bitni zato što gledam po sebi, birala sam neki koji mi je fora, a ne nešto što bi odaslalo pravu poruku o meni.

avatar mi je iz najdraže serije, opet ništa posebno važno, jednostavno volim tu seriju pa sam si stavila taj avatar.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 22:21   #72
Quote:
khari kaže: Pogledaj post
Jel tko razmišljao o tome što se može isčitati iz nečijeg nadimka na forumu (nickname), može li se na osnovu toga dobiti (bar približno)stvarna slika osobe???
Zašto netko uopće sebi daje određeni nadimak, koji je razlog da si je uzeo baš to ime? Ne mogu vjerovati kako si mnogi forumaši daju grozna imena, tipa vještica, demon, dark, mrak, vrag...
Ja mislim da većina ipak ima neko svoje dublje značenje, intimnije. Možda se krije i neka psihološka pozadina. Nekima je bilo, vidim, bitno samo registrirati se. Što vi mislite o tome??? Zašto ste si uzeli baš taj nick??? Što on znači za vas?
meni vec dugo vremena upada u oci ta hrvatska opsjednutost anglosaksonskim imenima i rijecima u nadimcima na foruma i sirom interneta.
kaj to govori o hrvatima? da se sramimo biti hrvati i zelimo biti poput amerikanaca u americkim filmovima i serijama?

ps
Epos dolazi od Epos Acoustics tvrtke cije zvucnike ES11 sam davnih dana uzival slusati... RIZ nije delal nist vrijedno spomena nazalost...
http://www.epos-acoustics.com/products/archive/es11

a zilet? ne volim puno u rukavicama pricati i prilicno sam - ostar
Epos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 22:33   #73
Quote:
Epos kaže: Pogledaj post
meni vec dugo vremena upada u oci ta hrvatska opsjednutost anglosaksonskim imenima i rijecima u nadimcima na foruma i sirom interneta.
kaj to govori o hrvatima? da se sramimo biti hrvati i zelimo biti poput amerikanaca u americkim filmovima i serijama?
pa reci nam ti, Epos
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 22:35   #74
Otvarala sam temu jednu, ali se forum zblokao tako da nikada nije objavljeno zato sam nick izabrala bezveze šta mi je palo na pamet, vjerojatno je bilo nešto što mi se motalo po glavi tih dana, možda nešto što sam spominjala, šta već inače ne znam kako bi ovakvu glupost mogla izabrati. Čula sam na moru one što kukuruze prodaju kako viču kukurice, a i par puta me frendica nazvala kuruza užas..a avatar, imala na kompu valjda davno skinula i baš mi lijepa sličica. Tako da ako bi netko i probao analizirati me preko toga, ne bi baš išlo
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 23:06   #75
Nick mi je iz tinejdžerskih dana, pjesma od Evanescence koje sam tada slušala (klik), a ujedno i poveznica s mojim problemima sa samoozlijeđivanjem.
tourniquet = zavoj, podveza

Avatar - trenutno glumac Joseph Gordon-Levitt jer mi je najdraži glumac i jer mi je celebrity crush
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 00:42   #76
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
pa reci nam ti, Epos
ali EPOS je grčki jezik(ἔπος) a ne engleski...
Epos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 00:49   #77
Cruce - latinski i talijanski, znaci kriz, valjda zato sto sam u ovo dvadesetak godina zivota prosla krizeva i krizeva kakve mnogi ne prodju (Bogu hvala!) ni za citav zivot... Avatar - fotkica lavica na stablu - u zivotu sam uvijek bila fighterica, borac po svaku cijenu... odatle lavic A potpis - zato sto doista mislim to sto mi pise u potpisu
__________________
Newer stop dreaming 'cause nobody can't steel your's dreams :D
cruce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 00:56   #78
Quote:
Epos kaže: Pogledaj post
ali EPOS je grčki jezik(ἔπος) a ne engleski...
na grčkom je fora, a na engleskom je bezveze?
po meni se svi strani nadimci mogu trpat u isti koš naziva "na hrvatskom nisam našao prikladan nadimak ili je sličan onome što želim zvučao glupo".
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 01:07   #79
arayan - jednom davno sam to cula i ostalo mi je u uhu.

avatar - a sta bi otkrivao nego da imam pirs na pupku

potpis - glavi moto
arayan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 14:10   #80
Thumbs up

Quote:
Epos kaže: Pogledaj post
meni vec dugo vremena upada u oci ta hrvatska opsjednutost anglosaksonskim imenima i rijecima u nadimcima na foruma i sirom interneta.
kaj to govori o hrvatima? da se sramimo biti hrvati i zelimo biti poput amerikanaca u americkim filmovima i serijama?

ps
Epos dolazi od Epos Acoustics tvrtke cije zvucnike ES11 sam davnih dana uzival slusati... RIZ nije delal nist vrijedno spomena nazalost...
http://www.epos-acoustics.com/products/archive/es11

a zilet? ne volim puno u rukavicama pricati i prilicno sam - ostar

To te ja pitam! originalan post! Ovo sa žiletom legendarno, vrlo dosjetljivo!
khari is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:56.