Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč
Korisničko ime
Lozinka

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2013., 13:40   #3621
slinky
Registrirani korisnik

slinky Avatar

Registracija: Oct 2012.
Important: do not wait to treat yourself only after you sweat again like some other sources on the internet recommend. This is incorrect and can cause a "loss" of the Iontophoresis effect. The best way to achieve permanent and continuing success is to have a maintenance schedule that keeps the sweat at bay all the time. If you hold back on your next maintenance treatment till you start sweating profusely, you might have to treat yourself many days in a row again to regain success.
Old 25.07.2013., 14:22   #3622
marijana987
Registrirani korisnik

Registracija: Jul 2013.
Meni je znojenje prestalo, a ja se i dalje tretiram, prosto se plašim da prestanem, a plašim se da tretiram stopala, jer sam umislila da će mi se onda vratiti znojenje dlanova, jer negde valjda moram da se znojim, budući da su meni svi delovi tela, osim dlanova i stopala-uvek suvi kao barut.
Kad prestanem sa tretmanom, mislim da ću se preventivno tretirati bar jednom nedeljno....
Slinky, počni što pre, nemaš šta da izgubiš, veruj mi...ubeđena sam da će i tebi pomoći, pa ćemo moći svi zajedno da se radujemo, a možda i rukujemo.
marijana987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2013., 00:08   #3623
lolita2810
Registrirani korisnik

pozdrav! mene zanima što piše za maintenance fazu vama koji posjedujete hidrex uređaj u uputama ....koliko često bi se i kada to trebalo raditi ? hvala unaprijed =)
lolita2810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2013., 00:09   #3624
lolita2810
Registrirani korisnik

e da, netko je pitao tamo za noge......ja sve radim isto ko i s rukama i s baterijama 2x 9V.
lolita2810 is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 26.07.2013., 15:48   #3625
slinky
Registrirani korisnik

slinky Avatar

For maintenance treatments, following the below outlined protocol seems to work for most people.

Important: do not wait to treat yourself only after you sweat again like some other sources on the internet recommend. This is incorrect and can cause a "loss" of the Iontophoresis effect. The best way to achieve permanent and continuing success is to have a maintenance schedule that keeps the sweat at bay all the time. If you hold back on your next maintenance treatment till you start sweating profusely, you might have to treat yourself many days in a row again to regain success.

First, make sure to note down how many CONSECUTIVE days of Iontophoresis treatments it took for you to achieve initial success. Then, multiply that number
by 1.5.

So, for example, if it took you 8 days of daily treatments to get initial success/dryness, then 8 * 1.5 = 12. So in this case, 12 is the magic
number you will use to derive your maintenance treatment schedule.

Now, for 12 (your magic number) days, your maintenance schedule should consist of treatment on alternate days.

So on day 1, take a break from treatment. On day 2, perform the Iontophoresis treatment on yourself. On day 3 take a break. On day 4, perform treatment.
And so on, through day 12 (your magic number), when you perform treatment on yourself.

Then, for the next 12 days (again, your magic number), alternate 2 days of no treatment followed by 1 day of treatment.

Then, for the next 12 days, alternate 3 days of no treatment followed by 1 day of treatment.

Then, for the next 12 days, alternate 4 days of no treatment followed by 1 day of treatment.

At this point, if you start sweating, 4 days of break from treatment might be too much for you and you need to stick to a schedule of 3 days treatment break followed by one day of treatment. However, once you start sweating again, you will first need to do daily treatments until you see a complete cessation in sweating, prior to getting on to the 3 days treatment 1 day break schedule.

If you do not sweat in the 4 day break, 1 day treatment maintenance program, you can try 5 days break and 1 day treatment.

You can hopefully see the logic behind this.

Some people might not be able to go for even 3 days without any treatment, while others could go on much longer without seeing
recurrent sweating.
Some people might not be able to go for even 3 days without any treatment, while others could go on much longer without seeing
recurrent sweating.

For a lot of people, initial success will only come after around 15 days. In that case, the magic number would be 15 * 1.5 = 22.5
in this case you can round to 22 or 23 to get your magic number!

Tip: Some users have good luck with doing treatments in a row and saving the other treatment days: e.g.: if you have to do 4 times a week 15 minutes, some users have the same result when doing it twice a week half an hour, or one time 1 hours. We recommend to do this carefully with regard to your skin condition, but with this schedule a lot of customers can treat in advance for longer pauses.
Old 26.07.2013., 23:15   #3626
mctaca
User awaiting e-mail confirmation

Negdje sam na forumu pročitala o PERSPIREXU koji se naručuje preko interneta, navodno je 100 posto učinkovit. Probajte izguglati.
mctaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 11:32   #3627
slinky
Registrirani korisnik

slinky Avatar

Ne proizvodi se vise to je sad perspi guard i da je ucinkovit to samo proizvodjac kaze ,ne sjecam se da je ode neko reka da djeluje
Old 27.07.2013., 13:33   #3628
Deeea
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2011.
Ne djeluje, bezveze bačen novac, probala sam ga prije mjesec dana otprilike i onako, jedan dan mi je bio super i onda sam se baš poveselila i nakon toga ništa, samo su mi ruke izgledale smežurano.
Deeea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 14:36   #3629
Anavee
Registrirani korisnik

Registracija: Jun 2013.
slinky, jesi krenula sa terapijama?

Kod mene se napokon vidi neki pomak. Napravila sam 11 tretmana, lijeva ruka ima bolje rezultate, ali se još malo znoje obje, dakle nije skroz suho. Nadam se da će za koji dan biti suho i jedva čekam da u nekoj "stres" situaciji pružim ruku sa zadovoljstvom.

I jedva čekam da krenem na noge i prestanem ribati japanke svaki dan milijardu puta i brisati pod u kući od svojih packi i da mi se više ne lijepi svako smeće za noge i da odem bosa kod nekoga u goste jer je ovo grozno, vani je skoro 40, a ja ne mogu kod nikoga ući bosa jer će nakon mene morat prati podove
Anavee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 21:02   #3630
slinky
Registrirani korisnik

slinky Avatar

Nisam jos me strah ne mogu ti opisat. Krenem da cu,pa me neki napadaj panike uzme, pa se rasplacem i spremim sve. Ne znam,mislim da me podsvjeno jakp strah da ne uspije jer znam da je ovo zadnja sansa. Pa mi u glavi se stvori slika ako ne uspije sta cu cili zicot s ovim itd uglqvnom bas me kriza pere. Da je bar netko tu ko zna ,bilo bi mi lakse,ali majka mi nikako ne moze godisnji dobit da dodje do mene.
Old 27.07.2013., 21:03   #3631
slinky
Registrirani korisnik

slinky Avatar

A znam naravno kako ti je,ja sam cilu godinu u carapama ,prijateljima sam slagala da sam zimogrozna a kuham se svaki dan liti.
Old 28.07.2013., 01:05   #3632
lolita2810
Registrirani korisnik

slinky hvala
lolita2810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 22:29   #3633
wetwetwet
Registrirani korisnik

Registracija: May 2008.
Thumbs down

Pozdrav svima! Slinky sori nije me bilo neko vrijeme.. Vidim dobila si svoj strojcek:-) pa sto cekas, przi odmah na najjace!!:-) salim se, polako, kad budes spremna. Znam kako se osjecas, svi se mi bojimo neuspjeha..
Sto ti treba pomoci? Spajanje je jednostavno. Adapter ukljuci u struju i u hidrex, crvenu zicu u crveni utor, crnu zicu u crni utor, postavi aluminijke podloge i na njih rucnike i prelijes vodom. Upalis stroj u postavis ruke na podloge i on ti se sam upali. I nemoj stavljati puno vode, probala sam da mi prekrije skroz prste i nokte i boli fuuul, i dr.mi je rakao da ima manji ucinak. Pazi da nemas ranice( zanoktice, ogrebotine...) jet ce te peci jako. Ja se przim svaki dan( jednom ruke drugi dan noge na 15min 35v. Ljeto je pa svaki dan to radim. Nekad je ucinak bolji, nekad slabiji. I mijenjaj si boji zica( jedan dan ljevu ruku na crvenu a drugi put desnu na crveni zicu) jer crvena ima malo jaci ucinak. Nisam pazila na to pa mi se znalo desiti da mi je jedna ruka ful mOkra a druga ful suha.
wetwetwet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 22:30   #3634
wetwetwet
Registrirani korisnik

Registracija: May 2008.
Uteko mi ovaj smajlic
wetwetwet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 23:47   #3635
slinky
Registrirani korisnik

slinky Avatar

hvala wetwetwet. bili su mi poslali u paketu krive upute pa sam dobila jučer u mailu tek od pravog hidrexa kojeg sam naručila. onaj gs 400. ja sam bila par puta krenila da ću, ali onda se prestrašim , ugl da ne ponavljam već sam sve gori napisala, i problem pazila sam ruke da ne diram zanoktice i da ne turpijam nokte sad, ali sinoć kad sam se opet ustrašila pa odustala sam sve od živaca nokte isturpijala pa mi ima i malih ranica. sad ne smin više dirat da mogu već jednom krenit. usudila bi se da je neko sa mnom, ali kad su mi sve frendice otišle negdi a mater ne može godišnji dobit da mi dođe, pa eto...volila bi da je neko za prvi put u društvu sa mnom, jer se sva preznojim od straha kad krenem spajat i neka me paranoja obuzme i uspaničim se, i onda odem na zrak šetat da dođem sebi...
Old 29.07.2013., 14:26   #3636
Anavee
Registrirani korisnik

Registracija: Jun 2013.
slinky, mene je bilo isto jako strah, a sada gledam TV dok se pržim . Kod mene je bio nekakav iracionalni strah od struje, a ne od neuspjeha.

Bio je muž samnom par puta i svejedno je bilo bezuspješno i onda sam jednu večer njega čekala, a sve prikopčano ispred mene i odlučila sam početi sama. Pustila sam si jedan meni jaaaako opuštajući album i odlučno stavila ruke u posudice i sve prošlo super. Kada je došao, ja sam već bila na pola puta

Pokušaj si stvoriti atmosferu koja te opušta, sve prikopčaj i namjesti, čvrsto odluči staviti ruke u vodu bez obzira na sve i samo ih položi i uživaj u glazbi ili nečemu dok čekaš da prođe tih 10 minuta.

Kod mene tretman napreduje, makar me užasno strah to reći naglas da nekako sve jednostavno ne nestane. Napravila sam 12 tretmana i ruke su 95% suhe. Nisam još bila u nekoj stresnoj situaciji pa ne znam koliko bi bile suhe. Uživam u osjetilu dodira, sve je toliko drugačije.
Anavee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 09:48   #3637
marijana987
Registrirani korisnik

Evo i ja malo da apdejtujem nakon par dana.
Znojenja i dalje nema, ali ima situacija u kojima osećam da su mi se oznojili dlanovi, pa moram da se pipnem za neki provereno suv deo tela da sebe ubedim da je sve suvo i dalje.
Kao neko unutrašnje znojenje.
Pritom-izbegavam, recimo, da odem u teretanu, jer se plašim da će mi tamo nekako probiti znoj, a znam da bi mi to bio najbolji test da napokon sebi dokažem da li je sve u redu.
I imam ogroman problem sa pucanjem kože na dlanovima, skroz je isušena i gruba, koliko god da se mackam kremama, juče mi je bilo neprijatno pružiti ruku jednom kolegi, jer je gruba i ispucala, po prvi put se nisam sramila mokrih, već suvih ruku.
marijana987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 14:06   #3638
slinky
Registrirani korisnik

slinky Avatar

marijana, ja mislim da vježbanje za nas nije štetno i da je čak preporučljivo. jer ono osim fizičkog utječe na psihičko zdravlje i luče se tjekom vježbanja i hormoni sreće, pa sve to zajedno utječe na smanjenu anksioznost i depresiju. izbaci se negativna energija, odnosno potroši. tako da se uklone ti psihički činitelji znojenja zbog ove naše tjeskobe. a i ako se tamo iznojiš, to je to za taj dan, tako bude zdravim ljudima. tamo se iznoje i ostatak dana nakon tuširanja nisu mokri ako ne rade ništa drugo fizički.
Old 01.08.2013., 19:38   #3639
marijana987
Registrirani korisnik

Mene je strah da će mi se tamo oznojiti dlanovi.
Dlanovi mi nisu ovoliko dugo bili suvi od moje 13, 14 godine, a imam 26.
U teretani sam se uvek znojila pojačano, što je i normalno, ali su mi se znojili i dlanovi, još više.
Inače, van nje, na drugim delovima tela nije bilo znoja.
E, sad se plašim da će taj pojačan fizički napor izazvati opet znojenje na dlanovima, jer je i ranije izazivao i na onim delovima tela na kojima se inače ne znojim, a ja se tako plašim opet osetiti znoj na dlanovima da vam ne mogu opisati...
marijana987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 20:18   #3640
slinky
Registrirani korisnik

slinky Avatar

znam razumijem te. ja nekako mislim ako to zatvara znojne kanale da ne bi trebalo, ili bi trebalo bit jako malo a kasnije nakon teretane opet ništa. kao kod ljudi koji nemaju hh.
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja