Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2017., 23:07   #3621
Ja uzeh danas ovaj http://www.alfaparfmilano.com/en/car...itive-shampoo/ inace sam plavusa, nadam se da se nisam zeznula.
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 18:35   #3622
Napokon sam došla na zelenu granu što se šampona tiče. Imam tanku kosu koja se nenormalno masti. Perem ju svaki dan ako ju hoću nositi puštenu, u repu izdrži dva dana. Ako ju operem navečer, ujutro ne liči na ništa, sva je pripijena uz tjeme i bez volumena, a drugi dan ju moram obavezno prati.

I tako nedavno ja kupim tvrdi šampon od Tinkture koji mi frendica već duže vrijeme hvali, ali sam mu se ja odupirala (ne znam ni sama zašto). Limun&lavanda za masnu kosu.

Pjeni se fantastično, čak bolje od klasičnih šampona. Kosa je čista da ne može biti čistija. Inače me od nekih šampona znalo i svrbit tjeme, sad se nisam još niti jednom počohala. Ono što me najviše oduševilo je koliko kosa ima volumena. I drugi dan je čista i podignuta od tjemena. Sad se moram borit kako da ju spustim. I još jedna stvar koja mi je super je što mi kosa djeluje gušće. Kako je tanka i rijetka, kad se zamasti izgledam kao da imam špagete na glavi umjesto kose, a sad toga nema.

Eto ako netko ima problema kao ja, toplo preporučam ovaj šampon.
*Mustra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 10:09   #3623
super da ti paše. Za mene su sapuni na kosi big no-no (probala). Volim sapune, čak ih i sama izrađujem tijelo, ruke. Za kosu sam kupovala) ali sapuni su jednostavno prelužnati za moj ukus Dugoročno mi jako isušuju kosu.
Ja prijavljujem novi fail:
Hask argan oil

E takav svrab tjemena sam uspješno izbjegavala već dulje vrijeme. S ovim šamponom se vratio u svoj svojoj "ljepoti" Ni v od volumena, kosa masna za 1,5dan. Uglavnom, jad.
Evelin 8u1 Argan+Keratin šampon

Od njega me nije toliko svrbjelo tjeme pa za to +, ali zato jadna, opuštena kosa bez volumena koja se brže masti.

No za oba ova šampona moram napomenuti kako sam došla do zaključka da sam pogrešno izabrala tip šampona i da bi kosi koja je suhlja od moje možda i odgovarali. Moja kosa, iako je negdje na pola puta do suhe kose, više bih rekla da je dehidrirana i da joj ne odgovaraju šamponi namijenjeni suhoj kosi.
No ostaje činjenica da me od Haska nenormalno svrbi tjeme.

I nakon ova dva faila, shvaćam koliko je zaista dobar onaj šampon koji sam pohvalila koju stranicu unazad. Kupujem opet čim uhvatim priliku
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 10:33   #3624
i može pomoć: gdje kupiti REVLON UNIQ ONE 10in1? Pitanje je za istočni Zagreb ili online?
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 15:47   #3625
Quote:
*Mustra* kaže: Pogledaj post
I tako nedavno ja kupim tvrdi šampon od Tinkture koji mi frendica već duže vrijeme hvali, ali sam mu se ja odupirala (ne znam ni sama zašto). Limun&lavanda za masnu kosu.

Pjeni se fantastično, čak bolje od klasičnih šampona. Kosa je čista da ne može biti čistija. Inače me od nekih šampona znalo i svrbit tjeme, sad se nisam još niti jednom počohala. Ono što me najviše oduševilo je koliko kosa ima volumena. I drugi dan je čista i podignuta od tjemena. Sad se moram borit kako da ju spustim. I još jedna stvar koja mi je super je što mi kosa djeluje gušće. Kako je tanka i rijetka, kad se zamasti izgledam kao da imam špagete na glavi umjesto kose, a sad toga nema.

Eto ako netko ima problema kao ja, toplo preporučam ovaj šampon.
isti dojam imam nakon što sam potrošila tinktura šampon naranča&ylang. imamo i isti tip kose. baš kosa izgleda čisto, lijepo i voluminozno nakon pranja i sušenja. jedino što je meni malo isušivao vlasište nakon par korištenja pa bih onda morala napravit pauzu i koristit drugi šampon, al svejedno bi ga preporučila pogotovo za tanju kosu koja se brzo masti
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 17:07   #3626
Quote:
*Mustra* kaže: Pogledaj post
Napokon sam došla na zelenu granu što se šampona tiče. Imam tanku kosu koja se nenormalno masti. Perem ju svaki dan ako ju hoću nositi puštenu, u repu izdrži dva dana. Ako ju operem navečer, ujutro ne liči na ništa, sva je pripijena uz tjeme i bez volumena, a drugi dan ju moram obavezno prati.

I tako nedavno ja kupim tvrdi šampon od Tinkture koji mi frendica već duže vrijeme hvali, ali sam mu se ja odupirala (ne znam ni sama zašto). Limun&lavanda za masnu kosu.

Pjeni se fantastično, čak bolje od klasičnih šampona. Kosa je čista da ne može biti čistija. Inače me od nekih šampona znalo i svrbit tjeme, sad se nisam još niti jednom počohala. Ono što me najviše oduševilo je koliko kosa ima volumena. I drugi dan je čista i podignuta od tjemena. Sad se moram borit kako da ju spustim. I još jedna stvar koja mi je super je što mi kosa djeluje gušće. Kako je tanka i rijetka, kad se zamasti izgledam kao da imam špagete na glavi umjesto kose, a sad toga nema.

Eto ako netko ima problema kao ja, toplo preporučam ovaj šampon.
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
isti dojam imam nakon što sam potrošila tinktura šampon naranča&ylang. imamo i isti tip kose. baš kosa izgleda čisto, lijepo i voluminozno nakon pranja i sušenja. jedino što je meni malo isušivao vlasište nakon par korištenja pa bih onda morala napravit pauzu i koristit drugi šampon, al svejedno bi ga preporučila pogotovo za tanju kosu koja se brzo masti
Curke, i ja imam takvu kosu

Trenutno mi sličan efekt ima kombinacija Terra Naturi šampona za volumen u koji nakapam malo ulja čajevca. Kosa mi se preporodila, kao i vama sa ovim šamponima.
Samo pazim da kod pranja kose ostane šampon barem minutu na glavi da sastojci prodjeluju. Čak ga i ne koristim svako pranje, efekt i sa drugim šamponima je puno bolji.

Nekad budem uzela i ovu tinkturu da isprobam, al za sada se držim ove kombo
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 17:34   #3627
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
isti dojam imam nakon što sam potrošila tinktura šampon naranča&ylang. imamo i isti tip kose. baš kosa izgleda čisto, lijepo i voluminozno nakon pranja i sušenja. jedino što je meni malo isušivao vlasište nakon par korištenja pa bih onda morala napravit pauzu i koristit drugi šampon, al svejedno bi ga preporučila pogotovo za tanju kosu koja se brzo masti
Taj mi je sljedeći na listi za probati. Drago mi je čuti da je i on odličan

Za sad nemam problema sa isušivanjem vlasišta, vidjet ćemo kako će biti na duže staze, ali za sad sam prezadovoljna. Čak su mi susjede primjetile da mi je nešto drugačije sa kosom, a nije im jasno šta.
*Mustra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 21:37   #3628
Mene je taj tinkturin isusivao, kosa mi je bila kao slama, a isto imam tanku koja se brzo masti. Jedino su mi vrhovi suhi od blajha. Mogla bih taj terra naturi probati

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 22:11   #3629
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
i može pomoć: gdje kupiti REVLON UNIQ ONE 10in1? Pitanje je za istočni Zagreb ili online?
Mozda da probas jer se tamo mogu kupiti profi revlon proizvodi

FABULA DE FORMA d.o.o.
Jure Kaštelana 19, 10000 Zagreb
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 17:31   #3630
rosa, hvala ti. poslat ću im mail i vidjeti
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 23:04   #3631
Taj Revlon se može naći i na mirisim.hr i lijepa.hr
Meni je savršen
Tinchy_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 11:05   #3632
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
i može pomoć: gdje kupiti REVLON UNIQ ONE 10in1? Pitanje je za istočni Zagreb ili online?
Naručivala sam s allbeauty prije cca pol godine za 7,45 funti, dost brzo dođe
__________________
Odhebaus, miki maus
Little Dorrit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 12:27   #3633
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Mene je taj tinkturin isusivao, kosa mi je bila kao slama, a isto imam tanku koja se brzo masti. Jedino su mi vrhovi suhi od blajha. Mogla bih taj terra naturi probati
misliš na tinkturin šampon naranča&ylang? možda se ne slaže dobro sa blajhom općenito? prošle godine sam bila u salonu na farbanju i podvalili mi neki škart brand boja koji je preagresivan i smrdi za poludit na amonijak i paljevinu. dok se to nije malo ispralo, jedno mjesec dana nisam mogla prati kosu krutim i prirodnijim šamponima jer je kosa izgledala ko da nije moja - suha i slamasta, a na dodir masnjikava. jednostavno nisu funkcionirali sa takvom jadnom bojom.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 12:57   #3634
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
misliš na tinkturin šampon naranča&ylang? možda se ne slaže dobro sa blajhom općenito? prošle godine sam bila u salonu na farbanju i podvalili mi neki škart brand boja koji je preagresivan i smrdi za poludit na amonijak i paljevinu. dok se to nije malo ispralo, jedno mjesec dana nisam mogla prati kosu krutim i prirodnijim šamponima jer je kosa izgledala ko da nije moja - suha i slamasta, a na dodir masnjikava. jednostavno nisu funkcionirali sa takvom jadnom bojom.
Ja sam imala tinkturin lavanda&limun. Mislim da je taj bas za masnu kosu.
Al da, pjenio se ko lud i bas ocisti kosu i dugo traje.
Potrosila sam ga i nisam vise kupovala.

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 00:03   #3635
Meni je taj sampon bio grozan..dobro opere i to,al kosa ostane suha..i plus sto se kosa.nista manje ne masti

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 01:15   #3636


Probao netko? Iskustva?
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 12:10   #3637
bojim se da su samo promijenili ambalažu i poduplali cijenu

iako, stari su mi bili ok
ljubaznagospodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 15:06   #3638
Quote:
mell256 kaže: Pogledaj post


Probao netko? Iskustva?
Jako lose, isusuje kosu i zapetlja ju a i izazvao mi je zestoku prhut. Naivno sam mislila da su promjenili sastav ali gle cuda sastav isti ambalaza drugacija. Bolje dodati par kuna i kupiti Davines ili Bonacure. Meni je ovo posljednji Keune sampon u zivotu do sad sam isprobala tri vrste niti jedan mi nije odgovarao i svi tri su nakon par pranja zavrsili kao sapun za ruke, skupi sapun .
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 02:15   #3639
kupila sam nedavno olival sensitiv i nakon par pranja zaključujem da je bezveze. nije totalno loš, al nekako je nedorečen. dobro pere kosu, petlja ju minimalno, volumen ne daje, ali ga ni ne ubije, dok je po pitanju vlasišta osrednje isušujuć. zapravo me po efektu podsjeća na dječje šampone. mogla sam i bez njega, al ajd. vidjeh danas u ljekarni lavanda mia neki šampon sa konopljom za osjetljivo vlasište pa sam se sad nabrijala na njega.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 15:19   #3640
Miss, a sto kažeš da probaš "boostati" šampon malo sa eteričnim uljem čajevca?
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:45.