Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2014., 14:58   #1
Seksamo se samo u autu, nemam mjesta za privatnost - HELP!

Pozdrav,

prvo isprike ukoliko već postoji jedna ovakva tema, nisam ju uspjela pronaći..

Za početak, ja imam 23 godine i u vezi sam s 11 godina starijim dečkom. On radi teške obiteljske situacije trenutno živi s roditeljima u stanu. Ja sam studentica koja također živi s roditeljima, budući da moja studentska plaća nije dovoljna za plaćanje stanarine, hrane i higijenskih potrepština.

Super nam je zajedno, uživamo, ali postoji stvar koja me muči već neko vrijeme - naš seks događa se isključivo u automobilu jer nemamo gdje biti potpuno sami. Mislim, meni je s njim super i sve, ali u automobilu seks ne može biti skroz opušten kao u krevetu. Osjećam se ko da sam neka teenagerica, a ne kao da sam u ozbiljnoj vezi.

Također, još nema naznaka da ću ja upoznati njegove ili on moje. Dakle, mogućnost da budemo kod njega ili kod mene otpada. Tako smo "primorani" viđati se po kafićima, parkovima, šetnje u gradu, restoranima, seks u autu. Sve je to super, al nekad bih jednostavno voljela cijeli vikend provesti s njim doma, ležati u krevetu i gledati tv. Koliko god to glupo zvučalo, takvo viđanje je i skupo, stalno ti treba novac.

Što se tiče odlaska na more, ne idemo zajedno na more jer je on već imao godišnji odmor planiran prije sa svojim društvom.. Dakle, otpada i ta mogućnosti.

Vjerojatno zvučim balavo i djetinjasto, ali ne mogu si pomoći Je li netko bio u ovakvoj situaciji i kakvo je Vaše mišljenje o takvim situacijama? može li to biti razlog da između dvoje ljudi jednostavno ne ide?
Zvižduk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 15:03   #2
Radi li on ? Pitam zato što spominješ samo svoju studentsku plaću, a ne i njegova primanja. Ako radi i ako si je mogao osigurati ljetovanje, može li pridonijeti i tome da ponekad unajmite sobu u hotelu? Ako je taj seks u autu samo problem...
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 15:09   #3
Ne kužim, nas dvoje smo donedavno živjeli s mojima pa smo se seksali u mojoj sobi. Mislim da nije problem u mjestu za seks, nego u tome što si međusobno ne poznajete roditelje. A to već može biti ozbiljniji problem, pogotovo ako nema naznaka da će se mijenjati.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 15:16   #4
On ima dobra primanja, ali ima i puno izdataka.. kad se vrati s godišnjeg imat će neke svoje obveze, te nećemo moći skupa nigdje otići, nažalost.. al šta se može..

Ne znam zašto si ne poznajemo međusobno roditelje. I nema naznaka da će se to promijeniti. Njegovi su stariji i možda mu je bed dovest doma curu koja je od njega mlađa deset godina..

Stvarno ne znam. Prije mi to nije bio problem, al u zadnje vrijeme me stvarno muči. Mislim da nije baš održivo da to tako bude godinama. Parovima treba privatnosti..
Zvižduk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 15:18   #5
a neš ti problema velikog, ja imam 28 g. i nikad se ne seksam, bar se seksaš, neka te to tješi


Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 15:20   #6
A kaj on veli na sve to, jesi razgovarala s njim? Jer ak on ne vidi problem u vašoj trenutnoj situaciji, bojim se da mu nisi visoko na listi prioriteta.
zbunjolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 15:22   #7
Quote:
zbunjolica kaže: Pogledaj post
A kaj on veli na sve to, jesi razgovarala s njim? Jer ak on ne vidi problem u vašoj trenutnoj situaciji, bojim se da mu nisi visoko na listi prioriteta.
Iskreno, stvarno mi je neugodno početi razgovor o toj temi. Ispast će da mu predbacujem, a to ne želim jer smatram da nije on kriv što se trenutno nalazimo u takvoj situaciji..

Što se tiče liste prioriteta, mislim da si tu u pravu
Zvižduk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 15:25   #8
Jedina pomoc je da se prestanete sexat.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 15:26   #9
Quote:
Zvižduk kaže: Pogledaj post
Iskreno, stvarno mi je neugodno početi razgovor o toj temi. Ispast će da mu predbacujem, a to ne želim jer smatram da nije on kriv što se trenutno nalazimo u takvoj situaciji..

Što se tiče liste prioriteta, mislim da si tu u pravu
Ne kužim. Vi se seksate ali ti je neugodno s njim pričat o mjestu na kojem se to odvija?

Ako nemate novaca za hotel, sad je ljeto, nabavite šator i na kampiranje negdje.
SpringMaiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 15:29   #10
Quote:
SpringMaiden kaže: Pogledaj post
Ne kužim. Vi se seksate ali ti je neugodno s njim pričat o mjestu na kojem se to odvija?

Ako nemate novaca za hotel, sad je ljeto, nabavite šator i na kampiranje negdje.
Pa neugodno mi je pokrenut tu temu jer ga ne želim povrijediti. Sigurno mu ne bi bilo drago čuti od svoje cure da je nezadovoljna što se seks događa isključivo u autu, a on ne može nigdje drugdje radi situacije u kojoj se trenutno nalazi

Rekla bih mu to u slučaju da je ljenčina koja ništa ne radi, ali ovako..
Zvižduk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 15:29   #11
mislim da je u vašoj vezi naaaajmanji problem di se ševite.. imate vi puno većih problema koji nemaju veze sa lokacijom
a ovo da mu je neugodno dopeljat te doma, to uopće neću komentirat
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 15:31   #12
čovjek od 34 godine ne može dovesti curu doma, pa se mora seksati u autu?
osim ako su mu starci baš neki teži slučajevi, to nema smisla. valjda bi ti to rekao, ali ako sam shvatila dobro, on tu temu ne započinje. ovako se čini da mu je samo stalo da se nekad poševi u autu i to je to.
Tinkerbell 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 15:32   #13
Quote:
Zvižduk kaže: Pogledaj post
Iskreno, stvarno mi je neugodno početi razgovor o toj temi. Ispast će da mu predbacujem, a to ne želim jer smatram da nije on kriv što se trenutno nalazimo u takvoj situaciji..

Što se tiče liste prioriteta, mislim da si tu u pravu
U jednom normalnom razgovoru dvoje ljudi koji su u vezi, nema mjesta ni za kakva predbacivanja - malo ste financijski i prostorno ograničeni, treba sklopit neki dogovor kako stvari poboljšati.

No ako ti već sad misliš da bi iniciranje takvog razgovora potaknulo njega da se osjeti uvrijeđenim i nekaj ti zamjeri: znaš kak se kaže, napad je najbolja obrana.

On kao muškarac od 30+ godina ne može biti zadovoljan ovakvom situacijom. Ako već sam nije ništa poduzeo, nema ni namjeru. A to ti isto nekaj govori. Po tvojoj zadnjoj rečenici vidim da i ti to negdje u sebi misliš.
zbunjolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 15:35   #14
Quote:
zbunjolica kaže: Pogledaj post
U jednom normalnom razgovoru dvoje ljudi koji su u vezi, nema mjesta ni za kakva predbacivanja - malo ste financijski i prostorno ograničeni, treba sklopit neki dogovor kako stvari poboljšati.

No ako ti već sad misliš da bi iniciranje takvog razgovora potaknulo njega da se osjeti uvrijeđenim i nekaj ti zamjeri: znaš kak se kaže, napad je najbolja obrana.

On kao muškarac od 30+ godina ne može biti zadovoljan ovakvom situacijom. Ako već sam nije ništa poduzeo, nema ni namjeru. A to ti isto nekaj govori. Po tvojoj zadnjoj rečenici vidim da i ti to negdje u sebi misliš.
Znam, ali nama je lijepo zajedno i on se prema meni stvarno super ponaša. Ovo što se tiče prostornog ograničenja je katastrofa, voljela bih s njim popričati o tome, al me opet strašno strah da ga ne bih nečim povrijedila i da se on nakon toga osjeća, oprostite na izrazu, ko govno :S
Zvižduk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 15:39   #15
Quote:
Tinkerbell 8 kaže: Pogledaj post
čovjek od 34 godine ne može dovesti curu doma, pa se mora seksati u autu?
osim ako su mu starci baš neki teži slučajevi, to nema smisla. valjda bi ti to rekao, ali ako sam shvatila dobro, on tu temu ne započinje. ovako se čini da mu je samo stalo da se nekad poševi u autu i to je to.
ma ima hostela jeftinih.... sve puki izgovori
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 15:51   #16
Quote:
strangerr kaže: Pogledaj post
a neš ti problema velikog, ja imam 28 g. i nikad se ne seksam, bar se seksaš, neka te to tješi



MUSKE TEME: Nisam nikad jebao, nemam curu, gdje upoznati nekoga...

ZENSKE TEME: Koje je pravo mjesto za seks, boli me prlikom seksa, koliko partnera je normalno...




OT. Prvo, i da ides kod njega kuci, nema garancije da cete se seksati. Jer su roditelji stalno tu, pogotovo ako su stariji. Tako da razumijem lika s te strane. Ali ono sto ne razumijem je da te ne zeli se upoznati sa roditeljima. Ako je ozbiljna veza, why not? Pitaj ga zasto izbjegava.
dzoni dzins is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 16:01   #17
Stvarno ne kužim zašto se ne bi seksali u njegovoj ili tvojoj sobi?
Zašto ga ti ne odvedeš k sebi doma?

Ali, vi imate puno puno većih problema s vašom međusobnom komunikacijom od toga gdje ćete se i kako seksati.
Trebaš razgovarati s njim o ovome.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 16:03   #18
Kupi kombi

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 16:04   #19
Quote:
Zvižduk kaže: Pogledaj post
Osjećam se ko da sam neka teenagerica, a ne kao da sam u ozbiljnoj vezi.
A koliko dugo ta vaša ozbiljna veza traje?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 16:04   #20
Quote:
dzoni dzins kaže: Pogledaj post
MUSKE TEME: Nisam nikad jebao, nemam curu, gdje upoznati nekoga...

ZENSKE TEME: Koje je pravo mjesto za seks, boli me prlikom seksa, koliko partnera je normalno...




OT. Prvo, i da ides kod njega kuci, nema garancije da cete se seksati. Jer su roditelji stalno tu, pogotovo ako su stariji. Tako da razumijem lika s te strane. Ali ono sto ne razumijem je da te ne zeli se upoznati sa roditeljima. Ako je ozbiljna veza, why not? Pitaj ga zasto izbjegava.
ma meni isto nije jasno zašto nemogu u njegovoj sobi, pa pusti neku muziku, zaključaju se i eto, pa neće se seksati cili dan u toj sobi ... stvarno ne vidim problem.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger