Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2015., 20:19   #21
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Star si. Evo ja imam 27 i meni jesu, ali samo starije forumasice.
Gdje su te starije forumašice ????
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Old 28.11.2015., 21:18   #22
jesam. i jeste me.
recimo..

no,moji oglasi su prijateljske prirode..
i nikad,ama nikad se ne jave žene,cak i kad naglasim

oglasi su prijateljske prirode..al nece i nece zene ): samo muski..zbarila..i bila zbarena..recimo..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."

Zadnje uređivanje Éowyn : 28.11.2015. at 21:29.
plavi-safir is offline  
Old 28.11.2015., 21:23   #23
Teško da ćeš ikoga ovdje ikad zabariti, previše je muškića koji skaču na svaku forumašicu... nešto slično kao smokva.com tako da se rađe zajebavaj i uživaj.
dark_loki is offline  
Old 28.11.2015., 23:30   #24
Ne trudim se zbariti.
Ozenjena sam..
Al vrag ne da mira..pa se vrtim ipak oko muskica starijih
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 28.11.2015., 23:38   #25
Loki, ti si iskren muškarac i kao brat po testosteronu te razumijem i vidim da si ok. Mogu to iščitati iz tvog oglasa.

Ali žene to neće. Zašto? Jerbo ti fali energije. A to je ono što ih privlači. Idu ko muhe na svijetlo na svaku trunčicu energije. Žene vole sisati energiju muškarcima jer im po prirodi nedostaje.

Privlače ih oni koji zrače energijom (pozitivnom), a odbijaju oni učmali. Preporučam ispijanje Red Bulla prije pisanja idućeg oglasa. Ispoljit ćeš sasma dovoljno energije da je privremeno omamiš. Nakon toga još malo je toviš lijepom retorikom i tvoja je.
saucer is offline  
Old 28.11.2015., 23:46   #26
Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
Loki, ti si iskren muškarac i kao brat po testosteronu te razumijem i vidim da si ok. Mogu to iščitati iz tvog oglasa.

Ali žene to neće. Zašto? Jerbo ti fali energije. A to je ono što ih privlači. Idu ko muhe na svijetlo na svaku trunčicu energije. Žene vole sisati energiju muškarcima jer im po prirodi nedostaje.

Privlače ih oni koji zrače energijom (pozitivnom), a odbijaju oni učmali. Preporučam ispijanje Red Bulla prije pisanja idućeg oglasa. Ispoljit ćeš sasma dovoljno energije da je privremeno omamiš. Nakon toga još malo je toviš lijepom retorikom i tvoja je.
Hvala ti puno na tvojim tips&tricks savjetima ali mislim da nisam vukojebač koji će izigravati majmuna samo da bi dobio komad pizde. Meni je energija sasvim ok a ti lijepo gledaj svoje probleme..bez uvrede. Hvala još jednom stvarno volim kad mi balkanac koji se napojio alkohola i kofeina daje savjete o ženama.
dark_loki is offline  
Old 29.11.2015., 00:18   #27
Quote:
dark_loki kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno na tvojim tips&tricks savjetima ali mislim da nisam vukojebač koji će izigravati majmuna samo da bi dobio komad pizde. Meni je energija sasvim ok a ti lijepo gledaj svoje probleme..bez uvrede. Hvala još jednom stvarno volim kad mi balkanac koji se napojio alkohola i kofeina daje savjete o ženama.
Ne pijem baš alkohol, kofein prilično rijetko također. Ne znam što bi trebalo biti uvredljivo ni u slavnom geografskom porijeklu kojeg je još onomad opjevala legendarna Azra.

Negativna energija ti je pomutila vid, a bojim se i razum.

Stoga si dobronamjeran savjet sasvim krivo protumačio. Predlažem da zajedno odemo na metal koncert, headbangamo i pokupimo neke metal chicks. Što kažeš?
saucer is offline  
Old 29.11.2015., 00:31   #28
Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
Ne pijem baš alkohol, kofein prilično rijetko također. Ne znam što bi trebalo biti uvredljivo ni u slavnom geografskom porijeklu kojeg je još onomad opjevala legendarna Azra.

Negativna energija ti je pomutila vid, a bojim se i razum.

Stoga si dobronamjeran savjet sasvim krivo protumačio. Predlažem da zajedno odemo na metal koncert, headbangamo i pokupimo neke metal chicks. Što kažeš?
A očito sam te krivo razumio, nemoj me krivit jer od svakoga pisanje na ovom forumu mi zvuči podjebantski. Izvinjavam se ako je bila greška. Hvala na pozivu za koncert ali ne bi se baš uklopio jer više ne nosim crno i ne izgledam neuredno.
dark_loki is offline  
Old 29.11.2015., 16:25   #29
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Star si. Evo ja imam 27 i meni jesu, ali samo starije forumasice.
Budalo



Koja je definicija starije forumašice, nek mi netko objasni?
Daisy28 is offline  
Old 29.11.2015., 17:23   #30
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Budalo



Koja je definicija starije forumašice, nek mi netko objasni?
Definirali su već na ŽuD-u. One iznad 30 godina
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 29.11.2015., 17:28   #31
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Definirali su već na ŽuD-u. One iznad 30 godina
Iznad 35.
ex anais is offline  
Old 29.11.2015., 17:31   #32
zena ako ikad i postane normalna postane to tek sa trideset ili kasnije. rijetko kad ranije, a najcesce nikad.

koliko su stari stariji forumasi? mislim da bi 45 bila ok granica.
Flat is offline  
Old 29.11.2015., 17:33   #33
Ja sam zbario stariju forumasicu kodnog imena Red Viper. Onda me ona prevarila sa neforumasem iz osobnog koristoljublja(trebalo joj je napraviti vrtnu ljuljacku). Onda je imala utjecaja u kljucanju teme u kojoj sam bio popularan medju drugim forumasicama.

Stoga pripazite sto radite. You may get more than you bargained for
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Old 29.11.2015., 17:35   #34
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Ja sam zbario stariju forumasicu kodnog imena Red Viper. Onda me ona prevarila sa neforumasem iz osobnog koristoljublja(trebalo joj je napraviti vrtnu ljuljacku). Onda je imala utjecaja u kljucanju teme u kojoj sam bio popularan medju drugim forumasicama.

Stoga pripazite sto radite. You may get more than you bargained for

Kodno ime
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 29.11.2015., 17:45   #35
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Iznad 35.
Ajme da Zaboravih detalje.

Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Ja sam zbario stariju forumasicu kodnog imena Red Viper. Onda me ona prevarila sa neforumasem iz osobnog koristoljublja(trebalo joj je napraviti vrtnu ljuljacku). Onda je imala utjecaja u kljucanju teme u kojoj sam bio popularan medju drugim forumasicama.

Stoga pripazite sto radite. You may get more than you bargained for


Starija kažeš?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 29.11.2015., 17:47   #36
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Definirali su već na ŽuD-u. One iznad 30 godina
Sori draga, ne citam ZuD

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Iznad 35.
Znaci, imam fore jos par godina i onda zivot staje. I postajem olinjala stara forumasica

Daisy28 is offline  
Old 29.11.2015., 17:48   #37
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Sori draga, ne citam ZuD

Znaci, imam fore jos par godina i onda zivot staje. I postajem olinjala stara forumasica

Ne znaš što propuštat

Taman te Velo može zbariti kad postaneš stara
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 29.11.2015., 17:50   #38
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Sori draga, ne citam ZuD



Znaci, imam fore jos par godina i onda zivot staje. I postajem olinjala stara forumasica

Što dotle zbariš, to drži.

Velo.
ex anais is offline  
Old 30.11.2015., 09:59   #39
Quote:
mala nemirna kaže: Pogledaj post
ček, ak oću na dejt s nekim vorumašem onda moram znat peć burek?
to samo sa mnom ako hoces.

Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Ne trudim se zbariti.
Ozenjena sam..
Al vrag ne da mira..pa se vrtim ipak oko muskica starijih
Priznaj volis ga primiti od starijih od sebe
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 30.11.2015., 12:26   #40
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Znaci, imam fore jos par godina i onda zivot staje. I postajem olinjala stara forumasica

Postaješ osoba koja piše recenzije ovakvih knjiga: http://www.amazon.com/The-Little-Boo.../dp/1620457261
Zek0slav is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.