Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2015., 22:48   #61
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Baš sam malo bacila pogled i - meni su ti ljudi na oglasima prečudni (ako smijem to reć ). Svi se kao furaju na neku posebnost, pokušavaju bit originalni, a zapravo napišu identične gluposti kao i ostali. I svi vole filmove i serije i odlazak u prirodu ( ovo o b a v e z n o ).

Još kad se u većem dijelu posta koncentriraju samo na ono što ne žele, umjesto na ono što žele, i na to kakva osoba koju traže NE bi trebala biti, umjesto na to kakva bi trebala biti - previše je to pogrešno usmjerenih vibracija
Ne znam, nekako mislim da se na taj način može ostaviti samo dojam uobraženosti i zatvorenosti prema drugačijem, što može rezultirati time da čak i osobu koja bi im po svim kriterijima odgovarala odbije njihova isključivost.

Sve u svemu, moram priznati da me generalni neuspjeh većine postavljača uopće ne čudi.
Hvala ti na ovom postu, moj oglas je također bio čisti copy-paste s obzirom da nisam htio narušavati tu temu pa sam se bacio u većinu. Oglasi su ionako veća sprdancija pa i zaslužuju isto takav sadržaj.
dark_loki is offline  
Old 03.12.2015., 22:59   #62
Quote:
dark_loki kaže: Pogledaj post
Hvala ti na ovom postu, moj oglas je također bio čisti copy-paste s obzirom da nisam htio narušavati tu temu pa sam se bacio u većinu. Oglasi su ionako veća sprdancija pa i zaslužuju isto takav sadržaj.
Hmm, istina, ima nekih postova koji baš zrače tom divnom aurom sprdancije i opuštenosti ali moraš priznati da ima i očajnih

Ne znam koliko su ljudima sprdnja generalno, nisam pročitala većinu, a i ne sudjelujem u istima pa ne znam kakvi se razgovori tu vode itd... Samo eto, nisu me se baš dojmili, ovako na prvu.
Shaina is offline  
Old 03.12.2015., 23:02   #63
s time se i ja slazem jer bas uvijek su tu filmovi, bicikl, priroda...

vazno je razvijanje intimnosti, ali je problem da vecina ljudi uopce ne shvaca sto je intimnost pa naglasavaju bicikl i romanticne komedije.
Flat is offline  
Old 03.12.2015., 23:08   #64
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Hmm, istina, ima nekih postova koji baš zrače tom divnom aurom sprdancije i opuštenosti ali moraš priznati da ima i očajnih

Ne znam koliko su ljudima sprdnja generalno, ne sudjelujem u istima pa ne znam kakvi se razgovori tu vode itd... Samo eto, nisu me se baš dojmili.
A šta bi ti nekog fantasy mačka iz neke knjige koju je napisala stara baba koja češe pizicu pod stare dane. Čuj ljudima nikad nije pravo i kad govoriš istinu i kad lažeš. Ovdje većina želi ispasti tako cool i tako načitano i tako hip da ti se počne srati na sve živo što čitaš. U reali svi smo zakamuflirani, jadni i željni pažnje. Što se tiče oglasa, ako pročitaš jednog vidio si ih sve. S obzirom da imam "nažalost" iskustva sa takvim stvarima, sve mi izgleda jadno.
dark_loki is offline  
Old 03.12.2015., 23:15   #65
Quote:
dark_loki kaže: Pogledaj post
A šta bi ti nekog fantasy mačka iz neke knjige koju je napisala stara baba koja češe pizicu pod stare dane. Čuj ljudima nikad nije pravo i kad govoriš istinu i kad lažeš. Ovdje većina želi ispasti tako cool i tako načitano i tako hip da ti se počne srati na sve živo što čitaš. U reali svi smo zakamuflirani, jadni i željni pažnje. Što se tiče oglasa, ako pročitaš jednog vidio si ih sve. S obzirom da imam "nažalost" iskustva sa takvim stvarima, sve mi izgleda jadno.
nismo svi zakamuflirani.

naravno da jesmo, ali se neki stite previse i ti najcesce lose prolaze, a misle da si tako pomazu.

sto se vise iskreno mozes pruziti iz sebe to te se manje moze povrijediti i manje ti je bitno kakav dojam ostavljas.

to nekima dodje s odrastanje, a vecini nikad.
Flat is offline  
Old 03.12.2015., 23:22   #66
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
s time se i ja slazem jer bas uvijek su tu filmovi, bicikl, priroda...

vazno je razvijanje intimnosti, ali je problem da vecina ljudi uopce ne shvaca sto je intimnost pa naglasavaju bicikl i romanticne komedije.
Jep. Najgori su mi ti kod kojih, kad ih čitaš, dobiješ dojam da si otvorio neki leksikon za djecu. Ono, nešto u stilu: najdraža boja mi je plava, a omiljeni kućni ljubimac mačka. Impresivno, nema šta.

Okej mi je kad se netko ne želi ovako, ajmo reć javno, otvoriti, pa okrene na neku zezanciju, ali čini mi se da se dosta njih samo želi prodati pod neke 'kulere', ali naravno, ne bilo kakve mainstream kulere, nego oh tako posebne i drugačije kulere.

Quote:
dark_loki kaže: Pogledaj post
A šta bi ti nekog fantasy mačka iz neke knjige koju je napisala stara baba koja češe pizicu pod stare dane. Čuj ljudima nikad nije pravo i kad govoriš istinu i kad lažeš. Ovdje većina želi ispasti tako cool i tako načitano i tako hip da ti se počne srati na sve živo što čitaš. U reali svi smo zakamuflirani, jadni i željni pažnje. Što se tiče oglasa, ako pročitaš jednog vidio si ih sve. S obzirom da imam "nažalost" iskustva sa takvim stvarima, sve mi izgleda jadno.
Ma ne bi ja ništa, ja otvorila znatiželje radi.

Pa o tome i govorim, i ja sam stekla takav dojam, ako ga uopće smijem iznijeti pošto sam pročitala samo par stranica, pa možda nije fer od mene da sudim o većini tamo.
Shaina is offline  
Old 03.12.2015., 23:23   #67
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
nismo svi zakamuflirani.

naravno da jesmo, ali se neki stite previse i ti najcesce lose prolaze, a misle da si tako pomazu.

sto se vise iskreno mozes pruziti iz sebe to te se manje moze povrijediti i manje ti je bitno kakav dojam ostavljas.

to nekima dodje s odrastanje, a vecini nikad.
Moje iskustvo je drukčije, čim više se otvoriš to se više poseru na tebe kad dobiju priliku. Ali eto u godinama sam da mi je postalo svejedno i fizički sam ogroman tako da ljudi dobro razmisle prije nego počnu kakiti, što mi se i sviđa.
dark_loki is offline  
Old 03.12.2015., 23:35   #68
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Baš sam malo bacila pogled i - meni su ti ljudi na oglasima prečudni (ako smijem to reć ). Svi se kao furaju na neku posebnost, pokušavaju bit originalni, a zapravo napišu identične gluposti kao i ostali. I svi vole filmove i serije i odlazak u prirodu ( ovo o b a v e z n o ).
I, kaj sad?
Koja ti je svrha originalnosti kada ti ionako u 99% slucajeva od oglasa nema zeljenih rezultata.

Kaj se tice filmova, serija, odlaska u prirodu, ja bar nikog ne copy-pasteam
*Hades* is offline  
Old 03.12.2015., 23:41   #69
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
I, kaj sad?
Koja ti je svrha originalnosti kada ti ionako u 99% slucajeva od oglasa nema zeljenih rezultata.

Kaj se tice filmova, serija, odlaska u prirodu, ja bar nikog ne copy-pasteam
Ali fora je u tome da se svi jebeno trude bit originalni. Ono, forisiraš neku sliku o sebi kakvu bi volio da ljudi vide, a na kraju ostaviš gori dojam nego da si napisao iskren, jednostavan post od tri rečenice. Bar se meni tako čini.
Shaina is offline  
Old 03.12.2015., 23:43   #70
veliki postotak je ignoriran kompletno.

ostatak čini postotak ljudi koji se zapravo i nađu

a ostatak ostataka, tj, po mojoj procjeni - fraktali % su zapravo odgovor na pitanje ove teme
Weedeemer is offline  
Old 04.12.2015., 00:08   #71
Quote:
dark_loki kaže: Pogledaj post
Moje iskustvo je drukčije, čim više se otvoriš to se više poseru na tebe kad dobiju priliku. Ali eto u godinama sam da mi je postalo svejedno i fizički sam ogroman tako da ljudi dobro razmisle prije nego počnu kakiti, što mi se i sviđa.
poseru sta i kako? lako pokazujem svoju mekanu i kenjkavu stranu ljudima iako uglavnom nisam takav i nikad mi nitko to nije zamjerio ili ismijao vec se to ljudima svidi i onda se i oni lako otvore.

ne bojim se fizicki ogromnih iako se nikad ne bih potukao ako bas ne moram, a ne bi cak ni tada.
to ti bas i nije neka utjeha.
hladna glava ti je najbolje oruzje, a ne silno tijelo.
Flat is offline  
Old 04.12.2015., 00:16   #72
Quote:
Weedeemer kaže: Pogledaj post
veliki postotak je ignoriran kompletno.

ostatak čini postotak ljudi koji se zapravo i nađu

a ostatak ostataka, tj, po mojoj procjeni - fraktali % su zapravo odgovor na pitanje ove teme
nemam bas takva iskustva i ovdje na forumu se zaista da naci zanimljivih osoba i lako se stupi u kontakt.

nismo si svi tu materijal za prijateljstva i veze na forumu kao sto nismo ni u pravom zivotu.
Flat is offline  
Old 04.12.2015., 01:00   #73
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Ali fora je u tome da se svi jebeno trude bit originalni. Ono, forisiraš neku sliku o sebi kakvu bi volio da ljudi vide, a na kraju ostaviš gori dojam nego da si napisao iskren, jednostavan post od tri rečenice. Bar se meni tako čini.
Evo već se javljaju lokalni astrofizičari, matematičari, ovisnici o adrenalinu...nanjušili su meso. Možda si već sretnica sa par PMova.

Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
poseru sta i kako? lako pokazujem svoju mekanu i kenjkavu stranu ljudima iako uglavnom nisam takav i nikad mi nitko to nije zamjerio ili ismijao vec se to ljudima svidi i onda se i oni lako otvore.

ne bojim se fizicki ogromnih iako se nikad ne bih potukao ako bas ne moram, a ne bi cak ni tada.
to ti bas i nije neka utjeha.
hladna glava ti je najbolje oruzje, a ne silno tijelo.
Ti si očito onda u boljoj sredini od mene ili jednostavno privlačiš pozitivne ljude na sebe, u mom slučaju nažalost nije tako. Što se tiče fizičkog nastupa nisam agresivac osim ako netko to baš jako želi ali ljudi se općenito drže postrani jer eto velik sam.
dark_loki is offline  
Old 04.12.2015., 11:41   #74
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Ali fora je u tome da se svi jebeno trude bit originalni. Ono, forisiraš neku sliku o sebi kakvu bi volio da ljudi vide, a na kraju ostaviš gori dojam nego da si napisao iskren, jednostavan post od tri rečenice. Bar se meni tako čini.
Imali smo temu o tome što je uspješan oglas. Ljudi i inače različito vide istu stvar tako da.. Nekome se neki oglasi čine prenabrijani, a nekom to u tom trenutku baš odgovara da pročita pa se toj osobi i javi. Osim toga, svi se boje da će se izgubiti u masi pa često pretjeraju.


Što se teme tiče, bila sam zbarena i zbarili su me uspještno tako da podržavam upoznavanje preko foruma, s naglaskom da su mi više uletavali prije nego sam dala oglas. Hm, što to onda o mom oglasu govori pitam se
anima sola is offline  
Old 04.12.2015., 11:43   #75
cao anima
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 04.12.2015., 11:50   #76
hola alčak
anima sola is offline  
Old 04.12.2015., 11:50   #77
hos me zbarit?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 04.12.2015., 11:51   #78
pa već jesam, kaj si zaboravio ccc :
anima sola is offline  
Old 04.12.2015., 12:01   #79
onih pola sata sexa ukljucujuci veceru i tusiranje?

pih
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 04.12.2015., 12:05   #80
pa sve se broji, kaj ne?
anima sola is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:07.