Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2014., 14:18   #41
Da li ću do kraja godine otputovati u Skandinaviju?

Opatija, 13:18
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 22:11   #42
situacija je ovakva....ima jedna djevojka (meni posebno draga) s kojom se eto, dopisujem malo i tako...ona je trenutno van zagreba, pa se ne vidimo, al se cujemo....ja postavljao ovo pitanje nebi da me ne muci jedna stvar...dakle situacija je ovakva, kad god se ja njoj javim, razgovor tece fluidno, pricamo o svemu i svacemu, ideje frcaju , smijeh, zezancija, evo neki dan cijeli dan porukice letile...e sad....vjerovatno se opet pitate, pa sta hoces lik? cekaj cekaj...sad cu ja rec, dodjosmo do problema...dakle sve je to divno i krasno, ali zasto se UVIJEK ja moram prvi javit, (sad ce se netko sjetit i rec, pa budalo, musko si, normalno da se ti moras javljat) slazem se i s tim...ali da bas NIKAD ne posalje prva porukicu, pa makar ono praznu al eto tako je kako je, ja imam osjecaj ko da se dopsiuje i cuje samnom, ono ...da nekazem da je kuja, i da zapravo jedva ceka da me skine s komunikacije, ne znam...znate kako je, kad ti je do nekog stalo, vrti ti se sve po glavi, i ja tako odlucih pitat vas...sto ona hoce? zeli li ona da se ja njoj javljam? (ono tipa, zensko sam, pa cu cekat da se javis, onda cemo se cut) ili jednostavno ova sutnja s njene strane govori (Kretenu, prestani mi slat poruke, jel ti ovo jasno) samo da napomenem, nisam davez, ne davim ju ne saljem poruke stalno..al ono..javim se 2 put tjedno recimo..i bas nam bude super i sve...i sad ovo...eto ja vise nisam pametan, recite mi sta da radim, dal da je pustim, il da se javljam dalje...evo i karte hvala vam punoooooooo, pomozite zbunjenom, mozda malo i zaljubljenom liku ))

http://i59.tinypic.com/e82uj8.jpg

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 12.08.2014. at 19:41. Reason: url
Dario_UR88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 22:58   #43
Bas ti je velika karta i tekst mogao si jos vece napisat
Ti si JU u njenoj 12 kuci, Ju je u svom triplicetetu, meni se cini da joj nisi bas najbitniji, kao netko koga ostavi dok sve bolje prodje
Mo u tvojoj 12 kuci govori o tom da cijela situacija je jako nestabilna em osjecaj kao da ne postojis drugoj osobi.

Sad ona je Me I u konjukciji sa suncem, pa mislim da je moguce ona ima nekog, a to krije, posto je njen vladar u 12 kuci. Mislim da ona se drzi jako privatno, te ne vidim ovde da ti bas nesto puno vjeruje. Takodjer Merkur je spaljen od sunca sto je jedno ostecenje vezano za planet.
Merkur je samo u terminu JU pa onda ona sigurno da skoro pa je ravndusna prema tebi. Tako da mi se ne cini da si joj uopce bitan ako jesi ikako.

Sad interesantno je da saturn vlada tvojom 12 kucom koji se nalazi u 8 kuci tuge, nemira, tjekobe. Pa bi rekla da te ovo zamara, mada ti to pokusavas sakrit.
Mislim da ce ostat ovako kako je medju vama da ces ti uvijek pravit taj prvi korak vezan za poruke itd. Ja mislim da ona prema tebi osjeca ono prijateljski, al nista vise od tog, pa mislim da je razlog zasto mozda se i sama ne sjeti da prva posalje poruke.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 23:06   #44
hvala angels, sorry za sliku...nisam znao kak drukcije postavit...znaci nista..dizem i ja ruke od nje faaallaa pozdrav!
Dario_UR88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 23:48   #45
Quote:
Dario_UR88 kaže: Pogledaj post
hvala angels, sorry za sliku...nisam znao kak drukcije postavit...znaci nista..dizem i ja ruke od nje faaallaa pozdrav!
A ne znam tvoj izbor sto ces radit, al et tako karta pokaziva
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 08:26   #46
Quote:
Fubuki kaže: Pogledaj post
Da li ću do kraja godine otputovati u Skandinaviju?

Opatija, 13:18
Tvoj vladar mars i vladar 9 mjesec nemaju u ovom znaku aspekta, a pored toga mjesec je u praznom hodu pa se onda obicno nista nedogada sto ocekujemo.
__________________
stelanova
stelanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 14:24   #47
Ne znam da li sam dobro shvatila pravila, pa molim da me ispravite ako nisam.. Pitanje postavljam u 13:13 u gradu u kojem se trenutno nalazim- Split.
Moje pitanje je da li mi je decko s kojim sam u vezi vjeran?
Selective is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 18:41   #48
Quote:
Dario_UR88 kaže: Pogledaj post
hvala angels, sorry za sliku...nisam znao kak drukcije postavit...znaci nista..dizem i ja ruke od nje faaallaa pozdrav!
Link za kartu se postavlja ovako:
Save-jes kartu na svom kompu. Onada odes na http://www.dodaj.rs/index.php, ucitas svoju kartu, kliknes na "dodaj", i onda kopiras prvi kod "URL datoteke" i to iskopiras u tvom postu-u za ovaj forum.

Zadnje uređivanje fensi88 : 12.08.2014. at 18:48.
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 22:01   #49
Postovani,
Sinoc sam prekinula sa momkom zbog razilazenja u misljenju vezi nase zajednicke buducnosti. Pitanje moje je jednostavno da li cemo opet biti skupa, da li ce biti te nase buducnosti?
21.01 Radøy, Norveska

Veliko hvala
Samoja85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 00:10   #50
Quote:
Samoja85 kaže: Pogledaj post
Postovani,
Sinoc sam prekinula sa momkom zbog razilazenja u misljenju vezi nase zajednicke buducnosti. Pitanje moje je jednostavno da li cemo opet biti skupa, da li ce biti te nase buducnosti?
21.01 Radøy, Norveska

Veliko hvala
Ovako Kasni asc znaci da znas odgovor ili naslucivas takav.
Te MO u Ph znaci obicno da nema neki dogadjanja , te da nece bit neku promjena da ce stvari ostat takve kakve jesu. Tako da je odgovor Ne.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 02:13   #51
Pozdrav,
Ja i dečko smo prekinuli. Razlozi prekida koje mi je rekao mi se čine neiskreni i zanima me da li su istina. Zanima me da li me još voli, da li ima šanse da se pomirimo i mogu li što poduzeti po tom pitanju? Stvarno mi je stalo i teško prolazim kroz ovu krizu.

Rijeka 1:13
Cindy46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 12:35   #52
Quote:
Cindy46 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Ja i dečko smo prekinuli. Razlozi prekida koje mi je rekao mi se čine neiskreni i zanima me da li su istina. Zanima me da li me još voli, da li ima šanse da se pomirimo i mogu li što poduzeti po tom pitanju? Stvarno mi je stalo i teško prolazim kroz ovu krizu.

Rijeka 1:13
Ti si Me spaljen od sunca...
Mo u kuci zelja i nada.

On je JU u triplicetetu i pod suncevim zrakam, Te sunce u svom sjedistu ali u kuci kraja pa mi se cini da on zapravo zeli i dalje kraj, mislim da se zapravo ne zeli pomirit, a mozda ti dadne sansu na neki nacin, al ne vidim da ce to bit nesto bolje.

Me uskoro mjenja znak pa onda i ti sama ces promjenit misljenje vezi svega ovog i njega.
Mislim da ga prijateljski vidis za sad. Meni se cini da ovo sve bas i nece izac na najbolje. Mislim da on ne zeli vise od ovog sto ste imali. Jer tu postoji konjukcija Ve i JU pa mi se cini kao da on ima nekog drugog jos.
Plus tu postoji tako reci konjukcija sa juznim mj cvorom mjesec sto pravi sto znaci gubitak, sad cini se da bi tu moglo doci do gubitka za tebe.
Sunce nema ni jedno dostojanstvo tvoji planeta samo JU ima dostojanstva termina u tvojem vladaru Me pa onda skoro da je ravnodusan prema tebi, pa mi se cini da nije uopce ni zagrijan za nesto vise osim pozdrava ili dok ne dodje netko bolji.

Mo ide prema suncu trignom to bi trebalo dati odgovor Da, i posto tebe oznacava mjesec onda ces ti cinit taj prvi korak da bi doslo do pomirenja.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 22:20   #53
Dakle, ima jedan dečko koji mi se jako dugo sviđa i činilo mi se uzajamno no on nikako ne želi napraviti ništa povodom toga. Preko ljeta živimo u drugim mjestima i danas na putovanju sam ga srela u trećem udaljenom gradu
Jel to sudbina? Ma još bolje, jel on želi išta il ništa?

Vž, 21:19
little mons is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 01:29   #54
Quote:
little mons kaže: Pogledaj post
Dakle, ima jedan dečko koji mi se jako dugo sviđa i činilo mi se uzajamno no on nikako ne želi napraviti ništa povodom toga. Preko ljeta živimo u drugim mjestima i danas na putovanju sam ga srela u trećem udaljenom gradu
Jel to sudbina? Ma još bolje, jel on želi išta il ništa?

Vž, 21:19
Pokusat cu objasnit.
Karta je Asc 0Ar24.
Kao sto se vidi rani je asc, sto znaci da se situacija nije dovoljno razvila da bi se pitanje postavilo.
Druga stvar mjesec koji je tek promjenio znak u znak egzaltacije , ali u 1 kuci cesto zna pokazat da pitac nije siguran sto zeli da pita ili zna vezi pitanja.

Ti si Ma u svom sjedistu u kuci partnera.

Sad on je Ve posto je u konjukciji sa drugom planetom cini se da ima vec nekog. Te njegov su vladar sunce je vladar njegove 12 k i u 12 kuci sto znaci da ova osoba ima skrivene namjere te nije iskren.
Ve se ne nalazi ni u jednom dostojanstvu Ma ni MO. Dok njegov suvladar sunce samo se nalazi u licu Marsa, sto je skoro pa ravnodusan prema tebi.

Prije neg Ve napravi aspekt sa Marsom tu Ju pravi prohibitaciju. Tako da je odgovor Ne ne zeli nesto od tebe.
Plus znak u kojem je tvoj vladar Mars je u izgonu Ve pa mi se cini da te bas i ne voli ili tvoje ponasanje.
Mozda si ipak pogrijesno procitala to uznajmno svidjanje.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 03:27   #55
Quote:
angelsrain kaže: Pogledaj post
Ti si Me spaljen od sunca...
Mo u kuci zelja i nada.

On je JU u triplicetetu i pod suncevim zrakam, Te sunce u svom sjedistu ali u kuci kraja pa mi se cini da on zapravo zeli i dalje kraj, mislim da se zapravo ne zeli pomirit, a mozda ti dadne sansu na neki nacin, al ne vidim da ce to bit nesto bolje.

Me uskoro mjenja znak pa onda i ti sama ces promjenit misljenje vezi svega ovog i njega.
Mislim da ga prijateljski vidis za sad. Meni se cini da ovo sve bas i nece izac na najbolje. Mislim da on ne zeli vise od ovog sto ste imali. Jer tu postoji konjukcija Ve i JU pa mi se cini kao da on ima nekog drugog jos.
Plus tu postoji tako reci konjukcija sa juznim mj cvorom mjesec sto pravi sto znaci gubitak, sad cini se da bi tu moglo doci do gubitka za tebe.
Sunce nema ni jedno dostojanstvo tvoji planeta samo JU ima dostojanstva termina u tvojem vladaru Me pa onda skoro da je ravnodusan prema tebi, pa mi se cini da nije uopce ni zagrijan za nesto vise osim pozdrava ili dok ne dodje netko bolji.

Mo ide prema suncu trignom to bi trebalo dati odgovor Da, i posto tebe oznacava mjesec onda ces ti cinit taj prvi korak da bi doslo do pomirenja.
Puno zahvaljujem na odgovoru!

Sumnjala sam da je u pitanju i netko treći, unatoč njegovom uvjeravanju, jednostavno sitnice su ga odavale.

Samo, nije mi jasno, u zaključku i nakon što bi se pomirili po mom nekakvom djelovanju tu nebi bilo nikakve bolje budućnosti zapravo?
Cindy46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 08:51   #56
Upravo tako. Jer po karti meni se cini da si ti jedina koja zeli pomirenje, on i nije bas posebno zagrijan za to.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 13:26   #57
prekinula sam s deckom na prilicno ruzan nacin, zanima me hocemo li se pomiriti ili ne?
Vinkovci, 12:26
GoSSipGirl- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 13:41   #58
Quote:
angelsrain kaže: Pogledaj post

...
Prije neg Ve napravi aspekt sa Marsom tu Ju pravi prohibitaciju. Tako da je odgovor Ne ne zeli nesto od tebe.
Plus znak u kojem je tvoj vladar Mars je u izgonu Ve pa mi se cini da te bas i ne voli ili tvoje ponasanje.
Mozda si ipak pogrijesno procitala to uznajmno svidjanje.

pa da, očito jesam onda... al mi nije jasno zašto onda stalno pokušava privuć moju pažnju. al ok, hvala.
little mons is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 14:09   #59
Mozda ti pogresno shvacas to? Zavisi sto on radi da ti mislis da on privlaci paznju tvoju.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 14:15   #60
Quote:
GoSSipGirl- kaže: Pogledaj post
prekinula sam s deckom na prilicno ruzan nacin, zanima me hocemo li se pomiriti ili ne?
Vinkovci, 12:26
Da vidimo:
Asc 7 45 Sco
Prvo Sa na ascu pokaziva odlaganje.
Ti si Ma i MO On je Ve I So.

Tu postoji sep aspekt izmedju mjeseca i venere.
Ve i Ma imaju buduci aspekt al prije neg Ve dodje do Ma prohibitacija JU skim prije sklapa aspekt. Tako da ne vidim da ce te se pomirit.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.