Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2016., 22:23   #41
pa svakodnevni odlazak u školu nije sad neka posebna prilika koja zahtijeva posebnu odjeću.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 22:24   #42
mozda je stvar u tome, ja sam se vjencala u hlacama i kosulji obicnoj od 80 kn ocito sam.cijepljena od shvacanja tih doktrina o oblacenju
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 22:29   #43
Pomoglo bi da se odjeca za skolu ipak razlikuje od odjece u kojoj su pojedinci spavali...
Ocito je da je skola u zivotu roditelja i dice toliko sporedna stvar (da ne kazem sprdacina) da se neki vjerojatno vise spremaju kad idu u koji shopping centar nego kad idu na primanje u skolu. al dobro, svakome svoje...
wifi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 22:36   #44
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Crtu podvlacim kod dopicnjaka I sisa na izvolte.

Prije bih negodovala na fasadne obloge pojedinki koje ne znaju tonirati puder pa izgledaju ko da su se sminkale topom. Negodovala u smislu da bih im na likovnm ukazala na tutorijale pravilnog toniranja I zatrazila da naslikaju svoj primjer lose I dobro nasminkana lica, pogotovo bi me zanimalo kako djecaci na to gledaju.
majo, te majice na bretele u višim razredima i srednjoj obično podrazumijevaju i sise na izvolte. a kako ćeš odrediti što je dopičnjak? kad suknja prestaje biti dopičnjak? je li to ona dužina suknje u kojoj možeš sjesti? ili se treba moći i sagnuti bez pokazivanja gaća cijelom svijetu?
kužiš sad što hoću reći? mislim, kad se neke teenagerice uvale u majice na bretele, a sise kipe na sve strane, ja ne znam kamo bih pogledala. a mnijem da je muškim kolegama još veselije.

a što se žbuke tiče, nemoj da počnem o tome, i obrvama koje valjda markerom ili crnim kohlom crtaju, i "konturiranja" koje izgleda ko da su se blatom nabacivale, i - o, bože, spasi me! - polupojedenog laka na noktima (aceton! aceton! postoji aceton! ne moraš čekati da sam otpadne. stvarno, ne moraš )

pa kad onda u šestom-sedmom razredu sve važne nabadaju po školi u onim kopitima od tenisica na platformu, utegnute u tajice, sise na izvolte... kosa pofarbana u crveno ili loše poblajhana... baš slika i prilika kako netko tko je došao po malo znanja u obrazovnu ustanovu treba izgledati
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 22:37   #45
cemu bi pomoglo?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 22:38   #46
mad, jel znaci samo sa zenama.problem.u iblacenju, njihovoj seksualnosti na izvolte? nije problem s.deckima i kratkim hlacama?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 22:46   #47
Quote:
wifi kaže: Pogledaj post
Pomoglo bi da se odjeca za skolu ipak razlikuje od odjece u kojoj su pojedinci spavali...
Ocito je da je skola u zivotu roditelja i dice toliko sporedna stvar (da ne kazem sprdacina) da se neki vjerojatno vise spremaju kad idu u koji shopping centar nego kad idu na primanje u skolu. al dobro, svakome svoje...
Pomoglo bi da skole postanu ustanove koje vise nisu sprdacina, primjerice da se ne uci iz nakaradnih udzbenika. Nije da su profesori ne znam kakve hajke dizali na takve sprdnje.

Ili kad su dopustili da se u skolama iznajmljuju dvorane za placene sportove umjesto da sportom njeguju zajednistvo ucenika, besplatno.

A da, mladost-ludost, ali zato puno seksualnog odgoja I upozoravanja na odredjene degenerike kojih je masu u nasem drustvu, a koji vjeruju da je dekolte poziv na silovanje...
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 22:46   #48
ma sta nije?
pa jel itko od vas ima kakvog srednjoskolca? pa kad to dodje u majci na spaline, i jos se raskereci s rukama na glavu tako da komarci uokolo popadaju od smrada. a u tutu mu je lakse ic tako da moze lakse pocesat jaja kad mu se prohtije... mislim, stvarno kad moram bit ovako explicit...
wifi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 22:50   #49
Kaj netko stvarno misli da cu se ja kao roditelj nesto ekstra specijalno preoblaciti jer idem na roditeljski ili informacije?!
Idem u onom u cemu samza prethodnu/iducu aktivnost, ako sam na go i vruc je i idemo landrati onda sam u tenisicama, starim odrezanim trapericama i majci bez rukava. A ako dolazim s posla onda sam obucena za posao, ponekad bolje a ponekad sportski, no rijetko kad "razgolicno" jer klimatizacija nam ne dopusta taj luksuz
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 22:57   #50
a sad me stvarno zanima... vi i doktoru tako obučeni idete?
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 22:58   #51
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Pomoglo bi da skole postanu ustanove koje vise nisu sprdacina, primjerice da se ne uci iz nakaradnih udzbenika. Nije da su profesori ne znam kakve hajke dizali na takve sprdnje.

Ili kad su dopustili da se u skolama iznajmljuju dvorane za placene sportove umjesto da sportom njeguju zajednistvo ucenika, besplatno.

A da, mladost-ludost, ali zato puno seksualnog odgoja I upozoravanja na odredjene degenerike kojih je masu u nasem drustvu, a koji vjeruju da je dekolte poziv na silovanje...
pa jel ti profesori mozda pisu udzbenike? bar je nedavno zavrsia po svim portalima skandal s ALFA knjigom iz glazbenog za prvi osnovne s ZENOM i MAMICOM. da je to najveci skandal upravo u toj knjizi, to bi bia najmanji problem.
skole su postale sprdacina jer se roditelji odnose prema njima kao takvima. koliko puta su profesori neradnici, imaju tri miseca godisnje, jos misec na zimu, pa za uskrs... rade 20 umisto 40 sati, ili jos bolje i tad nista ne rade. ajde, pa to je valjda opce misljenje... i onda itko ide pricat o skoli... ovdje govorimo o oblacenju, ali to je samo odraz opceg stava prema skoli - ko sljivi skolu!

a reci, ko ima pravo objekt lokalne samouprave davat u najam? jel to mozda nastavnik? ili "osnivatelj" od kojeg se ocekuje suglasnost za sve. pa ne pricaj stvari za koje ne znas pozadinu i odgovorne osobe.

dekolte? eh, da je samo to... "odrasle" srednjoskolke, pa i neke jos u osnovnoj skoli, ne da tribas pitat osobnu prije nego kazes dobar dan, vec bi se "prodale" za rundu pica. naravno, slipi roditelji ce odma rec kako to njihovo dite nebi ucinilo. a njihovo fino dite, sutra kad se otrizni (i zatrudni) ce vikat "silovanje" jer sto drugo ocekivat od finog diteta - da razbije roditeljske iluzije mozda i prizna da su jos zivotni uzor lokalne starlete.
wifi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:02   #52
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
a sad me stvarno zanima... vi i doktoru tako obučeni idete?
wtf??
i za doktora ima dress cide?
jebote, nepristojna li sam
i da odgovor je da. idem svuda. i na posao u majici na bretele. nemamo klimu. ako nam.ju instaliraju, mozda ali samo mozda pocnem.nositi kratke rukave
to ako mi bude hladno
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:07   #53
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
Kaj netko stvarno misli da cu se ja kao roditelj nesto ekstra specijalno preoblaciti jer idem na roditeljski ili informacije?!
Idem u onom u cemu samza prethodnu/iducu aktivnost, ako sam na go i vruc je i idemo landrati onda sam u tenisicama, starim odrezanim trapericama i majci bez rukava. A ako dolazim s posla onda sam obucena za posao, ponekad bolje a ponekad sportski, no rijetko kad "razgolicno" jer klimatizacija nam ne dopusta taj luksuz
a jel ti ides na posao u tenisicama, starim odrezanim trapericama i majici bez rukava?

mislim da se opet pjenite bez razloga.

radim u srednjoj i nekad ne mogu doci k sebi gdje su ti roditelji da ne vise sto im djeca oblace. pocevsi od nekakvih tube topova preko sisa D kosarice, golih trbuha s ispirsanim pupkovima, vrucih hlacica i ultra minjaka, totalno prozirnih kosulja ili pak kod decki kratkih hlaca s dlakavim nozurdama, hlaca koje vise do koljena pa mozemo vidjeti koju marku bokserica preferira ili su pak toliko razderane da se drze na koncicima itd.
da se razumijemo, nikad nikome nista ne spocitavam ali se zgrazam da ima roditelja koji tako nesto odobravaju.
ne zato sto je skola ne znam kakva nobl institucija, ne zato sto mislim da bi svi trebali biti obuceni u gucci ili chanel, nego zato sto sve navedeno izgleda degutantno na nekakvom sesnaestogodisnjaku/sesnaestogodisnjakinji.

protiv cistih i pristojnih majica na bretele i trenirki nemam apsolutno nista.

ovdje se sve gleda crno-bijelo.
valjda postoji i nesto izmedju dekoltea/dopicnjaka i haute couture.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:13   #54
slazem.se s frupy
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:13   #55
hvala frupy... lipo sroceno upravo ono o cemu od pocetka pricam i na sto mislim...
wifi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:18   #56


ajmo sad svi na cugu.
u trenirkama i majicama na bretele.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:23   #57
meni je tuzno vidjeti da ljdi takonskrecu pozornost na sebe, odjecom i golotinjom. nekako odmah pomislim da ili zbilja nemaju ili misle da nemaju nista drugo.
ali to nema veze sa skolom, tuzno mi je to posvuda
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:24   #58
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
a sad me stvarno zanima... vi i doktoru tako obučeni idete?
Naravno. I u Mup, i u ducan, i u kazaliste na djecju predstavu itd..

Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
a jel ti ides na posao u tenisicama, starim odrezanim trapericama i majici bez rukava?
..
Ponekad.
U stvari da obucem obicne traperice, starke i majicu bez rukava apsolutno nikom u firmi ne bi bilo cudno da sam tako obucena niti bi me manje cijenio.
Jedna od definitivno pozitivnih stvari u firmi
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:28   #59
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post


ajmo sad svi na cugu.
u trenirkama i majicama na bretele.
Ja sam za. Doci cu u odijelu samo da se isticem
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:37   #60
ja redovno idem.u starkama i trapericama na posao. s time ne nosim.majicu na bretele jer ako je za tenisice nije za bretela
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:36.