Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2017., 00:14   #8441
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
ja ne pamtim rođendane dječurlije niti se trudim zapamtiti ih. znam od nećakinja i to je to. ove ostale znam okvirno, pa obično svake godine pitam za detalje (ak se sjetim). zapravo pozivi na rođendane puno pomognu.
da imas fejzbuk sve bi znala!

@nykas, sretan malom vodenjaku rodjendan! nek vam je buntovan i zajeban
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 00:16   #8442
pa zar nije očito kak ne želim sve znati?
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 00:18   #8443
Živciraju me.....ne, krivo napisah.....izbacuju me iz takta oni roditelji koji su negativno nastrojeni prema gej populaciji govoreći svojoj djeci: samo nemoj biti gej.....samo ti ljubi cure/dečke (suprotni spol).
I onda kada upitam te iste roditelje da im dijete u pubertetu izjavi da je gej, da li bi ga se odrekli? Njihovi odgovori me šokiraju, užasavaju, ostavljaju bez teksta....njigov odgovor:da :O

Mm i ja smo liberalni. Nemamo predrasude prema nikome, bilo da je u pitanju vjera, boja kože, spolna orijentacija......
Imamo stav da ukoliko bi nam sin jednog dana rekao da je gej mi bi mu samo rekli: ok, prihvaćamo te kakav jesi jer te obožavamo, znaj da će ti u životu biti teško jer ćeš naići na osuđivanja, pa čak i okretanje leđa, ali mi ćemo uvijek biti tu....volimo te kakav god da si, jer si naš život.
Svekrva je jednom na tu temu rekla da to sad imamo takav stav kada je mali, ali da ga sigurno ne bi imali kada bi već bio tinejđer. Mm joj tada rekao da smo čvrsto kod tog stava i da ne razumije da ona ima suprotni stav te da bi joj očito bilo nelagodno da joj unuk gej. Nakon toga više nikada se ta tema nije pojavila u razgovorima.
Upravo zbog takvih izjava sam se razočarala u jednu osobu.....ostao mi je jako gorak okus u ustima.
Obožavam svojega sina i nezamislivo mi je da bi ga se odrekla zbog bilo čega.
Jednostavno se pitam da li je kod tih roditelja slabija ljubav prema djetetu ili?
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 07:50   #8444
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
ja ne pamtim rođendane dječurlije niti se trudim zapamtiti ih. znam od nećakinja i to je to. ove ostale znam okvirno, pa obično svake godine pitam za detalje (ak se sjetim). zapravo pozivi na rođendane puno pomognu da se sjetim.
Ne pamtim ni ja sve. Ali ne govorim o svima nego o dvije najblize koje imaju ukupno 4. djece. cije rockase ja uredno cestitam

Znale su koji je datum jer sam zvala prosli tjedan da otkazem proslavu. I jedna mi veli kak bas steta i kak ce djeca biti razocarana jer su se bas veselila. Nije pitala kaj je mom malom, kako je..

Kaj se druge djece oko mene tice, ne pamtim datum al znam mjesec, pa pitam roditelje da me podsjete - i onda opet cestitam na taj dan.



Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
da imas fejzbuk sve bi znala!

@nykas, sretan malom vodenjaku rodjendan! nek vam je buntovan i zajeban
Problem je valjda u tom ja ni ja nisam metnula na fejs
Hvala!



Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 08:53   #8445
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
ja ne pamtim rođendane dječurlije niti se trudim zapamtiti ih. znam od nećakinja i to je to. ove ostale znam okvirno, pa obično svake godine pitam za detalje (ak se sjetim). zapravo pozivi na rođendane puno pomognu da se sjetim.
pa jel onda cestitas kad te majke djecurlije podsjete na datum?
jel odgovoris na poruku/poziv kad majke djecurlije cestitaju rodjendan tvom mezimcu?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 09:24   #8446
ovisi ak se sjetim i ak baš pada taj datum kad se vidimo, pa čestitam djetetu. ak ne, jebi ga. čestitam na krivi datum kad se vidimo.
ne jer ne dobivam nikakve poruke za njegov rođendan. njemu čestitaju, ne meni (ak se sjete).
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 09:28   #8447
Ja cestitam djeci s kojom se i redovno druzim i nitko me ne mora podsjecati (ni roditelji ni drustvene mreze), jer da je tako onda to ne bi vise imalo takvu tezinu.
Osobno nigdje ne stavljam datume rodjenja,a nema mi besmislenije stvari nego kada ti netko cestita rodjendan jer mu je skype,viber ili facebook poslao podsjetnik.
Vas to stvarno razveseli???
Vezano uz gej/negej, slazem se, ali ljudi nisu ograniceni samo po tom pitanju. Roditelji bi se skoro odrekli djece i ako ne idu u gimnazije,na fakultet,ako su u vezi sa starijim,mladjim, tako da su opcenito ograniceni.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 09:38   #8448
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Osobno nigdje ne stavljam datume rodjenja,a nema mi besmislenije stvari nego kada ti netko cestita rodjendan jer mu je skype,viber ili facebook poslao podsjetnik.
Vas to stvarno razveseli???
Ne znam jel se ovo referiras i na moj komentar o informaciji o rockasu na fejsu. To je naime bila zafrkancija. ...ono, ak nije na fejsu ni ne racuna se

Inace ne ocekujem da se random frendovi sjete rockasa mog djeteta. Al velim, ovo su bliske osobe pa me zato zazuljalo.
Tim vise me smeta za ovu jednu jer znam da bi mi zamjerila da ne ceatitam rockas kumcetu. Ili su to drugi kriteriji? Kad si kuma moras voditi racuna, kad nisi ne moras? (Retoricko pitanje)




Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 09:43   #8449
Imam samo jednu dobru frendicu s djetetom i cestitam malenoj jer je rodjena na Bozic pa ne mogu fulat

Cestitala sam i kolegicinom sinu, jer smo bili pozvani na rodjendan ali nismo mogli doc. Naravno da sam se sjetila jer nas je pozvala tjedan dana prije, pa sam najnormalnije cestitala. Sad mucke presutit...nepristojno mi je to.

Osobno se ne bih ljutila da mojoj netko ne cestita, mozda bi malo zamjerila ali nije mi to na listi prioriteta za ljutit se

Gej: naravno da bi je volila i dalje. A roditelji sto izjavljuju da bi se odrekli djeteta, to je cisti strah. Zamisli imas super dijete, dobro odgojeno, dobar ucenik, dobra osoba...i kaze to da je gej...i sad ces ga sikanirat, aha.
Vjerojatno uz to "gejstvo" podrazumijevaju neka problematicna ponasanja pa misle da je lako donijet odluku kad je dijete divlje. Nije ni to garancija.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 09:57   #8450
Nama je bitno da nam dijete jednog dana izraste u poštenog čovjeka. Hoće li biti gej ili ne, hoće li završit faks ili ne - baš me briga. I ako ikada čujem neke komentare i presinge na njega, odmah ću to srezati u korijenu. Želim da bude sretan i da se kraj nas uvijek osjeća voljeno. Danas su ljudi tak ograničenih stavova, čak me to ni ne smeta, već mislim da je žalosno.
ajam24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 10:37   #8451
Ja imam bilježnicu i njoj datume rođendana svih nama bitnih
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 11:50   #8452
ja imam mobitel, inace bi morala imati neki podsjetnik da pogledam u biljeznicu
ovako me mob podsjeti na sve rodjendane, davno sam upisala i one blizih, cije datume fakat znam jer jbg, desi se da zaboravim sve osim svog
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 11:53   #8453
otvorila sam novu temu i tamo prebacila sve postove vezane uz nedoumice oko poziva na dječje rođendane. slobodno tam nastavite. imate i ovdje sličnu temu.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 22:07   #8454
pa jel morate baš odmah sa svojim neopranim rukama po bebinim koje stavlja u usta?!
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 17:16   #8455
Nemam puno vjencanih ili uparenih prijatelja, tek otkad sam u raznoraznim roditeljskim grupama na FB-u sam skontala kol'ko ljudi ima zajednicke profile. Meni to uzas.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 20:53   #8456
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Nemam puno vjencanih ili uparenih prijatelja, tek otkad sam u raznoraznim roditeljskim grupama na FB-u sam skontala kol'ko ljudi ima zajednicke profile. Meni to uzas.
Slazem se....to mi je bas ono ...ljiga

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 22:21   #8457
+1
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 12:27   #8458
Ne znate vi šta je najnoviji hit Ime mame_ime tate_ime djeteta Prezime Ex Djevojacko prezime


došlo mi da rigam kad sam vidjela
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 12:32   #8459


Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
__________________
Bogatstvo se ne može kupiti ali se može roditi. 💓💓💓
Ex Wannabe mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 12:42   #8460
Jel onda mijenjaju ime kad dođe drugo dijete?
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:46.