Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2016., 22:11   #41
Ja sam uvijek u nekim fazama - ima perioda kad konstantno slusam Dubiozu, Hladno pivo, RHCP, Asap Rocky, High5... i tako mijenjam
__________________
𝙡𝙞𝙛𝙚 𝙞𝙨 𝙖𝙡𝙡 𝙖𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙮𝙤𝙪 𝙖𝙣𝙙 𝙣𝙤𝙩 𝙖𝙩 𝙖𝙡𝙡 𝙖𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙮𝙤𝙪
BlueMissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 22:54   #42
Samo Boro Drljača.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 23:31   #43
Trenutno

Malmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 23:47   #44
Turbofolk
Koliko god to kome smetalo ili ne smetalo
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 01:32   #45
Ali moras nakon toga i na Tomsona.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 21:12   #46
naravno da ne

Poslano sa mog Samsung Galaxy J5
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 21:58   #47
Quote:
BlueMissy kaže: Pogledaj post
Ja sam uvijek u nekim fazama - ima perioda kad konstantno slusam Dubiozu, Hladno pivo, RHCP, Asap Rocky, High5... i tako mijenjam
Nedovoljno ljudi sluša rockija.

Osobno sam u nekom rap/trap/edm mixu zadnjih godinu-dvije.
Kanye, Asap Rocky, Big Sean, Drake, Axwell & Ingrosso, Yellowclaw, Skrillex, Malaa, Die Antwoord.
Nedavno sam otkrio Grimes.
__________________
Sticking feathers up your butt does not make you a chicken.
stinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 12:09   #48
Thompsona, od stranog Imagine Dragons, i uglavnom covere stranih od Riley Biederer.
rapidDeerz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 17:41   #49
Vecinom slusam Punk / rock / heavy metal.

Brkovi , Svilen Konac Project , Lordia , to je to vecinom..
Hellhound14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 20:35   #50
Catholic girls.
FrankZappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 23:57   #51
Kanye West, Drake, Childish Gambino, ASAP Rocky, J.Cole, Kendrick Lamar, Big Sean, Kid Cudi, Skepta
Meliodas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 20:16   #52
Kada pem u polje volim gnojive razbacivati po njivi na Mocarta.Kada se vrnem v hižu izmoren kak bik volim si odvrnut Metalike.Prije spavanja slušam pese kak lajeju i pajceke kak rokču
Huanito is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 04:20   #53
Quote:
Huanito kaže: Pogledaj post
Kada pem u polje volim gnojive razbacivati po njivi na Mocarta.Kada se vrnem v hižu izmoren kak bik volim si odvrnut Metalike.Prije spavanja slušam pese kak lajeju i pajceke kak rokču
Pričaj kako Bog zapovijeda!
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 17:16   #54
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
Pričaj kako Bog zapovijeda!
Ja ga razmem od reči do reči
Meliodas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 18:00   #55
Sve osim turbofolka, iako i to u određenim okolnostima, ali rijetko.. Većinom strano.
hmxhmx1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 01:37   #56
Old school rap, moderni rap nesto malo, srpski rap, hrv nesto malo. Techno house obozavan. Ondaa volin bajagu, dino dvornik, crvena jabuka, riblja corba, denis i denis....volin volin svasta poslusat, svasta mi se zna svidit ali stvarno volin onako tu neku stariju muziku, taj zvuk...uhvati me nostalgija za ta neka prosla vremena ....a tada nisan ni bila u planu! Haha


Sent from my iPhone using Tapatalk
bakharnabieva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 22:08   #57
Drage kolege, poslušajte bend TOTO! To su majstori! Jednostavno najbolji (bar za mene ). Sviraju sve i svašta. Od rocka, pop-rocka, disco, metal, hard rock, itd itd....Ma vrh! Na sceni su od 1979, al još uvijek praše.
Splitboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 23:01   #58
Rihanna, Shakira, Martin Garrix, Bieber (novije stvari, ne ono baby, baby...) Uglavnom svašta, ovisno o raspoloženju.. Domaće skoro ništa i cajke pogotovo, na njih sam alergičan

Poslano sa mog E7 koristeći Tapatalk
gospMark is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 23:06   #59
Quote:
gospMark kaže: Pogledaj post
Rihanna, Shakira, Martin Garrix, Bieber (novije stvari, ne ono baby, baby...) Uglavnom svašta, ovisno o raspoloženju.. Domaće skoro ništa i cajke pogotovo, na njih sam alergičan

Poslano sa mog E7 koristeći Tapatalk
meni je ovo iskreno pa skoro u istom rangu s cajkama, samo što ovi imaju bolju produkciju i sl.
Golden lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 23:23   #60
Samo sto ne mozes posteno ni casu razbit na to.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:15.