Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2017., 12:34   #3501
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
NE znam ni kako bi mogli biti ekstremisti koji ugrozavaju Rusko drustvo, pa eto jesu.
Hrvatsko drustvo je ocito jace od ruskog, nas jos nisu ugrozili.
Putin jednostavno ne podnosi nista sto ima sjediste van RF, pa taman to bila po drzavu ( bilo koju ) bezazlena vjerska sekta, a uz to i malobrojna.
Ne znam koja je to fora personificirati svaku moguću pojavu u Rusiji i svoditi na osobne hirove jedne osobe.
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Old 25.03.2017., 12:37   #3502
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
I? Gdje je problem?

Imate li iskustva sa Jehovistima? Slučajno ja imam. U studentskom domu gdje sam živio su ciljano obilazili, vrlo često, u prvom naletu sve redom sobe, u drugom bi se koncentrirali na one koji su uopće pristali razgovarati, itd itd. Mene su zaustavljali x puta, dotle dok nisam naučio da ih odmah pošaljem u neku stvar. (ljubazno, naravno, jer su vrlo ljubazni i dobro obučeni i udresirani)

Kod ljudi koji su živjeli privatno, znali su se nacrtavati svako malo na vratima stana, iako biste im ljubazno stavili do znanja da vas ne zanima niti Jehove niti njihova "Kula Stražara". Tak kad biste pokazali (blago) agresivan stav onda bi nestali. Podsjeća li vas to malo na "običaj" Katoličke Crkve oko "posvećenja doma" iza svake Nove Godine? Znate što vam se desi ako (ljubazno) sterate svećenika sa "ljubaznog" posvećenja doma?

Velika većina ljudi ima problema pokazati (blago) agresivan stav kad ih netko tako "strpljivo" obasipa "ljubavlju i razumijevanjem s jedinom namjerom da vama pomogne". To vam je ista stavr kao telefonska prodaja, ekipa koja žica ljude koji će podići slušalicu telefona pa biti dovoljno naivni, dobrodušni ili jednostavno se ne žele zamjerati pa onda pristaju da ih do neke mjere maltretirate. Nekima je to i zanimljivo.

Nema tu razlike. Nemam ja nikakvih iluzija oko pravoslavne crkve, katoličke, stranačkog rada, NVO...princip je isti, tehnika ista, ciljevi isti. Korist, manipulacija, nalaženje slabih točaka, ucjena.

Iskreno, niti u tehnici, gdje sam doma, nije bolje.

MEni bi bio problem da mi drzava banira sve vjerske organizacije osim jedne jer zelim imati slobodu sam odabrati zelim li pripadati nekoj od njih i kojoj , ali nekima ocito nije.
Da imam iskustva, napisao sam da sam cak i bio na sastancima u Dvorani Kraljestva i kada me vise nije zanimalo lijepo sam to i rekao. Bili su razocarani, pokusali me nagovoriti, ali su odustali.
Ispis iz KC jos nisam dobio iako sam zahtjev podnio davnih dana.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 25.03.2017., 12:39   #3503
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
Ne znam koja je to fora personificirati svaku moguću pojavu u Rusiji i svoditi na osobne hirove jedne osobe.
MEni je jos gore ako Rusi kao narod imaju problema sa svim sto nema sjediste unutar RF jer su valjda svjesni da u danasnjem svijetu takve stvari ne prolaze i da bi i po njih bilo jako lose da se svi krenu tako ponasati.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 25.03.2017., 13:03   #3504
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Da je rijec o scijentolozima razumio bi. Rijec je o sekti opasnoj po clanove koji ju zele napustiti.
JS nisu takvi i znam iz prve ruke. POsto se opcenito zanimam za duhovnost i religiju jedno vrijeme sam iz ciste znatizelje odlazio u njihovu Dvoranu Kraljevstva.
Njihova se propaganda ni po cemu ne razlikuje od bilo koje druge vjerske propagande i napustiti ih mozes lakse nego KC.
Ocito se ide na zabranu svega sto nije Ruska pravoslavna Crkva.
A one velebne dzamije sirom Rusije rade s namjerom da jednog dana postanu veliki kebab kiosci ?
BTW. Nista nije zabranjeno, ceka se odluka suda 5.4.
AndrejX is offline  
Old 25.03.2017., 13:27   #3505
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
A one velebne dzamije sirom Rusije rade s namjerom da jednog dana postanu veliki kebab kiosci ?
BTW. Nista nije zabranjeno, ceka se odluka suda 5.4.
Kakve dzamije? JS su krscani.
Odluka Vrhovnog suda, a to bi onda znacilo da je rijec o zalbi?
Koliko sam shvatio vec je doslo do suspenzije njihovih aktivnosti i ministarstvo pravosuda objasnjava da su razlog tome ekstremisticke aktivnosti.
Ekstremisticke aktivnosti i JS?
Odbijaju sluziti obavezni vojni rok ( ima li ga Rusija ? ) zbog priziva savjesti?
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 25.03.2017., 14:07   #3506
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Da je rijec o scijentolozima razumio bi. Rijec je o sekti opasnoj po clanove koji ju zele napustiti.
JS nisu takvi i znam iz prve ruke. POsto se opcenito zanimam za duhovnost i religiju jedno vrijeme sam iz ciste znatizelje odlazio u njihovu Dvoranu Kraljevstva.
Njihova se propaganda ni po cemu ne razlikuje od bilo koje druge vjerske propagande i napustiti ih mozes lakse nego KC.
Ocito se ide na zabranu svega sto nije Ruska pravoslavna Crkva.
Pretjerujes.
Devedesetih su Rusiju zapljusnule sve moguce sekte, cak i oni sto su pustali sarin u japanskom metrou. Svi su navalili, od najbezazlenijih do onih koje pominjes na pocetku posta. Narod je u to doba zahvatio ocaj i primali su se na sve.
Sad je situacija drugacija i na mnoge sekte i mnoge prevarante koji su osnivali sekte gleda se krajnje neblagonaklono. Narod trazi da se drzava obracuna sa njima. Putin ako ne zeli da izgubi popularnost mora nesto raditi po tom pitanju. Normalno je da ce udariti po nekim sektama koje dolaze sa zapada, a da nece dirati sibirski samanizam, starovjerce i njima slicne.

RPC bunila se protiv sekti jos od doba Gorbacova pa nije postigla nista. Njen pritisak je sporedan u ovoj prici, presudno je misljenje naroda. Ankete se rade, vrse se pripreme pred izbore, zacepljaju se rupe kroz koje bi se mogao odliti dio glasova Zirinovskom i slicnima.

Sto se tice JS dosadni su. Od svih koji su mi dosadjivali najzanimljivije su mi bile dvije koreanke koje su me pokusale vrbovati za neku njihovu crkvu. Sa njima sam se bas ispricao (jedna odlicno govori ruski i pomalo nas, druga osrednje engleski).
tihobl is offline  
Old 25.03.2017., 14:09   #3507
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Kakve dzamije? JS su krscani.
Citiram te:
Rusija ide putevima KSA i ocito zeli dozvoliti samo jednu vjeru.
AndrejX is offline  
Old 25.03.2017., 15:01   #3508
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Pretjerujes.
Devedesetih su Rusiju zapljusnule sve moguce sekte, cak i oni sto su pustali sarin u japanskom metrou. Svi su navalili, od najbezazlenijih do onih koje pominjes na pocetku posta. Narod je u to doba zahvatio ocaj i primali su se na sve.
Sad je situacija drugacija i na mnoge sekte i mnoge prevarante koji su osnivali sekte gleda se krajnje neblagonaklono. Narod trazi da se drzava obracuna sa njima. Putin ako ne zeli da izgubi popularnost mora nesto raditi po tom pitanju. Normalno je da ce udariti po nekim sektama koje dolaze sa zapada, a da nece dirati sibirski samanizam, starovjerce i njima slicne.

RPC bunila se protiv sekti jos od doba Gorbacova pa nije postigla nista. Njen pritisak je sporedan u ovoj prici, presudno je misljenje naroda. Ankete se rade, vrse se pripreme pred izbore, zacepljaju se rupe kroz koje bi se mogao odliti dio glasova Zirinovskom i slicnima.

Sto se tice JS dosadni su. Od svih koji su mi dosadjivali najzanimljivije su mi bile dvije koreanke koje su me pokusale vrbovati za neku njihovu crkvu. Sa njima sam se bas ispricao (jedna odlicno govori ruski i pomalo nas, druga osrednje engleski).
I nas su zapljusnule sekte, pa kaj? Jos uvijek smo zivi.
U USa imas sekti svih boja i oblika i nisu propali, barem ne zbog sekti.
U koliko Ruski narod zaista toliko zazire od svega sto dolazi iz vana i nije autohtono rusko onda grijesim i stvarno nije do Putina, nego je Putin odraz naroda...
Izolacionisti koji zele drzavu dadilju koja ce im sve odredivati....steta, imao sam drugacije misljenje, ali ok.
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Citiram te:
Rusija ide putevima KSA i ocito zeli dozvoliti samo jednu vjeru.
To je namjerno pretjerivanje, ali u smislu da KSA ima jednu sluzbenu vjeru i sve ostale su zabranjene, pa ako RF nastavi ovako mogli bi i oni za koje desetljece dogurati do jedne zakonom dozvoljene religije.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 25.03.2017., 15:26   #3509
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
I nas su zapljusnule sekte, pa kaj? Jos uvijek smo zivi.

U USa imas sekti svih boja i oblika i nisu propali, barem ne zbog sekti.
Ono sto se kod njih dogadalo devedesetih je bilo van svih granica, puno toga je iskoristilo vakuum i napravilo opcu svinjariju.

Quote:
U koliko Ruski narod zaista toliko zazire od svega sto dolazi iz vana i nije autohtono rusko onda grijesim i stvarno nije do Putina, nego je Putin odraz naroda...

Izolacionisti koji zele drzavu dadilju koja ce im sve odredivati....steta, imao sam drugacije misljenje, ali ok.
Procitaj koliko ima raznih vjerskih skupina u RF i nekim cudom sasvim pristojno funkcioniraju zajedno

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Religion_in_Russia





Quote:
To je namjerno pretjerivanje, ali u smislu da KSA ima jednu sluzbenu vjeru i sve ostale su zabranjene, pa ako RF nastavi ovako mogli bi i oni za koje desetljece dogurati do jedne zakonom dozvoljene religije.

Prvo bi trebali preobratiti par desetaka milijuna svojih gradana.
AndrejX is offline  
Old 25.03.2017., 15:34   #3510
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
U koliko Ruski narod zaista toliko zazire od svega sto dolazi iz vana i nije autohtono rusko onda grijesim i stvarno nije do Putina, nego je Putin odraz naroda...
Izolacionisti koji zele drzavu dadilju koja ce im sve odredivati....steta, imao sam drugacije misljenje, ali ok.
Informisi se malo sta se sve desavalo u Rusiji devedesetih kad je sve bilo dozvoljeno i kad su ih zapljusnuli prevranti iz citavog svijeta. Totalni crnjak je bio za vrijeme bezvlasca.
Shvatices zasto su sekte toliko ocrnjene. Meni je logicno da narod Putinu kaze: htio si vlast, dali smo ti vast, sad se pobrini da bjelosvjetski prevaranti nasu djecu ne uvlace u sekte i ispiraju im mozak. Za mene to je demokratija.
tihobl is offline  
Old 25.03.2017., 16:01   #3511
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
MEni je jos gore ako Rusi kao narod imaju problema sa svim sto nema sjediste unutar RF jer su valjda svjesni da u danasnjem svijetu takve stvari ne prolaze i da bi i po njih bilo jako lose da se svi krenu tako ponasati.
meni je smješnjikavo kako baš najgorljivijim zagovornicima svega različitog jako smetaju razne sitne gluposti vezane za rusiju. Ak si netko odstrani pimpek, to je fantastično. Ak se u rusiji pojavi samo prijedlog zakona da uklone jehivine svjedoke, škandal.
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Old 25.03.2017., 17:58   #3512
Zar nije Rusija br. 1 po broju razlicitih sekti i satanistickih pokreta?
Posle komunzma, gdje se vjera gurala u stranu, neko je morao da popuni taj vakum, a kako su se ljudi previse odvojili od vjere, svaka sekta (inace 90% sekti su vrlo opasne) se primala na Rusko tlo. Oni su bas veliki problem imali sa time, tako da je napokon doslo vrijeme da se tome staje na put.
Mada ja sam za metod da se forsira i jaca RPC u Rusiji i ona ce sama potisnuti ostale sektaske pokrete.
GP85 is offline  
Old 25.03.2017., 18:31   #3513
Quote:
AndrejX kaže:
Procitaj koliko ima raznih vjerskih skupina u RF i nekim cudom sasvim pristojno funkcioniraju zajedno

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Religion_in_Russia
Do sada. Ocito je krenulo sa zabranjivanjima. JS je zabranjen rad zbog provodenja ekstremistickih aktivnosti sto je potpuna nebuloza jer poznajem rad JS.
Prema tome uopce se ne zna po kojem kljucu ce se neke vjerske skupine zabraniti jer je " ekstremisticka aktivnost " izlika, posto JS nisu ekstremisticka vjerska skupina...onak nigdje u svijetu.

Quote:
TheQuill kaže:
meni je smješnjikavo kako baš najgorljivijim zagovornicima svega različitog jako smetaju razne sitne gluposti vezane za rusiju. Ak si netko odstrani pimpek, to je fantastično. Ak se u rusiji pojavi samo prijedlog zakona da uklone jehivine svjedoke, škandal.
Tema je Rusija, a ne " hvalimo Rusiju ". Ono sto je tebi sitna glupost, nekom nije, a kakve veze ima operacija promjene spola ( vjerojatno si na to duhovito mislio ) sa zabranom odredene vjerske skupine ?

Quote:
tihobl kaže:
Informisi se malo sta se sve desavalo u Rusiji devedesetih kad je sve bilo dozvoljeno i kad su ih zapljusnuli prevranti iz citavog svijeta. Totalni crnjak je bio za vrijeme bezvlasca.
Shvatices zasto su sekte toliko ocrnjene. Meni je logicno da narod Putinu kaze: htio si vlast, dali smo ti vast, sad se pobrini da bjelosvjetski prevaranti nasu djecu ne uvlace u sekte i ispiraju im mozak. Za mene to je demokratija.
Govorim o konkretnoj zabrani. JS cak i nisu sekta u onom ruznom smislu, vec medunarodna vjerska organizacija. Ne vidim kako bi bilo koja drzava sa njima mogla imati problema. Jedini problem je odbijanje sluzenja vojnog roka i opcenito odlazak u rat, ali su spremni volontirati i u ratu biti bolnicari. Odbijaju transfuziju krvi, ali time mogu ostetiti iskljucivo sebe.
Sve drzave u kojima djeluju, a djeluju sirom svijeta to bez problema hendlaju.
Razumijem da se krenulo banirati neke trknute sektase, ali se ide na sasvim pristojnu vjersku zajednicu koja nigdje drzavi ne radi probleme, pa je u tom slucaju sasvim legitimno pitati se zasto i sto se iza toga krije jer ono sto je Rusko ministarstvo pravosuda dalo kao razlog je smijesno svakom tko barem povrsno poznaje rad JS.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 25.03.2017., 19:04   #3514
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Govorim o konkretnoj zabrani. JS cak i nisu sekta u onom ruznom smislu, vec medunarodna vjerska organizacija. Ne vidim kako bi bilo koja drzava sa njima mogla imati problema. Jedini problem je odbijanje sluzenja vojnog roka i opcenito odlazak u rat, ali su spremni volontirati i u ratu biti bolnicari. Odbijaju transfuziju krvi, ali time mogu ostetiti iskljucivo sebe.
Sve drzave u kojima djeluju, a djeluju sirom svijeta to bez problema hendlaju.
Razumijem da se krenulo banirati neke trknute sektase, ali se ide na sasvim pristojnu vjersku zajednicu koja nigdje drzavi ne radi probleme, pa je u tom slucaju sasvim legitimno pitati se zasto i sto se iza toga krije jer ono sto je Rusko ministarstvo pravosuda dalo kao razlog je smijesno svakom tko barem povrsno poznaje rad JS.
Meni JS ne smetaju, osim sto su im aktivisti dosadni. Zasto smetaju rusima nemam pojma. Ovde je ocigledno da je u pitanju priprema za izbore, a ko ce znati zasto se krenulo od njih. Moze biti zato sto protjerivanje nekih prevaranata nije privuklo paznju, pa su se zakacili za JS posto to nece ostati neprimjeceno. Putin ce pokupiti glasove, a stepen vjerske slobode ce se smanjiti u zanemarivom procentu obzirom na brojnost raznih pravaca od Vladivostoka do Lenjingrada. Poslije izbora mozda se JS ponovo vrate u RF.

Ovo je totalno sporedna stvar. Danas sam imao zanimljivu diskusiju. Lik mi kaze da Putin ostaje predsjednik do 2024. a onda ide na mjesto predsjednika EAU (koji ce dotle postati federacija).
tihobl is offline  
Old 25.03.2017., 19:44   #3515
RUS - Ruska Federacija VI (pročitati uvodni post)

Proicio malo temu i otkrio kako to nije nista novog, oni se vec desetljecima potezu po sudovima i zabranjuju sirom Rusije:

https://themoscowtimes.com/news/jeho...families-53246

Vecinom ih zabranjuju po raznim vukojebinama ali im znaju i propasti tuzbe.

Prema ovom clanku zabranjeni su u Moskvi jos od 2004g.
http://www.christianitytoday.com/ct/...6-14-41.0.html
AndrejX is offline  
Old 25.03.2017., 20:37   #3516
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Tema je Rusija, a ne " hvalimo Rusiju ". Ono sto je tebi sitna glupost, nekom nije, a kakve veze ima operacija promjene spola ( vjerojatno si na to duhovito mislio ) sa zabranom odredene vjerske skupine ?
sry. ja ne hvalim rusiju. tamo je napdano očigledna i u praksi se provodi ustavno zagarantirana sloboda vjeroispovjesti, tak da ta konstatacija nije nikakvo hvaljenje, nego iznošenje činjenica. Što se tiče promjene spola, ni najmanje se ne šalim; smatram zločinom protiv čovječnosti amputiranje spolnih organa zdravom čovjeku i poticanje takvih postupaka pod dubioznom egidom 'slobodne volje'.
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Old 25.03.2017., 20:43   #3517
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Ovo je totalno sporedna stvar. Danas sam imao zanimljivu diskusiju. Lik mi kaze da Putin ostaje predsjednik do 2024. a onda ide na mjesto predsjednika EAU (koji ce dotle postati federacija).

Sloboda religije i izražavanja nije "sporedna stvar", već jedan od osnovnih i ključnih civilizacijskih dosega. Rusija se ovakvim stvarima svrtava u rang nedemokratskih režima, ako je do sada uopće bilo sumnje.
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Old 25.03.2017., 22:08   #3518
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Do sada. Ocito je krenulo sa zabranjivanjima. JS je zabranjen rad zbog provodenja ekstremistickih aktivnosti sto je potpuna nebuloza jer poznajem rad JS.
Prema tome uopce se ne zna po kojem kljucu ce se neke vjerske skupine zabraniti jer je " ekstremisticka aktivnost " izlika, posto JS nisu ekstremisticka vjerska skupina...onak nigdje u svijetu.



Tema je Rusija, a ne " hvalimo Rusiju ". Ono sto je tebi sitna glupost, nekom nije, a kakve veze ima operacija promjene spola ( vjerojatno si na to duhovito mislio ) sa zabranom odredene vjerske skupine ?



Govorim o konkretnoj zabrani. JS cak i nisu sekta u onom ruznom smislu, vec medunarodna vjerska organizacija. Ne vidim kako bi bilo koja drzava sa njima mogla imati problema. Jedini problem je odbijanje sluzenja vojnog roka i opcenito odlazak u rat, ali su spremni volontirati i u ratu biti bolnicari. Odbijaju transfuziju krvi, ali time mogu ostetiti iskljucivo sebe.
Sve drzave u kojima djeluju, a djeluju sirom svijeta to bez problema hendlaju.
Razumijem da se krenulo banirati neke trknute sektase, ali se ide na sasvim pristojnu vjersku zajednicu koja nigdje drzavi ne radi probleme, pa je u tom slucaju sasvim legitimno pitati se zasto i sto se iza toga krije jer ono sto je Rusko ministarstvo pravosuda dalo kao razlog je smijesno svakom tko barem povrsno poznaje rad JS.
Ne kužiš. Rusi stvaraju svoju civilizaciju i pritom ne sljede Zapad. Za tu su ideju spremni platit ultimativnu cijenu.

Stoga JH koje najvjerovatnije koristi CIA i u suprotnosti su sa Ruskim tradicijama onda će ih škartat iz države. To ti se može sviđat ili ne ali to je tako niti tu šta moš učinit osin lajat na misec. Ja osobno ne vidim problem u tome šta se jedna tako moćna država odlučila krenit nekim svojim putem. Također mislim da bi isto i naša država trebala te da je ovaj sustav u sadašnjoj formi koristan za nas uopće.
__________________
Attitude is a little thing that makes a big difference. Winston Churchill
Konev is offline  
Old 25.03.2017., 22:10   #3519
Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Sloboda religije i izražavanja nije "sporedna stvar", već jedan od osnovnih i ključnih civilizacijskih dosega. Rusija se ovakvim stvarima svrtava u rang nedemokratskih režima, ako je do sada uopće bilo sumnje.
Sloboda CIA-inog penetriranja u državne organe putem USA religijskih/ngo organizacija nema nikakve veze sa slobodom religije u državi. Za razliku se zabrini o situaciji u našoj državi kao posljedici i manjku tvoje perspektive o tome.
__________________
Attitude is a little thing that makes a big difference. Winston Churchill
Konev is offline  
Old 26.03.2017., 11:10   #3520
Quote:
Konev kaže: Pogledaj post
Ne kužiš. Rusi stvaraju svoju civilizaciju i pritom ne sljede Zapad. Za tu su ideju spremni platit ultimativnu cijenu.

Stoga JH koje najvjerovatnije koristi CIA i u suprotnosti su sa Ruskim tradicijama onda će ih škartat iz države. To ti se može sviđat ili ne ali to je tako niti tu šta moš učinit osin lajat na misec. Ja osobno ne vidim problem u tome šta se jedna tako moćna država odlučila krenit nekim svojim putem. Također mislim da bi isto i naša država trebala te da je ovaj sustav u sadašnjoj formi koristan za nas uopće.
Ok, sretno im bilo. Nasa drzava pripada zapadnoj civilizaciji i u zemlji gdje se oko rijetko cega mozemo sloziti, to je jedna od stvari oko koje se gotovo 100% slazemo.

Quote:
Konev kaže: Pogledaj post
Sloboda CIA-inog penetriranja u državne organe putem USA religijskih/ngo organizacija nema nikakve veze sa slobodom religije u državi. Za razliku se zabrini o situaciji u našoj državi kao posljedici i manjku tvoje perspektive o tome.
Dok sam bio u Dvorani Kraljevstva oko mene agenti CIA
Moram ti reci....pristojni ljudi.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:31.