Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2013., 13:52   #441
nije kernel vec verzija androida.... no nebitno, ovo na videu je tutorial za americku verziju samsung galaxy s, i ne vidim neke veze tog mobitela s tele2fonom, tako da bi kratak i jasan odgovor bio: ne to nece raditi na tom telefonu
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 16:17   #442
a imali li možda mogućnost da bi se update-o na 4.0 ???

http://www.svijet-androida.com/01/08...erzijom-2-3-x/
dali bi ovo radilo na tele2fon-u mislim pitam ako ko ima iskustva s time

Zadnje uređivanje assassin : 28.01.2013. at 17:31. Reason: Spojeno- koristi tipku Edit
luka997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 18:05   #443
Quote:
luka997 kaže: Pogledaj post
a imali li možda mogućnost da bi se update-o na 4.0 ???
mislim da ne...

Quote:
luka997 kaže: Pogledaj post
http://www.svijet-androida.com/01/08...erzijom-2-3-x/
dali bi ovo radilo na tele2fon-u mislim pitam ako ko ima iskustva s time
moglo bi radit, al ne isprobavaj ako nisi siguran sto radis, imas u prvom postu link na postupak za root koji radi... samo da velim da kasnije ne bi bilo, tim rootom neces dobit noviju verziju androida niti otkljucat mobitel, rootom dobivas adminske ovlasti nad mobitelom, ako nisi siguran sto je to, onda ti nije ni potrebno to imati
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 21:49   #444
Quote:
izbojan kaže: Pogledaj post
Interesantno.... to za otkljucavanje... cekam hrabre!
gle, ništa mi se nije zablokiralo ili ne radilo poslje toga, tako da nema brige.
sve radi najnormalnije.

kažem, to sam kliknuo na unlock permanently i otključano!
eto, ja sam bio hrabar

sad čekamo slijedećeg koji će to napraviti.

ili neka netko prosurfa za taj SimMeLock kaj to točno radi.
ja sam gledao na netu, na nekom, mislim htc-u ili tako nešt, isto otključava mob.
boingi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 22:06   #445
Evo ja probao,bez uspjeha,meni u tom meniju postoji opcija sim unlock ali nije osvjetljena,tako da bezuspjesno mogu klikat na nju.
nightwolf 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 23:36   #446
pokušao sam rootati mob preko SOC-a i uspio sam ga rootati,e sada imamo jedan drugi problem,nakon što sam ga rootao i instalirao freedom iap hacker(trebao sam proatit jedan cheat)i izbrisao aplikaciju više mi neradi Market,nemogu ga otvoriti pojavi mi se ovo

"Can't establish a reliable data connection to the server. This could be a temporary problem or ypur phome may not be provisioned for data services. If it continues, call Customer Care."

E sad pokušao sam sve moguće načine,hard reset,youtube sing itd,internet radi sve normalno al market nikako,jel ko možda zna rješenje mog prblema
deluxhua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 10:39   #447
Quote:
nightwolf 1 kaže: Pogledaj post
Evo ja probao,bez uspjeha,meni u tom meniju postoji opcija sim unlock ali nije osvjetljena,tako da bezuspjesno mogu klikat na nju.
Probao i ja al ništa. Skinuo sam sa tele2 onaj progi za otključavanje i sad samo trebamo neku dobru dušu koja radi za Gregora da nam nabaci generator za kodove za otključavanje...LOL
ferggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 18:44   #448
Zanima me gdje naruciti digitizer za tele2fon v1 ili ako odgovara od nekog drugog modela. Prijatelj prodaje za 200 kn tele2fon sa razbijenim digitizerom ostalo sve radi. Vidim da se spominje hyundai h6 da je prakticki isti mobitel pa ako od njega pase
jurinjo03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 15:04   #449
dejan- premješteno u temu Uređivanje Android mobitela- launcheri, teme, widgeti, ikone...
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 21:28   #450
E sjetio sam se još nečega u vezi otključavanja...

ako je netko čitao na tele2 stranici, ima software za skinuti baš za Tele2fon V1.
tele2 čitaba za otključavanje ovdje:
http://www.tele2.hr/podrska-korisnic...-uredjaja/c66/

uputstva PDF ovdje



tko nije čitao, dakle postoje 2 opcije:

1. skineš software, instaliraš i onda upišeš kod koji ti oni daju,
2. već imaš instaliran software (meni je već bio, jer sam imao opciju upisa koda) u meniju sam trebao samo upisati kod za otključavanje.

treba vidjeti ako netko tko ima tele2fon i u postavkama ima to predinstalirano (otključavanje pomoću koda), neka proba sa mojim uputama od ranije pa nek javi.

možda i to igra bitan faktor,
ili možda
ako se instalira taj software s tele2 stranice i onda probaju moja uputstva za otključavanje.
možda bude onda osvjetljena opcija za SImMELock.

Good luck!
boingi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 12:57   #451
Zaboravi sve to...još ga nitko nije uspio otključati bez original koda...pa čak ni FuriouS team (http://forum.gsmhosting.com/vbb/f272...uila-1549515/) ....tak da ono...čekati

BTW...zvao sam Tele2 da pitam kolko košta da mi unlockaju mob prije vremena...i zipa ovo...nema te opcije (iliti ne može se ---LOL)


EDIT:
Ispravak netočnog navoda

Može se dekodirat

Quote:
Originally Posted by ferggio
Did annyone manage to unlock MOBIWIRE AQUILA (Tele2fon V1)?
Use Pack 6
MTK Reader v.1.72
Select ZTE
atach phone off by usb

Enjoy


BR

Zadnje uređivanje assassin : 03.02.2013. at 01:17. Reason: Spojeno
ferggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 14:02   #452
Quote:
ferggio kaže: Pogledaj post
Ispravak netočnog navoda

Može se dekodirat

Quote:
Originally Posted by ferggio
Did annyone manage to unlock MOBIWIRE AQUILA (Tele2fon V1)?
Use Pack 6
MTK Reader v.1.72
Select ZTE
atach phone off by usb

Enjoy


BR
Daj pojasni malo
__________________
"When choosing between two evils, I always like to try the one I’ve never tried before."
dejan1471 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 14:23   #453
Daklem...trebaš nać meštra za dekodiranje koji ima box od FuriouS Team-a za dekodiranje sa zadnjim paketom (Pack 6), u kojem je i MTKreader v1.72, sa kojim se iščita simlock (i poslije otključa). U MTKreaderu odabrati ZTE (imaju isti hardware) i to je to.

Zvao sam jedno par likova iz njuškala ali za sad nisam našao nekoga ko koristi taj box...jbga

Ako neko nađe, neka javi ovdje ili na PM....bio bi mu zahvalan, a i moja kćer
ferggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 12:18   #454
Quote:
boingi kaže: Pogledaj post
gle, ništa mi se nije zablokiralo ili ne radilo poslje toga, tako da nema brige.
sve radi najnormalnije.

kažem, to sam kliknuo na unlock permanently i otključano!
eto, ja sam bio hrabar

sad čekamo slijedećeg koji će to napraviti.

ili neka netko prosurfa za taj SimMeLock kaj to točno radi.
ja sam gledao na netu, na nekom, mislim htc-u ili tako nešt, isto otključava mob.
Dakle, mob mi je silno trebao proslih dana tako da se nisam usudio prckat... no danas jesam, sve na mom mobitelu je bas onako kako si opisao. nakon izbora unlock permanently i potvrde sa 'finish' ta opcija vise nije upotrebljiva.

Nemam drugu sim karticu s kojom bih probao da li radi, no nije se nista poremetilo sa tele2 karticom...

No, ako je kako pricas, super! Hvala!

p.s.- dodatan info za druge... nisam instalirao nikakav program tele2 za unlock, mob je kupljen preko web shopa u prvim turama prodaje (otprilike u 7 mj. 2012).... mozda je to razlog... a poslije su nesto promijenili u postavkama..
__________________
Prepredeni naivac...

Zadnje uređivanje izbojan : 03.02.2013. at 12:30.
izbojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 17:35   #455
Quote:
izbojan kaže: Pogledaj post
Dakle, mob mi je silno trebao proslih dana tako da se nisam usudio prckat... no danas jesam, sve na mom mobitelu je bas onako kako si opisao. nakon izbora unlock permanently i potvrde sa 'finish' ta opcija vise nije upotrebljiva.

Nemam drugu sim karticu s kojom bih probao da li radi, no nije se nista poremetilo sa tele2 karticom...

No, ako je kako pricas, super! Hvala!

p.s.- dodatan info za druge... nisam instalirao nikakav program tele2 za unlock, mob je kupljen preko web shopa u prvim turama prodaje (otprilike u 7 mj. 2012).... mozda je to razlog... a poslije su nesto promijenili u postavkama..
E, sad treba i drugu karticu isprobati, ovako nisi ništa napravio
c-shadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 21:25   #456
Quote:
c-shadow kaže: Pogledaj post
E, sad treba i drugu karticu isprobati, ovako nisi ništa napravio
Sto jest, jest...
__________________
Prepredeni naivac...
izbojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 08:41   #457
i jel netko dekodirao tele2fon u hrvata?
Albanci to rade bez problema
ferggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 12:48   #458
Jel moguće postaviti različita zvona za pojedine kontakte? ili je samo jedno zvono za sve?
ex0501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 15:27   #459
Moraš instalirati neku aplikaciju- tipa Ringo.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 18:10   #460
Pa u osnovi i ne treba... potrebno je svaku pjesmu pokrenuti s ugradjenim playerom i unutar njegovog menija postaviti za zvono poziva. Na taj način budu u izboru kao zvona u editiranju kontakta. Onda se ide u kontakte i za svaki kontakt uredniš zvono.
__________________
Prepredeni naivac...
izbojan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:41.