Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2017., 11:07   #1021
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Onda treba magija za novac
Dabome
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 12:35   #1022
Jedino je šteta što ljudi za takve stvari uvijek smognu novac , a za neke druge , primarne kao nemaju ...možda su i oni čarobnjaci
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 12:44   #1023
Ovisi kaj ti je primarno, fućkaš struju..može i u mraku
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 13:37   #1024
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Ljudi ne razumiju da je pitanje ljubavne magije jako opasno.

Evo primjera ( budući sam nažalost imala posla sa tim ) :

Osoba A napravi magiju da se osoba B u nju zaljubi.
Osoba B se zaljubi.
Oni se zaljubljeni vjenčaju.
Oni dobiju djecu .

Ta djeca nikada nisu trebala postojati , to dvoje nikada nije trebalo stupiti u brak.

Kakav će život imati ta djeca -obzirom je njihovu sudbinu pisala drugačija ruka -

Ljubavna magija utječe generacijama unaprijed . Ne staje na osobi A i B

Tko tako misli neka odraste i prestane biti sebičan.

Čak da se to dvoje nikada ne vjenča ; jer se osoba A odljubi -osoba B će ostati sama , osoba sa kojom je trebala provesti život je nikada neće sresti , sve što je trebalo nastati između njih , zbog njih i oko njih se nikada neće desiti

Ako se i vjenča , taj će brak biti nesretan - jer je osoba B vezana za osobu A -

Zbog koga ? Zbog sebičnosti i arogancije. Jer je osoba A mislila da zna bolje od Boga. Ili kako već zovete Onoga koji je sve Kreirao

I stvarno mislite da nema kazne ? Za nešto ovakvo ?

How yes no
Ovo nema baš smisla.

Isto kao;

Osobi A puknuo kondom u osobi B. Rodila se osoba C.

Rituali su se meni manifestirali kroz sinkronicitet na način da vremenski nije bilo moguće da se stvari počinju odigravati nakon što je ritual završen. Nego dosta prije samog rituala. Tako da vrijeme u tzv. quantum nonlocality-u nije linearno.
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 12:29   #1025
Ljubavna magija

Tvoj primjer po meni samo potvrđuje da se određene stvari trebaju desiti u svoje vrijeme .

Magija se nikad ne treba desiti . Ona nije dana ljudima da lakše mrze druge ljude ili ispunjavaju svoje sebične sitne zelje , već da shvate postojanje i svoje mjesto u postojanju i vremenu.

Zato se magijom trebaju baviti oni koji su pozvani - a pozvani su samo oni koji su takvi rođeni

A ne ljudi koji liječe svoje komplekse pa se bace u okultno. ( ne kažem da si ti kompleksaš, možda si rođen da vidiš drugu stranu ogledala , onda svaka čast )
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 15:57   #1026
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Tvoj primjer po meni samo potvrđuje da se određene stvari trebaju desiti u svoje vrijeme .

Magija se nikad ne treba desiti . Ona nije dana ljudima da lakše mrze druge ljude ili ispunjavaju svoje sebične sitne zelje , već da shvate postojanje i svoje mjesto u postojanju i vremenu.

Zato se magijom trebaju baviti oni koji su pozvani - a pozvani su samo oni koji su takvi rođeni

A ne ljudi koji liječe svoje komplekse pa se bace u okultno. ( ne kažem da si ti kompleksaš, možda si rođen da vidiš drugu stranu ogledala , onda svaka čast )
Nisam ja za determinizam. btw. Bave se svi magijom bili oni toga svijesni ili ne.
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 23:30   #1027
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Tvoj primjer po meni samo potvrđuje da se određene stvari trebaju desiti u svoje vrijeme .

Magija se nikad ne treba desiti . Ona nije dana ljudima da lakše mrze druge ljude ili ispunjavaju svoje sebične sitne zelje , već da shvate postojanje i svoje mjesto u postojanju i vremenu.

Zato se magijom trebaju baviti oni koji su pozvani - a pozvani su samo oni koji su takvi rođeni

A ne ljudi koji liječe svoje komplekse pa se bace u okultno. ( ne kažem da si ti kompleksaš, možda si rođen da vidiš drugu stranu ogledala , onda svaka čast )
svi su rodeni da budu kao bethovem, ali nece svi imati interes da se bave glazbom
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 14:15   #1028
Ljubavna magija

Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post
svi su rodeni da budu kao bethovem, ali nece svi imati interes da se bave glazbom


Zato i je samo jedan Bethoven,ne ? Sa tim Darom se ili rodiš ili ne - a to ti stvarno može potvrditi svaki profesor muzičkog instrumenta na svijetu.

U čitavom radnom stažu jednog profesora u muzičkoj školi , ako izbaci jednog ili dva buduća studenta smatra se uspješnim. A gdje je svjetski uspjeh ?

Žao mi je da nisi rođen vidovit/a , ali takvi su rijetki i zato su vrijedni.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 23:45   #1029
Niko ne vjeruje u to a svak se skoro boji.Puno sarlatana ima ali ako naletis na cudesnog cudesno ti i bude...������
__________________
Maslacak
Radalj Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 13:50   #1030
već vise od godinu dana pratim vezano uz magiju i pomoć tko može pomoći. Od oglasa po svim novinama i internetu sve su samo prevaranti. Svi unaprijed uzimaju novac a zna se tko uzima unaprijed. Tako da se sve svodi na isto. Nisam pronasla ni jednu postenu ni iskrenu osobu koja bi rekla ja to mogu, ja to hoću, pomoći cu... Ljudi ocito već neznaju kako se dočepati novaca pa koriste sve moguće nacine. Jako zalosno al sve im se na kraju vraća i naplacuje.
samita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 14:48   #1031
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Tvoj primjer po meni samo potvrđuje da se određene stvari trebaju desiti u svoje vrijeme .

Magija se nikad ne treba desiti . Ona nije dana ljudima da lakše mrze druge ljude ili ispunjavaju svoje sebične sitne zelje , već da shvate postojanje i svoje mjesto u postojanju i vremenu.

Zato se magijom trebaju baviti oni koji su pozvani - a pozvani su samo oni koji su takvi rođeni

A ne ljudi koji liječe svoje komplekse pa se bace u okultno. ( ne kažem da si ti kompleksaš, možda si rođen da vidiš drugu stranu ogledala , onda svaka čast )
Imaš puno kontradiktornosti u načinu razmišljanja i prenošenju istoga.
Za početak,ne možeš poimati i razmišljati o stvarima sa jednoga aspekta okultizma i stavljati sve u "vremenski koš"!...jer vrijeme uopće sa širega aspekta NE postoji osim onime čime ti je nametnutno i kako si od rođenja učena.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 14:57   #1032
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Rituali su se meni manifestirali kroz sinkronicitet na način da vremenski nije bilo moguće da se stvari počinju odigravati nakon što je ritual završen. Nego dosta prije samog rituala. Tako da vrijeme u tzv. quantum nonlocality-u nije linearno.
Iz moga bogatoga iskustva ti si nekako najbliže rješenju sa aspekta(nazovimo je)zdrave logike.
"Magijom"ili ritualom se aktivira sinkronicitet i tu dolazim do zaključka da je duši koja je prizvala i izrazila želju za drugom dušom ritualom dana prilika-kako će završiti duša zna unaprijed.Ništa se ne događa bez razloga to zna i sama duša.

Iako mi one nebulize o sudbini i igranju protiv nje u postu iznad nemaju veze sa vezom jer ćim je duša samim "ritualom"nešto poželjela;krivo se izraziti poželjela možda bolje 'eznula za iskustvom pa radilo se i o samome ritualu gledajući sa aspekta sudbine odnos(sinkronicitet)se morao desiti.Baš zato jer je duša instinktivno reagirala!

To što svijest ne može situaciju drugačije percipirati pa se hvata rituala nema veze je li osoba suđena ili nije.Dokle god postoji onaj prvi udarac "LOOP"ili srčani nagon postoji i povezanost pa bila ona uvjetovana sudbinski ili karmički.

Da skratim,ritual je samo "prečac"do ostvarenja intiuitivne potrebe duše.To što um i ego vole komplicirati je drugi par rukava.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 15:01   #1033
Pazite što želitei tražite jer sve se ostvaruje.
Iako ja vjerujem da je svaka želja već unaprijed odabrana pa naš um samo ponavlja gradivo da bi se ostvario tamo gdje je već bio ostvaren
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 15:12   #1034
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Pazite što želitei tražite jer sve se ostvaruje.
Boze dragi kakva izjava.

Ne postoji taj ritual koji bi netko mogao napraviti da se zaljubim u nekog tko me ne zanima.
Ljubavna magija je nacin da se iz naivnih i ocajnih ljudi izvuce novac kojega ocito imaju previse.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 17:18   #1035
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Ne postoji taj ritual koji bi netko mogao napraviti da se zaljubim u nekog tko me ne zanima.
Naravno kada ti to govori logika stvari vođena svjestnim umom ili ti ga egom.
Privlačnost nije izbor.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 18:50   #1036
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Naravno kada ti to govori logika stvari vođena svjestnim umom ili ti ga egom.
Privlačnost nije izbor.
Slazem se da ne mogu izabrati sto ce me privuci.
Ali niti netko drugi to ne moze izabrati za mene.
Vjerovanje u nadnaravne pojave karakteristicno je za individue sa niskim stupnju svijesti i razumijevanja bilo sebe, bilo svijeta oko sebe.
A plitka osoba me ne moze privuci da se na trepavice postavi.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 19:09   #1037
dali je tko imao pozitivna iskustva sa ljubavnom magijom tj. s osobom koja to zna napraviti ili je to samo bajka za slomjena srca?
samita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 19:29   #1038
Prije nego poćnete kombinirati bilo śta oko ovakve magije, razmislite dali biste htjeli, da netko proba napraviti, da na silu budete s nekime.

Da budete bezvoljno nećiji "rob"...

"Ne ćini drugome, ono śto ne żeliś sebi"
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 20:44   #1039
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Vjerovanje u nadnaravne pojave
Misliš na metafiziku?...ona je tu i prisutna je isto kao i tvoja postojanost.

Quote:
A plitka osoba me ne moze privuci da se na trepavice postavi.
Možemo se mi sada poklati katanama ali sa evolucijskoga pogleda ti ne možeš utjecati na svoje kemijske procese unutar tijela;shodno tome hormonalne reakcije su u tome slučaju bad guy.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 20:54   #1040
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Prije nego poćnete kombinirati bilo śta oko ovakve magije, razmislite dali biste htjeli, da netko proba napraviti, da na silu budete s nekime.
Ti nikada nisi bio zaljubljen?
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:26.