Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2017., 18:05   #4281
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
I poanta je da bude bolno. Jučer sam se tetovirala i pričala s majstorom kako ne poštujemo one koji stave lokalnu anesteziju prije tetoviranja.
Šta si sad tetovirala?
Moš i na PM
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 24.03.2017., 19:51   #4282
Quote:
mavita kaže: Pogledaj post
Hannah,krasna boja balerinki.
Joj, thanks, sram me reci koliko ih imam, sve iste, samo razlicitih boja.
Nakupilo se s godinama, potrefila udoban model, pa druge ni ne gledam.

Ove plave sam stavila da razveselim Partyja, al vidim da je zbrisao, valjda ga nije slagiralo.
Skoro sam poslikala svoje nogice u njima, ali onako odvratno sa onim srednjim prstom vani, ko na onoj slici i napisala "Party, zakaj me izbjegavas?", ali sam se sjetila da na forumu ziher ima foot fetishista, pa sam se predomislila.
Ne bi mi bilo drago da se netko molestira misleci na moja stopala.

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Balerinke, gole noge danas.
Takodjer

Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Ali ovo od Brižitke nisu balerinke, to su samo sandale bez pete

Balerinka mora biti naprijed okrugla i imati okrugli izrez. Ovo drugo šlapasto što pokazujete nije balerinka

Ovo je: klik
Ovo nije: klik klik klik
Da, ove kom slapice dole nisu balerinke.
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Misliš na drugu sliku?

Ne vidim dobro, ali meni izgledaju kao balerinke s remenčićem. Smiju li balerinke imati remen preko zgloba?

Ali na prvoj slici definitivno nosi balerinke i predobro izgleda.
Smije imat remencic.
Krasne su mi BB i OH.
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Pričala mi je frendica kako se nedavno češljala i češljem zakačila pirs na bradavci. Sve je zvijezde vidjela.

Ja sam ga neki dan zakačila s onom mrežicom za tuširanje i nije me niš bolilo. A star je mjesec dana.



I poanta je da bude bolno. Jučer sam se tetovirala i pričala s majstorom kako ne poštujemo one koji stave lokalnu anesteziju prije tetoviranja.



Od bolnih stvari...kak imam negdje od '96 silikon u ustima, vise puta me ili muz zubom lupio kod malo...naglijeg ljubljenja ili pas glavom, u igri, pa usnica ostala izmedju, jednom me dogo argentino u parku drmnuo svojim zubom u moju usnicu i raskrvario ju...
Silikon postojan, ali udarac booooliiii.
Vise nego da ga nema.

Edit.
Ma to sa lokalnom mi je bezveze.
Danas svi mazu neke kreme i daju lokalne.
Pa sama lokalna boli vise nego aplikacija silikona, hijalurona, botoxa, whatever.
Kaj se tice osjetljivih dijelova, meni je jednim ginic dao lokalnu jer mi je laserom uklanjao neku kapilaricu koja je krvarila, ali to je pak bolilo ko da mi je zario siljak za led.
A ja inace jako jako puno mogu trpiti. Bas mogu.

Zadnje uređivanje Hannah 3 : 24.03.2017. at 20:06.
Hannah 3 is offline  
Old 24.03.2017., 20:26   #4283
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Sad sam išla posvjetljavati i potamnjivati ekran da vidim vrh, ali čini mi se baš balerinkast. Nema veze, može biti da su i sandale, stvarno ne vidim dobro.

Meni na Audrey izgledaju baš lijepo, cijela mi je prekrasna.

Na nekim od onih kombinacija ne mogu ni zamisliti neke druge cipele.

Da, Audrey je bas tip zene za balerinke, a ne za recimo stikle.
mantisa is offline  
Old 25.03.2017., 09:00   #4284
Ne diskriminiram obucu, ali volim malo drugacije balerinke od ovih klasicnih. One mi izgledaju kao stopalice.

Ili da su lude boje ili s nekim dodacima. Masnice, remencici, varijacije na temu ... Fala bogu pa sad ima izbor laganije obuce jer polako napustam nosenje balerinki. Espadrile, platnene tene....
Gzena is offline  
Old 25.03.2017., 12:48   #4285
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Ovo nije: klik
imam ovakve, borovo proizvodi pod nazivom "my ballerinas"

makar bih rekla da bi se takve mogle zvati i loafers, kužim da naziv balerinke obuhvaća zapravo sve ravne lagane cipele s malom ili nikakvom petom.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 25.03.2017., 13:42   #4286
Meni je ovo mutant balerinke i loafera
Volim i jedno i drugo, a mutant mi se bas ne svidja
Hannah 3 is offline  
Old 25.03.2017., 17:19   #4287
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
imam ovakve, borovo proizvodi pod nazivom "my ballerinas"

makar bih rekla da bi se takve mogle zvati i loafers, kužim da naziv balerinke obuhvaća zapravo sve ravne lagane cipele s malom ili nikakvom petom.
Ko hefnerove cavate za po doma

Balerinke nisu sve niske cipele
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Old 25.03.2017., 19:04   #4288
naravno da nisu sve, ali razvitkom raznih oblika ravnih laganih cipela, počelo se razne ravne lagane cipele zvati balerinkama

pa pola ovih slika ne bi bile balerinke, da je po strogom kriteriju balerinka samo ono što su prije baletani nosili
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 25.03.2017., 19:13   #4289
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
to je isto zatvoreno na vezanje ko zimske cipele

a ljeti kaj noisiš kad nisu japanke, ak si cijeli dan na nogama
Ljeti nosim sandale, s visokom petom ili nešto nižom, ovisno o situaciji.
Nije mi neki napor biti cijeli dan u petama

Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Inanna, ova žena ti u balerinkama izgleda kao da ima ogromne listove i bokove?

Ili na nekoj od ovih slika?

Meni je ovo hodajući seks.

I ovo.
A kud baš Audrey, nikada nisam skužila taj hipe oko nje.
Ne izgleda balvan, ali mi nije lijepo.

Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
mogu ja, mogu ja

odvratne su, o d v r a t n e
čak i na odri izgledaju ko opanke
grozota
That's my girl

Što se tiče lokalne anestezije i inih pomagala za tattoo, moj tattoo majstor kaže da je to za pičkice. Veli da su nogometaši majstori u tetoviranju s lokalnom
Inače mi je tolerancija na bol nepostojeća, ali tetovaže odradim k'o velika, prošle godine sam skoro zaspala od ugode dok me tetovirao
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Old 25.03.2017., 20:57   #4290
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Balerinke ne stoje nikome tko ima više od 9 godina
Pa čak ni njima
Imam par balerinki i nakon dužeg nošenja me znaju boljeti noge u njima. Sad si baš razmišljam koje su to i gdje naći cipele koje su elegantne,ženstvene i pomalo seksi a da nisu štikle?

Balerinke su mi onako za neki casual,sladak look,oxfordice su me geeky iako ih imam ali mi znaju poružnit odjevnu kombinaciju a u štiklama jednostavno ne mogu hodat,pogotovo ne preko dana.
I ajd' sad nađi cipele
tirkizno is offline  
Old 25.03.2017., 21:03   #4291
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Što se tiče lokalne anestezije i inih pomagala za tattoo, moj tattoo majstor kaže da je to za pičkice. Veli da su nogometaši majstori u tetoviranju s lokalnom

Inače mi je tolerancija na bol nepostojeća, ali tetovaže odradim k'o velika, prošle godine sam skoro zaspala od ugode dok me tetovirao

Pa da. Bol je pola ljepote tetoviranja.

Ne mogu procijeniti kolika mi je tolerancija na bol. Ne mogu reći da me tetoviranje/pirsanje/depilacija/braunila u ruci ne bole, kad me bole, i to jako.
Ali nekako jako dobro izdržim tu bol i na kraju je prihvatim; imam osjećaj da me čeliči i naglašava tu akciju koja mi nanosi bol.

To se odnosi samo na kontrolirane uzroke boli. Zubobolja, migrena i infekcija bubrega ( :cheers: ) me dovode do ludila.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 25.03.2017., 21:15   #4292
Da, i meni je lakse pretrpiti bezopasnu bol kontroliranog uzroka, nego bol od zdr muka.
Ma to je normalno.
Hannah 3 is offline  
Old 25.03.2017., 21:47   #4293
Moj se komentar odnosio na ono da na neki način uživam u boli jer pojačava simboliku i vrijednost tog događaja.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 25.03.2017., 22:01   #4294
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Moj se komentar odnosio na ono da na neki način uživam u boli jer pojačava simboliku i vrijednost tog događaja.
Ha?

Ja ne uzivam, al me bas briga, pretrpim ne percipirajuci ju previse.

Ovu drugu isto pretrpim, ali nad njom nemam kontrolu i jaca je od onih koje se trpe "za ljepotu", pa mi je teze.

Btw neki dan sam vadila krv i tip u boxu do mene je zalego.
Sestra kaze da im muski relativno cesto tesko podnesu vadjenje, a ne zele reci da ih je strah.
A cega, to valjda ni oni ne znaju.
Hannah 3 is offline  
Old 25.03.2017., 22:07   #4295
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Da, i meni je lakse pretrpiti bezopasnu bol kontroliranog uzroka, nego bol od zdr muka.
Ma to je normalno.
Hannah, imas na avataru istu majicu u kakvoj sam danas bila vani.
mantisa is offline  
Old 25.03.2017., 22:17   #4296
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Hannah, imas na avataru istu majicu u kakvoj sam danas bila vani.
I ja sam danas imala crno bijelu prugastu, ali sa jednakom sirinom prugica
Crne hlace. I balerinke
Hannah 3 is offline  
Old 26.03.2017., 01:20   #4297
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
I ja sam danas imala crno bijelu prugastu, ali sa jednakom sirinom prugica
Crne hlace. I balerinke
Na mojoj su tanke plave na bijeloj podlozi.
A bas je i kroj i izrez oko vrata kao na toj slici.
mantisa is offline  
Old 27.03.2017., 11:46   #4298
Je li netko bacio kletvu na topic?
Ovaj vikend su me nove balerinke nažuljale na 3 mjesta.
Na svakom stopalu!
Flying Buttress is offline  
Old 27.03.2017., 12:09   #4299
Balerinke volim na drugima, pogotovo na Audrey, a čini mi se da i Hani baš dobro pašu po ovom što sam uspjela pohvatati o njenom stilu.

Ali ja ih ne volim nositi. Nisam si taj tip. S balerinkom na nozi, to nisam ja, već neka druga žena Recimo ova zadnja slika s Christy, ja na takve kombinacije oblačim loafers. Na ove cigaret hlače (koje obožavam) ljeti pumps, zimi oxford.
Loonie. is offline  
Old 27.03.2017., 13:18   #4300
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Je li netko bacio kletvu na topic?
Ovaj vikend su me nove balerinke nažuljale na 3 mjesta.
Na svakom stopalu!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:31.