Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2017., 09:24   #261
Quote:
Bredon kaže: Pogledaj post
Objektivan problem je taj da se nikome ne sviđam, bar koliko znam, a i sviđao sam se jako malo tijekom života. Nedostatke izvodim kao zaključak iz te činjenice, pošto mora biti nečega što je objašnjava; što znači da nisu precizno definirani, već uvažavam svaku hipotezu koja je konzistentna s činjenicama i stvarima koje znam o sebi.

(Doduše, moram reći kako nisam još u kasnim dvadesetima, tako da nisam nužno on-topic ovdje. )
Jesi siguran da je tome tako ili postoji mogućnost da pesimistički gledaš na sve pa ni ne vidiš sviđaš li se nekome ili ne?

Ne bi bio prvi kojem cura gotovo crta da joj se sviđa, a on ne kuži dok ona zaista ne donese papir i bojice.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 19:02   #262
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Jesi siguran da je tome tako ili postoji mogućnost da pesimistički gledaš na sve pa ni ne vidiš sviđaš li se nekome ili ne?

Ne bi bio prvi kojem cura gotovo crta da joj se sviđa, a on ne kuži dok ona zaista ne donese papir i bojice.
Postoji li mogućnost da sam zbog svog negativističkog biasa ponekad propustio neki znak ili priliku? Postoji. Postoji li mogućnost da imam konstantnu tendenciju krive interpretacije socijalnih signala koji bi upućivali sviđanje? Rekao bih da ne. Kako imam iskustvo shvaćanja puno suptilnijih stvari bez crtanja, tako mislim da mi vrlo vjerojatno ne bi trebalo donijeti papir i bojice.
Bredon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 19:21   #263
bredone, mlad si.
neki ljudi jednostavno kasnije krenu sa svim tim i to što dosad nisi ne upućuje nužno na neki doomsday nacrnji forever alone scenarij.
mani se tog svog negativističkog biasa. zbog sebe, prvenstveno.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 19:35   #264
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
bredone, mlad si.
neki ljudi jednostavno kasnije krenu sa svim tim i to što dosad nisi ne upućuje nužno na neki doomsday nacrnji forever alone scenarij.
mani se to svog negativističkog biasa. zbog sebe, prvenstveno.
Nisam tako mlad. Možda sam još na razini sedamnaeste, ali nemam više 17, pa ni blizu. Dapače, već sam u godinama u kojima bi moj nedostatak iskustva bio bar lagani "red flag" velikom broju djevojaka, pretpostavljam - no ne da me to kao takvo muči.
Neovisno o tome ima li realne podloge za nekakav "forever alone" scenarij, ja sam sad sam te ne vidim načina da to promijenim. To je sve što me muči. Ovdje i sada i u bar bližoj budućnosti.
Bredon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 20:16   #265
jasno da te muci i onda sam sebi ne cinis uslugu nego naprotiv, budes napet i zelis forsirati
jednako kao da tebi netko naide i pokusa forsirati prijateljstvo ili posao ili nesto, automatski bi dignuo gard i gledao s kolikim ludakom imas posla

zene nisu nista posebno ni drugacije od nas muskaraca i ne treba ih gledati ni kao princeze ni kao aliene
ako ih pocnes gledati i cijeniti kao osobe, zacudit ces se kako ce ti biti uzvraceno i kako je u stvari lako komunicirati i ostvariti vezu
kako je isao onaj stari stih "one hoce ist sto i mi", pa se prema tome i ti postavi
nisi glup koliko te citam, vjerujem da ti je jasno da ni tebi ne bi bila privlacna cura koja bi te gledala kao komad mesa ili kao hodajuci bankomat
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 20:22   #266
Ja vjerujem Bredonu da ima problema s nalaženjem cure, i mislim da znam zašto: On je za svoje godine previše smart i vjerojatno djeluje preukočeno, pa čak i pomalo oholo većini svojih vršnjakinja +/- 10

Bredone, izdrži!
Za takve kao ti, Ono Pravo počinje tek poslije 40te
__________________
"Vrijednost ideje se može odrediti kvalitetom onih koji je zastupaju" (A. Hemon)
Nea-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 20:43   #267
i ja mislim da je tu negdje razlog. al' ne baš da se mora načekati skroz do 40.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 21:28   #268
Ma kakve 40te, bit će to i prije
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 21:31   #269
Ako si prepametan za svoje godine, moraš tražiti neku isto prepametnu za svoje godine
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:19   #270
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ako si prepametan za svoje godine, moraš tražiti neku isto prepametnu za svoje godine
ta je dovoljno pametna da zna da joj ne treba toliko pametan
Hecky3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:30   #271
Kao što onaj citat kaže don't mistake my kindness for weakness, tako bih ja mogao reći don't mistake my autism for intelligence.
Bredon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:38   #272
Ovo samo potvrđuje sve što smo dosad rekli autistični dječače
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 15:30   #273
A tek kriza kasnih tridesetih
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 17:09   #274
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne znam ni gdje su ti single ljudi od 27-35 godina. Ne srećem ih, osim ovih koje poznajem već i s kojima se družim.
Ja ih znam na lopate

Inače, mjesto gdje sam u zadnje vrijeme skužio da ima hrpa ljudi svih godina - klubovi trčanja, utrke, trekking.

Za manje sportske tipove, preporučam tinder. Ljudi u mojoj okolini dobro funkcioniraju na taj način.

Ja sam svoju djevojku upoznao šetajući pesa. Kojeg sam nabavio jer mi je bio pun kurac života kakvog sam vodio (posao i opijanja vikendom, pa ponovi) i zato što obožavam pese. Nisam se nadao nekoga upoznati tako. Znam i par vrlo simpatičnih solo mužjaka s pesima. A i više nego nekoliko djevojaka.

Zapravo, sad kad si razmislim, uvijek ista priča.
Kad si solo, nigdje nikoga normalnoga tko je solo. Kad si u vezi, sve neki normalni solo ljudi oko tebe.

Jednom dok sam bio mlađi i sjeban od propale veze, stari mi je citirao Sartrea:
"Veza je kao tvrđava pod opsadom. Oni izvana bi silom htjeli unutra, oni iznutra bi sve dali da mogu van".

Ne bih bio baš toliko ciničan prema ljudskoj prirodi da se u potpunosti složim s ovime, ali svakako ima nešto u tome.

Jesam se izasrao sad, svaka mi dala.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 19:10   #275
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post

Za manje sportske tipove, preporučam tinder. Ljudi u mojoj okolini dobro funkcioniraju na taj način.

kakav mrtvi tinder ;za prosjecnog muskarca gubitak vremena, treba ti top 5-10% fizicki izgled koji je mnogima van dosega - a ako nije, sport je jedan od rijetkih puteva do istog
Hecky3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 22:43   #276
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
A koje su joj opcije? Da ukrade nekoj od frendica dečka? Da se spetlja s oženjenim šefom? Da se nada da će jednog dana u dućanu sresti nekog?

Ne razumijem to US-ovsko ismijavanje svakog prijedloga koji uključuje dodatnu socijalizaciju. Baš me zanima što vi koji se tako bahatite na sam spomen toga, predlažete. Ništa? Da prosjedi do starosti vezući goblene i čeka da joj sudba baci s neba nekog? Da stavi oglas na ovaj velebni pdf?
Planinarenje, i bilo kakve aktivnosti koje uključuju socijalizaciju, su ono što joj treba.

Baš kako si i opisala.

Ono na što se žali i jest manjak socijalizacije. Prorjedilo joj se ono što je imala, i to joj nedostaje

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ako ti je ovo prva forumska inkarnacija, možda ti nije jasan razlog roflanja: naravno da će nekome tko je upao u krug "pos'o kuća, kuća, pos'o" dobro doći impuls koji će, bude li sreće, taj krug i razbiti - pa čak i ako se ne radi o "društvenoj" aktivnosti koja bi mogla rezultirati uparivanjem.

Ono što jest za roflanje je statistička anomalija u kojoj praktički svi forumski savjetodavci kao društveno uparujuću aktivnost redovito preporučuju - planinarsko društvo i plesnu školu. Rekao bi čovjek da Hrvati k'o mahniti skakuću s brijega na brijeg. U pauzama tancanja, dakako.
To su dobre opcije. Također mogu potaknuti onoga kome su spomenute na neke dobre tokove razmišljanja pa može nadoći i na svoje ideje tog tipa

Tebe nitko ne sprečava da statistički predložiš neku treću i četvrtu aktivnost. A originalni post koji preporučuje ovo ili ono upućen je onome kome je upućen, i kome to nije sinulo, a ne tebi koji si to pročitao već 100 puta.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 00:54   #277
Ma samo planinarenje ljudi, to je rješenje za sve probleme.

P.S. A ja planiram uskoro u školu paraglidinga, jel ima onda i za mene kakve šanse obzirom da su letjelišta na brdima na kojima borave i planinari? Jel dovoljno samo biti u bilo kakvoj vezi sa planinarenjem ili se baš moram aktivno baviti planinarenjem?
zeleni mentol is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 01:05   #278
Ja danas nakon dugo vremena (6-7god) sreo curu/ženu koju sam prije 12god upoznao u planinarskoj školi. Ja prekinuo s planinarenjem ona nastavila. Danas ima 2 djece (čini mi se da je treće na putu), a muža je upoznala na planinarenju.
Eto, ja imam uspješan primjer
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 03:18   #279
Ne. Ona ima uspješan primjer.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 07:54   #280
Nije trebala ići na planinu da dobije 2 djece. Iako je cool origin story.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:26.