Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2014., 00:43   #1
Lightbulb Kako zbariti azijatkinju u Hrvatskoj?

Ima ih malo ali su dobre... kako zbariti ili oženiti jednu, jel netko pokušao šta s njima?
Volim_glazbu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 00:52   #2
Quote:
Volim_glazbu kaže: Pogledaj post
Ima ih malo ali su dobre... kako zbariti ili oženiti jednu, jel netko pokušao šta s njima?
hahaha pričaš kao da su ugrožena vrsta

Jednom sam vidio dva lika koji su izveli 2 azijatkinje van, koliko se sjećam nisu baš puno pričali, ova jedna je suptilno lika gladila po kurcu. Sjećam se točno da smo cura i ja komentirali. U svakom slučaju i meni su jebene i nakon tog sam viđenja stekao dojam da im je seksualnost na puno, puno većem stuplju od bilokoje druge rase.

Inače jebo sam crnkinju kojoj je seksualnost bila na 10+.

E da, azijatkinje najviše i najčešće viđam po dolcu i Tkalči.
10 000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 00:54   #3
Za Ruskinje još ajde, njih bi se dalo priženiti preko neta nekim agencijama i sl. Mnoge žive u takvim uvjetima da im je Rvacka Las Vegas. A izgledaju ko bombon.

Ali Azijatkinje... hm... ko bi to znao... Nema ih puno (bar za sad, ali uskoro ko zna kad Kinezi krenu jače kod nas dolaziti). A prilično su getoizirani, dakle ne izlaze iz svojih uskih društava. Prilično zajebata stvar. Ko s Romkinjama.

Ako nešto pokušaš, najebo si.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 00:56   #4
Quote:
10 000 kaže: Pogledaj post
E da, azijatkinje najviše i najčešće viđam po dolcu i Tkalči.
Viš tih se nisam sjetio- to su turistkinje, one ne žive (većinom) u HR nego su ko i svi turisti u ZGu uglavnom tu na dan ili maksimalno dva dana.
Naš autor teme znači mora biti brz i efektan.

Samo šta on može ponuditi Azijatkinjama koje imaju love da proputuju svijet u nekoliko tjedana, pljunu nekoliko tisuća eura za to i vrate se u svoje Japane i Kine sa svojim tehničkim aparaturama za islikavanje?
Možda je kakva u deficitu kite?

Ako autor ima većeg od Azijata, možda ima šanse.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 00:59   #5
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Viš tih se nisam sjetio- to su turistkinje, one ne žive (većinom) u HR nego su ko i svi turisti u ZGu uglavnom tu na dan ili maksimalno dva dana.
Naš autor teme znači mora biti brz i efektan.

Samo šta on može ponuditi Azijatkinjama koje imaju love da proputuju svijet u nekoliko tjedana, pljunu nekoliko tisuća eura za to i vrate se u svoje Japane i Kine sa svojim tehničkim aparaturama za islikavanje?
Možda je kakva u deficitu kite?

Ako autor ima većeg od Azijata, možda ima šanse.
A on to oće ženit?

Nek ode onda u bilo koji kineski restoran. Ili neka se javi u kinesku ambasadu, tamo će mu poklonit i mamu i 3 kćeri i 100 000 dolara kapitala, samo da ih vodi i ne vraća više.
10 000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 01:10   #6
Odleti u tajland, izabri jednu, obeacaj njoj da ce je zeniti i dati joj svaki mjesec 100-200€ da salje obitelji i bit ce sretna. Pogotovo ako mozda "ulovi" poprilcno mladog i normalnog hrvata a nemora isto uraditi za 50-60 godisnjaka Britanca ili Njemca.
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 01:10   #7
Quote:
10 000 kaže: Pogledaj post
A on to oće ženit?

Nek ode onda u bilo koji kineski restoran. Ili neka se javi u kinesku ambasadu, tamo će mu poklonit i mamu i 3 kćeri i 100 000 dolara kapitala, samo da ih vodi i ne vraća više.
Ne znam baš je li pametno da ide u restoran, sve si mislim da bismo ga mogli naći tamo.



Ali kao dio menija, isjeckanog.


Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 01:14   #8
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ne znam baš je li pametno da ide u restoran, sve si mislim da bismo ga mogli naći tamo.

Ali kao dio menija, isjeckanog.

Joj da...da mu ne bi malog dobio u proljetnoj rolici..

Deedy odvratan si
10 000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 01:21   #9
koja je razlika izmedu europskog i aziatskog psa?

europski se veseli kada ga se pusti u kuhinju!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 01:24   #10
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
koja je razlika izmedu europskog i aziatskog psa?

europski se veseli kada ga se pusti u kuhinju!
umiram od smijeha hahaha ISuse Bože, Isuse BOže. Kako je dobar ovaj vic. morat ću ovaj vic svima ispričat sutra kad se propudim. Jedva čekam jutro da mogu pričat ovaj vic svima.
10 000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 02:05   #11
a dje se more nac jedna u rvackoj? cujem da imaju uske pickice
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 02:22   #12
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
a dje se more nac jedna u rvackoj? cujem da imaju uske pickice
ima ih i sam malim pisama. Ima ti ladyboyova u Thailandu da bi se cak veci dio zena sa "TEME" zamjenila sa njiman za tijelo (ako izumemo pisolinca)!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 08:29   #13
Da da, azijatkinje su opake, i ima ih sve više Mislim da bi autor trebao naučiti par njihovih izraza i da bi time imao više šanse.. Jer ako ništa drugo, sve žene svijeta padaju na priču
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 08:31   #14
Quote:
Volim_glazbu kaže: Pogledaj post
Ima ih malo ali su dobre... kako zbariti ili oženiti jednu, jel netko pokušao šta s njima?
Teže nego Azijatkinju u Aziji.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 13:32   #15
I ja bih volio to znati tako, no čini mi se da je to ipak mission impossible. Ja sam recimo dvaput imao prilike vidjet azijke po klubovima (jednom u Purgeraju, drugi put u Brazilu), ali jebemu mater, oko njih je već bilo tipova tak da sam u startu odustao. No da su bile solo, definitivno bi probao uletit.
Inače u zadnje vrijeme ih dosta često viđam po dućanima. I da nisam bio u žurbi, mogao sam jednom u Konzumu započet spiku s jednom malom preslatkom. Sad mi je žao što nisam

No nekako mislim da je najbolje otputovat negdje u Japan, Južnu Koreju, Kinu...pa probat tamo neku. Svakako je veći izbor i dostupnije su
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 13:41   #16
Rižom.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 13:54   #17
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Rižom.
sa vrićom riže moš pojebat po kine ...
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 14:03   #18
Odi u kineski restoran
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 14:09   #19
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
sa vrićom riže moš pojebat po kine ...
Ako guta, skuvaš rižoto. Ako ne - riža usuvo.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 14:51   #20
Zanima me jel se uopće može zbariti kineskinju kod nas, ili su zatvoreni i ne žele imati posla s nama? Kaj baš nitko nije pokušao?

Zadnje uređivanje Volim_glazbu : 14.04.2014. at 14:58.
Volim_glazbu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger