Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2012., 15:44   #581
Piše ti na njemu do kad vrijedi, vjerovatno 10 mj prošle godine. Znači moraš raditi novi.
__________________
What's goin' on?
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 15:55   #582
Quote:
unexplainable kaže: Pogledaj post
Imam pokaz za zet koji sam napravila pretprošle godine (kada je još bilo besplatno ), prošle godine nisam ga obnavljala, ali ove godine mi treba. pa me zanima da li moram raditi novi ili na onaj obrazac mogu upisati broj te pretplatne karte koju već imam?

provjeri na onom automatu u tramvaju,stisni ono "i" i tamo će ti pisat do kad vrijedi

kolko sam ja vidla ta kartica traje 3 i pol godine i onda moraš novu vadit
miss scream is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 20:57   #583
ja sam prošle godine izvadio tu karticu mjesecnu...jel sad samo dođem na šalter platiti ili trebam neku potvrdu da i dalje studiram?
Gigi06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 13:15   #584
Quote:
miss scream kaže: Pogledaj post
provjeri na onom automatu u tramvaju,stisni ono "i" i tamo će ti pisat do kad vrijedi

kolko sam ja vidla ta kartica traje 3 i pol godine i onda moraš novu vadit
Hvala ti! sad kad sam i to riješila imam još jedno pitanje. (dugo se švercam pa me ovo sve zbunjuje )

kako se ova poruka stalno vrti: "Ne zaboravite ZET karticu prisloniti na uređaj za registraciju prilikom svakog ulaska u svako vozilo!", zanima me da li ja zaista moram svaki put taj pokaz prisloniti. to je još u redu kad nije gužva, ali jednostavno mi se ne da zamarati s time... da li kontrola radi probleme u vezi toga?
unexplainable is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 15:56   #585
Quote:
unexplainable kaže: Pogledaj post
Hvala ti! sad kad sam i to riješila imam još jedno pitanje. (dugo se švercam pa me ovo sve zbunjuje )

kako se ova poruka stalno vrti: "Ne zaboravite ZET karticu prisloniti na uređaj za registraciju prilikom svakog ulaska u svako vozilo!", zanima me da li ja zaista moram svaki put taj pokaz prisloniti. to je još u redu kad nije gužva, ali jednostavno mi se ne da zamarati s time... da li kontrola radi probleme u vezi toga?
Ma ne. Ja nikad nisam prislonila, i nikad ništa nisu rekli. Glavno da imaš.
__________________
https://www.facebook.com/liliblumakeitsimple/?fref=ts Posjeti i izaberi svoju personaliziranu šalicu! Tvoja želja, moja zapovijed! :)
maja_pos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 16:02   #586
Zanima me da li moram obavljati slikanje jer sam ga obavio prije kojih 8 mjeseci i imam ju recimo na vozačkoj, HŽovoj karti i još nekim dokumentima pa sam sve iskoristio te bih recimo skenirao sliku sa HŽove karte i isprintao ili na običnom papiru ili recimo u fotokopiraoni na papiru kojem se printaju i slike. Jel bi uspjelo tako ili baš moram imati pravu pravcatu jer nisam vidio kako godišnja karta izgleda, ali pretpostavljam da više sigurno nije priljepljena klasična fotka na godišnji pokaz nego računalno konstruirana kartica i sa slikom te tako isprintana (kao recimo osobna, putovnica) ?
Hvala unaprijed na odgovoru.
__________________
avantgard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 20:25   #587
Quote:
miss scream kaže: Pogledaj post
provjeri na onom automatu u tramvaju,stisni ono "i" i tamo će ti pisat do kad vrijedi

kolko sam ja vidla ta kartica traje 3 i pol godine i onda moraš novu vadit

Kartica vrijedi 3,5 godine od dana izdavanja, bez obzira na promjene u statusu korisnika. U tom roku može se nadopunjavati mjesečnim, odnosno godišnjim pretplatnim kuponima, sukladno uvjetima iz Cjenika ZET-a. - s njihovih stranica
__________________
To bring the pieces back together rediscover communication.
Elisea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 21:46   #588
http://www.srednja.hr/Novosti/Hrvats...T-a-krse-zakon

Jel se itko uspio izvući kondukterima s ovim?
__________________
Weeee
pita-od-jabuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 14:43   #589
Ma smiješno, kontrolorima treba dati veće ovlasti pa bi bilo manje švercanja. Po ovome oni tebi zapravo ne mogu ništa.
Cleary is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 18:21   #590
kakve kontrole, kakvi bakrači

taj pokaz je porez na budale
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 01:30   #591
Quote:
sesvečan kaže: Pogledaj post
kakve kontrole, kakvi bakrači

taj pokaz je porez na budale
vozim se tramvajem 3 sata u prosjeku dnevno po zagrebu, reko sebi da mi pun kurac gledanja gdje su kontrolori i neugodnosti kada me uhvate. želim se normalno vozit i pročitat tu u tamo koju knjigu a ne stalno gledat okolo sebe.

lako je prozivat druge budalama kada ne ovisiš o nečemu... ukoliko ovisiš onda si veća budala od mene jer 3 sata gledati gdje je kontrola nije nimalo lako , radije ću to vrijeme utrošiti pametnije za posranih 130 kuna...

al svejedno jebo ja njima sve po spisku rađe bih te pare zapalio da se ugrijem nego dao tim smradovima... još onaj glupi zvuk " Ne zaboravite registrirati svoju zet elektroničku karticu" ma nabijem ti je...

rijetko što u životu mrzim ali mislim da sam istinski zamrzio zet...valjda zato što je prije pokaz bio besplatan pa sad imam osječaj da me kradu...
nothing_else is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 10:57   #592
Quote:
nothing_else kaže: Pogledaj post
valjda zato što je prije pokaz bio besplatan pa sad imam osječaj da me kradu...
case closed
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 01:53   #593
Pozdrav!
Postoji li kakav studentski popust na vlakove koji ide van zemlje,recimo osijek-viknovci-beograd,ili su to popusti samo unutar drzave.Isto pitanje i za autobus i avion...



LP
Doctor_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 17:31   #594
Studentski prijevoz

Zanima me koje sve dokumente trebam priloziti za izdavanje studentskog pokaza za vlak. Hvala
__________________
Nothing is what it seems.
bubu5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 20:16   #595
Kolko je godišnja karta za studente bila za ovu godinu?
__________________
"Nije blago ni srebro ni zlato,već je blago što je srcu drago."
Dareedevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 20:27   #596
Quote:
bubu5 kaže: Pogledaj post
Zanima me koje sve dokumente trebam priloziti za izdavanje studentskog pokaza za vlak. Hvala
mislim da ne moras nista mladi od 26 dobivaju popust napravis tamo karticu i to je to
luka249 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 21:52   #597
Quote:
luka249 kaže: Pogledaj post
mislim da ne moras nista mladi od 26 dobivaju popust napravis tamo karticu i to je to
To je popust za mlade.
Ali pitam u vezi studentskog pokaza.
__________________
Nothing is what it seems.
bubu5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 22:02   #598
Quote:
bubu5 kaže: Pogledaj post
Zanima me koje sve dokumente trebam priloziti za izdavanje studentskog pokaza za vlak. Hvala
Trebat ćeš potvrdu faksa da si upisana. Mi smo dobili 4 prazne potvrde odmah pri kupnji upisnih materijala, sad ne znam je li to tako na svakom faksu. Ako to nemaš, dobit ćeš na faksu (možda ćeš morati platiti to, nisam ziher).

Uglavnom, prije početka predavanja otiđi do referade da ti to srede i onda tu potvrdu odneseš na kolodvor da ti izrade karticu i tad možeš kupiti mjesečnu kartu.
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 22:13   #599
Quote:
bubu5 kaže: Pogledaj post
To je popust za mlade.
Ali pitam u vezi studentskog pokaza.
Mene isto ovo zanima... Postoji li kakav popust za studente?
Na stranici ZET-a nisam našla ništa o tome, a prijatelj mi je na danu upisa rekao da si ispunim potvrdu o školovanju o subfinanciranju od strane ZET-a
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 22:16   #600
Quote:
Nuria Monfort kaže: Pogledaj post
Trebat ćeš potvrdu faksa da si upisana. Mi smo dobili 4 prazne potvrde odmah pri kupnji upisnih materijala, sad ne znam je li to tako na svakom faksu. Ako to nemaš, dobit ćeš na faksu (možda ćeš morati platiti to, nisam ziher).

Uglavnom, prije početka predavanja otiđi do referade da ti to srede i onda tu potvrdu odneseš na kolodvor da ti izrade karticu i tad možeš kupiti mjesečnu kartu.
Tako sam i pretpostavljala. Hvala puno!
Da, posto ih nismo dobili, vjerojatno cu morati kupiti ili platiti tu praznu potvrdu (kao i u srednjoj za razne stvari).
__________________
Nothing is what it seems.
bubu5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:17.