Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2016., 12:24   #201
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Ja bi nazvala policiju da mi student dovede mater

Punoljetni kenjac (ili kenja) pa šalje roditelje na konzultacije
A gle, nama su cace i matere znale dovoditi mulce od 20 i kusur i sa završenim fakultetima da se prijave na natječaj za posao. (Ne treba spominjati da su takvi otpisani u roku odmah.) Uvijek se nadje poneka budala. Ali od sporadičnih situacija praviti drame i generalizirati kao da je to maltene pravilo...
Old 04.03.2017., 19:35   #202
Quote:
IMPC kaže: Pogledaj post
Jesam - kontaktirala sam i prosvjetnu inspekciju i savjetnika za hrvatski jezik u AZOO-u.
.
O boze moj koliko si truda ulozila u to da kao pokazes ili dokazes ili sto vec kako uciteljica nije smjela dati tvojoj kceri dvije jedinice radi neizvrsene zadace. Bila je bolesna 4 dana a ne mjesec dana. Lektire nikad ne zadaju dva tri dana prije vec najmanje dva tjedna prije. I tvoja je kcer mogla znati kad ce biti lektira i pitati kolegicu (koja je vjerojatno zaboravila nenamjerno) da li treba sto specijalno napraviti za izlaganje lektire. Ali nije pitala i tu je njena greska. A ne uciteljicina.
I ono dobila je jedinice, ispravit ce ih. Praviti scene radi toga samo ce naskoditi tvojem djetetu u buduce.
Slijedeci put ulozi trud da sazna za sve zadace i da napise sve sto treba za propustenu nastavu a ne onda okolo pozivati maltene ministra prosvjete jer s enetko usudio tvojoj kceri dati jedinicu
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 21:23   #203
I čekajte, vi IMPC ste stvarno zvali inspekciju nakon što vam se učiteljica pokunjila, što nije trebala, i obećala izbrisati ocjenu ako bude išlo (što ne smije)? Nevjerojatno
Baraba12321 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:22.