Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2017., 08:15   #9901
Quote:
ellees kaže: Pogledaj post
Već sam mislila da je besplatan porod. Ali moram priznati da već sad razmišljam o Podobniku.

Jučer navečer muž i mali se vrate izvana i donesu slance. Dok je muž kupao malog ja skoro pojela slance. Jogurt i topli slanci... jebate koji gurmanski užitak. Veli dijete - Mama!!! Svinjo!!!- Velim ja uhvaćena na djelu -Nisam ja, beba je!!!- Velim mužu - Jebote fakat smo white trash, dijelimo tu nekakve slance, kaj i meni nisi kupio?-
Ostavim slance djetetu, šta ću jadna li sam, a veli moje empatično dijete - mama, hoćeš pola? - Slatkica.

Veliš eurojackpot. Ja igram. Neredovito doduše. Ima i različitih, new age jel, tehnika kako privući u život što želiš. Ne pali. Ometaju me drugi koji žele isto to. Vjerojatno bih dugo putovala, radila ne bih. Bavila bih se ljekovitim biljem, iznajmljivanjem apartmana, uložila/angažirala u društveno korisno...
MARIJA0077 is offline  
Old 17.01.2017., 08:20   #9902
Vanilla- o njima i govorim. evo treca im zima. Noge mi lagano budu mokre.
Nigritella is offline  
Old 17.01.2017., 08:31   #9903
kitty, sretno! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~


uspjela sam kavu popiti i oprati šalice i ono malo suđa što je ostalo . sad mogu razmišljati o knjigama i što ste sve već prošle sinoć od tema, sve teže pratim otkako ne visim tu stalno

kao mala sam puno knjiga gutala. sad sve manje, nažalost. ali evo, malom čitam sad svoju najdražu knjigu, svaki dan pomalo. nisam je čitala godinama i sad se podsjećam zašto mi je toliko divna bila.
radi se o waitapu jože horvata. toliko prekrasna knjiga stvaram si malog rebela od najmanjih nogu preporučam je svima, ako je već niste čitale. jest dječja, a toliko opet nije.
volim i murakamija, ali njega mu još ne čitam.
za sebe, u sebi, sad čitam s. drakulić kako smo preživjeli.
nakon toga, taman valjda oko proljeća s obzirom na tempo kojim čitam, doći ću po preporuke za dalje

od serija, obožavam fargo. i stranger things me se dojmila, ko moderni goonies mi je. e i ove domaće novine su mi isto ok serija i nadam se novoj sezoni.
makake is online now  
Old 17.01.2017., 08:33   #9904
Quote:
Vanilla-sky kaže: Pogledaj post
Timberland su najbolje za takve stvari. Kupila pred 5 god. U snijegu sam bila s njima svake godine dok nisam prave buce uzela. Nikada ni kap propustile (ne vežu se nego samo navuku). Malenoj uzela baš Timberland buce na e-bayu, do koljena. Isto nikad propustile, a predivne su!!

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Ja sam valjda jedina koja je pozalila hrpu para bacenih na Timberland. Kao kupit cu si napokon "prave" cipele, imat cu ih godinama, bla, bla, rajt.
Otplacivala sam ih mjesecima, klizu se cim je temperatura ispod 10, noge mi budu smrznute, na carapama sige, imam osjecaj da propustaju. Nikad si to necu oprostiti, najvise me boli sto sam tolke pare dala.
Sad nosim gleznjace od 150kn.

P.s. prodajem timberlandice, jeftino, super su, nemam zamjerke, broj 37

Sent from my MI 5 using Tapatalk
cjepidlaka is offline  
Old 17.01.2017., 08:41   #9905
Quote:
dancica23 kaže: Pogledaj post
Dobro jutro, do 5 je sasvim dovoljno spavati, sad slušam buru kako dere. Danas sam opet u kući cijeli dan.



Dobro kad si uspjela to namjestit, nadam se da će ti uspjet. Treba od države uzet sve što nam pripada.



Mislim da bi bolje da ne vide ništa, a ne da me pokriva glava od doktora i aparat. Nisam ja bila tamo u TA nego na običnim pregledima pred operaciju, ali sve je u istom hodniku. I gledala sam kako sve te trudnice čekaju satima, baš mi ih bilo žao.
Nisi me razumjela i ja sam krivo napisala. Glavu ri vide odozada. Gledaju u zadnji dio stola. Vrata su ti iza leđa kada lezis.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
aprill04 is offline  
Old 17.01.2017., 08:42   #9906
Cjepidlaka nisi jedina.
Ok...ne mogu reći da sam požalila... ali nadobudno sam očekivala bar 5 godina da sam mirna.
Ja nikad nisam htjela dati više od 500kn za obuću...al kad sam odselila u Finsku, skontala sam da ne mogu u jeftinim čizmama preživjeti.
Njihove mi se nisu svidjale, jer su bile isključivo sportske, pa sam si kupila T. Sjećam se da mi je ruka drhtala kad sam davala karticu da provuče 1200kn. i to još na popustu.
Prvo su mi se stvorile rane na nogama od zatvarača ali nakon 2 mj su se prilagodile, i bila sam zadoovoljna eto do neki dan.
Ne smijem mužu ni reći.
Nigritella is offline  
Old 17.01.2017., 08:43   #9907
Kitty sretno!

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
aprill04 is offline  
Old 17.01.2017., 08:43   #9908
Quote:
kitty03 kaže: Pogledaj post
Kasna nocna smjeno da se javim da se mi idemo roditi!
U 5:20 me probudila opaka bol u ledima i trbuhu, ja mislila da moram na wc, digla se a voda iz mene ko u filmu. Evo sam se prestala trest od straha i adrenalina.
Imam i trudove neke lagane, taman krecemo put bolnice. Javim se, drzte fige da prode sta brze i bezbolnije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
sretno, čekamo bebača

Quote:
MalaAM kaže: Pogledaj post
Sretno sretno!!!!~~~~~~~~~~~

Ja se spremam za skidanje serklaza...totalno me frka,cijelu noc nisam spavala i sad onak,trebamo kreniti za 20 min a ja kakim od nervoze...samo da ne krene porod danas...nisam bocicu i dude sterilizirala😅

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
moguce danas rodis a tebe brine sterilizacija
baš smo komedija mi trudnice
Quote:
cjepidlaka kaže: Pogledaj post
Ja sam valjda jedina koja je pozalila hrpu para bacenih na Timberland. Kao kupit cu si napokon "prave" cipele, imat cu ih godinama, bla, bla, rajt.
Otplacivala sam ih mjesecima, klizu se cim je temperatura ispod 10, noge mi budu smrznute, na carapama sige, imam osjecaj da propustaju. Nikad si to necu oprostiti, najvise me boli sto sam tolke pare dala.
Sad nosim gleznjace od 150kn.

P.s. prodajem timberlandice, jeftino, super su, nemam zamjerke, broj 37

Sent from my MI 5 using Tapatalk
ja kupim svaku godinu-dvije(najcesce dvije) u deichmanu ili ccc ili tak nesto. nisam nikad dala vise od 250 kn. gledam da su cim vise,do koljena,znaci ne gleznjace, s debljim đonom,jer su takve toplije i naravno krzno unutra. zao mi je riskirati sa skupima pa da mi onda budu hladne

moja curka me jucer izludila. cijeli dan mirna,tu i tamo malo lupi. onda malo prije 10 krenem ja da cu brojat pokrete jer ju nisam osjetila od 8. skoro vise od pola sata nista.uz savjete sve moguce da probudis bebu. onda nakon 40ak min pocela lagano pa sve jace a onda me nakon 23 rastezala ko žvaku i u noci svako malo me probudila i rasteze. al neka, radije neka lupa nego da je tak mirna i da me izluduje.
šminkerica91 is offline  
Old 17.01.2017., 08:46   #9909
Quote:
cjepidlaka kaže: Pogledaj post
Ja sam valjda jedina koja je pozalila hrpu para bacenih na Timberland. Kao kupit cu si napokon "prave" cipele, imat cu ih godinama, bla, bla, rajt.
Otplacivala sam ih mjesecima, klizu se cim je temperatura ispod 10, noge mi budu smrznute, na carapama sige, imam osjecaj da propustaju. Nikad si to necu oprostiti, najvise me boli sto sam tolke pare dala.
Sad nosim gleznjace od 150kn.

P.s. prodajem timberlandice, jeftino, super su, nemam zamjerke, broj 37

Sent from my MI 5 using Tapatalk


A meni su uvijek bile tako lijepe, ali tako skupe...
Nisam nikada se odvažila odvaliti toliko love.
Za čizme trošim do 500 kn cca.
@Makake jesu se tebi noge smanjile za nove cizmake?... mene jos moje tiskaju za popizdit...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Marmika is offline  
Old 17.01.2017., 08:47   #9910
Quote:
Nigritella kaže: Pogledaj post
Cjepidlaka nisi jedina.
Ok...ne mogu reći da sam požalila... ali nadobudno sam očekivala bar 5 godina da sam mirna.
Ja nikad nisam htjela dati više od 500kn za obuću...al kad sam odselila u Finsku, skontala sam da ne mogu u jeftinim čizmama preživjeti.
Njihove mi se nisu svidjale, jer su bile isključivo sportske, pa sam si kupila T. Sjećam se da mi je ruka drhtala kad sam davala karticu da provuče 1200kn. i to još na popustu.
Prvo su mi se stvorile rane na nogama od zatvarača ali nakon 2 mj su se prilagodile, i bila sam zadoovoljna eto do neki dan.
Ne smijem mužu ni reći.


Finska? Sta nisi ti u Franciji?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Marmika is offline  
Old 17.01.2017., 08:53   #9911
Quote:
Marmika kaže: Pogledaj post
A meni su uvijek bile tako lijepe, ali tako skupe...
Nisam nikada se odvažila odvaliti toliko love.
Za čizme trošim do 500 kn cca.
@Makake jesu se tebi noge smanjile za nove cizmake?... mene jos moje tiskaju za popizdit...


Sent from my iPhone using Tapatalk
ne baš značajno :/
ali hodam po kući u njima, pa ih polako ali sigurno širim i oblikujem po sebi.
manji kalupi, jebiga, imamo peh.
al su najljepše
makake is online now  
Old 17.01.2017., 08:56   #9912
Quote:
makake kaže: Pogledaj post
ne baš značajno :/

ali hodam po kući u njima, pa ih polako ali sigurno širim i oblikujem po sebi.

manji kalupi, jebiga, imamo peh.

al su najljepše


Ma da, znam. Odrezala ja i nokte i sve, ali tiskaju u pm!
Dala staroj da ih razguzi, ali ih je vratila uz pjesmu "goni ih u pm, satrale me"



Sent from my iPhone using Tapatalk
Marmika is offline  
Old 17.01.2017., 08:57   #9913
Quote:
Marmika kaže: Pogledaj post
A meni su uvijek bile tako lijepe, ali tako skupe...
Nisam nikada se odvažila odvaliti toliko love.
Za čizme trošim do 500 kn cca.
@Makake jesu se tebi noge smanjile za nove cizmake?... mene jos moje tiskaju za popizdit...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Moje Timbice su bile manje od 600 kn na sniženju...ako imaš broj koji podržava još dječja serija, možeš povoljnije proći.

Ja ih imam 3. zimu i zadovoljna sam. Nisu baš tople (obujem toplije čarape pa je ok), ali su udobne, nepromočive.
sojoza10 is offline  
Old 17.01.2017., 09:00   #9914
Quote:
Marmika kaže: Pogledaj post
Ma da, znam. Odrezala ja i nokte i sve, ali tiskaju u pm!


umirem.

ja se nadam da ćemo ipak uspjeti prilagoditi ih
makake is online now  
Old 17.01.2017., 09:00   #9915
Budna sam nakon neprospavane noci..
Vise ne znam sto me ne boli. Lijevi kuk,desni,rebra..zgaravica..ajme meni
Kaze m da sam cijelu noc jaukala

Sad lezim u krevetu i gledam kako pada snijeg..


Okretanje bebe za porod--bas me zanima kakvo je danas stanje. Na prosla dva ako ne i tri pregleda svaki put je glava bila dolje..


MalaAn i Kitty sretno
mrkyca is offline  
Old 17.01.2017., 09:03   #9916
Marmika prvo je bila Finska, pa iz Finske u Francusku.


Sta vi napišete u e bay da vam izbaci baby stvarčice. One što se kopčaju medju nogama, iz jednog dijela, zatvorenih stopala?
Ne znam ni na hrvatskom kak se to zove...
Nigritella is offline  
Old 17.01.2017., 09:03   #9917
Uggsice, waterproof (ne volim nikako one klasicne pa sam se dugo odupirala kupivini ali sam nasla neke koje su vise kao bajkerske). Vrijede svake lipe. Tople i nepropustaju
mima29 is offline  
Old 17.01.2017., 09:06   #9918
Quote:
makake kaže: Pogledaj post




umirem.



ja se nadam da ćemo ipak uspjeti prilagoditi ih


Ja se pouzdajem u smanjenje noge poslije poroda
I ima jos jedna malo drastična i rizična metoda. Namakanje alkoholom iznutra plus rastucavanje cekicem. Zvuci zlokobno ali je upalilo par puta. Moram starog moliti da to sredi, on je za takve pizdarije od postupaka velemajstor ( kao uostalom i za sve drugo jelte ).


Sent from my iPhone using Tapatalk
Marmika is offline  
Old 17.01.2017., 09:10   #9919
Trudnice zbor vol.40

Quote:
Nigritella kaže: Pogledaj post
Marmika prvo je bila Finska, pa iz Finske u Francusku.


Sta vi napišete u e bay da vam izbaci baby stvarčice. One što se kopčaju medju nogama, iz jednog dijela, zatvorenih stopala?
Ne znam ni na hrvatskom kak se to zove...


Jbt svi imaju uzbudljiviji život od mene!!!
Ima li tu tko da nije obišao pola svijeta, udo se za talijana, turcina, promijenio 4 zemlje u zadnjih 3 godine, restaurirao Stocholmske katedrale, pio kave s Redfordom, bio na Marsu???
Msm, jebene komplekse mi nabijate, Alo!
Ja ko u pačjoj školi, "al se nisu maknuli dalje od početka..."


Sent from my iPhone using Tapatalk
Marmika is offline  
Old 17.01.2017., 09:10   #9920
Ja se sad digla iz kreveta, pogledam kroz prozor a susjedu bura digla pola krova. Ceijepovi lete. Napravili novi krov prije mjesec dana.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
aprill04 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:24.