Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Možete li kao desno orijentirani ljudi reći: Vlada provodi politiku blisku mojim uvjerenjima
Da. Ova Vlada provodi prohrvatsku i demokršćansku politiku. 6 5.66%
Ne. Ova Vlada provodi politiku koja nije ni prohrvatska ni demokršćanska. 100 94.34%
Glasovatelji: 106. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2016., 20:20   #1
Desno-konzervativno-nacionalni klub

Izborni chat: Desno-konzervativno-nacionalni klub

VAŽNO:

Prije pisanja postova na ovoj klub temi obavezno pročitati uvodni post na temi:

Izborni chat - RECEPCIJA i Klub neopredijeljenih, neutralnih i ostali

te se registrirati obabirom opcije broj 3 u anketi koja je postavljena na toj temi.

Svi postovi Forumaša koji se nisu uredno registrirali za sudjelovanje u chat temi "Desno-konzervativno-nacionalni klub" biti će brisani kao i postovi forumaša koji su se registrirali za sudjelovanje na nekoj od preostale dvije chat teme.

Dobrodošli u izbornu chat temu članova Desno-konzervativno-nacionalnog kluba Forum.hr-a
DJTcro is offline  
Old 17.07.2016., 21:02   #2
Plenković: Spreman sam biti premijer, ali i koalirati s Mostom!
"Fokusiran sam na izbornu pobjedu, stvaranje parlamentarne većine nakon izbora i preuzimanje vodeće ulogu u izvršnoj vlasti, a to je uloga predsjednika Vlade"
http://direktno.hr/en/2014/domovina/...-s-Mostom!.htm
------

Da malo pokrenem diskusiju na desnoj temi.

Je li pametno sa Mostom ponovno ići u koaliciju?
DJTcro is offline  
Old 17.07.2016., 21:05   #3
Nit Most pripada ovoj temi niti Plenkovićev HDZ. Tu nema ništa konzervativnog, desnog niti nacionalnog.
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 17.07.2016., 21:14   #4
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Nit Most pripada ovoj temi niti Plenkovićev HDZ. Tu nema ništa konzervativnog, desnog niti nacionalnog.
I opet će desnica glasati za njega.

Pogledaj ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=bbj48HvmRdY - Politika i istina

Ovo je mainstream HDZa. Stariji birači ne znaju drugo nego za Franju i HDZ. Na mladima je da etabliraju novu desnicu.

Sa ovakvim biračima neće HDZ više ikada moći osvajati uvjerljive većine.

Hrvatska jest strukturalno konzervativna zemlja, ali ona nema pravu konzervativnu stranku.
DJTcro is offline  
Old 17.07.2016., 22:36   #5
Trebat će pričekat još par godina, max. 10 da priroda učini svoje i da dođe do smjene generacija. Još uvijek veći dio nacije nosi taj komunistički mentalni sklop i sukladno tome i glasaju. Kako generacije nakon 90-ih sve više odrastaju, tako će se i mijenjati politička slika Hrvatske. Sve je to proces.

Što se tiče Tuđmana, to sam višestruko naglašavao i zapravo mene to licemjerje i opetovano laganje iz redova HDZ-a toliko nevjerojatno iritira jer mi vrijeđa inteligenciju da me u ovom trenutku manje smeta i partija. S partijom znaš na čemu si, a ovi sustavno lažu narod.

Tuđman je bio suverenist, smatrao je da se Europska zajednica može održati samo kao zajednica samostalnih naroda s puno nacionalnom samobitnošću i suverenošću dočim Plenković tvrdi da treba ugušiti rastuću renacionalizaciju Europe i da u prijevodu treba predati suverenitet Bruxellesu jer "Europska komisija najbolje skrbi za male i srednje države".
Tuđman je smatrao da treba zaštiti Hrvate u BiH i isposlovati njihovu autonomiju jednaku kao što je uživaju ostala dva naroda dok su i Kolinda i Jandroković i Plenković i svi ovi učenici diplomatske škole Mate Granića i Ive Sanadera sustavno provodili protuhrvatsku, američku viziju unitarističke BiH za račun Turske.
Tuđman je upozoravao od 1996. do kraja svog života da pojedini europski i američki krugovi žele Hrvatsku kao dio Zapadnog Balkana ili jugoistočne Europe ali da Hrvatska pripada srednjoj Europi, a europarlamentarci s Plenkovićem, HDZ-om i Kolindom danas govore o nekakvom proširenju,mostu ka jugoistočnoj Europi i Hrvatskoj ko lideru u jugoistočnoj Europi.

Dakle, oni sustavno GAZE sve principe suverenističkog HDZ-a i nacionalno osvještene Hrvatske Franje Tuđmana i svejedno se SRAMOTNO pozivaju na njega i njegovo nasljeđe. Kada sam pročitao plaćeni članak u Večernjemu kojem je pisalo "Plenković se okreće desnom centru, a politiku će temeljiti na tuđmanizmu" došlo mi je da povraćam, a istovremeno onaj kompilator diplomskih se izruguje iz izreke Franje Tuđmana i kaže: "Živjela Hrvatska i naša Europska unija!"

I onda netko dođe i kaže - treba spriječiti dolazak Milanovića i partije.

Nema razlike. Nema nikakve razlike.

Nisu oni "desno" ili "lijevo"oni su u "centru" gdje provode politiku stranih centara moći. Treba ih zgaziti i prokrčiti prostor za nove opcije, istinski konzervativne, istinski demokršćanske, istinski liberalne i istinski socijaldemokratske, ali 100% hrvatske.
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 18.07.2016., 00:27   #6
Danas je zavrsilo saranje HDZa,
jasno glasno I odlucno sad moraju naprid....
Bez soliranja I pizdarija iza ledja....jer inace FRONT dobija....
Mislim da ce Plenkovic unijeti tu dozu koja treba stranci....
ipak 97K glasova nije malo I pokazao je spremnost HDZovaca
na borbu unatoc svim sranjima koje su ovi ostavili....
realist is offline  
Old 18.07.2016., 16:05   #7
Slažem se da ovaj HDZ nije više ono što je Tuđman zamislio, imala sam čast upoznati ga i znam da nema dostojnog zamjenika. Ali isto tako znam, jer imam jako puno godina i životnog iskustva, da se stvari razvijaju i mijenjaju i da bi možda da je i danas živ Tuđmanove ideje više ne bi bile provedive.
Za mene će biti dobar svatko onaj koji će sačuvati neovisnost Hrvatske i nacionalni identitet i koji će poraditi na ekonomskom razvoju zemlje.
Ako gledamo na pojavu kriminala, rijetki su pojedinci koji ne će na bilo koji način iskoristiti svoju funkciju, netko će se parkirati gdje ne treba ali će biti zaštićen, netko će službenim mobitelom voditi privatne razgovore, pa sve do onih težih i najtežih kriminalnih radnji.
Ni jedna stranka nije nevina po tom pitanju, samo se nekog otkrije a nekoga ne, nekome se vidi trun u oku a ne vidi se brvno u njegovom, tako da mi pitanje poštenja nije primarno ( budući da ovdje ne smijemo raspravljati o drugima neću imenovati sve "nestašne" momke iz drugih stranaka).
Od pravaških stranaka me odbila stalna svađa među njima, frakcije, tako da više ne znam koja je prava.
Ruža is offline  
Old 18.07.2016., 19:05   #8
Ideja suverenizma i domoljublja je univerzalna, neovisna o geopolitičkim i vremenskim promjenama dokaz tome su i zemlje Višegradske grupe koje su danas jače nego ikada. Uopće, u Europi, a posebno dijelu Europe kojem mi pripadamo "u modi" je nacionalna osvještenost i suverenizam, samo mi, kao zadnja nelustrirana prčija ispod bivše željezne zavjese imamo sluge stranih gospodara i podobnih komunističkih pedigrea koji sviraju kako drugi lupaju taktove. I to se vidi u svemu. To se vidi u stanju u gospodarstvu, ekonomiji, kulturi, to se vidi u odnosu naših susjeda prema nama, ali samih zemalja članica EU. Tuđman, duboko sam uvjeren nikada nas ne bi ovako sramotio, ponižavao i zakidao kako su to odličnici iz SDP-a i HDZ-a u proteklih 16 godina. Nikada. Od načina na koji smo ušli u EU pa do predaje generala i teritorija. To je jednostavno sramota zbog koje me sram što sam Hrvat što imamo ovu državu bolje da je nemamo. Ništa od 2000. na ovamo nije vrijedno spomena, a da je proizašlo iz politike. Jedan jedini put nam nisu dali motiva za ponos. Čak su i generali oslobođeni ne zbog diplomatskih i inih zasluga političara već zbog interesa SAD-a. Sram me što su učinili od Tuđmanove Hrvatske - nesposobni, lijeni, glupi, ograničeni, a beskrajno pohlepni i bahati.
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 19.07.2016., 06:08   #9
Mislim da se HDZ treba zahvaliti MOST-u na demokratizaciji stranke, čujem da se smanjuju ovlasti predsjednika sa dolaskom Plenkovića itd. Moguće je da će se slična usluga pružiti i SDP-u
__________________
Javnost ne zna da je MOST u 6 resora koje je preuzeo doveo po 3-4 osobe. A ispod je sustav iskadroviran u vrijeme HDZ i SDP vlada. Oni samo probude svoje unutarnje spavače i odmah krenu u akcije. Most nema nikog prethodno kadroviranog, osobe s etiketom MOST-a bore se unutar tromih i promjenama nesklonih struktura , dok naivna javnost nasjeda na spinove da MOST nešto koči. A ti se ljudi bore kao vojnici.
midgetninja is offline  
Old 19.07.2016., 09:20   #10
Vjerovatno ću glasati za MOST ali sam se prijavio za ovu temu jer smatram da je konzervativna opcija jedino ona koja se zalaže za malu državu i protiv birokratizacije, zaštitu privatnog vlasništva, tradicionalnih vrijednosti i daje prednost dobrovoljnim udruženjima.

HDZ ništa od toga nije, osim deklarativno.

Progresivni chat je sumrak pameti, javlja se lik koji kaže da je anarhokapitalist i da zato bira Milanovića , vjerovatno je "kapitalist" iz HNB-a ili neke državne agencije zaposlen za vrijeme Kukurikavaca.
jammer is offline  
Old 19.07.2016., 11:39   #11
Elizabeta Gojan koja onako posprdno vodi Kolindinu inauguraciju, Alfier koji se prijeti gledateljima jer su glasali protiv, razni lijevi aktivisti s hrt-a poput Munižabe koja je javnu televiziju te svoju novinarsku ulogu koristila za potporu Mesićevoj kampanji, Latini, Zovke, Stankovići...su uvijek bili jak motiv da se glasa za hdz. Ta medijska žagadija koja je netočno, neobjektivno, neprofesionalno prenosila priče o reformi obrazovanja, hodu za život, Hasanbegoviću, Bitorajcu...uvijek lažima ojačava desnicu koja zahvaljujući njima vidi koja je alternativa bjedošima iz hdz-a......kako pored svih tih lijevih bombardera ne glasati za hdz ? Mislio sam da će bolje ponašanje hdz-a u pregovorima oko srpskog Zakona o univerzanoj jurisdikciji biti dovoljna komparativna prednost u odnosu na sdp koji je potpuno zanemarivao taj problem, no očito nešto Kovač brljavi i po tom pitanju, treba još vidjeti, ali kako se čini zasada su poklanjaj sve hrvatsko-spašavaj sve udbaško ljevičari, zatim lijevi prevaranti u medijima plus naravno Mesić, opet nažalost najjači motiv za glasati za hdz.
dr.laki is offline  
Old 19.07.2016., 16:20   #12
Jesu ovi tzv. ljevičari već raspodjelili ratni plijen/hrvatsku ? Pred svaku kampanju se zakače oko nabitnijeg - pozicija na listama, državnim firmama te ministarstvima, bilo bi bolje da sdp-ovci popuste hns-u, jer s njihovim će glasovima lakše smjeniti korumpirane hadeze-njare koje zanima sam vlast i pozicije.
dr.laki is offline  
Old 19.07.2016., 17:17   #13
Mene na ovoj temi uopće ne interesira SDP/HNS, oni uopće nisu moja opcija, a niti su oni čija su oni opcija moje društvo. Jedini razlog zašto su ovoliko "jaki" jest kompromitirani HDZ i ona polovica stanovništva koja sustavno blokira izbore nezadovoljna postojećim odabirom.

Mene puno više zanima kako će HDZ s Mostom i Kolindom opravdati ovu novu svinjariju u EU po pitanju Srbije.Koju će izliku za svoju suštu nesposobnost u borbi za hrvatske nacionalne interese ovaj puta izmisliti?

Kolinda zaziva orjunaše, a onda sutradan potpiše deklaraciju s Vučićem na samu obljetnicu atentata na Stjepana Radića u Beogradu, nemojte misliti da je to slučajno, nema slučajnosti u politici.

Miro Kovač podvuče rep na prvi prijezirni pogled frau Merkel iz Berlina.

Mi imamo sluge tuđih interesa na vlasti i među političkim elitama zato nam je ovako kako nam je.

A ovako nam je ( za razdoblje od 2012-2015), a sad se hvale nekim mizernim rastom. Pogledajmo kako su rasle ostale zemlje EU i to ne ove velike i glavne:

https://s32.postimg.org/o17jdtjpx/hrvatska_raste.jpg
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 20.07.2016., 10:32   #14
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Mene na ovoj temi uopće ne interesira SDP/HNS, oni uopće nisu moja opcija, a niti su oni čija su oni opcija moje društvo. Jedini razlog zašto su ovoliko "jaki" jest kompromitirani HDZ i ona polovica stanovništva koja sustavno blokira izbore nezadovoljna postojećim odabirom.

Mene puno više zanima kako će HDZ s Mostom i Kolindom opravdati ovu novu svinjariju u EU po pitanju Srbije.Koju će izliku za svoju suštu nesposobnost u borbi za hrvatske nacionalne interese ovaj puta izmisliti?

Kolinda zaziva orjunaše, a onda sutradan potpiše deklaraciju s Vučićem na samu obljetnicu atentata na Stjepana Radića u Beogradu, nemojte misliti da je to slučajno, nema slučajnosti u politici.

Miro Kovač podvuče rep na prvi prijezirni pogled frau Merkel iz Berlina.

Mi imamo sluge tuđih interesa na vlasti i među političkim elitama zato nam je ovako kako nam je.

A ovako nam je ( za razdoblje od 2012-2015), a sad se hvale nekim mizernim rastom. Pogledajmo kako su rasle ostale zemlje EU i to ne ove velike i glavne:
Nemoguće je sagledati cjelokupnu sliku desnice bez pogleda na ljevicu. Svi takmaci se međusobno oblikuju, tako i ovi na hrvatskoj političkoj sceni. Jadno je kako Hrvatska nije pokazala dovoljno sposobnosti da zaštiti svoje interese na primjeru Zakona o univerzanoj jurisdikciji kojeg spominješ - da je Kovač nešto postigao po tom pitanju, glasao bih za hdz, ovako neću, ali možeš li zamisliti hdz-ove političke oponente s ljevice da prigovaraju, na bilo koji način, zbog te sramote sa jurisdikcijom ??? Desnica je štetna te bezuspješna, jer je nesposobna, osim za lopovluk, ali i jer im ljevica ne pravi probleme kada ne štite hrvatske interese. Kovač je u ovih nekoliko mjeseci napravio više nego li su sdp te Pusićka i lijevi europarlamentraci u cijelom mandatu.

Zadnje uređivanje dr.laki : 20.07.2016. at 11:13.
dr.laki is offline  
Old 20.07.2016., 13:00   #15
Quote:
dr.laki kaže: Pogledaj post
Nemoguće je sagledati cjelokupnu sliku desnice bez pogleda na ljevicu. Svi takmaci se međusobno oblikuju, tako i ovi na hrvatskoj političkoj sceni. Jadno je kako Hrvatska nije pokazala dovoljno sposobnosti da zaštiti svoje interese na primjeru Zakona o univerzanoj jurisdikciji kojeg spominješ - da je Kovač nešto postigao po tom pitanju, glasao bih za hdz, ovako neću, ali možeš li zamisliti hdz-ove političke oponente s ljevice da prigovaraju, na bilo koji način, zbog te sramote sa jurisdikcijom ??? Desnica je štetna te bezuspješna, jer je nesposobna, osim za lopovluk, ali i jer im ljevica ne pravi probleme kada ne štite hrvatske interese. Kovač je u ovih nekoliko mjeseci napravio više nego li su sdp te Pusićka i lijevi europarlamentraci u cijelom mandatu.
Ono što sam ja shvatio proučavajući procese u Hrvatskoj od 2000. na ovamo jest da postoji jednostavna i univerzalna formula - što je HDZ kompromitiraniji, to je SDP jači.

HDZ je taj koji otpočetka upravlja svim procesima, SDP-u se vlast 2000. dogodila zahvaljujući Budiši i kompanjonima i tu su ušli u igru, ali prava rehabilitacija uslijedila je kada je HDZ preuzela komunistička struja koja je instalirala Sanadera i njegove kompanjone. Sanader je smijenjen, ali svi koji su bili uz njega su ostali i ne da su napredovali, već su dobili i vlast u HDZ-u u ruke. Pri tom ne mislim samo na ove Kosoričine "dečke" Plenkija i Stiera, već mislim i na samog Karamarka koji je 10 godina šurovao s Manolićem/Mesićem i kasnije ga je upravo Sanader uveo u SOA-u, a kada je postao predsjednika HDZ-a nije od 2012. prstom mrdnuo da se isti lustrira. Dakle, meni ostaje samo za zaključit da je i Karamarko bio isti tip prodavača magle kao i Sanader, kao uostalom što će biti i Plenković, samo iz drugog soja.

Moja procjena danas je da je HDZ crna rupa hrvatske desnice i domoljublja i da u njoj ima toliko anacionalnih ograničenih karijerista, lokalnih šerifa i istinskih potomaka komunističke elite da HDZ jednostavno treba raskoliti ili poslati u ropotarnicu prošlosti skupa sa SDP-om, a to će generacije koje dolaze i učiniti.

Dakle, SDP i ljevica su nebitni, njima se stvari isto događaju ovisno o HDZ-u.
Bez HDZ-ove izdaje Domovinskog rata, Tuđmana, branitelja, Hrvatske...nikada SDP ne bi bio u ovoj poziciji kakva je danas. Da su nastavili Tuđmanovim stopama SDP ne bi mogao ništa. Sve što su ikada dobili, dobili su zahvaljujući HDZ-u.
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 20.07.2016., 17:35   #16
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Ono što sam ja shvatio proučavajući procese u Hrvatskoj od 2000. na ovamo jest da postoji jednostavna i univerzalna formula - što je HDZ kompromitiraniji, to je SDP jači.

HDZ je taj koji otpočetka upravlja svim procesima, SDP-u se vlast 2000. dogodila zahvaljujući Budiši i kompanjonima i tu su ušli u igru, ali prava rehabilitacija uslijedila je kada je HDZ preuzela komunistička struja koja je instalirala Sanadera i njegove kompanjone. Sanader je smijenjen, ali svi koji su bili uz njega su ostali i ne da su napredovali, već su dobili i vlast u HDZ-u u ruke. Pri tom ne mislim samo na ove Kosoričine "dečke" Plenkija i Stiera, već mislim i na samog Karamarka koji je 10 godina šurovao s Manolićem/Mesićem i kasnije ga je upravo Sanader uveo u SOA-u, a kada je postao predsjednika HDZ-a nije od 2012. prstom mrdnuo da se isti lustrira. Dakle, meni ostaje samo za zaključit da je i Karamarko bio isti tip prodavača magle kao i Sanader, kao uostalom što će biti i Plenković, samo iz drugog soja.

Moja procjena danas je da je HDZ crna rupa hrvatske desnice i domoljublja i da u njoj ima toliko anacionalnih ograničenih karijerista, lokalnih šerifa i istinskih potomaka komunističke elite da HDZ jednostavno treba raskoliti ili poslati u ropotarnicu prošlosti skupa sa SDP-om, a to će generacije koje dolaze i učiniti.

Dakle, SDP i ljevica su nebitni, njima se stvari isto događaju ovisno o HDZ-u.
Bez HDZ-ove izdaje Domovinskog rata, Tuđmana, branitelja, Hrvatske...nikada SDP ne bi bio u ovoj poziciji kakva je danas. Da su nastavili Tuđmanovim stopama SDP ne bi mogao ništa. Sve što su ikada dobili, dobili su zahvaljujući HDZ-u.
Bravo!
IvanROC is offline  
Old 20.07.2016., 17:51   #17
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Dakle, SDP i ljevica su nebitni, njima se stvari isto događaju ovisno o HDZ-u.
To je istina i sama sam to rekla na drugoj temi. 2000. su došli nakon HDZ-ovog skandala s pretvorbom, 2009. je Sanader sam odstupio, a Kosorica sve činila ne bi li stranku upropastila i sad ako dođu će opet biti jer je Karamarko bio prisiljen odstupiti - sam pao, sam se ubio, kao i prethodnici. HDZ koji nema skandala na vlasti bi sebi osigurao dugu i čvrstu vladavinu.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Old 20.07.2016., 20:11   #18
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
To je istina i sama sam to rekla na drugoj temi. 2000. su došli nakon HDZ-ovog skandala s pretvorbom, 2009. je Sanader sam odstupio, a Kosorica sve činila ne bi li stranku upropastila i sad ako dođu će opet biti jer je Karamarko bio prisiljen odstupiti - sam pao, sam se ubio, kao i prethodnici. HDZ koji nema skandala na vlasti bi sebi osigurao dugu i čvrstu vladavinu.
Veliki potpis na ovo.Ali,Kosorica nije radila sve kako bi stranku upropastila.Ona je htjela ostati na vlasti,a Sanader je početkom 2010. htio izvesti puč u stranci i zbog toga je završio u zatvoru.To je otvorilo Pandorinu kutiju i HDZ gubi izbore zbog vlastitih borbi u stranci(a i gospodarska kriza je malo zaslužena za to).
Tomo1972 is offline  
Old 20.07.2016., 20:50   #19
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Veliki potpis na ovo.Ali,Kosorica nije radila sve kako bi stranku upropastila.Ona je htjela ostati na vlasti,a Sanader je početkom 2010. htio izvesti puč u stranci i zbog toga je završio u zatvoru.To je otvorilo Pandorinu kutiju i HDZ gubi izbore zbog vlastitih borbi u stranci(a i gospodarska kriza je malo zaslužena za to).
Pod time da je činila sve da upropasti stranku ne mislim na to da ju je namjerno htjela raskupusati i sebe svrgnuti s vlasti, nego ju je okrenula ulijevo do neprepoznatljivosti da to de facto više nije bila ista stranka. Primjerice: zbog čega bi jedan glasač HDZ-a između Bandića i Josipovića trebao glasati za potonjeg, kako što je ona preporučila svojim glasačima? Čak je i Josipović rekao da je ona demokratizirala stranku, tako da kad njemu njen HDZ valja, onda znamo koliko je sati. Samo se bojim da ne bi opet gledali sličan scenarij iz pera njenog učenika.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Old 20.07.2016., 20:54   #20
http://www.vecernji.hr/media/cache/a...558409c9ef.jpg

Biste li za HDZ glasali ukoliko bi se vratio Kujundžić, Prgomet i Kosorka?
DJTcro is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:58.