Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2016., 18:52   #61
Quote:
el-ing kaže: Pogledaj post
Kazes joj: "Daj mi picke, znam da imas"
Zar nije vulgarno reći pička?Što fali vagini?
__________________
Ništa nije veliko što istovremeno nije i mirno...Gladijatori su zaštićeni svojom vještinom,ali su pred ljutnjom bespomoćni.-Seneka
Messala Nepot is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 20:46   #62
Quote:
Brad7 kaže: Pogledaj post
Ne ne znaš, priču si sad izmislio.

Najbolje je da pronalaze partnera preko prijatelja i poznanika, ulet nepoznatoj curi će završiti brutalnim odjebom bez obzira što ovaj rekao ili napravio.
much to learn you still have, young padawan.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 22:38   #63
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ne jebe lijep, nego onaj s parama.
Jebe prostitutke, džaba tebi para i para kad ne znaš žensku udovoljiti jer ne jebu nju pare na kraju krajeva.

Znaš, sinek, kakvi ti prednost imaš a ne znaš da je iskoristiš. Ustvari, džaba ti to kad u glavni nemaš i kad imaš nisko samopouzdanje. Tebi praktički ženske urade pola posla a ti nisi u stanju da uradiš ostatak, jebeš sve onda buraz.

Nego, ima vremena, skontaćeš vremenom ako budeš htio poraditi na sebi. Ako ne onda . Moj ti je savjet da budeš opušten i budi originalan, mojne da glumataš nešto jer ćete lako provaliti svaka i zatjerati u pm. Razgovor s ženskim nije naučna fantastika kako neki predstavljaju, a za opuštanje ti je najbolji alkohol...
__________________
otac Pablo Eskobar i majka Kolumbija.
pellissier is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 02:13   #64
Quote:
Zak McKracken kaže: Pogledaj post
A zakaj ne?
ako ne zbog kulture pristojnog ponasanja onda iz elementarnog postovanja

vrlo jednostavno .. jel dodirujes inace nepoznate ljude po gradu ilibilo gdje da se nalazis?!

ili .. jel tebe diraju / grle nepoznate osobe? .. ok mozda ti je to super .. ali zamisli da ti se ne svidja i ne privlaci i da te takva osoba pocme dirati ..

uglavnom .. kad nevalja nevalja ... imas sve potrebno (svaki covjek ima urodjene instinkte .. samo ih treba osvjestiti i nauciti slusati
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 11:23   #65
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
vrlo jednostavno .. jel dodirujes inace nepoznate ljude po gradu ilibilo gdje da se nalazis?!
Naravno da da ukoliko zapocnemo komunikaciju. Interpersonalna komunikacija nije samo u rijecima.

Narocito u fazi atrakcije.

Quote:
ili .. jel tebe diraju / grle nepoznate osobe?
Uvijek.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 11:34   #66
Quote:
Amelie01 kaže: Pogledaj post
Ne, nemoj curu hvatati za struk i počinjati čagu s njom, to je malo prenapadno.

Ak te neka cura vani gleda zainteresirano i smješka ti se, a ako i ona tebe zanima, pogledavaj ju, i smješkaj se i ti njoj, ako i dalje pogledava u tebe, dođi do nje i reci "Ti si mi baš simpatična, kako se zoveš?", onda se i ti predstaviš i dalje nastaviš neki razgovor, ili ju pitaš "Kak ti se sviđa na ovome mjestu" ili "Kak ti se sviđa bend koji svira?", pričaj kao sa nekim frendom, pa nije to tak teško. Poslije nekog vremena ju pitaj što će popiti, i dalje nastaviš razgovor, pa nije to nuklearna fizika.

Nemoj joj to reć. Jednostavno nemoj.
Čuj, "simpatična".
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 13:03   #67
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post

Nemoj joj to reć. Jednostavno nemoj.
Čuj, "simpatična".
Kada kažem curi da je simpatična , znači 0 bodova.

Stvarno se svakakve gluposti ovdje znaju pročitati.
Hairy Bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 13:13   #68
Sumnjam da ćete izmisliti nešto novo što zgodna pica za šankom još nije čula...
Sve je to isti kurac...šta god joj rekao,ona zna da je to tvoj 'ulet' i zna šta hoćeš...gdje je tu zabava ?
A opet...nije rješenje ni NE prilaziti..
I onda kažu da izgled nije bitan...nije kurac,izgled je presudan
PLEASURE69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 13:25   #69
Quote:
Hairy Bear kaže: Pogledaj post
Kada kažem curi da je simpatična , znači 0 bodova.

Stvarno se svakakve gluposti ovdje znaju pročitati.
Tako je. Priđi curi normalno s ja sam taj i taj i započni priču o bilo čemu kad već nisi tip od šprehe ili hvatanja za struk. Običan ulet je bolji od preseravanja
morpheus99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 14:38   #70
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post

Nemoj joj to reć. Jednostavno nemoj.
Čuj, "simpatična".
Ja joj kažen imaš zanimljive oči i baš san ti zato priša. Ima nešto u tvojim očima . Guzica, sise, oči... sve je to isto. Ukoliko joj se svidin zna ona to u sekund. Zasrat mogu jedino ako sam socijalno retardirani autista ili bit joj simpatičan ako je socijalna inteligencija na visokoj razini. Ukoliko nema biološke privlačnosti, zakurac trud. Napadam sljedeću, a kraljica nek stoji u kutu sama.
Morpheus00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 16:13   #71
Quote:
Zak McKracken kaže: Pogledaj post
Naravno da da ukoliko zapocnemo komunikaciju. Interpersonalna komunikacija nije samo u rijecima.

Uvijek.
.. nebi previse u detalje ali moram pitati jel tebi jasno pitanje?

.. generalno .. opcenito je bilo .. ne pitam te z aosobe koje te seksualno privlace nego SVE nepoznate osobe .. SVE bi ih dirao a malo vise ako te privlace?!

jel ti uopce bitna njihova reakcija?!

sta ako njim ane pase da ih se dira .. pogotovo u javnosti bilo da se privlacite ili ne

sta ako su maloljetne osobe ili istog spola a heteroseksualne .. mislim ja si nemogu zamisliti da se covjek krece medju ljudima i pipka sve oko sebe kak mu se prohtije .. neznam jel tebi tu sta cudno ali meni je .. nakon sto ti netko kaze da ga ne diras . sto ti je bio jedan savjet netko uputio pa si pitao zasto .. p amislim ono zato sto toj osobi to ne pase

Quote:
Narocito u fazi atrakcije.
to je samo tvoja faza .. ta druga osoba nemora biti u toj fazi.. jesi kada to dozivio?

jesi li sposoban prepoznati drugu osobu kao sebi ravnopravnom?
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 16:23   #72
Quote:
PLEASURE69 kaže: Pogledaj post
I onda kažu da izgled nije bitan...nije kurac,izgled je presudan
U više slučajeva je, ali nije jedina vrlina koja ti mora biti prioritet. Biti zgodan ne znači da moraš biti i savršen. Ako i imaš neke minimalne nedostatke recimo u licu, a u ostatku tijela odlične adute, koje si stvorio vježbanjem i održavanjem forme, nećeš sa ženama imati nikakvih problema. Naravno to podrazumijeva i urednost poput redovitog pranja, brijanja i slično, osim ako ne naletiš baš na mazohisticu koja obožava bradonje, kaj im dlake ispadaju na svakom koraku.

Uz to dodaš društvenost, malo humora, društvene žargone i tvoja je. Onda ideš korak po korak s njom dok ne zaglavite skupa negdje.
klokanovac is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 17:54   #73
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
U više slučajeva je, ali nije jedina vrlina koja ti mora biti prioritet. Biti zgodan ne znači da moraš biti i savršen. Ako i imaš neke minimalne nedostatke recimo u licu, a u ostatku tijela odlične adute, koje si stvorio vježbanjem i održavanjem forme, nećeš sa ženama imati nikakvih problema. Naravno to podrazumijeva i urednost poput redovitog pranja, brijanja i slično, osim ako ne naletiš baš na mazohisticu koja obožava bradonje, kaj im dlake ispadaju na svakom koraku.

Uz to dodaš društvenost, malo humora, društvene žargone i tvoja je. Onda ideš korak po korak s njom dok ne zaglavite skupa negdje.
Znači u osnovi budi trgovac i mala je tvoja?
Morpheus00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 18:04   #74
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
ako ne zbog kulture pristojnog ponasanja onda iz elementarnog postovanja

vrlo jednostavno .. jel dodirujes inace nepoznate ljude po gradu ilibilo gdje da se nalazis?!

ili .. jel tebe diraju / grle nepoznate osobe? .. ok mozda ti je to super .. ali zamisli da ti se ne svidja i ne privlaci i da te takva osoba pocme dirati ..

uglavnom .. kad nevalja nevalja ... imas sve potrebno (svaki covjek ima urodjene instinkte .. samo ih treba osvjestiti i nauciti slusati
Zavisi o kakvoj se situaciji radi...komentar koji je pokrenuo diskusiju o dodirima je da li prici curi na taj nacin da ju se uhvati za struk, ako se dobro sjecam. To jeste diskutabilan potez, medjutim kada vec pridjes curi i uspostavite komunikaciju i izgleda kao da je zainteresovana dodiri su neizostavan dio nastavka te komunikacije, posebno ako te zanima seks. Poljubac takodjer
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 19:29   #75
Quote:
Hairy Bear kaže: Pogledaj post
Kada kažem curi da je simpatična , znači 0 bodova.

Stvarno se svakakve gluposti ovdje znaju pročitati.
Pa da.
Ono, ko sestra si mi.

Quote:
Morpheus00 kaže: Pogledaj post
Ja joj kažen imaš zanimljive oči i baš san ti zato priša. Ima nešto u tvojim očima . Guzica, sise, oči... sve je to isto. Ukoliko joj se svidin zna ona to u sekund. Zasrat mogu jedino ako sam socijalno retardirani autista ili bit joj simpatičan ako je socijalna inteligencija na visokoj razini. Ukoliko nema biološke privlačnosti, zakurac trud. Napadam sljedeću, a kraljica nek stoji u kutu sama.

Vas muške fakat nije teško pročitat. A taj klišej "Imaš lijepe oči" je preproziran.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 19:36   #76
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Vas muške fakat nije teško pročitat. A taj klišej "Imaš lijepe oči" je preproziran.
Šta bi ti rekla osobi koju tek vidiš? Imaš lipu osobnost? Na osnovu čega?
Morpheus00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 19:42   #77
Quote:
Hairy Bear kaže: Pogledaj post
Kada kažem curi da je simpatična , znači 0 bodova.

Stvarno se svakakve gluposti ovdje znaju pročitati.
Najgore je kad to kaže curi koju zna svega 10-ak minuta, il' kad odmah kaže da je voli i da je zaljubljen.

Slow down Ted Mosby...
__________________
otac Pablo Eskobar i majka Kolumbija.
pellissier is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 19:56   #78
Quote:
Morpheus00 kaže: Pogledaj post
Šta bi ti rekla osobi koju tek vidiš? Imaš lipu osobnost? Na osnovu čega?
Imas lijepe oci = zelim ti vidjet sise u prljavom wc-u.

Ja ne prilazim muskarcima. Volim kad me se "lovi". Zena sam. Muskarac mora inicirati stvari, inace mi nije zanimljiv. Volim pogledom i osmijehom dati do znanja da mi se netko svidja. Najbolji su mi direktni i jednostavni uleti, bez kliseja tipa "imas lijepe oci" (aha, vidio si moje oci u ovom mrklom mraku sa 1km udaljenosti).
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 19:58   #79
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Imas lijepe oci = zelim ti vidjet sise u prljavom wc-u.

Ja ne prilazim muskarcima. Volim kad me se "lovi". Zena sam. Muskarac mora inicirati stvari, inace mi nije zanimljiv. Volim pogledom i osmijehom dati do znanja da mi se netko svidja. Najbolji su mi direktni i jednostavni uleti, bez kliseja tipa "imas lijepe oci" (aha, vidio si moje oci u ovom mrklom mraku sa 1km udaljenosti).
Pa vidi, svake oči su lijepe na neki način, tako da mi je taj ulet malo retardiran...
__________________
otac Pablo Eskobar i majka Kolumbija.
pellissier is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 20:02   #80
Quote:
pellissier kaže: Pogledaj post
Pa vidi, svake oči su lijepe na neki način, tako da mi je taj ulet malo retardiran...
Uzeo si mi rijeci iz usta. Slazem se.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger