Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2013., 20:16   #2241
pozdrav svima. može li mi netko iskusniji u tome reći je li normalno da nakon ipl lica po prvi put ne ispadne nijedna dlačica?
ružica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 22:45   #2242
Quote:
ružica1 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima. može li mi netko iskusniji u tome reći je li normalno da nakon ipl lica po prvi put ne ispadne nijedna dlačica?
Normalno je, ne reagiraju svi isto
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 22:48   #2243
Quote:
a_star kaže: Pogledaj post
Mislim da je! Wedding jel tvoj takav???
Da, samo sto je moj prvi model koji nema ovaj precizni nastavak i nemam tu neku torbicu i cijena mu je realna jer je u UK 400 Funti
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 23:41   #2244
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Normalno je, ne reagiraju svi isto
Hvala. Dala si mi nadu da ipak bude nekih rezultata
ružica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 23:58   #2245
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Taj aparat ima zracno hladnje i ne radi sa kontaktnom glavom. Zato dlake moraju biti vani. Sve skupa nizi razred. Imati ces neki efekat ali nista spektakularno.
Što smatraš pod tim "ništa spektakularno "? Ima li onda smisla gubit vrijeme na tretmane s tim aparatom ? Molim savjet
ružica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 20:44   #2246
Evo čitam baš sad o ovoj Philipsovoj Lumei i nigdje ne vidim kaj se dešava s tim aparatom nakon kaj potrošiš lampu? Piše da je radno vrijeme najmanje 370 svjetlosnih impulsa. Ne znam dal ga onda bacam u smeće il se kupuje nova lampa? I kolko to kosta? I dal se moze uopce kupit?
__________________
Gulden Draak
Ithilien is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 22:38   #2247
Quote:
Ithilien kaže: Pogledaj post
Evo čitam baš sad o ovoj Philipsovoj Lumei i nigdje ne vidim kaj se dešava s tim aparatom nakon kaj potrošiš lampu? Piše da je radno vrijeme najmanje 370 svjetlosnih impulsa. Ne znam dal ga onda bacam u smeće il se kupuje nova lampa? I kolko to kosta? I dal se moze uopce kupit?
Ajde citaj pazljivije
Lampa ima preko 100 000 impulsa
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 00:04   #2248
Evo da i ja napisem svoje iskustvo. Ja sam kupila 2 kupona za IPL depilaciju. Jedan je bio u salonu Idol Plus, a drugi u salonu Body Creator.

1.Salon IDOL PLUS: Odlucila sam tamo tretirati ruke. Cura mi je rekla tamo da ne vjeruje da ce mi djelovat bas, da to djeluje samo na jako tamnoj dlaci.Al eto posto je kupon kupljen odlucila sam iskoristiti pa što bude bude. Malo je peckalo i smrdilo je na spaljenu dlaku al nista strasno. Drugi tretman isto je malo peckalo ali ovaj put su mi nakon tretmana na nekim mjestima po rukama ostajale crvenkaste točke promjera 2 cm, i nakon toga nisam htjela vise ici, iako mi je ostalo jos tretmana.Ali moja zamjerka je što aparat izgleda kao da je kupljen u kineskom ducanu, trazila sam ali nisam uopce mogla naci naziv aparata (pa da doma kasnije provjerim). Salon je fkt ok, al što se tice tog aparata za ipl, ne preporucam.
2.BODY CREATOR: Ovdje sam odlučila tretirati lice. (brcici, zalisci, obrazi). Veliki + dajem zato što im pokraj aparata stoji certifikat gdje pise sta je aparat, datum, rok, sve... i pise tocno koliko tretmana je potrebno za koji dio tijela. Dosad sam bila na 3 tretmana ( s tim da nemam bas jako tamne, jednostavno me zivciraju) i stvarno se smanjilo, i dalje raste, ali manje. ( pise na papiru pokraj aparata da je za lice potrebno oko 12-15 tretmana) tako da stvarno preporucam ih zbog dobrog aparata. Ali dajem - zbog neljubaznosti zaposlenika. Ali sve u svemu ok.
Puki20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 04:29   #2249
Quote:
ružica1 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima. može li mi netko iskusniji u tome reći je li normalno da nakon ipl lica po prvi put ne ispadne nijedna dlačica?
Kolko sam ja shvatila iz svega i svačega što sam se načitala po internetu o IPL-u, on nije jak kao laser pa ne ubije nužno dlaku od prve, nego je samo ošteti? (ako pričam gluposti, Phoenix lupi me odmah ) Meni se na potkoljenicama događa da dlake sve sporije i sporije rastu (iako ih brijem između tretmana) ali baš ne primjećujem da ispadaju, skoro pa uopće...
Nadam se da će od još par tretmana ipak krepati na kraju....


Quote:
Ithilien kaže: Pogledaj post
Evo čitam baš sad o ovoj Philipsovoj Lumei i nigdje ne vidim kaj se dešava s tim aparatom nakon kaj potrošiš lampu? Piše da je radno vrijeme najmanje 370 svjetlosnih impulsa. Ne znam dal ga onda bacam u smeće il se kupuje nova lampa? I kolko to kosta? I dal se moze uopce kupit?
Mislim da je tih 370 impulsa dok se baterija ne potroši pa ju moraš ponovo punit. Sumnjam da bi za te pare (skoro 4 soma u elipsu!!) prodavali nešto od čega ne možeš ni noge pokriti... Doduše tko zna...


Quote:
hick1 kaže: Pogledaj post
poslala sam upit u salon Mexico sun da vidim koji IPL uređaj koriste, ali dobila sam ovakav odgovor:
"riječ je o novom aparatu IPL tehnike za trajno uklanjanje dlaka. Riječ je o aparatu , prilikom čijeg korištenja se koristi IGBT tehnologija koja omogućuje generiranje "kockastog" impulsa točno određene snage i vremena trajanja, što znači da se dužina vlala kao i trajanje podešavaju svakom klijentu osobno. Sama regulacija vremena je od 20 ms do 40 ms, odnosno regulacija snage od 10 do 130 J."
Pa da li netko od vas tko se razumije u IPL uređaje može iz ovoga zaključiti da li je ok ili nije?
Ja ću ti reći što pjesnik nije htio jer ja idem k njima već neko vrijeme.

Aparat je od domaćeg proizvođača, zove se LAH multipower IPL. Evo tehničkih specifikacija: http://www.lah.hr/kozmetika/multi_lpl.htm ako ti nešto znači.
U principu na zračno je hlađenje. Meni je imao odličan efekt na bikini zoni gdje su dlake deblje i tamnije, to je skoro sve potamanio, ali po nogama nije baš nešto impresivno. Sutra idem na ne znam više, 6 ili 7. tretman, osim što dlake sporije rastu nije baš neka razlika...

Razmišljam da probam neki drugi salon, možda neki s tim famoznim "vodenim hlađenjem"... ali opet s druge strane, možda je to sve ipak kolko para tolko i muzike... za 350kn tri puta napraviti IPL potkoljenica... dođe mi ko i šećerna depilacija, od prilike. Fakat je jeftino.

Zadnje uređivanje tinar : 06.04.2013. at 05:34.
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 18:41   #2250
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Ajde citaj pazljivije
Lampa ima preko 100 000 impulsa
My bad! Fakat je 100.000. Al kaj nakon toga ga bacam u smeće ili?
__________________
Gulden Draak
Ithilien is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 23:51   #2251
Mene zanima ova ponuda s Crnog Jaja http://www.crnojaje.hr/Deals/Details/1176
Pročitala sam tu na forumu da imaju Yperion aparat, mene sad zanima je li tih 5 tretmana nogu+5 tretmana bikinija i 6 tretmana nekog drugog područja dovoljno za neko 70%-tno uklanjanje tretiranih dlačica? I, ima li već netko iskustva s tim aparatom? Hvala!
__________________
Zubi su ogledalo čovjeka
Laetitia101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 12:24   #2252
Quote:
Ithilien kaže: Pogledaj post
My bad! Fakat je 100.000. Al kaj nakon toga ga bacam u smeće ili?
Ne, stvar je u tome što nema zamjena lampi, nego kada se isprazni aparat uključiš ga u struju u puniš (treba mu oko 100 min) da se ponovo napuni.

Znači kada ga kupiš nema dodatnih troškova kao što su nove lampe I sl., samo ga staviš puniti kao mobitel
kiqa159 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 20:43   #2253
Quote:
kiqa159 kaže: Pogledaj post
Ne, stvar je u tome što nema zamjena lampi, nego kada se isprazni aparat uključiš ga u struju u puniš (treba mu oko 100 min) da se ponovo napuni.

Znači kada ga kupiš nema dodatnih troškova kao što su nove lampe I sl., samo ga staviš puniti kao mobitel
Za taj Philipsov ne znam, za onaj Remington sam pitala i teta u dućanu mi je rekla da nova lampa košta cca 350kn. Možda je to neka druga tehnologija kad se Remingtonove troše a Philipsove ne.

Ja sam u biti htjela pitati kakva je razlika između ova dva;

http://http://www.elipso.hr/mali-kuc...IPS-SC2001|01/

http://http://www.elipso.hr/mali-kuc...IPS-SC2003|11/


Nekako ne vjerujem da je razlika od 800kn samo radi torbice i nastavka
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 22:25   #2254
pozz ekipa!!
jel neko probao ovo http://www.kolektiva.hr/zagreb/trini...m_content=post ???
dal ostanu kakvi oziljci/fleke/crvenilo?? ak da, kolko dugo ostanu?
nikad nisam bila ni na cem slicnom, pa me malo strah...a opet 35kn i nisu neki novci, pa zakaj ne probati..
smol grl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 22:26   #2255
pozz ekipa!!
jel neko probao ovo http://www.kolektiva.hr/zagreb/trini...m_content=post ???
dal ostanu kakvi oziljci/fleke/crvenilo?? ak da, kolko dugo ostanu?
nikad nisam bila ni na cem slicnom, pa me malo strah...a opet 35kn i nisu neki novci, pa zakaj ne probati..
smol grl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 13:00   #2256
Quote:
smol grl kaže: Pogledaj post
pozz ekipa!!
jel neko probao ovo http://www.kolektiva.hr/zagreb/trini...m_content=post ???
dal ostanu kakvi oziljci/fleke/crvenilo?? ak da, kolko dugo ostanu?
nikad nisam bila ni na cem slicnom, pa me malo strah...a opet 35kn i nisu neki novci, pa zakaj ne probati..
to i mene zanima. kakav je to njemački laser DERMAX RF LIGHT? kaže da se u prvih deset dana obavi 3 tretmana...
Arwen OOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 13:09   #2257
Quote:
Ithilien kaže: Pogledaj post
My bad! Fakat je 100.000. Al kaj nakon toga ga bacam u smeće ili?
koliko sam skuzila da nakon tih 100 000 impulsa mijenja se prednji nastavak al nisam ziher i iskreno da je i aparat tada gotov to je i dalje vise nego povoljna investicija
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
Za taj Philipsov ne znam, za onaj Remington sam pitala i teta u dućanu mi je rekla da nova lampa košta cca 350kn. Možda je to neka druga tehnologija kad se Remingtonove troše a Philipsove ne.

Ja sam u biti htjela pitati kakva je razlika između ova dva;

http://http://www.elipso.hr/mali-kuc...IPS-SC2001|01/

http://http://www.elipso.hr/mali-kuc...IPS-SC2003|11/

Nekako ne vjerujem da je razlika od 800kn samo radi torbice i nastavka
Na zalost ne mogu otvorit linkove pa da vidim o cemu se radi al ako pricamo o Lumeu tada i ako je jedan aparat rozo-bijeli a drugi sivo-bijeli tada je stvarno razlika samo u te dvije stvari.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 22:04   #2258
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
koliko sam skuzila da nakon tih 100 000 impulsa mijenja se prednji nastavak al nisam ziher i iskreno da je i aparat tada gotov to je i dalje vise nego povoljna investicija


Na zalost ne mogu otvorit linkove pa da vidim o cemu se radi al ako pricamo o Lumeu tada i ako je jedan aparat rozo-bijeli a drugi sivo-bijeli tada je stvarno razlika samo u te dvije stvari.
Niti meni danas ne otvara a jučer je normalno otvaralo.
Uglavnom baš je tako kako veliš, jedan je rozo bijeli i košta 3.000kn,a ovaj sivo bijeli košta 3.800kn i kraj njega je na slici još jedan mali nastavak ali mislim da je to ovo:

Precizni nastavak za siguran tretman lica
Veći nastavak za tijelo za brz tretman

svrbe me prstići da to kupim
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 22:22   #2259
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
Niti meni danas ne otvara a jučer je normalno otvaralo.
Uglavnom baš je tako kako veliš, jedan je rozo bijeli i košta 3.000kn,a ovaj sivo bijeli košta 3.800kn i kraj njega je na slici još jedan mali nastavak ali mislim da je to ovo:

Precizni nastavak za siguran tretman lica
Veći nastavak za tijelo za brz tretman

svrbe me prstići da to kupim
Iskreno ako mislis kupit tad odaberi ovaj za 3000 jer taj precizni nastavak ti ne treba posto i sa ovim klasicnim sasvim normalno mozes tretirat nausnice
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 22:50   #2260
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Iskreno ako mislis kupit tad odaberi ovaj za 3000 jer taj precizni nastavak ti ne treba posto i sa ovim klasicnim sasvim normalno mozes tretirat nausnice
Razlika je u nastavku i u kolicini impulsa...skuplji ima 100 000 impulsa, a jeftiniji 80 000. Koliko ti impulsa cca treba za jedan tretman nogu tj. jedne potkoljenice???
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:35.