Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 21:50   #3201
http://net.hr/zena/moda/uz-print-smo...ost-u-pokretu/

http://www.reebok.com/us/print-smoot...it/BD4532.html


tu su ove nahvalili,ako ih netko ima nek napiše komentar,600 kuna kod nas.
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 07:21   #3202
Meni to djeluje kao čisti plaćeni reklamni članak sa izmišljenim recenzijama.

To ne znači da su loše...
Što google kaže?
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 21:30   #3203
Bok ekipa

htel bi uzet Merrell Vapor Glove tenisice (eBay ili Sportsshoes), ali me muči broj. Inače nosim adidas 48EU/13US/12,5UK i Nike 47,5/13US/12UK i Salomon 48EU/13US/12,5UK. Stopalo 30,9cm.
Po tablici Merrella trebam 13US/48EU. Pitao lika na eBayu i kaže da misli da bi mi odgovaral 49EU/14US/32cm.
Ne bi ih nosil na bosu nogu...tanke čarape. Makar budem i to probal, pa se možda i predomislim

Pa sad...ako netko ima Merrellice da mi da neki pametan savjet, bio bi zahvalan ili di ih mogu probati? Nekaj sam na netu našel da ih, kao, drži Mass shoes možda Intersport ili Hervis? Ili...?

Najradije bi si naručil Vibram 5 fingers. Pikiram 2 para. Ali ih nemam di probat. Po tablici bi mi trebale odgovarat 49 (31,115cm), ali znam da su one svake na svoju stranu sa veličinama
Iz Slovenije dobil 3 odgovora da niti ne naručuju te veličine...slao mail u USA i rekli da pitam na Vibram.eu (Italija). Slao u 15 dana 5 mailova na 3 razne adrese koje su im navedene i niti slova odgovora nisam dobil do dan danas (prvi mail poslan prije 20 dana). Onda sam vratio mail u USA i pital kaj je sa ovima u Italiji (prije 4 dana) i više niti od njih niti slova natrag. Stvarno im je jako stalo do kupaca. Planiram im ostavit skoro 200€, ali očito im nije niti malo važno

Pa ako netko ima iskustva sa VFF da me prosvijetli...
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 21:55   #3204
Quote:
Andy7777 kaže: Pogledaj post
Pitanje ako ima tko iskustva sa navedenim tenisicama?
Adidas Duramo 7
http://www.sportvision.hr/obuca/429810-duramo-7-m
Quote:
janis2102 kaže: Pogledaj post
Adidas duramo su dobre, a povoljne.
Imam potpuno suprotno mišljenje
Nosim ih već neko vrijeme (isključivo hodanje) i nikada se u njima nisam osjećao udobno osjećaj oko prstiju je jako čudan i stvarno nije kak treba...inače sam iznosio valjda 100 pari tenisica (makar mislim da ih je bilo i više ), a trenutno imam 10 pari...i mogu reći da ne pamtim da sam imao tako loš feeling u tenisici u zadnjih 20-25 godina. Čak mi je došlo i da ih prodam, ali na kraju nisam....reko bude se noga privikla
Tako da od svega navedenog mogu reći jedino da su povoljne
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 22:30   #3205
Meni su isto ovdje preporučene kao dobre low budget tenisice, no kad sam ih probao - jednostavno mi nisu sjele.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 10:23   #3206
Kupila prosli tjedan Sauchony Kinvara 7, fantasticne su, nevjerojatno lagane, izvrsna amortizacija, osjecaj da letis... (imam i hvaljene adidas ultra boost koje im nisu ni blizu) Toliko su mi odmah sjele da sam unatoc riziku odmah nakon samo 10km treninga isla u njima trcati polumaraton i bilo je super.
Sad imam pitanje ako netko mozda ima s njima vise iskustva: one su super na betonu, bili bilo pametno u njima trcati Hendrixa po nasipu?
scaramouche is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 10:50   #3207
Baš sam ih jučer imal u rukama i stvarno su nevjerovatno lagane, da.
Inače imate na Sveticama (ZG) dućan SOS (mislim da se baš tak zove) i imaju Saucony na 50% non-stop. Pa ako netko nije znao
Dućan se nalazi točno nasuprot autobusnih stanica na Sveticama.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 10:59   #3208
I ja sam ih na Sveticama kupila, prodavac mi je rekao da su za beton a na neravnom mogu biti nestabilne, zato me i frka nasipa....
scaramouche is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 12:11   #3209
Pa kaj nisi gledala neki trail model?
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 12:27   #3210
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Pa kaj nisi gledala neki trail model?
Imaju na Sveticama i druge modele, koji su ok za sve podloge, samo sto nisu tako lagane.
scaramouche is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 12:31   #3211
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Inače imate na Sveticama (ZG) dućan SOS (mislim da se baš tak zove) i imaju Saucony na 50% non-stop. Pa ako netko nije znao
Dućan se nalazi točno nasuprot autobusnih stanica na Sveticama.
Thx za info.

Quote:
scaramouche kaže: Pogledaj post
I ja sam ih na Sveticama kupila, prodavac mi je rekao da su za beton a na neravnom mogu biti nestabilne, zato me i frka nasipa....
Koliko si ih platila?
Ja sam ih našao samo u Shoe Be Do-u u Ilici po brutalnoj cijeni (oko 700kn), stvarno su jako lagane, ali nisu mi baš sjele, malo su preuske za moje stopalo...

Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Pa kaj nisi gledala neki trail model?
Ma mislim da za nasip ne trebaju trail tenisice, nije to ne znam kak zahtjevan teren...
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 13:10   #3212
Imam pitanje za teže trkaće, kak bavite sa ovim flyknit, primeknit, i tim materijalima i njihovim "flimsy" karakteristikama kod trčanja ? ne čini vam se da palac samo da ne skoči van ?
ili kak ...
gooooc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 13:35   #3213
Nyxter, Kinvara su na Sveticama 500kn jer su navodno bile 1000kn redovno.

Adidas Ultra Boost sam kupila u outletu u Sesvetama za 800kn a u gradu su 1400
scaramouche is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 13:44   #3214
Inace, ako netko ne zna, u RunTrek u Kaptol centru daju 20% popusta svima koji su clanovi nekog kluba, to su mi rekli neki dan, nije mi prije nitko spomenuo...
Tamo su Kinvara 600 i nesto...ne sjecam se tocno, treba izracunati tko ima popust, mozda se tam i vise isplati nego na Sveticama.
scaramouche is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 13:48   #3215
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Thx za info.
wlcm

Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ma mislim da za nasip ne trebaju trail tenisice, nije to ne znam kak zahtjevan teren...
I ja to mislim, ali pisao sam na osnovu njenog posta

Quote:
scaramouche kaže: Pogledaj post
Inace, ako netko ne zna, u RunTrek u Kaptol centru daju 20% popusta svima koji su clanovi nekog kluba
nisam imal pojma da su sad tam...bili su u kaskadama i mislil sam da su zatvorili
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 18:08   #3216
Quote:
scaramouche kaže: Pogledaj post
Kupila prosli tjedan Sauchony Kinvara 7, fantasticne su, nevjerojatno lagane, izvrsna amortizacija, osjecaj da letis... (imam i hvaljene adidas ultra boost koje im nisu ni blizu) Toliko su mi odmah sjele da sam unatoc riziku odmah nakon samo 10km treninga isla u njima trcati polumaraton i bilo je super.
Sad imam pitanje ako netko mozda ima s njima vise iskustva: one su super na betonu, bili bilo pametno u njima trcati Hendrixa po nasipu?
I ja sam kupio Kinvaru 7 na e-kupi za 400kn, otrčao sam u njima samo 12km, stvarno su lagane, jedino mi je desna tenisica nekako uska, pa su zasada malo na čekanju.
Bez problema možeš trčati Hendrixa u njima jer je uglavnom staza utabana tvrda zemlja s par kilometara makadama.
Možda se i vidimo
avogadro44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 21:24   #3217
avogadro44: hvala na info., nisam nikad trcala po nasipu pa nisam znala koliko je grbavo, svakako cu ih onda uzeti za Hendrixa

Ne kuzim kak su ti uske, meni su najsire koje imam, osjecam se ko Pajo patak.

Vidimo se na trci, mene bus bez greske prepoznao po dolje opisanom stilu
scaramouche is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 06:59   #3218
Quote:
scaramouche kaže: Pogledaj post
avogadro44: hvala na info., nisam nikad trcala po nasipu pa nisam znala koliko je grbavo, svakako cu ih onda uzeti za Hendrixa



Ne kuzim kak su ti uske, meni su najsire koje imam, osjecam se ko Pajo patak.



Vidimo se na trci, mene bus bez greske prepoznao po dolje opisanom stilu
Ili po Kinvari 7
avogadro44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 08:40   #3219
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Bok ekipa

htel bi uzet Merrell Vapor Glove tenisice (eBay ili Sportsshoes), ali me muči broj. Inače nosim adidas 48EU/13US/12,5UK i Nike 47,5/13US/12UK i Salomon 48EU/13US/12,5UK. Stopalo 30,9cm.
Po tablici Merrella trebam 13US/48EU. Pitao lika na eBayu i kaže da misli da bi mi odgovaral 49EU/14US/32cm.
Ne bi ih nosil na bosu nogu...tanke čarape. Makar budem i to probal, pa se možda i predomislim

Pa sad...ako netko ima Merrellice da mi da neki pametan savjet, bio bi zahvalan ili di ih mogu probati? Nekaj sam na netu našel da ih, kao, drži Mass shoes možda Intersport ili Hervis? Ili...?

Najradije bi si naručil Vibram 5 fingers. Pikiram 2 para. Ali ih nemam di probat. Po tablici bi mi trebale odgovarat 49 (31,115cm), ali znam da su one svake na svoju stranu sa veličinama
Iz Slovenije dobil 3 odgovora da niti ne naručuju te veličine...slao mail u USA i rekli da pitam na Vibram.eu (Italija). Slao u 15 dana 5 mailova na 3 razne adrese koje su im navedene i niti slova odgovora nisam dobil do dan danas (prvi mail poslan prije 20 dana). Onda sam vratio mail u USA i pital kaj je sa ovima u Italiji (prije 4 dana) i više niti od njih niti slova natrag. Stvarno im je jako stalo do kupaca. Planiram im ostavit skoro 200€, ali očito im nije niti malo važno

Pa ako netko ima iskustva sa VFF da me prosvijetli...
Ako hoćeš da su ti salivene kao čarape uzmi pola broja manje neg tvoje tenisice, a ako hoćeš da su ti malo komotnije onda pravi broj... i molim te ne uzimaj preko ebay-a jel se raspadnu za 50k-100km pošto su sve kopije kineske (govorim iz iskustva), ako hoćeš prave uzmi sa sportsdirect, weegle, sportsshoos i sl web shopova... sretno
Prim is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 09:15   #3220
Pričaš o Merrelu pretpostavljam?
Jer sam dolje naveo i VFF
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.