Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Za koga glasati u slučaju novih parlamentarnih izbora?
SDP-HSU-HSS 33 24.44%
IDS 2 1.48%
MOST 31 22.96%
Živi zid 20 14.81%
Pametno 35 25.93%
za neku drugu lijevu-liberalnu stranku 14 10.37%
Glasovatelji: 135. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2016., 13:45   #41
Kurčevitost je jedno, a ovo što je napisao kolega Manchild je za katove niže
KatarinaRi is offline  
Old 18.07.2016., 15:55   #42
hm, ama baš ništa zadnjih tjedana nisam čuo o josipovićevim progresivcima i holynim zelenima. stvarno idu put propasti.
Imran is offline  
Old 18.07.2016., 16:33   #43
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
hm, ama baš ništa zadnjih tjedana nisam čuo o josipovićevim progresivcima i holynim zelenima. stvarno idu put propasti.
Što je jako dobro jer nam se neće toliko rasipati glasovi! Inače Holy je izašla iz Orah-a, tako da znam osobno nekoliko ljudi koji su glasali za Orah na prošlim izborima ali će sada zaokružiti Narodnu koaliciju!
SiXo is offline  
Old 18.07.2016., 17:27   #44
Quote:
SiXo kaže: Pogledaj post
Što je jako dobro jer nam se neće toliko rasipati glasovi! Inače Holy je izašla iz Orah-a, tako da znam osobno nekoliko ljudi koji su glasali za Orah na prošlim izborima ali će sada zaokružiti Narodnu koaliciju!
Ljevičari nisu idealisti nego pragmatičari, bitno je da hdz ne ostane na vlasti, a to se neće postići glasanjem za liliputance.

Ja sam pomalo kapitalistički nastrojen, ali ću glasati za narodnu koaliciju jer su mi bliski kao liberalna i progresivna opcija
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 18.07.2016., 17:28   #45
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Gazda u krevetu.. maj tajp of gaj




Sad si konkurencija Kati
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 18.07.2016., 18:32   #46
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Kurčevitost je jedno, a ovo što je napisao kolega Manchild je za katove niže
get real
__________________
Awakening
manchild is offline  
Old 18.07.2016., 19:03   #47
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
get real
Nemoj mi tu rolat, nemamo svi isti stil.
KatarinaRi is offline  
Old 18.07.2016., 20:06   #48
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Menčajld bi najradije napisao maj tajp of gej...
Ima čoek ukusa

Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Sad si konkurencija Kati
Teško.. kata je tu nedostižna
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 18.07.2016., 21:10   #49
Quote:
unknown99 kaže: Pogledaj post
Krasno je imati temu u kojoj se moze normalno opusteno i argumentirano pricati bez odredenih provokatora s desnice koji otvoreno priznaju da se ne libe bilo kakvih sredstava i namjerno teme trolaju s prijetnjama prosloscu i ideologijama i da im nije do normalnih diskusija.

Nazalost, lijeve vlade uvijek dolaze nakon teskog opustosenja, dernekovanja i osakacenog proracuna, teskog gospodarskog stanja i kriminala da izvuku zemlju. Nista ne ide preko noci, niti carobnim stapicem, zato je razumljivo da ima dosta nezadovoljnih i nestrpljivih. Srecom ovaj puta tzv domoljube je vlastiti ego, kriminalne spletke i njihove vlastite gadarije prije vremena povukli u sanitarije politickog prostranstva. Inace bi stanje bilo jos gore.

Daleko da su bili idealni u proslom mandatu, nitko nije, ali spram svega sto vidimo, narodna koalicija jest siguran smjer. Ojacana i novim/starim partnerom.

Nama ne trebaju floskule i pamfleti, plasenje prosloscu, zato se veselim ponovno dijeliti ovaj topic s vama.

I naravno, idemo po pobjedu



Sent from my iPhone 6S using Tapatalk

Ovo potpisujem!

Stalno govorim da mislim da je Milanović jasan i konkretan u odgovorima što god da ga se pita, jasno mi je da je političar,i da jedan čovjek ne može sve sam, i da je tu u igri jako puno interesa, i da nekad treba pristati na određene kompromise, pa vjerojatno i na ono što ti se ne sviđa. Vidjeli smo to kod onog potpisa Zokija za tripartitnu vladu, (barem je moj dojam bio da ima dobre namjere,pa i sjesti s Karamarkom za stol, i dogovoriti se o bitnim stvarima,umjesto rasprava o prošlosti..
Mislim da je htio barem spriječiti da HDZ dođe sam na vlast, jer oni u pravilu opustoše i rasture, a onda lijevi to moraju ispravljati..

I zato, moj glas Narodnoj koaliciji, sa naglaskom na SDP, jer stvarno mislim da je krenulo u pravom smjeru i nadam se da će nastaviti gdje su stali.
equallo is offline  
Old 18.07.2016., 21:14   #50
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post



Teško.. kata je tu nedostižna
Tebi ćemo riješit Krešu
KatarinaRi is offline  
Old 18.07.2016., 21:16   #51
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Tebi ćemo riješit Krešu
pa di ga izvuče...
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 18.07.2016., 21:17   #52
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
pa di ga izvuče...
A znam da si se oznojila na sam pomen da je ukrao auto- kazić
Nisi valjda mislila na buraza?
KatarinaRi is offline  
Old 18.07.2016., 21:35   #53
Evo i ja se prijavljujem na ovu temu, nazalost nisam u HR da mogu glasati, ali mogu navijati za Narodnu!
Monika72 is offline  
Old 18.07.2016., 21:51   #54
Quote:
Monika72 kaže: Pogledaj post
Evo i ja se prijavljujem na ovu temu, nazalost nisam u HR da mogu glasati, ali mogu navijati za Narodnu!
pa što dijaspora nema pravo glasa?

dobrodošla u klub
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 18.07.2016., 22:01   #55
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Tebi ćemo riješit Krešu
Meni riješite opačičku
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 18.07.2016., 22:15   #56
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
pa što dijaspora nema pravo glasa?

dobrodošla u klub
A pa nemoze se glasat ako ne dijelis svakodnevnicu....nije fer...
Monika72 is offline  
Old 18.07.2016., 22:17   #57
Quote:
Monika72 kaže: Pogledaj post
A pa nemoze se glasat ako ne dijelis svakodnevnicu....nije fer...
To je to

Ovdje ti ljudi imaju stav da onaj tko šalje pare ima pravo glasa
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 18.07.2016., 22:21   #58
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
To je to

Ovdje ti ljudi imaju stav da onaj tko šalje pare ima pravo glasa

Nadam se da ce Narodna, kada dodje na vlast, ukinuti to glasanje dijaspore. Ako netko salje pare bratu, ocu, svaka cast, ali s tim nema pravo sefovati u njihovoj kuci.
Monika72 is offline  
Old 18.07.2016., 22:24   #59
Quote:
Monika72 kaže: Pogledaj post
Nadam se da ce Narodna, kada dodje na vlast, ukinuti to glasanje dijaspore
glasanje dijaspore je zapisano u ustavu, dakle treba dvotrećinska većina za to mijenjat
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 18.07.2016., 22:33   #60
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
glasanje dijaspore je zapisano u ustavu, dakle treba dvotrećinska većina za to mijenjat
Izidjite na izbore onda! Koliko citam, rezultati bi mogli biti kao i na proslim izborima, dakle nista bitnoga se nece promijeniti.
HDZ baza nikad nece promijeniti svoj izbor, ali neodlucni bi ovog puta stvarno trebali izici na izbore.

I ne zaboraviti tko je s kim koalirao na proslim....kako je ono govorio Bush: Fool me once..
Monika72 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:01.