Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2015., 19:25   #61
Quote:
black fairy kaže: Pogledaj post
Ali onda i ti ne možeš vidjeti seen kod svojih poruka što šalješ.

meni je najbolje kad isključe seen, a ostave kad su bili online, preprozirno, što nije bolje isključiti kad si zadnji put bio online, a poruke i tako možeš pročitati bez da klikneš na njih. Ovako maknu seen, a idu na Viber ili Whatsapp i skužiš da namjerno nisu pročitali poruke. To mi je glupo i to ne radim, ako mi se ne da dopisivati isključim kad sam zadnji put bila i to je to.

Inače nemam ništa protiv toga, ja bih da se sve poruke mogu poništiti tj. otkazati prije nego ih druga osoba pročita.
Stanje i trendovi u komunikaciji di je ovako nesto postalo normalna tema o kojoj se kontemplira i raspravlja, pa jebem ti i Fb, i Viber i Vocap i sve. Ko me treba, ima broj mobitela, i nek nazove ili posalje poruku ako se ne javljam. Neke spike "javio sam ti na Viber a vidio sam da si seen-ala i nisi odgovorila i blablabkablabal"
Sere mi se od silnih aplikacija i smartfonova, sve imas sav si predostupan, i onda ti mobitel čim upališ mrežu crkne za 3 sata jer rikne baterija, i ak zapneš silovan u kanalu moš se jebat jer nemoš zvat u pomoć, jer ti je Viber pojeo bateriju.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 02.11.2015., 21:53   #62
Blažena vremena kad su se samo najobičnije poruke bez ikakvih seenova i sličnih gluposti koristile za dopisivanje.
__________________
Memento mori.
Ghostflower is offline  
Old 02.11.2015., 22:47   #63
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Stanje i trendovi u komunikaciji di je ovako nesto postalo normalna tema o kojoj se kontemplira i raspravlja, pa jebem ti i Fb, i Viber i Vocap i sve. Ko me treba, ima broj mobitela, i nek nazove ili posalje poruku ako se ne javljam. Neke spike "javio sam ti na Viber a vidio sam da si seen-ala i nisi odgovorila i blablabkablabal"
Sere mi se od silnih aplikacija i smartfonova, sve imas sav si predostupan, i onda ti mobitel čim upališ mrežu crkne za 3 sata jer rikne baterija, i ak zapneš silovan u kanalu moš se jebat jer nemoš zvat u pomoć, jer ti je Viber pojeo bateriju.


E, a jos najbolje da me netko poziva na red jer sam vidla, a nisam promptno odgovorila!
Hannah 3 is offline  
Old 03.11.2015., 07:42   #64
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Stanje i trendovi u komunikaciji di je ovako nesto postalo normalna tema o kojoj se kontemplira i raspravlja, pa jebem ti i Fb, i Viber i Vocap i sve. Ko me treba, ima broj mobitela, i nek nazove ili posalje poruku ako se ne javljam. Neke spike "javio sam ti na Viber a vidio sam da si seen-ala i nisi odgovorila i blablabkablabal"
Sere mi se od silnih aplikacija i smartfonova, sve imas sav si predostupan, i onda ti mobitel čim upališ mrežu crkne za 3 sata jer rikne baterija, i ak zapneš silovan u kanalu moš se jebat jer nemoš zvat u pomoć, jer ti je Viber pojeo bateriju.


Potpis.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 03.11.2015., 10:43   #65
A ja se s tugom sjećam kad si bio uz telefon dostupan a svo ostalo vrijeme - slobodan.
Dlapek is offline  
Old 03.11.2015., 10:43   #66
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Stanje i trendovi u komunikaciji di je ovako nesto postalo normalna tema o kojoj se kontemplira i raspravlja, pa jebem ti i Fb, i Viber i Vocap i sve. Ko me treba, ima broj mobitela, i nek nazove ili posalje poruku ako se ne javljam. Neke spike "javio sam ti na Viber a vidio sam da si seen-ala i nisi odgovorila i blablabkablabal"
Sere mi se od silnih aplikacija i smartfonova, sve imas sav si predostupan, i onda ti mobitel čim upališ mrežu crkne za 3 sata jer rikne baterija, i ak zapneš silovan u kanalu moš se jebat jer nemoš zvat u pomoć, jer ti je Viber pojeo bateriju.

Da, to je najužasnije.
Šta te briga što sam vidjela, možda sam vidjela ali ne mogu istog časa odgovoriti.

I profesionalni dopisivači mi idu na živce, kad smo kod toga.
Možemo izmijeniti par poruka, ali da provedem sat vremena u čekanju nečeg što će netko odgovoriti i onda tipkam gluposti natrag - bitch, no
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 03.11.2015., 10:51   #67
kupila sam maskicu koja je ujedno i dodatna baterija, pa omogućuje još dva punjenja mobitela.

Odbijam naručivati mailom. Pa mogu, ne mogu, tenis, balet, sastanak. Po pet izmjena sim tam do dogovora za termin. Pa nazovi, kaj nije svima lakše
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 03.11.2015., 11:49   #68
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
I profesionalni dopisivači mi idu na živce, kad smo kod toga.
Možemo izmijeniti par poruka, ali da provedem sat vremena u čekanju nečeg što će netko odgovoriti i onda tipkam gluposti natrag - bitch, no

Profesionalne dopisivače totalno razumijem, ako imaju manje od 15 godina.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 03.11.2015., 14:51   #69
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Da, to je najužasnije.
Šta te briga što sam vidjela, možda sam vidjela ali ne mogu istog časa odgovoriti.

I profesionalni dopisivači mi idu na živce, kad smo kod toga.
Možemo izmijeniti par poruka, ali da provedem sat vremena u čekanju nečeg što će netko odgovoriti i onda tipkam gluposti natrag - bitch, no
Apsolutno.

Pridružujem se no-seen timu .

Kojem stalker idiotu je palo na pamet da to provede u djelo?
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 03.11.2015., 15:36   #70
Quote:
Ghostflower kaže: Pogledaj post
Blažena vremena kad su se samo najobičnije poruke bez ikakvih seenova i sličnih gluposti koristile za dopisivanje.
za drugo ni ne znam, trenutno.

dobri ste mi s ovim seenom i sl; naravno da nismo uvijek u prilici odgovoriti odmah; Bože, danas sve mora biti sad i odmah, jer ako nije, odmah panika

ne znam kak' vama, ali ta silna komuniciranja i dostupnost (ili očekivanje iste) može "izludjeti" čovjeka; na stranu ljudi s kojima si blizak, suživiš, i sl; količina brbljanja i self-naslikavanja prešla je okvire izdržljivog. besmisao u punom zamahu
ekaliopa is offline  
Old 03.11.2015., 17:41   #71
Sad po forumu ispada da nitko ne voli tehnologiju, a u stvarnosti gdje god se okreneš samo ljudi pričaju o tome, o fejsu, instagramu(ovaj drek mi ide najviše na jetra, koja je svrha ovome, reklamirati se i kupiti komplimente? Ja imam samo Whatsapp i Viber, moj broj imaju samo ljudi za koje ja želim da ga imaju, da me netko maltretira blokirala bih ga i gotovo. Imam jednu priju koja tako šalje poruke bez prestanka, ali to je više monolog nego dopisivanje, ne odgovorim na svaku jer ne traži svaka poruka odgovor jel i nikakvih problema.

što se toga "seen" čini mi se najviše drame posesivni ljudi u vezama, jel im dečko/ cura vidio/ vidjela poruku, s kime je, je li online, s kime se dopisuje i slično, ovako u prijateljstvima i odnosima općenito nisam čula za to. Sigurno je zato i izmišljen...
black fairy is offline  
Old 03.11.2015., 17:46   #72
Lako za seen... mene nerviraju osobe za koje znam da su vidjele sms/viber/mail i bez "seen", ali ne dobijem odgovor ni taj dan ni drugi dan. Pa pošaljem još jednom istu poruku, pa opet ne dobijem... onda dobijem možda iz trećeg pokušaja objašnjenje da nisam dobila odgovor jer osoba nije znala točan odgovor na moje pitanje. (tipa, na pitanje da li ima vremena za kavu tad i tad)
Ariana B. is offline  
Old 03.11.2015., 17:58   #73
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Lako za seen... mene nerviraju osobe za koje znam da su vidjele sms/viber/mail i bez "seen", ali ne dobijem odgovor ni taj dan ni drugi dan. Pa pošaljem još jednom istu poruku, pa opet ne dobijem... onda dobijem možda iz trećeg pokušaja objašnjenje da nisam dobila odgovor jer osoba nije znala točan odgovor na moje pitanje. (tipa, na pitanje da li ima vremena za kavu tad i tad)
A dobro, to mi je vec nepristojno.
ne odgovorim na sve odmah, ali odgovorim u istom danu barem, a pogotovo ak me osoba nekaj konkretno pita, tada odgovorim kad vidim poruku.
Ne vidim ju mozda taj tren, ali tijekom dana pogledam mob povremeno.
Zvukovi i vibra su mi najcesce zgaseni.
Hannah 3 is offline  
Old 03.11.2015., 18:33   #74
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Lako za seen... mene nerviraju osobe za koje znam da su vidjele sms/viber/mail i bez "seen", ali ne dobijem odgovor ni taj dan ni drugi dan. Pa pošaljem još jednom istu poruku, pa opet ne dobijem... onda dobijem možda iz trećeg pokušaja objašnjenje da nisam dobila odgovor jer osoba nije znala točan odgovor na moje pitanje. (tipa, na pitanje da li ima vremena za kavu tad i tad)
Pf, takve osobe i nisu vrijedne kave.

Tri puta ne bih pisala nikome.
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 03.11.2015., 18:38   #75
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Pf, takve osobe i nisu vrijedne kave.

Tri puta ne bih pisala nikome.
Pa kasnije sam i prestala. Ali u početku sam se trudila, dok nisam skužila da uvijek dobijem isti odgovor, taj, da nije znala što napisati pa onda nije ništa ni napisala.
Sad napišemp grupnu poruku, okupljanje je tada i tada, pa tko hoće nek dođe.
Ariana B. is offline  
Old 03.11.2015., 19:48   #76
Blažene tel.govornice,kovanice pa kartice za tel.

Baš sinoć pitala muža kako smo funkcionirali bez mob.
Odgovor nisam dobila jer je baš odgovarao na neku poruku.
Apsurd.Istinito.Tužno.
__________________
Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome
alma 188 is offline  
Old 03.11.2015., 19:58   #77
Živcira me kaj većina ljudi na ovu temu piše one općenite stvari koje sve ljude živciraju, a tema je zamišljena za pisanje onih nepopularnijih stvari koje vas živciraju.
Sve živciraju mljackanje, neodgovaranje na poruke i nadrkane babe na šalterima.


U originalnom duhu teme - živciraju me mladi debeli ljudi. Uz to uvijek idu i krive noge, patkasti hod i gaće urezane u dupe.
Stariji debeli ljudi me ne živciraju.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 03.11.2015., 20:02   #78
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Živcira me kaj većina ljudi na ovu temu piše one općenite stvari koje sve ljude živciraju, a tema je zamišljena za pisanje onih nepopularnijih stvari koje vas živciraju.
Sve živciraju mljackanje, neodgovaranje na poruke i nadrkane babe na šalterima.


U originalnom duhu teme - živciraju me mladi debeli ljudi. Uz to uvijek idu i krive noge, patkasti hod i gaće urezane u dupe.
Stariji debeli ljudi me ne živciraju.
naglas se nasmijao...zivis u americi ili?
Gorštak is offline  
Old 03.11.2015., 20:04   #79
Quote:
Gorštak kaže: Pogledaj post
naglas se nasmijao...zivis u americi ili?
Ne živim.

Nažalost, puno je više takvih cura nego onih vitkih i zategnutih. Govorim o dvadesetpetogodišnjakinjama.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 03.11.2015., 21:43   #80
Aha, moramo napisat kaj nam ide na jetra, a da vecini ne ide?
Nogomet, navijanje i navijaci, Gibonni i Oliver, rostiljanje u drustvu, obiteljska okupljanja, razgovori o politici, beskonacno polemiziranje...
Hannah 3 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:09.