Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija > Teologija i religijska praksa

Teologija i religijska praksa Religije/denominacije, teološka i ostala vjerska pitanja

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2017., 20:06   #1
Molitvene zajednice

Sudjelujete li u radu kakve molitvene zajednice , odnosno jeste li negdje aktivni van nedjeljne svete mise i osobne molitve doma (npr. neokatekumenski put, zajednica presvetog srca Isusovog i Marijinog, Radnici milosrdnog Isusa i sl.)

Ja sam jučer bila u jednoj zajednici koja se održava svaki utorak nakon svete mise, traje oko pol sata i baš sam bila ispunjena nakon što sam izašla van jednom tjedno baš dobro dođe....
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 10:38   #2
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
Sudjelujete li u radu kakve molitvene zajednice , odnosno jeste li negdje aktivni van nedjeljne svete mise i osobne molitve doma (npr. neokatekumenski put, zajednica presvetog srca Isusovog i Marijinog, Radnici milosrdnog Isusa i sl.)

Ja sam jučer bila u jednoj zajednici koja se održava svaki utorak nakon svete mise, traje oko pol sata i baš sam bila ispunjena nakon što sam izašla van jednom tjedno baš dobro dođe....
To su legla niškoristi i fanatika.
Razarači domova i stvaratelji eunuha u brakovima.
Iz svoje životne ispraznosti okupljaju jednake sebi da bi trabunjali po kućama i iskrivljavali nauk, a ujedno se natjecali tko je svetiji.
Sve je grijeh. Sve.

Bolje da volontiraju u staračkim domovima ili domovima za nezbrinutu djecu.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:50.