Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2017., 20:09   #141
Osip

Kaže njegov pedijatar, nije peta bolest!

Sent from my iPhone using Tapatalk
sovak is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 00:36   #142
Quote:
sovak kaže: Pogledaj post
Kaže njegov pedijatar, nije peta bolest!

Pa super ako nije, a to je zakljucio iz nalaza krvi, ili samo pregledom? A ako nije to, sta je, ocito da djetetu nesto je...
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 10:39   #143
Samo pregledom, kaže da izgled osipa ne odgovara osipu kod pete. Smatra da neki virus je. U utorak smo išli, danas nema osipa. A ja sam svakako htjela provjerit za sebe privatno, ali kod mene to laboratoriji em ne rade, em nisu znali o čemu pričam, a ne živim u zadnjem selu.

sovak is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 12:36   #144
Quote:
sovak kaže: Pogledaj post
Samo pregledom, kaže da izgled osipa ne odgovara osipu kod pete. Smatra da neki virus je. U utorak smo išli, danas nema osipa. A ja sam svakako htjela provjerit za sebe privatno, ali kod mene to laboratoriji em ne rade, em nisu znali o čemu pričam, a ne živim u zadnjem selu.

ne brini. I moja je imala tako nešto slično ove godine i naša pedica rekla da ne odgovara petoj i da je neka viroza ali jednostavno neema neko konkretno ime.

Doduše imala je jako jako malo i povuklo se sutradan. Ja prvo isto pomislila da nije neka alergija i dala aerius a ono ništa se nije povuklo ali sutradan ujutro kada se probudila je nestalo samo od sebe.

Od puno roditelja čujem da je ove zime i proljeća bilo hrpa tih virozica s osipom koje očito još nisu i "imeniku"
bembolina 09 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:06.