Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks
Korisničko ime
Lozinka

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2006., 23:00   #241
Elysium
Ausencia

Elysium Avatar

Registracija: Jun 2004.
e da.. to volim.. kad se netko pokrene
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 23:01   #242
Profinjena
Sounds so unreal.

Profinjena Avatar

Registracija: Apr 2006.
Quote:
Elysium kaže:
Ili smo bili u vezama, ili jesmo, kako već kod koga
ali, iskustvo neko nosimo. kakvo da je, ali imamo ga. naoružani smo.
barem djelićem onog što nam se sviđa, što nam paše.
a i onim što nam ne paše.

divna je nježnost. romantičnost.
ali isto tako znamo da ne može sve počivati na tome. jednostavno, postoji vrijeme za vođenje ljubavi, i postoji vrijeme za jebanje.

što želim od topica?
da čujem što vas pali kod vašeg partnera/partnerice, što radi dobro, gdje učite, a gdje bivate učenim..
kakve igrice preferirate..
i što je ono što partner/ica potpuno krivo radi..

što vas jebeno napaljuje, a što odbija
o čemu god želite

Apsolutno me odbija kad je muskarac mlak i nepoduzetan. Odbija me kad zenu ne zna uzeti, doslovno, naturalisticki, onako da joj pokaze da je iskljucivo i potpuno njegova. Ne, ne mislim pritom na primitivce kojima je bitan jedino vlastiti uzitak, vec dapace, na one dovoljno mudre i muzevne da ju takvim svojim djelima raspamete i zadovolje. Ali da ostvare i vlastiti uzitak, invazivno i odlucno. Odbijaju me i submisivci svih vrsta, oni koji imaju seksualne tabue i koji su nespremni na isprobavanje novih stvari. Oni koji dopustaju rutini da paralizira njihove seksualne aktivnosti. Prestrasno.
Napaljuje me kad me drzi toliko snazno da se ne mogu pomaknuti. Napaljuje me kad osjetim svu tezinu njegovog tijela na sebi. Muzjak i predator. Napaljuje me kad ga nije briga 'sto ce drugi reci'. Kada vise-manje sevi gdjegod mu padne na pamet i u kojegod vrijeme. Kada zna bol pretvoriti u uzitak, boljeti me i uzbudivati istodobno. Kada ima moc pogledom stvarati male potope Kad je glasan i kad bez problema kreira zvukove koji izlaze iz mene. Kada grize i rezi u manirama zivotinje, a istovremeno obozava kako to samo istinski zaljubljen muskarac zna... Takoder kada se zacrvenim uz njega, a on sasvim ozbiljno nastavlja dalje, sadisticki i zlocesto, a istodobno mi pruzajuci svi sigurnost svijeta u njegovoj blizini.
I volim igrackice, pogotovo bezicne na mali daljinac u njegovom dzepu, a sama igrackica na nekom drugom mjestu I pomagala svih vrsta, ne kao pomoc, vec kao zacin. I obozavam sokiranje malogradana s malo zlocestog ekshibicionizma I seks u polusnenom stanju, onako u sred noci kada ne znas je li san ili java, sav ritmican i polagan.
Poneki fetisi, preosobni da bih i njih ispisala, ali dovoljno bitni i stimulativni.
A gdje to sve ucim? Rekla bih da je moj najveci ucitelj masta... a egzekutori su tijela aktera tih aktivnosti
Profinjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 23:09   #243
Elysium
Ausencia

Elysium Avatar

iz nekog razloga, ovaj topic mi je jako drag
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 23:23   #244
Kalista
samo fluid...

Kalista Avatar

Registracija: Nov 2002.
Razlog je uvijek jedan... strast koja te tjera da ideš dalje i dalje u otkrivanju sebe i partnera.

Što me odbija? Kad razmislim, jedina stvar koja me može odbiti je "blokada", kada nije spreman na "igru bez granica".

Mislim da je sada prilično jasno što me privlači.
Kalista is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 04.10.2006., 23:33   #245
Elysium
Ausencia

Elysium Avatar

Quote:
Kalista kaže:
edina stvar koja me može odbiti je "blokada", kada nije spreman na "igru bez granica".

Mislim da je sada prilično jasno što me privlači.
nisam upoznao takvu.. još
ni škorpiju
ni ženu
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 09:20   #246
neznalicaXXL
pazi grickam

neznalicaXXL Avatar

Registracija: Aug 2006.
Quote:
Elysium kaže:
Ili smo bili u vezama, ili jesmo, kako već kod koga
ali, iskustvo neko nosimo. kakvo da je, ali imamo ga. naoružani smo.
barem djelićem onog što nam se sviđa, što nam paše.
a i onim što nam ne paše.

divna je nježnost. romantičnost.
ali isto tako znamo da ne može sve počivati na tome. jednostavno, postoji vrijeme za vođenje ljubavi, i postoji vrijeme za jebanje.

što želim od topica?
da čujem što vas pali kod vašeg partnera/partnerice, što radi dobro, gdje učite, a gdje bivate učenim..
kakve igrice preferirate..
i što je ono što partner/ica potpuno krivo radi..

što vas jebeno napaljuje, a što odbija
o čemu god želite
Hm...što me pali kod mog dragoga, može biti samo pogled kad mi jasno da do znanja da me želi neovisno dali smo sami ili u društvu, kad me žestoko gricne za uho i samo uzdahne "Uh, šta bi ti sad radio!", kad me dodirne rukom ispod stola u nekom kafiću i stisne mi bedra.

A u sexu...kad me odjednom obuhvati oko struka i nasloni na zid, digne mi ruke iznad glave stisne ih uza zid i počne me ljubiti, grickati...
Kad me baci na krevet i potrga odjeću s mene, kad mi rastrga košulju a gumbi zvekeću po podu...
A što me odbija...ništa....sve što mi moj dragi radi mi je jebeno uzbudljivo (zasad)
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 09:30   #247
Ramzes
E gdje sam zaglavio ...

Ramzes Avatar

Registracija: May 2006.
Odjednom mi je postalo neizdrživo vruće u kancelariji ... nakon zadnjih postova ...
Old 05.10.2006., 09:34   #248
neznalicaXXL
pazi grickam

neznalicaXXL Avatar

Quote:
Ramzes kaže:
Odjednom mi je postalo neizdrživo vruće u kancelariji ... nakon zadnjih postova ...
A ti upali klimu
I šta fali zadnjim postovima, to je samo iskren odgovor...
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 09:37   #249
Ramzes
E gdje sam zaglavio ...

Ramzes Avatar

Registracija: May 2006.
Quote:
neznalicaXXL kaže:
A ti upali klimu
I šta fali zadnjim postovima, to je samo iskren odgovor...
Ne kritikujem, nego pohvaljujem. Dolores-haze i Profinjena stvarno imaju stila.
Old 05.10.2006., 11:03   #250
GRAVEYARD QUEEN
mrtva damica

GRAVEYARD QUEEN Avatar

Registracija: Jun 2006.
Quote:
neznalicaXXL kaže:
Hm...što me pali kod mog dragoga, samo uzdahne "Uh, šta bi ti sad radio!", kad me dodirne rukom ispod stola u nekom kafiću i stisne mi bedra....kad me odjednom obuhvati oko struka i nasloni na zid, digne mi ruke iznad glave stisne ih uza zid i počne me ljubiti, grickati...
hoću i ja malo tvog dragog! i meni je vruće
GRAVEYARD QUEEN is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 11:05   #251
StrangeDays
nevinašce

StrangeDays Avatar

Registracija: Feb 2004.
Quote:
GRAVEYARD QUEEN kaže:
hoću i ja malo tvog dragog! i meni je vruće
skini se... zapravo, ne još....pričekaj malo..
Old 05.10.2006., 15:44   #252
GRAVEYARD QUEEN
mrtva damica

GRAVEYARD QUEEN Avatar

strpljen-spašen!
GRAVEYARD QUEEN is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 11:29   #253
Elysium
Ausencia

Elysium Avatar

Započelo je samo od sebe.. kako i treba..
dosta jaka ševa. Jebanje s udarcima u njeno tijelo. Drilling kako je rekla..
Onda je udarila prvi put. Jer sam bio iznad nje. S rukom po dupetu. Gledala je reakciju..
onda je shvatila da može i jače. udarala je tako da peče svaki udarac. a jebački paše
pa je zarivala nokte. kako sam je jebao, sve dublje bi ih zarila.
zbilja osjetiš bol. ali joj ne govoriš da stane.. to ju valjda još više iznenadi. onda ne zna kako da te sjebe još jače.
pa se vrati udaranju. sada prati ritam.. i ne mari što se čuje i odzvanja kao da netko nekog uistinu mlati..
zatim je samo rekla:
"We should use a whip"

a da nisam znao misli li na sebe ili na mene
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 13:54   #254
neznalicaXXL
pazi grickam

neznalicaXXL Avatar

Dan kod dede i bake na selu, ja i dragi se odlučimo prošetati, i jedno i drugo želimo isto...naći kutak samo za sebe...daleko od gomile rodbine....zato sam i obukla suknju i samostojeće čarape....na zahtjev dragoga....penjemo se uzbrdo...hihoćemo kao uspaljeni klinci od 16 g. u potrazi za skrivenim kutkom....nailazimo na šumarak, uljećemo u gomilu grančica, on me drži za ruku i uvlači sve dublje u gustiš....kišica počinje lagano sipiti....napokon pronalazimo mjesto..."Nismo normalni, znaš?" upitam ga, "Znam!" nasmije se i poljubi me....pogledam oko sebe toliko šiba, toliko mogućnosti....
Silazimo dolje, nasmijani, cipele su nam blatnjave, moja kosa puna grančica i lišća....i osjećamo se mlađi 10 g.
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 21:47   #255
converse
beeee

converse Avatar

Quote:
Profinjena kaže:
Apsolutno me odbija kad je muskarac mlak i nepoduzetan. Odbija me kad zenu ne zna uzeti, doslovno, naturalisticki, onako da joj pokaze da je iskljucivo i potpuno njegova. Ne, ne mislim pritom na primitivce kojima je bitan jedino vlastiti uzitak, vec dapace, na one dovoljno mudre i muzevne da ju takvim svojim djelima raspamete i zadovolje. Ali da ostvare i vlastiti uzitak, invazivno i odlucno. Odbijaju me i submisivci svih vrsta, oni koji imaju seksualne tabue i koji su nespremni na isprobavanje novih stvari. Oni koji dopustaju rutini da paralizira njihove seksualne aktivnosti. Prestrasno.
Napaljuje me kad me drzi toliko snazno da se ne mogu pomaknuti. Napaljuje me kad osjetim svu tezinu njegovog tijela na sebi. Muzjak i predator. Napaljuje me kad ga nije briga 'sto ce drugi reci'. Kada vise-manje sevi gdjegod mu padne na pamet i u kojegod vrijeme. Kada zna bol pretvoriti u uzitak, boljeti me i uzbudivati istodobno. Kada ima moc pogledom stvarati male potope Kad je glasan i kad bez problema kreira zvukove koji izlaze iz mene. Kada grize i rezi u manirama zivotinje, a istovremeno obozava kako to samo istinski zaljubljen muskarac zna... Takoder kada se zacrvenim uz njega, a on sasvim ozbiljno nastavlja dalje, sadisticki i zlocesto, a istodobno mi pruzajuci svi sigurnost svijeta u njegovoj blizini.
I volim igrackice, pogotovo bezicne na mali daljinac u njegovom dzepu, a sama igrackica na nekom drugom mjestu I pomagala svih vrsta, ne kao pomoc, vec kao zacin. I obozavam sokiranje malogradana s malo zlocestog ekshibicionizma I seks u polusnenom stanju, onako u sred noci kada ne znas je li san ili java, sav ritmican i polagan.
Poneki fetisi, preosobni da bih i njih ispisala, ali dovoljno bitni i stimulativni.
A gdje to sve ucim? Rekla bih da je moj najveci ucitelj masta... a egzekutori su tijela aktera tih aktivnosti
tako je
converse is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 23:48   #256
Miriam
low profile

Miriam Avatar

Registracija: Oct 2003.
Mene napaljuje kada osjetim da smo na istoj valnoj dužini, kada strast koju dijelimo prema određenim svakodnevnim stvarima zna pretočiti u seks. Neke filozofske ili stimulativne rasprave koje vodimo sami ili u društvu, gdje osjetim da smo jedno i da pulsiramo na istoj točci uspije pretočiti kasnije u krevet. Drugim riječima kada divljenje koje osjećam prema njemu u svim aspektima svakodnevnice kulminira među plahtama na kraju dana.
Moram to vidjeti u njegovim očima - tu strast koja se proteže kroz sve aspekte života koji dijelimo na kraju se manifestira u isto takvom seksu. Napaljuje me kada sve ono što ga uzbudi tijekom dana prenese do mene i završi u ekstazi međusobnog fizičkog dijeljenja takve bliskosti.
Nema li toga, ne pomažu nikakve spravice, maštarije ni eksperimentiranja. Potpuna emocionalna i mentalna usaglašenost i istovrsna strast prema životu pretočena u seks meni je alfa i omega napaljenosti.
Uz to ide i duboko poštovanje koje moram osjetiti - kako ja prema njemu, tako i on prema meni.

Svaka mlakost, neinventivnost, neposvećenost me odbija. Kao i kad me se uzima zdravo za gotovo.

Ako osjećam tu 100% predanost i bliskost tijekom vremena koje provodimo zajedno, ne treba mi ništa da me napali. Ako se osjetim sigurnom i ako osjetim da će se za mene zauzeti u nemogućim situacijama isto kao i ja za njega, da mi je predan istom mjerom koliko i ja njemu, dovoljno je da me pogleda tim dubokim prepoznatljivim pogledom i koljena mi klecaju istog trena.
Miriam is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 00:21   #257
lola24
Registrirani korisnik

lola24 Avatar

Sve bi bilo savršeno ok kada bi moj dragi macan imao malo vishe pimpača ovako je to borba na milost i nemilost u kojoj moje malo zlato kompenzira svoju malenkost učestalim pokušajima da ima dobar sex sa skupim sponzorušama po gradu...
Eh ta ljubav dobro je netko rekao da nekima daje a nekima oduzima na moždanoj masi
lola24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 21:33   #258
tija*
Registrirani korisnik

Registracija: Oct 2006.
uf nema sto ne probivamo...od tih spankinga i vezivanja, do golden showera i koristenja svih mogucih pomagala...

dirty talk je naravno konstanta

ma kad se nadjes s nekim na istoj valnoj, nista nije tabu...

kupili smo dildac i za mene, pa mu sad vratim milo za drago kad me guza pocme boliti
Old 20.11.2010., 12:41   #259
Elysium
Ausencia

Elysium Avatar

ovakvi su odgovori bili 2006..
kako je to danas, s nekim novim licima ovdje? ili starim, jos bolje

uvijek mi draga tematika
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 13:57   #260
mia2310
Registrirani korisnik

Registracija: Dec 2007.
Hm ne citam bas cesto al u pravo vrijeme, prava tema
Obozavam kad musko izvuce iz mene droljicu do kraja, kad nije mlakonja i da mi ne dosaduje dok ja dajem prjedloge govoreci mi da imam bujnu mastu
Obozavam kad je toliko slobodan da se mogu s njim izjebat di me god volja od parka, zidica, sume, kreveta, lifta vrha stubista, groblja i da ne nabrajam, da ga nije sramota i da ne pocme recenicu s luda si neko ce nas vidit, volim mu popusit kad meni dode odvest ga kad je pun restoran u wc i tamo se slatat s njim a kasnije navalit do kraja doma, kad poludi kod kuce pa mi pocme govorit nisi normalna peta dvi triske svuce gace stavi ruke na leda i jebe tako snazno da ga osjetim jos prekosutra u sebi da svrsi po meni grubo me udarajuci po guzici a ona se crveni a ja ga molim da ne staje dok mi on i dalje govori da sam luda i da moram doc pameti volim mu vidjeti izraz lica kad ga iznenadim novim malim vibratorom koi uopce ne lici na doticnu stvar i dok on gleda sta bi to moglo bit i pocme se crvenit kad procita upustva i drzi mi prodike na sta bacam pare a sutradan ujutro mi ga uvali u mene i dode na posal i pred 20-tak ljudi s daljine mi ga upali daljinskim, obozavam kad se pravi glup a onda preuzme stvar u svoje ruke, volim kad me vozi negdi i usput me pita bi li mogla svrsit do odredista pa mi izdrka u voznji i tak ima puno jos toga sta volim al kad skupim vremena za napisat, genijalna tema
mia2310 is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja