Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2014., 11:23   #221
Quote:
dana69 kaže: Pogledaj post
znam za ispred vjecnice, al mene zanima unutar, dakle za vrijeme vjencanja?
fala
Nema zabrana, bez problema to odradili na vjenčanju, a udala sam se prije 2 i pol mjeseca, u Vijećnici.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 09:56   #222
Bok,

Ako netko želi besplatno fotkanje vjenčanja ili engagement sessiona, neka mi se javi na PM pa ću dati sve detalje i reference.
luciole_furieux is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 11:37   #223
Ponuda

Poštovani,

Još smo u potrazi za ljetnim vjenčanjem. Dakle radi promjene stila fotografiranja tražimo mladence spremne na suradnju :-)
Napominjemo da se radi o legalnom studiju sa velikim iskustvom a ne početnicima :-)
Fotografiranje je naravno besplatno, uz dozvolu da fotografije koristimo u reklamne svrhe naravno :-)

Pozdrav !
fotostudio is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 15:35   #224
Quote:
luciole_furieux kaže: Pogledaj post
Bok,

Ako netko želi besplatno fotkanje vjenčanja ili engagement sessiona, neka mi se javi na PM pa ću dati sve detalje i reference.
To je super, samo... što ako ne bude dobro? Mladenci nisu platili pa se nemaju pravo ni žaliti. Naravno, nemam ništa protiv, samo pitam
babullaballa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 20:12   #225
Teško je skužiti što zapravo ti pitaš. Dakle, ako ne bude dobro, onda će mladenci vjerojatno biti nezadovoljni...ako bude dobro, onda će biti zadovoljni?! Do sada nitko nije bio nezadovoljan, a oni koji mi se jave saznaju i zašto to činim besplatno... Qiud pro quo - there's no such thing as a free lunch! Eto
luciole_furieux is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 02:44   #226
Quote:
luciole_furieux kaže: Pogledaj post
Teško je skužiti što zapravo ti pitaš. Dakle, ako ne bude dobro, onda će mladenci vjerojatno biti nezadovoljni...ako bude dobro, onda će biti zadovoljni?! Do sada nitko nije bio nezadovoljan, a oni koji mi se jave saznaju i zašto to činim besplatno... Qiud pro quo - there's no such thing as a free lunch! Eto
Ja sam vam se javila na private davnih dana i niste odgovorili....
PS. Gdje se mogu pogledati vaši radovi?
Nora Morgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 13:02   #227
Nora, uz najbolju volju (citaj ekstenzivno pretrazivanje interneta), ne nalazim gdje ste mi se javili ;-)
luciole_furieux is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 13:24   #228
Želim slikati tri besplatna vjenčanja/ wedding sessiona radi svog portfolija Pogotovo ako će biti do 3. mjeseca 2015. i u Dalmaciji iako nije problem ni ostatak Hrvatske. Svi zainteresirani neka se jave u inbox gdje bi vam poslala link na svoju stranicu i radove. Samo ozbiljne ponude molim
Čikolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 19:12   #229
Curke, jel istina da je umro Stefano Fiorentin?
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 19:27   #230
Nije mi baš jasno ćemu dvije iste teme!!??
Na FOTOGRAFIJA isto ovo!!!!!!!!!!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 11:59   #231
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Curke, jel istina da je umro Stefano Fiorentin?
je, nažalost
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 17:59   #232
Poslala sam 15-ak mailova i ponude koje sam dobila su stvarno raznolike - od 2000 do preko 10k samo za slikanje, album ne želimo.

Jako mi se sviđa ponuda studija Timeless, ali ne pronalazim previše komentara o njima. Kakva su iskustva?
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 08:12   #233
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Poslala sam 15-ak mailova i ponude koje sam dobila su stvarno raznolike - od 2000 do preko 10k samo za slikanje, album ne želimo.

Jako mi se sviđa ponuda studija Timeless, ali ne pronalazim previše komentara o njima. Kakva su iskustva?
Ja sam uzela studio Timeless, vjenčanje je 20.6. tako da nemam konkretno iskustvo. Al prije nego sam se odlučila dva put sam se našla sa dotičnom i bila sam jako zadovoljna komunikacijom s njom, donijela je par book-ova, fotke su mi super, općenito mi je ona super onak vesela i ima neku viziju svog rada...
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 09:41   #234
To mi je drago čuti Voljela bih da se javi i netko čija je svadba već prošla
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 09:59   #235
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
To mi je drago čuti Voljela bih da se javi i netko čija je svadba već prošla
I ja bi isto čula nečije iskustvo čija svadba je već prošla, al mislim da nisam pogriješila..ako ne netko prije, napišem ja nakon 20.6.
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 22:56   #236
Ponuda

Poštovani,

Nudimo 3 besplatna vjenčanja u Zagrebu u 2015 radi promjene stila fotografiranja tj. za izradu novog portofilia.
Nadamo se da ima zainteresiranih :-)

Pozdrav !
fotostudio is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 12:22   #237
cure pogledajte si na grupnim kupovinama imate popuste za vjenčanja- ja sam recimo uzela tvornicu vjenčanja- imali su i u prošloj godini na jednoj od web strana s grupnim popustima popust u pola cijene.. gosp Renato je čist jednostavan i možeš se sve s njim dog.. možete dodati , maknuti što vam se ne sviđa. Jedino što se tiče weeding booka nema onak one ajmo reć novije - book je u slikama koje on lijepi na stranice i ovi mali albumi su lepeza ( ajmo reć harmonika ) .. nisu ko mali foto album. a ovo ostalo mi je čist isto ko i kod drugih foto i video studia- sve je to na isti kalup samo su cijene kod nekih i prenapuhane. pa sad vidite i odlučite - izbor je na vama
ancica89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 11:14   #238
Evo, možda i ja nekome pomognem...
Naon cijelog dana provedenog u gledanju fotki različitih fotografa, odluka moga dragog i mene je (jednostavno) pala na: Mateo Jurčić Photography (Mostar). Oduševljena sam njegovim fotkama, načinom na koji hvata "onaj trenutak", obradom fotki... Svime.
Još nismo razgovarali uživo jer ja živim u drugoj državi, al početkom 4. mjeseca ćemo se upoznati, pa javim dojmove.
MyWedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 15:08   #239
Molim preporuku

Ima netko preporuku za neki foto studio koji bi mogao/htio odraditi samo fotografiranje (bez albuma i bookova) za max 3500 kn na području Zagreba?
Rachellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 17:36   #240
Studio4u i Forever.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:36.