Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora > Emigracija

Emigracija Za sve emigrante i one koji to žele postati

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2017., 09:38   #4201
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Kao poduzetnik ili si na nešto treće mislio?
Ne, kao "običan" koder. "Običan" u smislu da nisi suvlasnik tvrtke gdje radiš(čak ne moraš biti stalno zaposlen ako ne želiš). Tržište koje ne traži .net, javu, php i sav ostali web stuff, Android, iOS i slične stvari postoji, ali nema ljudi. Neke firme iz Zg-a plaćaju Ruse remotely. Čak su izgubili interes tražiti ljude ovdje.
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 10:29   #4202
Quote:
Richie kaže: Pogledaj post
Ja isto mislim da je najbolje da ostanes u hr. Uostalom i uhljebici ce biti sretni tako da je uvijek lijepo ciniti dobro djelo.
Richie..... pa di si ti? Kako je u Dublinu? Ili si preselio u Cork?
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 10:36   #4203
Slusam rte 1, vele 2500 irske djece živi na ulici, više nego ikada u povijesti. Kazu takoder IE je poslije SAD najnejednakije drustvo u razvijenom svijetu. Cak se pozivaju na S.Irsku kao pravednije drustvo (javno zdravstvo, besplatni udžbenici). E da, najdeblja smo nacija u EU (Irci, ne Hrvati)... Cheers!
__________________
~Ako drugog poštuješ, za sebe ne brini ~ Tvrdoglavost je pokazatelj manjka inteligencije ~ Najveci kultorocid u 21. stoljecu, nije Palmira: youtu.be/JZu2zqFE_gI
Hunter! is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 10:39   #4204
Quote:
volatile kaže: Pogledaj post
Ne, kao "običan" koder. "Običan" u smislu da nisi suvlasnik tvrtke gdje radiš(čak ne moraš biti stalno zaposlen ako ne želiš). Tržište koje ne traži .net, javu, php i sav ostali web stuff, Android, iOS i slične stvari postoji, ali nema ljudi. Neke firme iz Zg-a plaćaju Ruse remotely. Čak su izgubili interes tražiti ljude ovdje.
Pa što to njemu znači, on je iznad toga, on je sistem administrator. Njemu su programeri i koderi šrot, zadnji ološ, vidiš kako piše o takvim.

U biti, možda je i sissy admin, tko to zna, kod njega, po ponašanju, sve je moguće.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 10:50   #4205
Quote:
Hunter! kaže: Pogledaj post
Slusam rte 1, vele 2500 irske djece živi na ulici, više nego ikada u povijesti. Kazu takoder IE je poslije SAD najnejednakije drustvo u razvijenom svijetu. Cak se pozivaju na S.Irsku kao pravednije drustvo (javno zdravstvo, besplatni udžbenici). E da, najdeblja smo nacija u EU (Irci, ne Hrvati)... Cheers!
Nazalost sve je tocno osim ovoga da 2500 djece zivi na ulici. Homeless nije isto sto i sleeping rough. Kad kazu homeless znaci da nemaju svoj smjestaj niti im je dodjeljen socijalni pa spavaju u emergency accomodation-u tj. B&B ili hosteli placeni od drzave. Trenutno se procjenjuje da oko 150 ljudi spava na ulici.
__________________
You don't need a weather man, To know which way the wind blows
It's all right to say things can only get better, If you haven't just lost your brand new sweater
Peterpunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 11:23   #4206
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
ali ako je stvarno dobra para (stvarno dobra para je 3k eura netto ), i dobar poso, može.
U Pragu dobri IT kontraktori na nemenadzerskim pozicijama izadju oko 4-5k eura neto mjesecno.
Trupina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 12:05   #4207
Quote:
volatile kaže: Pogledaj post
Po tvojim postovima ispada da je taj koncept već prekrižio tebe...
ma kurac moj ispada. Napamet pišeš i pokušavaš me "spustit" i ponižavat. ajd fino šetaj. ne komuniciram s takvima
__________________
solve et coagula
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 12:07   #4208
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Pa što to njemu znači, on je iznad toga, on je sistem administrator. Njemu su programeri i koderi šrot, zadnji ološ, vidiš kako piše o takvim.

U biti, možda je i sissy admin, tko to zna, kod njega, po ponašanju, sve je moguće.
ti si sistemaški nepismena osoba. Preprodavač nekakvih aplikacija i webova
__________________
solve et coagula
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 12:16   #4209
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Pa što to njemu znači, on je iznad toga, on je sistem administrator. Njemu su programeri i koderi šrot, zadnji ološ, vidiš kako piše o takvim.

U biti, možda je i sissy admin, tko to zna, kod njega, po ponašanju, sve je moguće.
Zamisli da je njega i Annatara stavit u istu sobu... gravitational singularity bi nastao u nadjebavanju ko može bolje spojit stringove ili ko će bolje otvorit/zatvorit e-mail account
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 12:18   #4210
Quote:
Trupina kaže: Pogledaj post
U Pragu dobri IT kontraktori na nemenadzerskim pozicijama izadju oko 4-5k eura neto mjesecno.
a koji oglas...ovo ono...daj mi se javi u privat poruke...priti pliz...
aj want details


:money hungry bastard:
__________________
solve et coagula
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 12:20   #4211
Quote:
volatile kaže: Pogledaj post
Zamisli da je njega i Annatara stavit u istu sobu... gravitational singularity bi nastao u nadjebavanju ko može bolje spojit stringove ili ko će bolje otvorit/zatvorit e-mail account
tebi treba stavit KPI-eve pa pljuješ krv od rada...da se "dokažeš"..

vidim da voliš dokazivanje šljakom ko radna stoka...
__________________
solve et coagula
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 12:21   #4212
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
ti si sistemaški nepismena osoba. Preprodavač nekakvih aplikacija i webova
Pa da prodajem i čačkalice, barem se ne moram jebat sa 9k mjesečno.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 12:24   #4213
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Pa da prodajem i čačkalice, barem se ne moram jebat sa 9k mjesečno.
vrhunska osobnost si ti majstore. baš bih te volio upoznati onako pobliže
__________________
solve et coagula
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 12:27   #4214
Ja tebe ne bi, hvala. Vjerujem da bi me tvoja negativna energija smetala na jednakoj udaljenosti kao i Černobil.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 12:30   #4215
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Ja tebe ne bi, hvala. Vjerujem da bi me tvoja negativna energija smetala na jednakoj udaljenosti kao i Černobil.
moju (negativnu) energiju treba znati zauzdat, preusmjerit, fokusirat, da se ispolji u pičku.
kod tebe eventualno u guzu
__________________
solve et coagula
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 12:30   #4216
Ovi tu IT-ivci umislili da su bill gates , prepucavajte se u inboxu


Sent from my iPhone using Tapatalk
croatiacroatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 12:36   #4217
Quote:
croatiadevil kaže: Pogledaj post
Ovi tu IT-ivci umislili da su bill gates , prepucavajte se u inboxu


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja sam Larry Ellison. Bill mi nije apetitlih kao role model
__________________
solve et coagula
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 12:56   #4218
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
ja sam Larry Ellison. Bill mi nije apetitlih kao role model
Cekaj Brogane, ti u Zagrebu imas samo 9k i jos si si umislio da si neki baja???
Da ostanemo on topic, Brogane tebi bi se najvise isplatilo prebaciti u developere, pa se onda preseliti u Irsku, tada bi imao pravi porast standarda.
Inicijal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 13:01   #4219
Smrtna rana na Broganovom srcu. Pa kud baš u developere.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 13:09   #4220
Da skrenemo sa ove trolerske teme malo.

Richie nam se vratio tj. navodno je u Irskoj. Bas me zanimaju prvi dojmovi, kako se snasao, jel ima posao, smjestaj itd. Jel sve onako kako je mastao i ocekivao?
U svakom slucaju, Richie nek ti je sa srecom, javi se da znamo jesi ziv.
__________________
You don't need a weather man, To know which way the wind blows
It's all right to say things can only get better, If you haven't just lost your brand new sweater
Peterpunk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:20.