Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Europska unija

Europska unija Ujedinjeni u različitosti

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2014., 15:48   #561
Quote:
lutak_ na_koncu kaže: Pogledaj post
nisam znao da prosječni IQ raste i opada od izbora do izbora

tko bi rekao da ljudima može "opasti" IQ u roku od dvije i pol godine
Ja mislim kako taj tekst hoće reći ako naprimjer nakon neke desnice glasaš za proletere, automatski ti poraste IQ....i odmah počneš čitat sabrana djela Mao Zea...
Old 29.05.2014., 17:45   #562
Quote:
lutak_ na_koncu kaže: Pogledaj post
nisam znao da prosječni IQ raste i opada od izbora do izbora

tko bi rekao da ljudima može "opasti" IQ u roku od dvije i pol godine
Sve je moguce kada je Jovanovic ministar obrazovanja.
Old 30.05.2014., 05:20   #563
Quote:
dylan111 kaže: Pogledaj post
Ovako glup tekst još se može samo na dnevno.hr pročitat, a autor je naravno anoniman.
jašta, inače poznato je da je našim genijalni urbanim građanima zna se na koje mislim vođa i idol bio ni manje ni više bravar, s time da kako čujem čak je uspio i pasti 1 razred osnovne škole, što stvarno nije lako.

zašto to govorim, pa čisto da dočaram tko to danas dominira u medijima i hrvatskoj javnosti, ko kad tvrtko jakovina kaža da se u Kraljevini živjelo bolje nego u AU, i da zvijezda petokraka nije isto što i svastika, neka ode to u Poljsku reći pa neka nam da povratne informacije šta oni o tome misle, a može i do Estonije Litve i Letonije, ah da oni imaju te "devijacije" SS wafen i slično. pa se ne mogu računat, zamisli ti kako su ljudi pobenavili nakon što su im Rusi okupirali države dočekali su Nijemce cvećem i naravno ni manje ni više uključili se u "pokret otpora". šta ćete jugovići, jednostavno ne da ima različitih pogleda na povijest, već jednostavno neki ne shvaćaju da je izbor nekima i više nego jednostavan kada su u pitanju ovakve stvari, dakle pričat da je netko nepismen zato jer je podržo naciste ili nekakve radikale je stvarno smiješno, a naravno ne uzima se uopće u obzir zašto su ti svi narodi i države podržali Hitlera, da je to upravo rezultat politike zapadnog šljama koji je godinama ignorirao probleme malih naroda, pa tako i nas hrvata ovdje i onda su se čudnim čudom čudili kako to da smo protiv Jugoslavije Tita i partizana njihovih ljubimaca otišli ratovat u ustaše i domobrane, ne govorim za tebe govorim općenito. pa evo gospodo imate danas internet, pa proučite kako je hrvatima bilo u Kraljevini šta se sve tamo događalo do njenog naravno krvavog raspada, i zašto su Hrvati više manje zadovoljno dočekali Nijemce u zagrebu 1941, naravno ovo vam neće reći u Titinoj "antifašističkoj" kuhinji jer toj bagri se naravno nijedna povijesna činjenica ne sviđa, sve im je revizionizam i pokušaj "mjenjanja" povijesti a zapravo su i vas i mene i sve lagali desetljećiam i pričali maksimalno uljepšanu verziju iste kad se radi o njima i bez iti malo realnosti kad se radi o drugoj odnsono fašističkoj i ustaškoj strani pretvoriti sve ljude na protivničkoj strani u sotone, to je jedino još uspjelo onom rimskom caru što je spalio kartagu do temelja iz osvete. ali po primjeru saveznika, vidimo da nije on jedini koji se služim tim metodama. prema tome ne treba trošit vrijeme više na te aveti prošlosti, uskoro će lustracija pa su malo nervozni.
maksiu is offline  
Old 30.05.2014., 05:37   #564
Quote:
billy walsh kaže: Pogledaj post
Sva sreća da živim u normalnoj nacionalno neoptečenoj okolini,gdje vjera i nacija igraju zanemarivu ulogu.
A ti kad si se javio očigleno si se pronašao među onima sa nižim IQ pa te to izgleda opasno pogodilo,a o mržnji prema Srbima ,komunistima,"prodanim" Hrvatima ,pederima itd., sam se načitao ovdje dovoljno za cijeli život tako da mi ti nemaš što za reći,nit me ne zanimaš.
Kao i ostali ""heroji",koji vire ispod mamine suknje sa tipkovnicom u rukama i hrabre jedni druge u mržnji ,a prije prvog pucnja bi pobjegli glavom bez obzira u Kanadu i Australiju.
Moje iskustvo je pokazalo: kad su usta puna Hrvatske, da iste jako malo ima u srcu.
I da bit Hrvat ne znači mrziti druge,ali jasno mi je sitne ustaške duše to ne razumiju..

samo za tvoju informaciju tvojim "antifašistima" nitko nije ravan u mržnji, svaki dan je isijavate i to prema vlastitoj državi i vlastitom narodu, autodestrukcija vam je u krvi. ali bez brige, uskoro će se takve devijacije počet zakonom kažnjavat, Tito je inače za tvoju informacije takve slao na Goli Otok a nije ih samo pritvorio u zatvoru. a u gorem slučaju, bi ih samo odveli u šumu. i ova tvoja patetika da ako voliš svoje ne mrziš tuše, kome ti to pričaš sebi i drugovima? ko broj jedan vi ne mrzite tuđe, vi mrzite svoje i tu je vaš najveći problem. nemojme samo izazivat da ti počne dokazivat, tu člancima tvojih drugova i drugarica koje su jako maštovito seruckali u svojim kolumnama protiv ove države i naroda, i zagađivali i zagađuju i dan danas javni prostor ove napaćene zemlje. ali naravno, mi mrzimo srbe i komuniste kme kme kme i zato kme kme ne možemo kme kme biti pravi humanisti kme kme ko vi napredni i urbani kme kme antifašisti kme kme. kad čovjek vas čita reko bi da nevinijih i pravednijih stvorova svijet nije vidio, a realno spadate u najodvratnije pojave ne našeg već općenito cijelog europskog i svijetskog društva, puna su vam usta morala a sposobni ste bez iti malo suzdržavanja lagat i klevetat svoje, državu inkriminirat raznim sranjima o kojima normalan čovjek naravno i kad napravi nešto loše šuti, jer nisam još vidio praksu ni kod britanije ni kod rusije ni kod bilo koje velike sile izuzev njemačke zbog 1 i 2 svijetskog rata da imaju potrebu javno pred drugima sami sebe optuživat ovako kako to rade tvoji veliki humanisti, a onda kad nastane čerupanje u kokošinjcu odnoso kukuriku koalicji izađe sav jad i bijeda na površinu. oni su zapravo najljepša slika i prilika vas, i vašeg načina života i razmišljanja. jbg, sory što ne gajim nekakve iluzije o vama i što ne želim uljepšavati stvarnost, jer očito je da mi niste ni malo dragi da na "socijaliste" gledat isto ko i na četnike i imam pravo na takvo rezoniranje i ne zanima jel to tebi i ostalim pretjerano, ja govorim šta je moj stav. jer samo četnici i odnarođeni Hrvati autodestruktivci, mogu svršavat zbog pobijenih na Bleiburgu, zbog uništenja NDH a naravno veličat ćete Titu partiju komuniste bez pardona i to na način da eto šta tko ima protiv pa oni su pobjednici u ratu. naravno zato što su pobjednici to ih sigurno sve abolira od odgovornosti za uništenje hrvatske države uspostavu jugoslavije koju većina hrvata nije htjela, i povrh svega kriminalizaciju svih svojih političkih neistomišljenika koji su prečesto završili u nekoj rupi bez tračka svijetlosti. i danas ih branite, a nastupate ovako patetično ko ti " mi ne mrzimo " vi druškane mrzite i to tako da bi vam i najveći fašisti i nacisti mogli pozavidjet koliko mrzite, samo glumatate ovim naivcima koji vas puše i daju vam glasove na izborima, srećom ja nisam jedan od tih i dobro znam kakva je Partija i kakvi su njeni birači. i ne pada mi na pamet, iskazivat solidarnost prema vama jer je vi nikad niste iskazali prema nacionalnom djelu ovog naroda, već ste ga bacali u jame i opet bi samo da vam se ukaže prilike, a to o mržnji laži svoje doma da ne mrzite jer da ne mrzite ne bi svi oni zločini silovanja i klanja usljedili nakon 2 svijetskog rata koja su trajala do 1991, što dovoljno govori o vama i o tome kako vi ne mrzite. patetike me poštedi, jer mi blago rečeno ide na kurac.

a što se tiče boldane rečenice, itekako je tebe bitna nacionalnost jer si s njome rekao da ti je nebitno biti Hrvat ali Jugoslaven sam siguran da ti nije greda priznat, a i vjera ti je strani pojam jer svi dobro znamo koju vjeru su Jugoslaveni prihvatili komunističku partiju oni druge vjere nemaju, ne sumnjam da će me dežurni kaznit zbog ovoga ali sve što sam reko je gola istina i fućka mi se jel to nekome se sviđa ili ne sviđa, i što će napravit cenzuru na "antifašistički" način, jer što god se ne uklapa u partijsko jednoumlje se briše. dakle, "ako nisi komunista sigurno si fašista", a zna se kako se postupa s fašistima jel?
maksiu is offline  
Old 30.05.2014., 12:42   #565
@maksiu: Vrlo kvalitetan post, moj naklon. Malo sam ga jezično redigirao.

Samo za tvoju informaciju tvojim "antifašistima" nitko nije ravan u mržnji, svaki dan je isijavate i to prema vlastitoj državi i vlastitom narodu, autodestrukcija vam je u krvi.

Bez brige, uskoro će se takve devijacije početi zakonom kažnjavati. Tito je inače za tvoju informacije takve slao na Goli Otok, a nije ih samo zatvarao u zatvore. U gorem slučaju bi ih samo odveli u šumu. I ova tvoja patetika da ako voliš svoje ne mrziš tuđe, kome ti to pričaš, sebi i drugovima?

Kao prvo vi ne mrzite tuđe, vi mrzite svoje i tu je vaš najveći problem. Nemoj me samo izazivati da ti počnem dokazivati tu, člancima tvojih drugova i drugarica koji su jako maštovito seruckali u svojim kolumnama protiv ove države i naroda, i zagađivali i zagađuju i dan danas javni prostor ove napaćene zemlje.

Ali naravno, mi mrzimo Srbe i komuniste kme kme kme i zato kme kme ne možemo kme kme biti pravi humanisti kme kme kao vi napredni i urbani kme kme antifašisti kme kme.

Kad vas čovjek čita rekao bi da nevinijih i pravednijih stvorova svijet nije vidio, a realno spadate u najodvratnije pojave ne našeg već općenito cijelog europskog i svjetskog društva.

Puna su vam usta morala, a sposobni ste bez i malo suzdržavanja lagati i klevetati svoje, državu inkriminirati raznim sranjima o kojima normalan čovjek naravno i kad napravi nešto loše šuti.

Nisam još vidio praksu ni kod Britanije ni kod Rusije ni kod bilo koje velike sile osim Njemačke zbog 1. i 2. svjetskog rata da imaju potrebu javno pred drugima sami sebe optuživati ovako kako to rade tvoji veliki humanisti.

A onda kad nastane čerupanje u kokošinjcu odnoso Kukuriku koaliciji izađe sav jad i bijeda na površinu. Oni su zapravo najljepša slika i prilika vas i vašeg načina života i razmišljanja.

Jbg, sorry što ne gajim nekakve iluzije o vama i što ne želim uljepšavati stvarnost, jer očito je da mi niste ni malo dragi, da na "socijaliste" gledam isto kao i na četnike i imam pravo na takvo rezoniranje i ne zanima je li to tebi i ostalima pretjerano, ja govorim što je moj stav.

Jer samo četnici i odnarođeni Hrvati autodestruktivci, mogu svršavati zbog pobijenih na Bleiburgu, zbog uništenja NDH, a naravno veličat ćete Titu, Partiju, komuniste bez pardona i to na način da eto što tko ima protiv pa oni su pobjednici u ratu.

Naravno zato što su pobjednici to ih sigurno sve abolira od odgovornosti za uništenje hrvatske države, uspostavu Jugoslavije koju većina Hrvata nije htjela, i povrh svega kriminalizaciju svih svojih političkih neistomišljenika koji su prečesto završili u nekoj jami bez tračka svijetlosti.

I danas ih branite, a nastupate ovako patetično kao ti: "mi ne mrzimo". Vi druškane mrzite i to tako da bi vam i najveći fašisti i nacisti mogli pozavidjeti koliko mrzite, samo glumatate ovim naivcima koji vas puše i daju vam glasove na izborima. Srećom ja nisam jedan od tih i dobro znam kakva je Partija i kakvi su njezini birači.

I ne pada mi na pamet iskazivati solidarnost prema vama jer je vi nikad niste iskazali prema nacionalnom djelu ovog naroda, već ste ga bacali u jame i opet bi samo da vam se ukaže prilika.

A to o mržnji laži svojima doma da ne mrzite, jer da ne mrzite ne bi svi oni zločini silovanja i klanja uslijedili nakon 2. svjetskog rata koji su trajala do 1991., što dovoljno govori o vama i o tome kako vi ne mrzite. Patetike me poštedi, jer mi blago rečeno ide na kurac.

Što se tiče boldane rečenice, itekako je tebi bitna nacionalnost jer si s njome rekao da ti je nebitno biti Hrvat, ali Jugoslaven sam siguran da ti nije greda priznat, a i vjera ti je strani pojam jer svi dobro znamo koju vjeru su Jugoslaveni prihvatili - Komunističku partiju.

Oni druge vjere nemaju, ne sumnjam da će me dežurni kaznit zbog ovoga ali sve što sam rekao je gola istina i fućka mi se sviđa li se to nekome ili ne sviđa, i što će napraviti cenzuru na "antifašistički" način, jer što god se ne uklapa u partijsko jednoumlje se briše.

Dakle, "ako nisi komunist sigurno si fašist", a zna se kako se postupa s fašistima jel?
Old 30.05.2014., 14:50   #566
Zatvaram temu. Hvala na sudjelovanju. Vidimo se za pet godina.
DJTcro is offline  
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:07.