Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Muškarac i auto
Da, bitno mi je da je vozač i/ili ima svoj auto 5 26.32%
Mogu progledati, zavisno koliko mi se sviđa 1 5.26%
Totalno mi je nebitno 13 68.42%
Glasovatelji: 19. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2015., 14:27   #1
Muškarac nevozač

Ovdje jedan muškić kojeg zanima kolko je curama/ženama bitno da je muškarac vozač, tj. da ima vozačku i svoj auto. Pripadam u skupinu onih bez vozačke koji ne misle voziti/boje se vožnje, 30 mi je godina i nailazim na neodobravanja toga od ženskog roda. Kolegice s posla su se podsmijehivale kada sam rekao da nemam niti vozačku, da s biciklom idem na posao..često me kolegica vozi na posao i kući i nekima je to smiješno, načuo kolegice u puš sobi jednom da me tračaju, da jel to muško uopće koje ne vozi, s 30 godina koristi bicikl kao prijevozno sredstvo..kada sam bio u vezi s djevojkom koja je mene vozikala svuda, prijatelji su se također nerijetko šalili na moj račun..da čujem ženska mišljenja, da li vam je bitno da muškarac vozi, smatrate li muškoga manje muškim ako ne vozi, ne interesira ga vožnja i automobili..nisam do sada nailazio na baš prepozitivna mišljenja glede ovoga..što vi mislite?
ficozg1 is offline  
Old 25.05.2015., 14:30   #2
na tri mjesta stavljaš u korelaciju neimanje vozačke i vožnju bicikla. znam masu ljudi koji imaju i vozačku i auto pa opet puno koriste bicikl



pa danas s 30 godina, ja ne znam nikog da nema vozačku , bilo muško ili žensko
novitt is offline  
Old 25.05.2015., 14:35   #3
Koje pitanje

Oni koji su bili dobri u krevetu bili su izvrsni vozaci. Provjeremo
Danas kad me neko vozi ko vrecu krumpira, odmah pomislim da je sigurno los u krevetu. I obratno.

Frajer koji ne vozi- jebote to ni nije frajer (citaj: musko)
Ali to je samo moje misljenje.
RIB is offline  
Old 25.05.2015., 14:37   #4
Śta nema več ovakva tema??
Ćitao sam neki dan!
Stioned is offline  
Old 25.05.2015., 14:40   #5
Quote:
RIB kaže: Pogledaj post
Koje pitanje

Oni koji su bili dobri u krevetu bili su izvrsni vozaci. Provjeremo
Danas kad me neko vozi ko vrecu krumpira, odmah pomislim da je sigurno los u krevetu. I obratno.

Frajer koji ne vozi- jebote to ni nije frajer (citaj: musko)
Ali to je samo moje misljenje.
Ima nešto u ovome Znala sam jednog koji je bio fenomenalan vozač, a mogao se parkirati u svaku i najmanju udubinu na cesti, a poslije se pokazao i kao dobar u krevetu
coolteta is offline  
Old 25.05.2015., 14:44   #6
Ne kuzim oko cega se ti brines.
Pa nije da ne znas pisati i citati.
Ak nemas auto a sto ce ti onda vozacka.
Jedino bi bilo glupo da zivis negdje gdje nemas javni prijevoz, auto na dvoristu, a ti ne zelis nauciti voziti.

U svim ostalim slucajevima je apsolutni nebitno.
Vazno da si zgodan, pametan, bogat...
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Old 25.05.2015., 14:51   #7
Quote:
RIB kaže: Pogledaj post
Koje pitanje

Oni koji su bili dobri u krevetu bili su izvrsni vozaci. Provjeremo
Danas kad me neko vozi ko vrecu krumpira, odmah pomislim da je sigurno los u krevetu. I obratno.

Frajer koji ne vozi- jebote to ni nije frajer (citaj: musko)
Ali to je samo moje misljenje.
Koje su to materijalističke gluposti......nije frajer ako nema auto, glupost....izvrsni vozači=izvrsni jebači, glupost. Po tome astronautima stoji uspravno 2 dana bez prestanka.
Uostalom logika nalaže da će onaj s biciklom imati puno više energije, nego onaj s autom....puno izdržljiviji.
__________________
In a world where 1 % of the population owns 40% of the planet's wealth... In a world where 34,000 children die every single day from poverty and preventable diseases, and where 50% of the world's population lives on less than 2 dollars a day... One thing is clear. Something is very wrong.
Elamyth is offline  
Old 25.05.2015., 14:53   #8
ma pušing a malo i lizing...

ja vozim relativno ok... na bajku sam glavni.....a za izvedbu se još ni jedna nije žalila.....
magjar07 is offline  
Old 25.05.2015., 14:54   #9
Quote:
Elamyth kaže: Pogledaj post
Koje su to materijalističke gluposti......nije frajer ako nema auto, glupost....izvrsni vozači=izvrsni jebači, glupost. Po tome astronautima stoji uspravno 2 dana bez prestanka.
Uostalom logika nalaže da će onaj s biciklom imati puno više energije, nego onaj s autom....puno izdržljiviji.
jedino ako mu sjedalo od bicikla ne utječe negativno na erekciju
novitt is offline  
Old 25.05.2015., 14:57   #10
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
jedino ako mu sjedalo od bicikla ne utječe negativno na erekciju
Ima sada posebno sjedalo koje masira mošnje i šalje pozitivne vibracije kako bi se poboljšao krvotok u strateškim dijelovima.
__________________
In a world where 1 % of the population owns 40% of the planet's wealth... In a world where 34,000 children die every single day from poverty and preventable diseases, and where 50% of the world's population lives on less than 2 dollars a day... One thing is clear. Something is very wrong.
Elamyth is offline  
Old 25.05.2015., 14:57   #11
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
jedino ako mu sjedalo od bicikla ne utječe negativno na erekciju
"Subsequent studies suggested an unusually high risk of erection problems in devoted cyclists. Danish researchers surveyed 800 bicycle racers. More than 300 (38 percent) reported difficulty raising erections for a few days after races."

https://www.psychologytoday.com/blog...ction-problems
AngryNomad is offline  
Old 25.05.2015., 15:01   #12
Vrlo jednostavno: muškarac bez auta - ne. Nikad više. Ne.

I nimalo me ne zanima razlog zašto nema auto. Niti što drugi misle o tome da ja ne bi bila ni sa kim tko nema auto. Naučila sam lekciju na vlastitoj koži i dakle, zaključak je onaj iz prve rečenice.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 25.05.2015., 15:04   #13
Pa ne znam šta bih ti rekla. Čega se bojiš tačno? Svakako sudjeluješ u saobraćaju kao biciklista.
Što manje vozača i auta, to bolje, s druge strane.
Meni ne bi smetalo, jer ja obožavam voziti. Uvijek kad putujemo, muž uživa i čita, ja vozim.
Ne bi mi smetalo ukoliko me ne bi smarao i tražio da ga vozikam tamo-vamo, jer on ne zna..Takodje, ako može biciklom po namirnice, nabavku, djecu...samo nek izvoli.
Ja sam položila sa 18, nikad nisam tražila da me neko vozika, kad nisam imala auto koristila sam javni prevoz, i bilo bi mi tegoba da ja moram vozikati nekog.
Lady Gala is offline  
Old 25.05.2015., 15:04   #14
Prosječno žensko razmišljanje, dakle radi se o jednoj te istoj ženskoj

a) njoj zgodan frajer koji ne vozi - neće niti primjetiti da ne vozi, a neće ju baš niti biti briga, maksimalno će mahnuti rukom i reći ma dobro, položit ćeš kad ti se bude dalo...još ako lik kaže - ma jebe mi se i za vozački i za aute ostat će očarana

b) njoj frajer nije zgodan - mahahahaha muško koje ne vozi mahahahah ahahaha ne vozi, a muško mahahahah hahahaha
a da vozi onda bi našla nešto drugo
ili bi auto bio jadan i neuredan
ili bi bio preskup pa bi to bio bahati kompleksaš koji skriva komplekse vozeći skupe aute
itd.
JustOnPaper is offline  
Old 25.05.2015., 15:05   #15
vrlo zanimljivo pitanje;naime,osim sto je auto prijevozno sredstvo koje ce te odbaciti od tocke A do tocke B bez da pokisnes/sprzis se na suncu/propushe te vjetar,sluzi i kao odlicno mjesto za karachinu u nedostatku boljeg.Dakle,ima vise od samo jedne svrhe.Za mene koji dugo godina nisam imao stalan plejs gdje mogu dovodit zenke i spolno opcit s njima,auto je bio spas, te vjerujem da nije bilo njega,u dosta slucajeva bih ostao kratkih tukava(suvog kur.a).
Tako da smatram da tko moze,zbilja treba nabavit vozacku i auto,cisto iz prakticnih razloga.Ali isto tako,neimanje istog te ne cini manje muzjakom,to je cista glupost,neki jednostavno ne vole voznju/boje se/nisu sposobni za voznju.
I dosta mojih frendova danas koristi "baciklo" kao prijevozno sredstvo,bez obzira sto posjeduju aute jer im je to jednostavno prakticnije i lakse,i dosta njih dodje s posla brze nego da voze auto po najvecoj guzvi.

Ovo su sve primjeri iz grada,ali nazalost,poznavajuci prilike u manjim sredinama gdje je javni prijevoz rijedak kao zgodna britanka,mislim da u tom slucaju auto mora bit prioritet,jer inace si osudjen na stopiranje il zicanje susjeda/prijatelja/rodjaka da te odveze nekam,sto je zbilja frustrirajuce vjerujem.....
fantastick is offline  
Old 25.05.2015., 15:08   #16
ne vozim ja - pa zašto bi očekivala da vozi on?
Sasvim mi je svejednos tim da priznajem da je vozačima s vlastitim autom u nekim situacija lakše...
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Old 25.05.2015., 15:08   #17
Nije mi bitno, ni ja nisam vozač. Može biti jedino problem ako živiš u mjestu koje nije baš dobro prometno povezano, ali ako živiš u gradu, tu je javni prijevoz i ne vidim problem, samo lijenim bitangama kojima je guzica naučila do dućana ići s autom bi mogao biti problem. Ali ja ni ne želim djecu koju bi trebalo navozivati svukuda pa mi to nije bitno, tako da kužim ove kojima je, da se njihova i dječja guzica voze svuda...
black fairy is offline  
Old 25.05.2015., 15:09   #18
Quote:
JustOnPaper kaže: Pogledaj post
Prosječno žensko razmišljanje, dakle radi se o jednoj te istoj ženskoj

a) njoj zgodan frajer koji ne vozi - neće niti primjetiti da ne vozi, a neće ju baš niti biti briga, maksimalno će mahnuti rukom i reći ma dobro, položit ćeš kad ti se bude dalo...još ako lik kaže - ma jebe mi se i za vozački i za aute ostat će očarana

b) njoj frajer nije zgodan - mahahahaha muško koje ne vozi mahahahah ahahaha ne vozi, a muško mahahahah hahahaha
a da vozi onda bi našla nešto drugo
ili bi auto bio jadan i neuredan
ili bi bio preskup pa bi to bio bahati kompleksaš koji skriva komplekse vozeći skupe aute
itd.
kme, kme uvijek nešto kmečite. otišla je zgodnijem, kme kme
novitt is offline  
Old 25.05.2015., 15:09   #19
Ako ne voziš možda dobro kuhaš ili pereš veš. Ne brini se ništa.
1234321234 is offline  
Old 25.05.2015., 15:09   #20
Quote:
Elamyth kaže: Pogledaj post
Koje su to materijalističke gluposti......nije frajer ako nema auto, glupost....izvrsni vozači=izvrsni jebači, glupost. Po tome astronautima stoji uspravno 2 dana bez prestanka.
Uostalom logika nalaže da će onaj s biciklom imati puno više energije, nego onaj s autom....puno izdržljiviji.
Hahaha evo jos jednog bez vozacke/auta/sto god hahaha

Tak si se uzrujo da nisi primijetio da ja govorim o frajerima bez vozacke. Ne o frajerima bez auta. Tak da zaboravi na moj materijalizam.
Nemam nis protiv onih koji su cist fajn vozili auto svojih roditelja.
RIB is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger