Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2014., 14:09   #41
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Nisam razumjela što hoćeš reći.

Osim ono što sam već rekla, da nije dobro rastati se zbog nekog drugog.
Štel sam reći da te prve veze poslje razvoda obično dobro ne završe (ne potraju).
Neko uleti u priču ko mladi pavijan. (Pavijani su oni majmuni sa crvenom guzicom)
PureNitro is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 14:09   #42
Quote:
PureNitro kaže: Pogledaj post
Štel sam reći da te prve veze poslje razvoda obično dobro ne završe (ne potraju).
Neko uleti u priču ko mladi pavijan. (Pavijani su oni majmuni sa crvenom guzicom)
Ne bih znala, ali vjerujem da je to individualno.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 14:58   #43
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
A gdje sam ja to napisao? Ja to nisam rekao. Niti to mislim.
Pa ako si se rastao iz hira jer si mislio da će ti s drugom biti bolje, vjerojatno je svjesna toga. I ne moraš joj baš ništa reći da bi osjećala teret
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 15:00   #44
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Pa ako si se rastao iz hira jer si mislio da će ti s drugom biti bolje, vjerojatno je svjesna toga. I ne moraš joj baš ništa reći da bi osjećala teret
Dojma sam da ljudi koji se rastanu iz hira jer misle da bi im bilo bolje s drugom vole toj drugoj to davati do znanja, ekscesivno.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 15:00   #45
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
naslov sve govori pa pišite
ne, nisam pozalila
imali smo sasvim dobar brak (ako cemo mjeriti po "tick off listi") ali nismo bili sretni skupa. danas smo jednako dobri prijatelji i kolege, ali na srecu ne moramo biti bracni partneri, jer nam to nije islo i poceli smo si ici na zivce. mislim da smo rastavnom spasili prijateljstvo.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 15:14   #46
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Pa ako si se rastao iz hira jer si mislio da će ti s drugom biti bolje, vjerojatno je svjesna toga. I ne moraš joj baš ništa reći da bi osjećala teret
Svašta.
A dobro, ako vi tako kažete onda je tako
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 15:18   #47
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Svašta.
A dobro, ako vi tako kažete onda je tako
Ne kažemo mi nego si ti rekao. Da si se rastao iz hira. Znači, brak je bio dobar, ne?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 15:21   #48
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne kažemo mi nego si ti rekao. Da si se rastao iz hira. Znači, brak je bio dobar, ne?
Ja sam se referencirao na tvoju besmislenu izjavu da ja nekome nabijam osjecaj duznosti da mora biti sa mnom zato sto sam se rastao kakti radi nje.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 15:23   #49
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Ja sam se referencirao na tvoju besmislenu izjavu da ja nekome nabijam osjecaj duznosti da mora biti sa mnom zato sto sam se rastao kakti radi nje.
Pa napisao si da si se rastao radi te konkretne žene, tako da nije kakti radi nje. Hoćeš zbilja reći da ona nije imala pojma da se rastaješ radi nje? I nikad joj nisi spomenuo niti dao do znanja da se ne bi rastao da nije bilo nje ili da si požalio zbog rastave?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 15:23   #50
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Ja sam se referencirao na tvoju besmislenu izjavu da ja nekome nabijam osjecaj duznosti da mora biti sa mnom zato sto sam se rastao kakti radi nje.
Rekla sam da to ljudi koji se razvode zbog nekog obično rade. Ako slučajno i ne rade svejedno je iznimno ružno prema toj drugoj strani proglašavati razvod zbog nje pukim hirom.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 16:25   #51
Quote:
luca kaže: Pogledaj post
ne, nisam pozalila
imali smo sasvim dobar brak (ako cemo mjeriti po "tick off listi") ali nismo bili sretni skupa. danas smo jednako dobri prijatelji i kolege, ali na srecu ne moramo biti bracni partneri, jer nam to nije islo i poceli smo si ici na zivce. mislim da smo rastavnom spasili prijateljstvo.
ja se više od svega nadam da ćemo ostati prijatelji, iako, prema prvoj reakciji na moju odluku, teško
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 23:09   #52
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
ja se više od svega nadam da ćemo ostati prijatelji, iako, prema prvoj reakciji na moju odluku, teško
To ti opet nitko ne moze reci jer nitko ne poznaje ni tebe ni njega, a ne bi bila ni prva koja ga ni sama ne poznaje bas u svakoj prilici ili neprilici.
Ja sam otprilike predvidjela reakciju svog bivseg, pa me je ipak pomalo iznenadila kombinacija soka, nevjerice, ocaja, izgubljenosti, sto se izmjenjivalo s optuzbama, nabijanjem krivice, plakanjem nad djetetom itd.
Ali nakon nekih mjesec-dva je proslo.
I mi normalno komuniciramo, dogovaramo se, ne mrzimo se, i dalje se cujem s njegovom familijom, povremeno odem do njih i oni do mene, dijete ima i oca i majku i zapravo je sve ok.
Ne kazem da je pravilo, samo da je moguce, ako se radi o iole normalnim ljudima, nakon nekog vremena, ne bas isti dan.
__________________
Majka Tereza Kesovija
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 14:48   #53
ovisi o kakvom tipu prijatelja govorimo...slažem se sa Harpy i imam gotovo identičnu situaciju....no,imam i 4 banke skoro i nekako prijatelje ne biram prema odanosti dugogodišnjoj ili navici...prijateljem se zaslužuje biti...netko tko mi nije u stanju reći što misli i osjeća pa i kad vidi da se mučim i pitam i sumnjam ....jebeš takvog ''prijatelja''...ok odnos,ok spika, ali prijateljstvo s nekim to će do kraja života biti najbitniji samome sebi i samo sebi,ma nema šanse.....
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 15:35   #54
Ja sam zahvalna Bogu što sam rastavljena!Šupak me je nogirao nakon 18 godina braka i dvoje prekrasne djece i trebalo mi je skoro godinu dana da se osvijestim, odljubim, vidim da mi je ovako puno, puno bolje.... i da živim punim plućima!!!
Sada tek vidim da sam bila glupa i trebala ga ostaviti još pred više godina i djeca su mi u razgovoru rekla da što ga nisam već prije ostavila, da su one vidjele da me više ne voli, zašto sam trpila njegove ispade, vikanja, živčanoću... eh, kad si zaljubljen pa dodaj odgoj, vjeru, obitelj bla bla ... A nije da nisam pokušala doprijeti do njega, razgovarati, promijeniti nešto. Gospon je odbijal suradnju
Ponavljam, žalim samo što ga nisam već davno prije ostavila (a palo mi je to na um barem 2-3 puta tjedno u zadnjih 7-8 godina ), no bolje ikad nego nikad. I jako mi je važno što su i djeca sretnija, mirnija, opuštenija... ma kuća nam je sada dom u pravom smislu riječi
Sretno svima, što god odlučili!!!
blažena45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 15:49   #55
Quote:
blažena45 kaže: Pogledaj post
Šupak me je nogirao nakon 18 godina braka i dvoje prekrasne djece
...
Ponavljam, žalim samo što ga nisam već davno prije ostavila (a palo mi je to na um barem 2-3 puta tjedno u zadnjih 7-8 godina ), no bolje ikad nego nikad.
Samo da pojasnimo jel te on nogirao ili si ti njega ostavila.
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 15:51   #56
Quote:
Štokrlica kaže: Pogledaj post
Samo da pojasnimo jel te on nogirao ili si ti njega ostavila.
On mene, dan prije rođendana kao, nije sretan, više me ne voli, ne vidi svoju budućnost sa mnom, stalno se svađamo... više je rekao u tih minutu-dvije nego u zadnjih 10 godina, budala
blažena45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 17:07   #57
Quote:
blažena45 kaže: Pogledaj post
On mene, dan prije rođendana
Baš ružno od njega
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 20:35   #58
Quote:
blažena45 kaže: Pogledaj post
On mene, dan prije rođendana kao, nije sretan, više me ne voli, ne vidi svoju budućnost sa mnom, stalno se svađamo... više je rekao u tih minutu-dvije nego u zadnjih 10 godina, budala
Dakle, nisi ti njega ostavila i pitanje je da li bi ga uopće ikada ostavila... bez obzira koliko si godina o tome mislila 3x dnevno.
Budi čovjeku zahvalna do groba na tom odlučnom i hrabrom potezu...
A ovo što naglašavaš "dan prije rođendana" + emotikon mi govori da mu nisi oprostila a kamoli da mu budeš zahvalna.
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 21:42   #59
pa sorry,...normalan,zdrav i zreo čovjek ipak bira i vrijeme i način na koji će nešto reći...
a za drugo si potpuno u pravo Blackmore....ja bih isto trpjela dok mi se u krevet ne bi ušuljala fufa s kojom me varao....i tad bih mu našla opravdanje...tako da,apsolutno da,hvala mu do groba i njoj koja me oslobodila(simbolički) jada u kojoj sam živjela...mi žene smo glupe....priznajem,ja jesam...ne samo radi ''ljubavi'',nego radi činjenice da je ipak u igri i dijete i da će to možda osvijestiti vrlog narcisa...ali nije...ok, sad znam bolje)

blažena45,blažena ti meni bila*!
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ

Zadnje uređivanje majica_2008 : 10.11.2014. at 21:51.
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 22:16   #60
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
pa sorry,...normalan,zdrav i zreo čovjek ipak bira i vrijeme i način na koji će nešto reći...
a za drugo si potpuno u pravo Blackmore....ja bih isto trpjela dok mi se u krevet ne bi ušuljala fufa s kojom me varao....i tad bih mu našla opravdanje...tako da,apsolutno da,hvala mu do groba i njoj koja me oslobodila(simbolički) jada u kojoj sam živjela...mi žene smo glupe....priznajem,ja jesam...ne samo radi ''ljubavi'',nego radi činjenice da je ipak u igri i dijete i da će to možda osvijestiti vrlog narcisa...ali nije...ok, sad znam bolje)

blažena45,blažena ti meni bila*!
Zaključeno je da nikad nije pravo vrijeme za otići... uvijek su u pitanju ili neki datumi ili neki događaji... pa ti odgađaj do besvijesti.
Zamisli da je otišao dan NAKON roćkasa? "Kako je još jučer mogao sjediti sa nama za stolom i jesti tortu?"
Nikad nije pravo vrijeme i fertik!
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:22.