Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2017., 11:55   #781
Što se tiče "dimenzija" - medicinski gledano, vagina je duljine od 8 do 12 cm. Kod seksualne uzbuđenosti se ista može rastezati i do dvostruke duljine, što u određenim zadovoljenim preduvjetima može biti vrlo ugodno za ženu. A isto tako i neugodno, ako nije spremna, napaljena itd.

Ali mislim da "obdareni" (ružan izraz) muškarci moraju biti svojevrsne sirovine da moraju svoju stvarčicu "turati do kraja".
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 12:01   #782
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Ne kužim di ti vidiš kalupe, ne ukalupljujem apsolutno nikoga.

20 godina NAKON JEBAČINE? Ja mislio kako žustro pišeš da na dnevnoj, barem mjesečnoj bazi spavaš s muškarcem koji nije zaljubljen u tebe i on nastavi cviliti za tobom.

Pa ali ja nisam nikada i nigdje napisao da se žena nakon dobrog seksa veže za muškarca do groba i prihvaća sve.

Nego samo da joj hormoni utiču da se produbljuju emocije prema muškarcu nakon toga. Što iskusnija razumna žena može "zatomiti" ako sve ostalo ne štima, povrijedi je se, ne poštuje...

Pa čisto sumnjam da si ti nakon tog super seksa samo tako instant ohladila osjećaje.

Nego, zašto onda nisi ostala s njim u "sex bez obaveza" odnosu?
Nemogu ohladiti osjecaje kad ih nije bilo.
Nisam ostala jer je on inzistirao na produbljenju i definiranju odnosa,da bude veza..
Covjek je nakon tri mjeseca vec vidio nas pred oltarom,vec je i prsten kupio..
Sve je to too much..
Iskusna zrela zena nece se povest ni za srcem ni hormonima..vec razumom..!


Ovo s vaginom ti je za neke druge teme...
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 12:08   #783
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Nemogu ohladiti osjecaje kad ih nije bilo.
Nisam ostala jer je on inzistirao na produbljenju i definiranju odnosa,da bude veza..
Covjek je nakon tri mjeseca vec vidio nas pred oltarom,vec je i prsten kupio..
Sve je to too much..
Iskusna zrela zena nece se povest ni za srcem ni hormonima..vec razumom..!
A znači ipak je trajalo 3 mjeseca.
Quote:
Ovo s vaginom ti je za neke druge teme...
Pa pisali ljudi o dimenzijama...
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 12:32   #784
Kakvo je stanje gradojev
Ohladi li se momak mlad ili ti
Znaci za muza nije navala, ono uzet ces me u obzir, hahaa
milencica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 18:02   #785
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
...
evo, priznajem na vlastitu sramotu, ja razumijem šta pričaš.. i tu i tamo.
ali znam i da nisu svi isti, i da se ljudima dešavaju različite stvari totalno van do tad postojećih iskustava i parametara koje su si postavili.
to što se meni nije desilo instantno seksovalno poluđenje, bez da sam se nekako povezala prije, nema nikakve veze s ostalim ženama. ali možda hoće, tko zna.. i možda se ne bi vezala još dublje poslije.

a nisam nestrastvena osoba, dapače.

jedino je bitno da se ne ide protiv sebe, kakvi već jesmo u tom trenu.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 18:15   #786
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
A znači ipak je trajalo 3 mjeseca.

Pa pisali ljudi o dimenzijama...
Poznanstvo.
Sexanje tek nekih mj dana

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 18:21   #787
Quote:
Slakica kaže: Pogledaj post
Trebalo je ženu bolje napaliti..valjda niste krenuli odmah sa činom..
Joj mi smo bili napaljeni do besvijesti i to nam je presudilo .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 18:26   #788
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Mislila sam da to može postojati samo kao psihološka prepreka...

P.S. Očekivanja su gadna stvar
Istina ! Ne zamisljaj si u glavi jednog super visokog frajera sklesanog kao Apollon .
Vec jednu mrcinu ? I jednu curu od 1m52 i 45 kg sa krevetom .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 18:29   #789
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Uvijek sam mislio da opaka kemija uvijek pomogne ali eto nekada čak i ona u određenim trenucima zakaže. Teško je to objasniti i sebi ,a kamoli drugima!
Laku noć i tebi! Nema šanse. Pa kakav bi ja to forumaš bio?!
Kakv bi bio forumas ? Pametan forumas ! Nista nije zagarantirano a najmanje sekuslana kompatibilnost .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 18:30   #790
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
jesam plavuša,al nek mi netko ovo objasni može i nacrtat
Onda si ocigledno plavusa . Zasto je tako tesko prihvatiti cinjenicu da si dvoje ljudi fizicki ne pasu i da su seksualno ne kompatibilni ?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 19:40   #791
^^
Tvrdis da malo i veliko ne idu skupa?
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 19:42   #792
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Istina ! Ne zamisljaj si u glavi jednog super visokog frajera sklesanog kao Apollon .
Vec jednu mrcinu ? I jednu curu od 1m52 i 45 kg sa krevetom .
Ajme..........nemaš li ti pritajenih khm sklonosti?
Kud navali na jadno stvorenjce.........ja sam sa svojih stošezdesetjedanipol i šezdesetidvije kile pred trideset godina zašla u trideset osmicu konfekcijske, pa tom je bićencu i tridesetčetvrka i to talijanska ili kineska prevelika.

Ajd, dobro, si podlegao srcu, jel, a srce uvijek pamet isključi - ovako-

https://www.youtube.com/watch?v=sa282VyQJv8
JOHABI is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 19:59   #793
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Ajme..........nemaš li ti pritajenih khm sklonosti?
Kud navali na jadno stvorenjce.........ja sam sa svojih stošezdesetjedanipol i šezdesetidvije kile pred trideset godina zašla u trideset osmicu konfekcijske, pa tom je bićencu i tridesetčetvrka i to talijanska ili kineska prevelika.

Ajd, dobro, si podlegao srcu, jel, a srce uvijek pamet isključi - ovako-

https://www.youtube.com/watch?v=sa282VyQJv8
Da ,to srce .
Imam kako si pogodila ? Tocno je kao mali muskarcic . To malo sitno bicence je meni slomilo srce i uzelo dusu . Ona je na mene navalila nisam ja na nju . Samo sam podlegao njenom insisitranju .
Da , nosi 34 talijanski 36 francuski .
Johabi a koliko sada imas kila ? Nadam se da se nisi udebljala ? Ne vidim razloga zasto bi se danas promijenila ? Izuzev ako nisi po forumskim kriterima usla u klimaks . Zamisljam te kao rasnu zenu zgodnu i privlacnu a najvise pametnu .
Joj sta si ti ovo stavila ? Wau !
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 20:51   #794
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Da ,to srce .
Imam kako si pogodila ? Tocno je kao mali muskarcic . To malo sitno bicence je meni slomilo srce i uzelo dusu . Ona je na mene navalila nisam ja na nju . Samo sam podlegao njenom insisitranju .
Da , nosi 34 talijanski 36 francuski .
Johabi a koliko sada imas kila ? Nadam se da se nisi udebljala ? Ne vidim razloga zasto bi se danas promijenila ? Izuzev ako nisi po forumskim kriterima usla u klimaks . Zamisljam te kao rasnu zenu zgodnu i privlacnu a najvise pametnu .
Joj sta si ti ovo stavila ? Wau !
Ajmo reći da sam sada voluminozna.
Potopila sam ti nadu, a?

Da sam zgodna - jesam - da vidiš ove od šezdeset, sedamdeset, osamdeset kako gebisi ispadaju dok se zableje u mene, lome štapove i noge dok trče za mnom.

Kaj se pameti tiče, tu me priroda zeznula, prvo rođenjem - od onih sam prirodnih plavuša - pa me posjedila čim sam provirila u četerdesete, a onda sem se ze.ebala i sama - polakomila se ja za moći kemije - i umjesto u neku brinetu, tranformirala se opet u plavušu.

Sjećam se ja tako tih mladih i manje mladih dana, i taj izgled, i ono nešto uz to - nije ti to nešt. Vi muški kod žena izgleda ugodnog oku skoro pa nikada ne gledate ono što se krije dublje. Većinom pa uvijek je sva pažnja koncentrirana na to izvanjsko i kako do toga doći. Vrijeđa to, biti samo predmet požude.
A ono malo njih, koji su zašli do dubine - ih, jedno lijepo sjećanje, jedno malecko, koje htjelo prije svoje svadbe da bježimo daleeeeko.....i koje i nakon dvadeset godina kada se sretnemo veli - nisi htjela, a mogli smo........briše gorčinu muške površnosti.
A dobro, oni prvi su pomogli da ostanem u granicama bračnih zavjeta.

Slomila ti je cura srce.
Veliš, disproporcija je bila prevelika i jednostavno nije išlo.
Ali su ti, predpostavljam, ostala lijepa sjećanja kada je gorčinu boli prekrila prašina.
JOHABI is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 21:00   #795
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Ajmo reći da sam sada voluminozna.
Potopila sam ti nadu, a?

Da sam zgodna - jesam - da vidiš ove od šezdeset, sedamdeset, osamdeset kako gebisi ispadaju dok se zableje u mene, lome štapove i noge dok trče za mnom.

Kaj se pameti tiče, tu me priroda zeznula, prvo rođenjem - od onih sam prirodnih plavuša - pa me posjedila čim sam provirila u četerdesete, a onda sem se ze.ebala i sama - polakomila se ja za moći kemije - i umjesto u neku brinetu, tranformirala se opet u plavušu.

Sjećam se ja tako tih mladih i manje mladih dana, i taj izgled, i ono nešto uz to - nije ti to nešt. Vi muški kod žena izgleda ugodnog oku skoro pa nikada ne gledate ono što se krije dublje. Većinom pa uvijek je sva pažnja koncentrirana na to izvanjsko i kako do toga doći. Vrijeđa to, biti samo predmet požude.
A ono malo njih, koji su zašli do dubine - ih, jedno lijepo sjećanje, jedno malecko, koje htjelo prije svoje svadbe da bježimo daleeeeko.....i koje i nakon dvadeset godina kada se sretnemo veli - nisi htjela, a mogli smo........briše gorčinu muške površnosti.
A dobro, oni prvi su pomogli da ostanem u granicama bračnih zavjeta.

Slomila ti je cura srce.
Veliš, disproporcija je bila prevelika i jednostavno nije išlo.
Ali su ti, predpostavljam, ostala lijepa sjećanja kada je gorčinu boli prekrila prašina.
Umirem ! Nemoj kritikovati muskarce ,molim te ? Takvi smo kakvi smo . Sva sreca sta nas ima pa volimo rasne zene kao ti .
Nisu oni tebi nista dozvolili . Ti si karakterna zaljubljena zena u tvoga Richard Gare . Nisi vodjena tastinom i tvojim ego .
Predivna ,ne mogu ti opistai rijecima koliko je to lijepa uspomena . Da sam abilan u pisanju ,moga bih napisati jednu poeziju posvecenu tim trenucima .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 21:06   #796
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
sry malo mi je komično ..ti se nama tu hvališ kolko si dobar jebač il što?
u biti taslačiš žene satima i ne vidiš problem u tome?ja sam da se za svaku krajnost posjeti dotura


Hvalim se time što prvih par puta s nekom novom ne mogu svršiti? Baš je to za hvalu, bilo bi mi bolje da mogu.

Nisam rekao jebem satima, nego da bih tih prvih nekoliko puta MOGAO da TREBA.

Čemu doktor, ako u pravilu s partnericom nakon prvih par puta gotovo uvijek svršim?
Quote:
aha..nema veze ako naknadno skužiš da je idiot,tenkre itd,važno da te dobro izje.. i ti si njegova do kraja života ...buahahaha
Nigdje veze s napisanim. Karikiraš do neprepoznatljivosti!
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 21:27   #797
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Umirem ! Nemoj kritikovati muskarce ,molim te ? Takvi smo kakvi smo . Sva sreca sta nas ima pa volimo rasne zene kao ti .
Nisu oni tebi nista dozvolili . Ti si karakterna zaljubljena zena u tvoga Richard Gare . Nisi vodjena tastinom i tvojim ego .
Predivna ,ne mogu ti opistai rijecima koliko je to lijepa uspomena . Da sam abilan u pisanju ,moga bih napisati jednu poeziju posvecenu tim trenucima .
Nije bitno napisati.
Bitno je moći osjećati. I zadržati u sjećanju.
I ne si dozvoliti da proživljena bol uništi hrabrost za novi emotivni trenutak.
JOHABI is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 21:33   #798
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Onda si ocigledno plavusa . Zasto je tako tesko prihvatiti cinjenicu da si dvoje ljudi fizicki ne pasu i da su seksualno ne kompatibilni ?
jednostavno sam mišljenja da ak frajer nema problem s dizanjem da je to cijela kompatibilnost i need
naravno pod pretpostavkom da su sve brojke u granicama normale hehe
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 21:34   #799
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Nije bitno napisati.
Bitno je moći osjećati. I zadržati u sjećanju.
I ne si dozvoliti da proživljena bol uništi hrabrost za novi emotivni trenutak.
E to je duso drugi par rukava . Hvala na savjetu , sjetiti cu se u datom momentu .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 21:56   #800
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
jednostavno sam mišljenja da ak frajer nema problem s dizanjem da je to cijela kompatibilnost i need
naravno pod pretpostavkom da su sve brojke u granicama normale hehe
Ima tu još dosta faktora..nisu samo dizanja..veličine..ili dubine ono što se treba poklopiti..

Nego ako može da nam kažeš u kojoj si fazi sa svojim mladićem?
Da li te još muče razna pitanja ili si odlučila?
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.