Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest i povijesne teme > Domovinski rat

Domovinski rat Domovinski rat bez politike

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2015., 22:22   #161
Ti probaj pa vidi koliko će dugo prolaziti.
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 16:29   #162
Quote:
Ti probaj pa vidi koliko će dugo prolaziti.
Sta, da moderacija tvrdi da ne zna ime najbrojnijeg naroda u drzavi na temi koju moderira ?
Old 27.05.2015., 13:56   #163
Quote:
orbisb kaže: Pogledaj post
Kako sam bio nesiguran koja pravila vaze na forumu obratio sam se moderaciji i dobio sam odgovor

Kako se ocigledno postuju pravila u isto ono vrijeme kada je Hrvatska bila Socijalisticka Republika i glavni grad drzave u kojoj je bila Hrvatska je bio Beograd da li znaci da se i tih pravila moramo prihvatiti ? Da koristimo Milicija umjesto Policija, da je valuta Dinar, da postoji SSSR, Cehoslovacka, da je Berlin podjeljenj grad, da nas brani JNA ? Da li se sve to treba da prihvatim da bi mogao da ostanem na ovom forumu i to sam pitanje postavio ali nikako da dobijem odgovor pa da vidim ovako jer ne zelim da trolam druge teme.

Nije mi cilj da prvovociram ali stvarno ne znam koja pravila vaze na ovom forumu a ne bi zelio da ih krsim.
provociraš, tvoj narod se izjasnio Muslimanima, nismo ih mi tako nazvali
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 15:13   #164
Ne na temi.

Ovdje bi prvenstveno moderatori trebali odgovarati.

Ja ne vidim neodgovorenih pitanja
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 16:46   #165
Da li je dozvoljeno na forumu koristiti nickove i avatare od osuđenih ratnih zločinaca, npr : Mile Mrkšić, Dario Kordić, Veselin Šljivančanin ?

I kako nema odgovora da ponovim pitanje koje sam ranije postavio :

Kako se ocigledno postuju pravila u isto ono vrijeme kada je Hrvatska bila Socijalisticka Republika i glavni grad drzave u kojoj je bila Hrvatska je bio Beograd da li znaci da se i tih pravila moramo prihvatiti ? Da koristimo Milicija umjesto Policija, da je valuta Dinar, da postoji SSSR, Cehoslovacka, da je Berlin podjeljenj grad, da nas brani JNA ? Da li se sve to treba da prihvatim da bi mogao da ostanem na ovom forumu i to sam pitanje postavio ali nikako da dobijem odgovor pa da vidim ovako jer ne zelim da trolam druge teme.
Old 20.07.2015., 17:04   #166
Neprihvatljive nazive prijavite na PŽK.

Nazivlje iz drugih vremena je prihvatljivo, a ne obavezno.
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 23:00   #167
Quote:
Ti misliš sudjelovati u raspravi ili samo provocirati?
1)Zašto je izbrisan moj komentar o raketiranju ŠB?
Ja sudjelujem, samo mi je dosta sranja koja drugi prosipaju. Ako Worm izjavu jednog generala prihvaća kao istinu i očekuje da u to vjerujemo onda ga pitam zašto ne vjeruje i drugom generalu. Ili je Wormovo mišljenje službeno stajalište forum hr-a? U tom slučaju se ispričavam i nastavite u slobodnom tonu.
ajduk a šimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 23:06   #168
Quote:
ajduk a šimić kaže: Pogledaj post
1)Zašto je izbrisan moj komentar o raketiranju ŠB?
Ne znam o što pitaš.

Brisao sam provokacije i pisanje o drugim forumašima.
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 16:49   #169
Quote:
Neprihvatljive nazive prijavite na PŽK.

Nazivlje iz drugih vremena je prihvatljivo, a ne obavezno.
Odkud sad " neprihvatljivo" ? Ako je dozvoljeno koristiti imena ratnih zlocinaca onda se nama razloga prijavljivati a ako nije onda ima. Ili zelis da nam kazes da moderacija odlucuje koji su ratni zlocinci prihvatljivi na ovom forumu a koji nisu ? Ako je tako koji su to kriteriji prihvatljivosti ratnih zlocinaca na ovom forumu da znamo ima li fajde da se prijavi?
Old 24.08.2015., 18:06   #170
o dozvoljenim nickovima odlučuju više sfere moderacije
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:32.