Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2017., 19:42   #841
Nisam siguran jel dubrava ima ogromnu ruku ili što, ali ovo iz Burgeraja djeluje kao neki miniburger a još je i triple ako sam dobro skužio
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 19:46   #842
Mali su, stvarno su mali. Ali baš sam u petak tamo sa prijom filozofirao da bih se od tako sočnog burgera, da je veličine npr. Taco's-ovog ili onog iz Papasa, vjerojatno morao oporavljati tri dana.

Podsjećam sve još jednom da im je sutra rođendan i da će imati dva burgera u ponodi koji od utorka nestaju. Da su fer, stavili bi i neki popust.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 19:53   #843
Normalna ruka. Nije velik. Al nije ni u Tacosu velik. Pa dajte pokazite onda tu silnu gramazu tamo, a rekli ste da se po tome ravna velicina. Ovdje je ovaj triple 200g mesa sto je normativ neki. Rijetko koj od tih fency burgera je preko 200g ionako. Meni nije dovoljno za najest se al to je manje bitno, al realno usporedjujem tako i drugdje onda.

Al okus mi je broj 1. Sve se stapa kako i treba.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 20:40   #844
Meni kao curi od 60 kg jedan sasvim dovoljan. Uz krumpirice
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 23:04   #845
Je, do prije par mjeseci sam imao točno duplo. (Inače, tek sad sam skužio tko ti je na avataru, to me pitanje brinulo već par dana)
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 23:16   #846
Neki će se sjetiti double deckera iz FortApache Part I (neposredno prije&oko prve runde ovotisućljetne "ekonomske" krize).

To je bio jedini burger (izuzev ranih radova RougeMarina) nakon kojeg nisam trebao tražiti nešto za pod zub
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 08:34   #847
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Neki će se sjetiti double deckera iz FortApache Part I (neposredno prije&oko prve runde ovotisućljetne "ekonomske" krize).

To je bio jedini burger (izuzev ranih radova RougeMarina) nakon kojeg nisam trebao tražiti nešto za pod zub
Eh, Fort Apache...nostalgija...

Odlicno mjesto bilo...zna li netko sta je s tim?
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 08:35   #848
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
(Inače, tek sad sam skužio tko ti je na avataru, to me pitanje brinulo već par dana)
Tko?
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 08:51   #849
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Tko?
Ilana Glazer.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 12:41   #850
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
Onda prosetali do burgeraja na glavno jelo,


I sad kazem da mi je burgeraj broj 1 po okusu(najsocniji).

Al okus je jednostavno fantastican. Fotkao sam iz ruke da se vidi koliko je "ogroman" kao i u tacosu skoro.
Sto jasno govori i druga fotka, triple 200g mesa. Neki bi rekli i mrcina, jer norme su bitne, sad svuda trazim gramazu prvo da nebi bilo rekla kazala.
Isuse Bože, kaj je ovo za djecu hamburger?
Moram priznati da još nisam vidio manji hamburger.

50 kuna veliš?
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 13:45   #851
Pa kaj je to dat za 30 deka kobe govedine?
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 13:56   #852
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
a gdje su najbolji krumpirići?
izignorirana sam
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 14:02   #853
Quote:
Muljuzator kaže: Pogledaj post
Pa kaj je to dat za 30 deka kobe govedine?
jel stvarno u Burgeraju melju Kobe govedinu? poanta Kobe govedine je meso u komadu prošarano masnoćom zbog kojeg stejk bude mekan, sočan i ukusan... kad ga samelješ izgubi se tekstura i svejedno je što si samljeo
a ovo na slici mi izgleda kao Mekdonaldsov hamburger sa tri pljeske unutra... ne vjerujem da bi se dijete od 12 godina uspjelo najesti od toga
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 14:21   #854
Sarkazam
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 15:47   #855
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
izignorirana sam
Po meni u Šalši i Rougemarinu.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 16:26   #856
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
izignorirana sam
Slažem se sa već spomenutim kako je u RougeMarinu krumpir jako fin.

No, to je subjektivna ocjena moguće i pod dojmom pada kvalitete samog hamburgera
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 16:31   #857
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Slažem se sa već spomenutim kako je u RougeMarinu krumpir jako fin.
ja inace nisam nesto od krumpirica, no, tamo me smeta sto nisu svi krumpirici isti. neki su previse brasnasti; oni manji hrskaviji su odlicni
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 16:34   #858
Vjerujem kako kupuje istovrsni krumpir, možda i od istog mr. PotatoMana, no, možda se zaleti koji "brašnastiji" primjerak "nečiste krvi"

Zna se dogoditi kad se na veliko kupuje (a, bogami i pakira u vreće).
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 16:34   #859
Ja nikad ne jedem krumpirice uz burger.
Kad jedem burger onda volim da smo mano o mano, prsa o prsa, nikakvi umakcici i krumpircici.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 18:26   #860
Ok danas sam konacno otisao u taj Burgeraj pa evo i recenzija...

Za pocetak, samo 4 izbora burgera?! Ono, cetiri? Niste mogli bar pet ili sest stavit u ponudu...ok...

Dakle prvo sto upada u oci nakon sto narucim burger i dobijem ga (btw narucio sam onaj sa sirom i slaninom, drugi po redu na meniju) jest njegova - velicina. Odnosno bolje receno, suprotno od velicine, ne znam kako bi se to rekalo na hrvatskom...Burger je doslovno djecji, minijaturan. Jedini manji hamburger kojeg sam jeo u zivotu jest onaj u McDonaldsu, onda vam je jasno koliko je ovaj malen ako ga samo McDonalds šiša po njegovoj malenkosti. Ajde dobro, dobijes i krumpirice pa tu je i duplo meso (Burgeraj nema samo jedno meso, mozes ili dva ili tri, to mi se cak i svidja) pa na kraju ne ostanes tako gladan. Ali velicina poprilicno šokira na prvu.

Sto se tice okusa, on mi je dobar, ne mogu reci da nije, ali nije vrhunski, sto bi se ocekivalo od jednog lokala koji se bavi iskljucivo prodajom burgera i niceg drugog. Nisam se odusevio.

I da ne bi bilo da mi je sve bilo lose ili pak srednja zalost, pohvalit cu ono sto je po meni odlicna ideja, a to je da ti burger zamotaju u papir, tako da kad ga jedes, s druge strane ti ne curi sve van, sto je zaista pohvalno, s obzirom na to da je burger otvoren sa svih strana pa onda normalno da kad zagrizes i stisnes jednu stranu, da sadrzaj na drugoj strani mora negdje izaci van. Ali to se sprijeci tako da se burger stavi u papir (nesto slicno onom papiru za pecenje) i stvar je rijesena.

Sve u svemu, Submarine ga dere po svemu, i po velicini i po kvaliteti, a da ne govorimo o cijeni, jer cjenovno su tu negdje, ali je burger u Submarineu barem 30% veci. Ok, ne dobijes u cijenu krumpirice, sto pak dobijes u Burgeraju pa je onda to na kraju svega ipaj tu negdje...no, Submarine mi je ipak bolji ako cemo gledat samu kvalitetu i okus burgera.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.