Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2016., 16:55   #41
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Gdje ima tih kratkih hlacica u crvenoj boji (za tjelesni), a da nije online kupovina?
jesi sigurna da trebaju biti crvene?

ak igdje vidim, javim
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 18:48   #42
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
jesi sigurna da trebaju biti crvene?
Da. Zasto?
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 11:19   #43
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Da. Zasto?
samo pitam jer mi je ovo prvi glas da traže crvene,

a, obicno je teško naci i one standardne plave i (cisto) bijelu majicu.
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 12:29   #44
Bijele majice za tjelesni ima Konzum, Lidl, Mana, biraj. Za to su sasvim ok.

Hlacice ima isto Mana, imali su posvuds, crvene bas nissm nasla, ali plac sigurno ima.

Mogu pitati kolegicu koja ima standove.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 12:53   #45
Plac mi je pao na pamet kao najvjerojatnija lokacija. Moze, javi
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 17:35   #46
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
samo pitam jer mi je ovo prvi glas da traže crvene,

a, obicno je teško naci i one standardne plave i (cisto) bijelu majicu.
mi smo morali imati crvene ali onda j ei bilo samo plavih i crvenih pa nije bio bed
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 21:15   #47
Crvene kratke hlačice (i plave) ima Mana. Ali pošto nisam baš pažljivo gledala ne znam jesu li za dječake (nekako mi se čini da su stajali na onom vrtuljku sa odjećom za cure,ali pojma nemam, kratke hlače bi mogle biti i uniseks , ne?)

I da, bijele majice ima Mana, 22 kn. Danas kupila. Čisti pamuk.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 21:19   #48
malo toga je unisex po kroju, mala zapela za neku majicu musku u hm pa probala i koma izgleda, bas se vidi da je muska
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 23:38   #49
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
malo toga je unisex po kroju, mala zapela za neku majicu musku u hm pa probala i koma izgleda, bas se vidi da je muska
je, mojoj isto sve to siroko. ikao je nosila neke muske majce iz HM-a

btw, u HM-u ima bijelih majci,a znalo se i hlacica crvenih naci.

nego, dajte mi recite kaj znace ove brojcice omota za knjige i kak da ih narucim a da mi valjaju
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 07:22   #50
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
je, mojoj isto sve to siroko. ikao je nosila neke muske majce iz HM-a

btw, u HM-u ima bijelih majci,a znalo se i hlacica crvenih naci.

nego, dajte mi recite kaj znace ove brojcice omota za knjige i kak da ih narucim a da mi valjaju
Kupnja omota za knjige mi se čini horor ako kupuješ sama jer treba paziti na dimenzije knjiga koje će dijete imati (udžbenika i radnih bilježnica) i meni se čini da je nama roditeljima to nemoguća misija. Zašto? Zato što su dimenzije knjiga najrazličitije moguće. Ovisno o tome gdje živiš (ja sam u Zg npr.) savjetovala bih da se ode u Narodne novine (ako si u Zg ogromne Narodne novine su u Savskom gaju, kraj Nove tv) i pitaš prodavačicu da ti ona nađe. Imaju princip da ti oni isprintaju prema školi i razredu u koji će dijete ići točan popis svih udžbenika i radnih i po tome ti ONI prikupe i donesu omote, ti pričekaš par minuta).

Nema šanse da kupiš točne omote sama , bez da mjeriš svaku knjigu . Neće pasati nikako.

Edit: Brojke kraj omota su dimenzije, jelte , omota/knjiga, ovisno za koji je udžbenik. Kak vidiš, ima ih najrazličitijih veličina, šanse da fulaš su po meni, ogromne. Čak i kad ti prodavačica sastavi komplet omota koji ti treba ja sam se doma igrala "pogodi koji omot paše na koju knjigu" jer je kod nekuh razlika u milimetrima pa procjenjuješ sama.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 07:41   #51
Svrsti u knjizaru najblizu skoli, mi imamo za obje skole pripremljene pakete omota. A u mulleru paket omota za pisanke.

A imas I samoljepljive.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 07:47   #52
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
A imas I samoljepljive.
Ja sam se nadobudno prošle godine upustila u tu avanturu. Koliko sam knjiga u to uspješno umotala? Nula. Upropastila sam pokusnu (hvala Bogu pa nisam odmah uzela neku njenu knjigu već neki stari udžbenik) i nakon pol sata netezanja, zaglađivanja jer je nastalo tisuću nabora, odustala. Omotala sam poluuspješno time samo informativku (da probam još jednom, ipka nisam odmah htjela priznati poraz) i zbirku iz matematike jer za nju nisam imala omot, kupljena je naknadno. Ne pitajte me kak su izgledale, ali su bile zaštićene.

Prije toga sam pogledala par youtube filmića, da ne mislite da sam neupućena krenula u avanturu. Izgledalo je tako lako i BRZO! Ja očito imam neki defekt kad to nije bilo ni lako, ni brzo niti je na nekaj nalikovalo
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 09:22   #53
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Svrsti u knjizaru najblizu skoli, mi imamo za obje skole pripremljene pakete omota. A u mulleru paket omota za pisanke.

A imas I samoljepljive.
tu avanturu ne bih, isto ko i nightfall
a i poklone ne volim omotavat.
mogla bih jedino mm-u uvaliti


skuzila sam nakraju da mogu kliknut ime skole i razreda pa mi izlistaju popis udzbenika pa dobim omote koji mi trebaju, al mislim da cu cekat ponedjeljak.
zapravo sam imala ideju da si ona sama omotava, a ja kupim danas/sutra, al vidim da se dimenzije knjiga debelo razlikuju. i ocito se ne razlikuju od paketa udzbenika koji skola odabere nego se sve razlikuju
kako glupo.

omotat moram samo one knjige koje vracamo, jel tak?
a zasto se pisanke omotavaju?
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 09:24   #54
Ja cu definitivno cekat prvo knjige

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 11:15   #55
Kad kazem paketi, onda misslim na to da knjizara ima popis I paketi su slozeni tako da tocno pasu na sve.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 12:23   #56
Onda bi morali oni znati za npr 1raz te i te skole,koji omoti

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 12:48   #57
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Onda bi morali oni znati za npr 1raz te i te skole,koji omoti

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
Tako je. Nasi dostave popis knjizari valjda pa sloze po razredima I skolams. 25 kn najbolje utrosenih
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 13:20   #58
Knjižara Proming
Remiza
nazovite i pitajte dal imaju omote za vašu školu i razred.
ja bila jutros, dobila u kuverti za moju školu i razred 13 omota, 25 kn.
upozorili me da ne dolazim popodne ako ne moram jer da se čeka po sat vremena na blagajni...
__________________
Moj album za prodaju...
Kikica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 13:46   #59
Quote:
Kikica123 kaže: Pogledaj post
Knjižara Proming
Remiza
nazovite i pitajte dal imaju omote za vašu školu i razred.
ja bila jutros, dobila u kuverti za moju školu i razred 13 omota, 25 kn.
upozorili me da ne dolazim popodne ako ne moram jer da se čeka po sat vremena na blagajni...
Dam se kladiti da ovi na Jarunu iz Promiga uximaju. Mozda I neka obliznja, kraj skole, ima bas za tu skolu.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 14:25   #60
Mm i ja samo zajednickim oblijepili knjige i informativku, biljeznice ne. Nije bilo ni priblizno traumaticno iskustvo kao rezuckanje slova za slovaricu
proab is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:11.