Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2013., 21:30   #261
Quote:
MMachéte kaže: Pogledaj post

mogu si mislit, sigurno miljone mjesecno lupa

Kakav BS , pogotovo u bosni.Kod vas ni trava ne raste kak treba.
Zaradjiva dovoljno da pokusamo raditi taj posao,,i netreba da raste od toga se nezivi=)
bosnianman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 06:26   #262
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
vidim ni tebi ne ide matematika baš. Državi ide 80 lipa, a ne jedna kuna
Pametno...

Quote:
bosnianman kaže: Pogledaj post
Vidim da pola ovog foruma je neodlucna u vezi Lyones-a.I ja sam takodjer bio dok nisam sjedio sa covjekom koji je clan Leaders-tima,,Da vam kazem koliko covjek zaradjiva znam da mi nebi vjerovali tako da,,,Vrijedi pokusati,u fazi sam prikupljanja 2000 eura da upanem kao premium clan =)
Tek se na 3 stupnju karijere počinju vrtiti pare od kojih možeš stvarno reći da živiš... Ovo ostalo je samo puka zajebancija.

Quote:
bosnianman kaže: Pogledaj post
Kod nas su nazalost usle firme u kojima ces jednom nesto kupiti u par mjeseci,tipa namjestaj,bijela tehnika i to,,Al kako cujem da bi za kratko vrijeme i konzum u Bih trebao da udje kao partner lyones-a,sto bi bila jako jako dobra stvar
A vidim. A ja se nadam da ćete barem nešto dobiti...

Quote:
MMachéte kaže: Pogledaj post

mogu si mislit, sigurno miljone mjesecno lupa
Kakav BS , pogotovo u bosni.Kod vas ni trava ne raste kak treba.
A gle, ja sam mislio da na ovom forumu nema vrijeđanja na nekoj nacionalnoj razini, ali jadno...
Uglavnom, on ostvaruje profit od svojih jednica a ne od svoje potrošnje. Bitan je lifeline, ne samo ti. Zato što svaki pojedinac u lifelineu ima svoje mjesto i vrijednost koja donosi dobit cijelom lifelineu.

Quote:
bosnianman kaže: Pogledaj post
Zaradjiva dovoljno da pokusamo raditi taj posao,,i netreba da raste od toga se nezivi=)
Istina. Uostalom, što možeš izgubiti nego samo 15kn koliko te košta svaka kartica?!
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 17:59   #263
Quote:
Retonja kaže: Pogledaj post
Pametno...



Tek se na 3 stupnju karijere počinju vrtiti pare od kojih možeš stvarno reći da živiš... Ovo ostalo je samo puka zajebancija.



A vidim. A ja se nadam da ćete barem nešto dobiti...



A gle, ja sam mislio da na ovom forumu nema vrijeđanja na nekoj nacionalnoj razini, ali jadno...
Uglavnom, on ostvaruje profit od svojih jednica a ne od svoje potrošnje. Bitan je lifeline, ne samo ti. Zato što svaki pojedinac u lifelineu ima svoje mjesto i vrijednost koja donosi dobit cijelom lifelineu.



Istina. Uostalom, što možeš izgubiti nego samo 15kn koliko te košta svaka kartica?!
Covjek ima preko 15 000 bodova,msm da na osnovu toga mozemo priblizno zakljucit o kojoj se cifri radi,,Da unidje Konzum kako kazu,OMW je vec 99% u igri imali bi i mi gdje trositi =)
bosnianman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 07:48   #264
Quote:
bosnianman kaže: Pogledaj post
Covjek ima preko 15 000 bodova,msm da na osnovu toga mozemo priblizno zakljucit o kojoj se cifri radi,,Da unidje Konzum kako kazu,OMW je vec 99% u igri imali bi i mi gdje trositi =)
Istina. Onda njemu odlično ide...
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 18:03   #265
Quote:
Retonja kaže: Pogledaj post
Istina. Onda njemu odlično ide...
Naravno,krenuo je jos 2008 god sa ovim,,clan je Leadersa tim,,,Inace tih Leadersa za sada ima 22 u svijetu,,
bosnianman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 00:46   #266
Quote:
bosnianman kaže: Pogledaj post
Naravno,krenuo je jos 2008 god sa ovim,,clan je Leadersa tim,,,Inace tih Leadersa za sada ima 22 u svijetu,,
Da, znam. To su dijamanti... Felga!
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 09:36   #267
ZAKON VELIKIH BROJEVA

Jeli itko od ovih trolera (troleri su samo zbog nerazumijevanja) Lyoness-a čuo za zakon velikih brojeva..??

Ovdje svi mogu zaraditi, a oni koji samo razmišljaju o tome koliko je Hubert Freidl (osnivač i CEO) zarađuje uvijek će biti na onoj razini da misle kako bi oni bolje vodili reprezentaciju od izbornika, a takvih u HR ima mnogo.

ZVB kaže da ako potpuno BESPLATNO podjelite ideju sa SAMO 20 prijatelja vaš ulog je 150,00 kn putem weba ili 300,00 kn preko pristupnice. Oni neka budu 5 puta lošiji od vas i neka podjele ideju sa samo 4 prijatelja.

E sad to je 100 ljudi koji imaju danas za korištenje već 280 dućana, ali uzmimo da će sutra samo ići po spizu od cca 2.000,00 kn u Konzuma i po gorivo cca 1.000,00 kn negdje, i da baš nigdje drugdje neće ući.

ZVB kaže da je to njihovu preporučitelju mjesečno 15,00 kn od svakoga dakle 1500,00 ili po hrvatski 200 laganih €urića.
Međutim to nije sve, ti isti ljudi su sebi stekli rabat i SAMO ovim kupovinama ostvarili cca 2 jedinice, što znači 200 OJ godišnje koje svak svakoga pokriva i puni.

E sad zadatak;
Ako imamo 200 jedinica koje formiraju binarno stablo, i koje NIKOGA NISU NIŠTA KOŠTALE, a znamo da se na ispunjenih 35/35 isplaćuje 582,00 €... Koliko se prvih jedinica već isplatilo ako je od prve već 200, a znamo da kad prva ima ispunjeno 35/35 da prve dvije iza nje imaju 2 × 17/17, i tako dalje, dalje... koliko ih onda s ovih 200 ima punih 35/35, tj. ISPLAĆENIH JEDINICA.

Spominjani PREDUJMOVI nisu ništa drugo nego formiranje tih istih jedinica prije kupnje da ih ne bi čekali iz kupnje.

Dakle, Hubert Freidl je nama dao ideju i omogućio zaradu malom čovjeku, malom kupcu... a to što on putuje po svijetu i slikava se na vlastitim novcem plaćenim humanitarnim projektima (upravo sad radi jednu školu sa Mandelom i Clintonom), može mi biti samo drago što se i MOJA kuna tu računa, a ne da me izjeda ljubomora kako on ima više od mene...

Ako nekoga zanima ozbiljan posao iz ovoga u SD Županiji (malih kupaca imam dovoljno) neka se javi u poruke.
SORTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 20:16   #268
Quote:
SORTER kaže: Pogledaj post
Jeli itko od ovih trolera (troleri su samo zbog nerazumijevanja) Lyoness-a čuo za zakon velikih brojeva..??

Ovdje svi mogu zaraditi, a oni koji samo razmišljaju o tome koliko je Hubert Freidl (osnivač i CEO) zarađuje uvijek će biti na onoj razini da misle kako bi oni bolje vodili reprezentaciju od izbornika, a takvih u HR ima mnogo.

ZVB kaže da ako potpuno BESPLATNO podjelite ideju sa SAMO 20 prijatelja vaš ulog je 150,00 kn putem weba ili 300,00 kn preko pristupnice. Oni neka budu 5 puta lošiji od vas i neka podjele ideju sa samo 4 prijatelja.

E sad to je 100 ljudi koji imaju danas za korištenje već 280 dućana, ali uzmimo da će sutra samo ići po spizu od cca 2.000,00 kn u Konzuma i po gorivo cca 1.000,00 kn negdje, i da baš nigdje drugdje neće ući.

ZVB kaže da je to njihovu preporučitelju mjesečno 15,00 kn od svakoga dakle 1500,00 ili po hrvatski 200 laganih €urića.
Međutim to nije sve, ti isti ljudi su sebi stekli rabat i SAMO ovim kupovinama ostvarili cca 2 jedinice, što znači 200 OJ godišnje koje svak svakoga pokriva i puni.

E sad zadatak;
Ako imamo 200 jedinica koje formiraju binarno stablo, i koje NIKOGA NISU NIŠTA KOŠTALE, a znamo da se na ispunjenih 35/35 isplaćuje 582,00 €... Koliko se prvih jedinica već isplatilo ako je od prve već 200, a znamo da kad prva ima ispunjeno 35/35 da prve dvije iza nje imaju 2 × 17/17, i tako dalje, dalje... koliko ih onda s ovih 200 ima punih 35/35, tj. ISPLAĆENIH JEDINICA.

Spominjani PREDUJMOVI nisu ništa drugo nego formiranje tih istih jedinica prije kupnje da ih ne bi čekali iz kupnje.

Dakle, Hubert Freidl je nama dao ideju i omogućio zaradu malom čovjeku, malom kupcu... a to što on putuje po svijetu i slikava se na vlastitim novcem plaćenim humanitarnim projektima (upravo sad radi jednu školu sa Mandelom i Clintonom), može mi biti samo drago što se i MOJA kuna tu računa, a ne da me izjeda ljubomora kako on ima više od mene...

Ako nekoga zanima ozbiljan posao iz ovoga u SD Županiji (malih kupaca imam dovoljno) neka se javi u poruke.
Vidim da si upucen u ovo svaka cast,,uclanio sam jednog kolegu koji je vec usao sa 2000 eura,,Posto ja nisam premium clan gubim njegove jedince nazalost,,Al uskoro ulazim sa 7 jedinica,pa kasnije mogu ostalo donaplatit ( 7 jedinica a svaka kosta 50 eura),,Zanima me jesi ti usao s punim paketom ili si jos sa plavom Cashbachcard..pozz =)
bosnianman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 23:22   #269
Mogu li biti poduzete kakve sankcije od strane Lyonessa u slučaju da netko ide ispravljati svoje podatke (pismenom molbom, naravno, kao što je naglašeno u cockpitu), u ovom slučaju datum rođenja, ukoliko je zabunom maloljetna osoba bila registrirana kao punoljetna a u međuvremenu je napunila 18?
ena94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 00:51   #270
Quote:
ena94 kaže: Pogledaj post
Mogu li biti poduzete kakve sankcije od strane Lyonessa u slučaju da netko ide ispravljati svoje podatke (pismenom molbom, naravno, kao što je naglašeno u cockpitu), u ovom slučaju datum rođenja, ukoliko je zabunom maloljetna osoba bila registrirana kao punoljetna a u međuvremenu je napunila 18?
Koliko je taj netko imao onda godina? Kažeš da je pogriješeno i to je to...
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 06:42   #271
Quote:
Retonja kaže: Pogledaj post
Koliko je taj netko imao onda godina? Kažeš da je pogriješeno i to je to...
17. Mjesec dana do 18.
ena94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 07:08   #272
Quote:
ena94 kaže: Pogledaj post
17. Mjesec dana do 18.
7. Postoji li minimalna dob za učlanjivanje u Lyoness?
Minimalna dob za uspješnu registraciju je napunjenih 16 godina života; u tom je slučaju međutim potpis jednog skrbnika nužan.


Nema to problema. Jedino ne kažete da ste to namjerno napravili nego se slučajno dogodilo gdje ste uz naknadnu provjeru podataka uočili to.

Ako zbog toga zahebavaju, onda su budale.
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 08:53   #273
Quote:
Retonja kaže: Pogledaj post
7. Postoji li minimalna dob za učlanjivanje u Lyoness?
Minimalna dob za uspješnu registraciju je napunjenih 16 godina života; u tom je slučaju međutim potpis jednog skrbnika nužan.


Nema to problema. Jedino ne kažete da ste to namjerno napravili nego se slučajno dogodilo gdje ste uz naknadnu provjeru podataka uočili to.

Ako zbog toga zahebavaju, onda su budale.
Da, to si i ja mislim.
Hvala ti
ena94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 05:30   #274
Quote:
ena94 kaže: Pogledaj post
Da, to si i ja mislim.
Hvala ti
Javi da čujemo kako je prošlo...
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 10:34   #275
Quote:
Retonja kaže: Pogledaj post
Javi da čujemo kako je prošlo...
Ništa, na kraju su samo tražili pisano odobrenje od roditelja koje je trebalo biti dostavljeno pri registraciji. Nema nikakvih sankcija ili nešto.
A dojam od "serviceline-a" je da su totalno neozbiljni
ena94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 18:15   #276
Ja sam neki dan "ušao" u taj Lyoness pa čemo sada vidjet s vremena na vrijeme kakva če se situacija razviti iz svega toga...
Jedino mi primaljivo što nema prodaje i vuč nekog za rukav e to moraš ovo ono aka Herbalife... ali isto tako sam uočio manu što govore nema ulaganja a kad tamo flayer ili-ti početna cashback kartica košta 15kn ili ako se registriraš preko interneta (njihovog weba) tada je 7,5kn što je jasna stvar da to nije besplatna registracija ili sl. kada je danas i 1 kn novac.
Gamercode1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 02:56   #277
Quote:
Gamercode1 kaže: Pogledaj post
Ja sam neki dan "ušao" u taj Lyoness pa čemo sada vidjet s vremena na vrijeme kakva če se situacija razviti iz svega toga...
Jedino mi primaljivo što nema prodaje i vuč nekog za rukav e to moraš ovo ono aka Herbalife... ali isto tako sam uočio manu što govore nema ulaganja a kad tamo flayer ili-ti početna cashback kartica košta 15kn ili ako se registriraš preko interneta (njihovog weba) tada je 7,5kn što je jasna stvar da to nije besplatna registracija ili sl. kada je danas i 1 kn novac.
Hoćeš reći da je tebi naplatio onaj tko te učlanio?
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 15:26   #278
Quote:
Retonja kaže: Pogledaj post
Hoćeš reći da je tebi naplatio onaj tko te učlanio?
Da, upravo tako naplatio onaj tko me učlanio tj. osoba preko koje sam ušao u Layoness jer se sam osobno ne mogu ni na koji način... tako i slijedeča osoba s moje strane neki moj frend ili sl... može se učlanit preko mene zato i je onih 0.5% za aktivaciju člana ako se ne varam...?!
Uglavnom budimo realni nije stvar u tih 15 kn nego je stvar principa da trebamo biti objektivni svi a ne kao u njih "kod njih nema tajni" fkt nije uredu...
Gamercode1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 20:41   #279
[QUOTE=Gamercode1;43451157]Da, upravo tako naplatio onaj tko me učlanio tj. osoba preko koje sam ušao u Layoness jer se sam osobno ne mogu ni na koji način... tako i slijedeča osoba s moje strane neki moj frend ili sl... može se učlanit preko mene zato i je onih 0.5% za aktivaciju člana ako se ne varam...?!
Uglavnom budimo realni nije stvar u tih 15 kn nego je stvar principa da trebamo biti objektivni svi a ne kao u njih "kod njih nema tajni" fkt nije uredu...[/QUOTEA



Pa ko te uclanio nije trebao,,besplatna je registracija,samo sto ti kad se registrujes imas mjesec dana da obavis jednu kupovinu da bi ostao clan Lyones-a.To nazivaju 30 dnevno testiranje,ili jednostavno kad se uclanis narucis sebi 5 flyera i odradio si kupnju
bosnianman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 22:01   #280
Quote:
Gamercode1 kaže: Pogledaj post
Da, upravo tako naplatio onaj tko me učlanio tj. osoba preko koje sam ušao u Layoness jer se sam osobno ne mogu ni na koji način... tako i slijedeča osoba s moje strane neki moj frend ili sl... može se učlanit preko mene zato i je onih 0.5% za aktivaciju člana ako se ne varam...?!
Uglavnom budimo realni nije stvar u tih 15 kn nego je stvar principa da trebamo biti objektivni svi a ne kao u njih "kod njih nema tajni" fkt nije uredu...
LOŠE, LOŠE, LOŠI PREPORUČITELJI...

Zbog ovakvih preporučitelja ovi hejteri u postovima ispred imaju materijala za pisanje svojih podmetanja i gluposti...

Prijatelju dragi, ne poznam te ali ti garantiram da s tim preporučiteljem nećeš napraviti dobar posao, ja sam registrirao mnogo ljudi te nijednom ništa nije naplaćeno, i većina dobro radi.

Šta će ti taj lik i telefonski poziv naplatit, kad te bude trebao zvati da ti priopći neke novosti koje bi ti kao preporučitelj trebao proslijediti..??

Nažalost, odabrao si, i sad ti ostaje da se sam educiraš, srećom po tebe toga ima dosta kroz Lyoness, jer s ovim ako ti je stvarno registracijski obrazac naplatio nema budućnosti...
SORTER is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:12.