Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2016., 16:30   #6341
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Moj je govorio da su sve moje frendice kurve i da ću to i sama jednog dana shvatiti.
Kad sam ga ostavila i nisam se htjela pomiriti s njim ,priznao mi je u naletu nagovaranja da je godinama spavao sa mojom najboljom frendicom , sa drugom samo jednom ,a ostale 3 je uspješno obrađivao za jednog dana.


Pa čovjek ti je dobro govorio....frendice su ti...khm.
Mda.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 16:52   #6342
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
A sta znaci njima biti svjestan da si psihopat?

Ta spoznaja izgleda otprilike ovako: Malo sam cudan, pretjerujem, naglo reagujem, manipulisem, ali sve je to iz ljubavi u sustini. Hahaha, bas sam lud, psihopata, ali bolje tako sve ili nista nego mlako kako vecina ljudi vole. Bezveze. Bice bolje.

Pod takav opis spada velika većina ljudi. Onda smo skoro svi psihopati.
Mr-Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 21:58   #6343
Quote:
Mr-Whatever kaže: Pogledaj post
Pod takav opis spada velika većina ljudi. Onda smo skoro svi psihopati.
Odakle ti to da je većina ljudi takva? Znaš li šta znači patološka sklonost ka manipulaciji u svakoj situaciji i pritom opravdavanje tih radnji do unedogled?
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 11:35   #6344
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Pa čovjek ti je dobro govorio....frendice su ti...khm.

Mda.


Jesu da ...
Kraj takvih prijatelja i takvog dečka...
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 20:04   #6345
Ljudi, novi sam ovdje pozz. I odmah da vam kažem, bježite od posesivaca, nasilnika, manipulatora, itd... Ako već sumnjaš da bi potencijalna osoba mogla biti jedno od ovog, pođi dublje u analizu i uvjeri se, te na kraju znaš što ti je činiti ukoliko se pokaže kao točno tvoja sumnja. Uostalom, mišljenja sam da ako se trudite osobu prije upoznati nego što ulazite u vezu, da ćete jednako tako i bolje uočiti karakteristike i osobine kod iste. Valja prvo dobro upoznati nekoga u svim mogućim situacijama, kako do tih situacija, to je na vama(pametan se čovjek uvijek snađe), dobro izanalizirati iako to nije samo tako(niti tvrdim da jeste)vidi prvu zagradu) i gotovo, polako i sigurno. A ne da poslije bude povrijeđenih u bilo kojem smislu. Nadam se da će svatko od vas uspjeti u onome što si je zacrtao. Pozz.
DudeGeneration is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 11:56   #6346
Znakovi: uvijek nasmijan, izrazito šarmantan, svi lude za njegovom šarmantnošću, ima malo prijatelja (sva prijateljstva površna), najpametniji na svijetu (zna SVE), obasipa vas pažnjom u emotivnom i materijalnom smislu, zaprosti, hoće dijete….a onda kasnije krene: tvoji prijatelji su ovakvi i onakvi, svima pronalazi mane, nije mu problem kritizirati ni članove obitelji, ne radiš dovoljno dobro svoj posao (a uspješna sam znanstvenica), da me voliš onda bi…ne kuhaš dobro, ne peglaš dobro, ne čistiš dobro, ne treba ti šminka, kako se to oblačiš?, počne izbjegavati članove tvoje i obitelji i prijatelje…kombinacija konstantog ubijanja samopouzdanja i ekstremnih izljeva ljubavi…

…i onda se nakačiš na ove periode ljubavi i ignoriraš one loše stvari…i još uvijek ne znam kako se to uspiješ nakačiti na takvu osobu - iako racionalno znaš da to nije dobro...
malena84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 07:52   #6347
…e da, i onda nakon prekida si ti potpuno zbunjen/a (jer je bilo jaaaako puno nezamislivo lijepih perioda) i onda krenu misli: ma nije možda toliko loš, ružne riječi su se omakle u periodu ljutnje, nije moguće da je on to stvarno mislio, on sad sto posto razmišlja o tome kako je bio grub i pogriješio i slično….tanka granica do štokholma…meni tu uskaču u pomoć prijatelji s kojima imam dogovor da me svaki dan nazovu i podsjete kakav je on i kako mi je bilo s njim - da me podsjete na loše trenutke koje definitivno ne želim i da mi se mozak/srce/duša whatever, odlijepe od onih savršenih trenutaka…koji možda i nisu bili toliko savršeni nego su mi se usjekli u pamćenje jer sam se samo za njih lovila.
malena84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 13:36   #6348
Quote:
malena84 kaže: Pogledaj post
…e da, i onda nakon prekida si ti potpuno zbunjen/a (jer je bilo jaaaako puno nezamislivo lijepih perioda) i onda krenu misli: ma nije možda toliko loš, ružne riječi su se omakle u periodu ljutnje, nije moguće da je on to stvarno mislio, on sad sto posto razmišlja o tome kako je bio grub i pogriješio i slično….tanka granica do štokholma…meni tu uskaču u pomoć prijatelji s kojima imam dogovor da me svaki dan nazovu i podsjete kakav je on i kako mi je bilo s njim - da me podsjete na loše trenutke koje definitivno ne želim i da mi se mozak/srce/duša whatever, odlijepe od onih savršenih trenutaka…koji možda i nisu bili toliko savršeni nego su mi se usjekli u pamćenje jer sam se samo za njih lovila.
Molim te ne živi u prošlosti, čemu to stalno oživljavanje loših prošlih situacija, zašto te osobe bi trebale sada živjeti u tvom životu ?
Pusti to i nastavi živjeti, prigrli sve losše i dobro i kreni dalje ne osvrčući se. Pusa
aniston is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 09:02   #6349
Quote:
aniston kaže: Pogledaj post
Molim te ne živi u prošlosti, čemu to stalno oživljavanje loših prošlih situacija, zašto te osobe bi trebale sada živjeti u tvom životu ?
Pusti to i nastavi živjeti, prigrli sve losše i dobro i kreni dalje ne osvrčući se. Pusa
Ma problem imam s tim što oživljavam stalno dobre situacije Nikako da osvjestim ove loše….racionalno sam ih svjesna, ali ne dovoljno da bi mi zamračile ove dobre…. al krenut ću dalje..malo po malo svaki dan
malena84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 08:23   #6350
To je faza kroz koju prolazimo svi nakon prekida. Nebitno kakav nam je partner bio.

Jednostavno se mozak navikne. Kamencic nosis jedno vrijeme pa ti tesko kada ga moras pustiti, o ljudskom bicu da ne pricam. Kada je ta navika jos prisutna pocne se sjecati dobrih stvari kako bi ta navika ostala prisutna jer je jos negdje ugodna.

Proci ce i ta faza pa ces uvidjeti objektivno sve. Do tada neka traje ovako kako traje. Normalno je i nije problem
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 14:13   #6351
bok

bivsi decko se pokazao kao manipulator i pomalo agresivan,ali tek nakon prekida.pokusali smo se pomirit,i on je tu pokazao svoju losu stranu,jer je htio period u kojem bi ja patila kao sto je i on nakon sto sam ga ostavila.. to je trajalo par dana,par dana sam mu dopustila da me povrijedi,a onda sam rekla gotovo. na prvu sam osjetila ogromnu srecu jer sam se rjesila takve osobe,a sada sam bijesnaa jer je ispao takvo govno.neznam gdje s tim bijesom,da mu sve saspem u lice nebi imalo smisla.kao da sa zidom pricam.nije mi jasno kako je osoba koja je tvrdila da vas voli mogla ispast takav bijednik?? kako osoba koja vas kao voli zeli da patite?? ja znam da sam ga prekidom povrijedila. al ja ni kad su mene ostavljali nikad nisam imala potrebu tako ih povrijediti,pogotovo u situaciji kada se pokusavamo pomirit.mislim jasno je meni,ta osoba me nikad nije ni voljela. osjecate li vi bijes nakon prekida s takvom osobom?ili samo olaksanje??
persona st is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 14:16   #6352
Quote:
persona st kaže: Pogledaj post
bok

bivsi decko se pokazao kao manipulator i pomalo agresivan,ali tek nakon prekida.pokusali smo se pomirit,i on je tu pokazao svoju losu stranu,jer je htio period u kojem bi ja patila kao sto je i on nakon sto sam ga ostavila.. to je trajalo par dana,par dana sam mu dopustila da me povrijedi,a onda sam rekla gotovo. na prvu sam osjetila ogromnu srecu jer sam se rjesila takve osobe,a sada sam bijesnaa jer je ispao takvo govno.neznam gdje s tim bijesom,da mu sve saspem u lice nebi imalo smisla.kao da sa zidom pricam.nije mi jasno kako je osoba koja je tvrdila da vas voli mogla ispast takav bijednik?? kako osoba koja vas kao voli zeli da patite?? ja znam da sam ga prekidom povrijedila. al ja ni kad su mene ostavljali nikad nisam imala potrebu tako ih povrijediti,pogotovo u situaciji kada se pokusavamo pomirit.mislim jasno je meni,ta osoba me nikad nije ni voljela. osjecate li vi bijes nakon prekida s takvom osobom?ili samo olaksanje??
ako ga je usrećila tvoja patnja, logično bi bilo zaključiti da će ga rastužiti tvoja sreća
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 14:18   #6353
Quote:
persona st kaže: Pogledaj post
bok

bivsi decko se pokazao kao manipulator i pomalo agresivan,ali tek nakon prekida.pokusali smo se pomirit,i on je tu pokazao svoju losu stranu,jer je htio period u kojem bi ja patila kao sto je i on nakon sto sam ga ostavila.. to je trajalo par dana,par dana sam mu dopustila da me povrijedi,a onda sam rekla gotovo. na prvu sam osjetila ogromnu srecu jer sam se rjesila takve osobe,a sada sam bijesnaa jer je ispao takvo govno.neznam gdje s tim bijesom,da mu sve saspem u lice nebi imalo smisla.kao da sa zidom pricam.nije mi jasno kako je osoba koja je tvrdila da vas voli mogla ispast takav bijednik?? kako osoba koja vas kao voli zeli da patite?? ja znam da sam ga prekidom povrijedila. al ja ni kad su mene ostavljali nikad nisam imala potrebu tako ih povrijediti,pogotovo u situaciji kada se pokusavamo pomirit.mislim jasno je meni,ta osoba me nikad nije ni voljela. osjecate li vi bijes nakon prekida s takvom osobom?ili samo olaksanje??
meni se ćini da ste isti. patio je on, sad pati ti.

ili nemoj patit, kako želiš.
kolkotolko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 14:21   #6354
Quote:
Complicated kaže: Pogledaj post
ako ga je usrećila tvoja patnja, logično bi bilo zaključiti da će ga rastužiti tvoja sreća
nemogu vjerovat da sam bila u vezi s tim pacijentom. jos kad se sjetim da sam ja uvijek oprezna i da mu nisam ni dala lako blizu,sta mi je uvijek zamjerao,kao ti nikad nisi vjerovala u nas(aj bar me intuicija dobro sluzi),a sta bi bilo da nisam oprezna??mislim doslovno se osjecam kao budala jer nisam znala s kin sam u vezi,ne mogu se krivit jer je on to odlicno skrivao,ali svejedno..gadi mi se sve to.ovaj bijes me ispunja nekom bespomocnoscu,evo pisem ovdje samo da mi bude lakse,neznam sta s tin bijesom..
persona st is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 14:22   #6355
Quote:
kolkotolko kaže: Pogledaj post
meni se ćini da ste isti. patio je on, sad pati ti.

ili nemoj patit, kako želiš.

ja njega nisam povrijedila namjerno.i ne,to nije isto.rekla sam mu ako mi nemoze oprostit,razumijem,prihvatit cu posljedice.zar je tebi ovo nacin na koji normalni ljudi funkcioniraju?
persona st is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 00:08   #6356
Quote:
persona st kaže: Pogledaj post
ja njega nisam povrijedila namjerno.i ne,to nije isto.rekla sam mu ako mi nemoze oprostit,razumijem,prihvatit cu posljedice.zar je tebi ovo nacin na koji normalni ljudi funkcioniraju?
Bar si na vrime uvidila kakav je zapravo, jednostavno ga prekriži i ideš dalje..
Lucillelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 16:21   #6357
Život je jedan, i neke ljude treba nauciti pameti i više se nikada neće ponašati kako oni hoce.

Zadnje uređivanje aniston : 17.01.2017. at 16:33.
aniston is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 23:13   #6358
Ja se naknadno ubacujem u razgovor ali najgore je sto te nasilne osobe s kojima zivite volite i oprastate im svaki udarac a poslje jednog samara bude sve vise samara i onda se uvucete i nemozete se izvuci iz te nasilnicke veze i mislite bice bolje ali nikad nebude bolje i onda sebe krivite i mislite sa ste to zasluzili iako podsvjesno znate da niste krivi i to je zalosno!!!

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
dracasladana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 01:00   #6359
bivsa cura mi je tipican zlostavljac ,od fizickog nasilja,sramocenja pred svima,varanja,nabijanja krivnje do ostavljanja sto je najbolja moguca stvar al mi je dosta trebalo da shvatim ne zbog ostavljanja vec zlostavljanja jer sam se smatrao krivim a nisam....Posljedice svega su kobne bile od manjka samopuzdanja,autodestrukcije..
od vesele osobe kojoj je sve islo u zivotu sam postao biljka,depresivac.E sada trebalo je.dosta da shvatim sve,slegne naci ne mogu je gledati ali mi dode da se toj osobi vrhunski osvetim barem upola onoga sto mi je napravila jer su to traume bile da i dan danas me trnci produ kako netko nekoga moze sravnat sa zemljom.Osveta bi bila napisati poruku njenim prijateljicama sto je sve radila cak i sadasnjem momku.Ljubomoran nisam,nema tu ni zavisti,pacenja za nekim ali mi dode da joj dobro vratim za sve zlostavljanje,manipulaciju pa,fizickog obracuna gdje nisam uzvratio...kao osoba je teski egoista,narcisoidna i ljubomorna pa neka bude simbolicno barem komadic mali onoga sto je sve radila ne zbog ostavljanja,ne zbog varanja vec psihickog i fizickog zlostavljanja koje je na.meni traume ostavilo.
hvala lijepa na odg,savjetima do sada sam se suzdrzavao ali mi prode nekada kroz glavu da je vrhunski zasluzila
Zima90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 15:14   #6360
Nema potrebe za osvetom. Tako samo sam sebe jos vise trujes, a ne postizes nista. Dodje to sve na svoje i bez tebe. Bolje ti je posveti se sebi i vrati se veseloj osobi kakva si bio.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger