Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2017., 23:31   #21
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Samo malo, na ovom forumu je sad dozvoljeno ljude pod cijom se vlascu ubijaju tisuce ljudi bez ikakvog sudenja nazivati drzavnicima with cojones?!
A pogle, zemlja ima problema sa kriminalom i drogom i filipinski narod je demokratski izabrao čovjeka koji će to riješiti. Nije n namo da osuđujemo Filipince što ne žele živjeti u kriminalu.
Ako možemo nazivati nobelovcem za mir čovjeka koji je organizirao genocid sirijskih kršćana i dopuštati da ga se hvali na ovom forumu, onda gospodina Dutertea možemo nazivati državnikom con cojones muy grandes.
Blinko Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 23:34   #22
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Hajde budi ljubazan i odgovori na pitanje sto sam postavio u 10. postu ove teme da vidimo sta je za tebe normalno.
Nije normalno, a pogotovo nije uobicajeno u normalnim zemljama.
Shrike12 is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 23:39   #23
Quote:
Shrike12 kaže: Pogledaj post
Nije normalno, a pogotovo nije uobicajeno u normalnim zemljama.
Ne kontam te sta nije normalno.
Nije normalno poslije zemljotresa rasporediti vojsku da stiti rusevine od pljackanja ili nije normalno da humanitarne organizacije isporuce jadnicima samo desetinu prikupljene pomoci?
Oboje se moglo vidjeti u normalnim zemljama pa mi nije jasno koje od toga dvoje za tebe nije normalno.
tihobl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 23:41   #24
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Ne kontam te sta nije normalno.
Nije normalno poslije zemljotresa rasporediti vojsku da stiti rusevine od pljackanja ili nije normalno da humanitarne organizacije isporuce jadnicima samo desetinu prikupljene pomoci?
Oboje se moglo vidjeti u normalnim zemljama pa mi nije jasno koje od toga dvoje za tebe nije normalno.
Sa naredbom za pucanje na pljackase? Mozda u banana drzavama gdje zive tvoji cohonas predsjednici...
Shrike12 is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 23:43   #25
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
A pogle, zemlja ima problema sa kriminalom i drogom i filipinski narod je demokratski izabrao čovjeka koji će to riješiti. Nije n namo da osuđujemo Filipince što ne žele živjeti u kriminalu.
Dvije stvari me kopkaju:
- ko u demokrtaskoj zemlji proglasava rat ili ratno stanje?
- da li je neko na Filipinima proglasio rat i da li je imao ustavne ovlasti za to?
tihobl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 23:47   #26
Quote:
Shrike12 kaže: Pogledaj post
Sa naredbom za pucanje na pljackase? Mozda u banana drzavama gdje zive tvoji cohonas predsjednici...
Brdo godina pod utjecajem Amerike i vidi što su Ameri napravili od Filipina - Bananu državu
Sad gospodin Duterte mora rješavati problem zbog čega ga narod izabrao. Podržimo ga u poboljšanju kvalitete života
Blinko Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 23:55   #27
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Dvije stvari me kopkaju:
- ko u demokrtaskoj zemlji proglasava rat ili ratno stanje?
Uglavnom postoji zakon koji to regulira, a sabor, palaća, kongres, dom moraju izglasati za njegovu aktivaciju.

Quote:
- da li je neko na Filipinima proglasio rat i da li je imao ustavne ovlasti za to?
Blinko Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 23:58   #28
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
Brdo godina pod utjecajem Amerike i vidi što su Ameri napravili od Filipina - Bananu državu
Sad gospodin Duterte mora rješavati problem zbog čega ga narod izabrao. Podržimo ga u poboljšanju kvalitete života
Da li to znaci da je Rus odgovoran za siromastvo u Bjelorusiji? Ili je to isto amer kriv, iako je pod utjecajem Rusa?
Shrike12 is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 23:59   #29
tihobl, upozoravam te.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:04   #30
Quote:
Shrike12 kaže: Pogledaj post
Da li to znaci da je Rus odgovoran za siromastvo u Bjelorusiji?
Bjelorusija je suverena zemlja i Rus ne radi loše stvari sa njom.

Quote:
Ili je to isto amer kriv,
Amer je kriv za Ukrajinu.
Blinko Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:12   #31
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
Bjelorusija je suverena zemlja i Rus ne radi loše stvari sa njom.
Necemo sada o Ukrajini, ima dovoljno opsirna tema.
Ukoliko optuzujes Amerikance za stanje u Indoneziji, ja mogu optuziti Ruse za stanje u Bjelorusiji, a recimo po GDP-u je Bjelorusija siromasnija.
Shrike12 is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:13   #32
Quote:
Shrike12 kaže: Pogledaj post
Necemo sada o Ukrajini, ima dovoljno opsirna tema.
Ukoliko optuzujes Amerikance za stanje u Indoneziji, ja mogu optuziti Ruse za stanje u Bjelorusiji, a recimo po GDP-u je Bjelorusija siromasnija.
Nećemo ni o Bjelorusiji, tema su Filipini

Gospodin Duterte kojeg je narod izabrao demokratskim putem da riješi težak državni problem koji su stvorili oni koji su bili prije njega. On radi svoj posao i ne vidim u čemu je problem
Nije da je otišao u Libiju i Siriju naoružati Alqaedu kako bi ona vršila genocide.
Blinko Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:21   #33
Meni je lik super jer i inace volim diktatore, a dragi su mi i odredeni poremecaji osobnosti koje libertardska propaganda nepravedno ocrnjuje.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:23   #34
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Meni je lik super jer i inace volim diktatore, a dragi su mi i odredeni poremecaji osobnosti koje libertardska propaganda nepravedno ocrnjuje.
Trolu
Blinko Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:25   #35
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
Trolu
Sto covjek vise ne moze napisati ni da cijeni diktatore i njihovu cvrstu ruku, a da ga ne proglase trollom.
Gdje je tu sloboda govora?
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:27   #36
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Sto covjek vise ne moze napisati ni da cijeni diktatore i njihovu cvrstu ruku, a da ga ne proglase trollom.
Gdje je tu sloboda govora?
Sloboda govora je tu.
Veličanstveno ti pružam veličanstvenu mogućnost da veličanstveno trolaš
Blinko Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:29   #37
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
Nećemo ni o Bjelorusiji, tema su Filipini

Gospodin Duterte kojeg je narod izabrao demokratskim putem da riješi težak državni problem koji su stvorili oni koji su bili prije njega. On radi svoj posao i ne vidim u čemu je problem
Nije da je otišao u Libiju i Siriju naoružati Alqaedu kako bi ona vršila genocide.
Hmh, lapsus....
Problem je u tome sto njegov posao nije smicati razbojnike i nevine ljude bez sudenja, nego recimo organizirati efikasno pravosude, koje optuzenima suditi na temelju dokaza. Mislis da među pogubljenima nema nevinih? Ili ces mi sada prodavati pricu o kajgani?
Shrike12 is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:33   #38
Quote:
Shrike12 kaže: Pogledaj post
Hmh, lapsus....
Problem je u tome sto njegov posao nije smicati razbojnike i nevine ljude bez sudenja, nego recimo organizirati efikasno pravosude, koje optuzenima suditi na temelju dokaza.
Organizirao je da na temelju dokaza zajednica sudi na licu mjesta. Sve je u skladu sa zakonom.

Quote:
Mislis da među pogubljenima nema nevinih? Ili ces mi sada prodavati pricu o kajgani?
Ima nevinih zatvorenih i pogubljenih i u drugačijem sustavu od onog koji je sad na Filipinima.

E sad, jako voliš kajganu?
Blinko Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:38   #39
MADCITY is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:42   #40
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
Organizirao je da na temelju dokaza zajednica sudi na licu mjesta. Sve je u skladu sa zakonom.
Zajednica, to bi bio netko kao ti ili ja ? Vec te vidim kako vjesas Obamu i Hilary.
Ili ja, kako streljam Trumpa i Putina.
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
Ima nevinih zatvorenih i pogubljenih i u drugačijem sustavu od onog koji je sad na Filipinima.
Naravno da ima. Sloziti ces se manje. Pogotovo recimo u Norveskoj. Ili Njemackoj.
Shrike12 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:39.