Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2016., 10:46   #1761
Quote:
BuffySlayer kaže: Pogledaj post
Ja u zadnje krace vrijeme samo u snu pomislim da sigurno sanjam i da si to dokazem probam poletjeti i poletim ahahaha pali kod mene.nista drugo dosad se nisam sjetila,mislim na te reality checkove.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
mislim da nije potrebno raditi neke reality checkove, cim se pitas dali sanjas... sanjas 100 posto.

u budnom stanju se to nikad neces pitati, osim ako ides nest filozofirati...
u snu podsvjesno znas da sanjas pa ti se to pitanje cini logicno.

treba samo znati osjetiti ...
Old 27.02.2016., 18:45   #1762
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
mislim da nije potrebno raditi neke reality checkove, cim se pitas dali sanjas... sanjas 100 posto.

u budnom stanju se to nikad neces pitati, osim ako ides nest filozofirati...
u snu podsvjesno znas da sanjas pa ti se to pitanje cini logicno.

treba samo znati osjetiti ...
Tocno,imas pravo.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Old 09.03.2017., 20:11   #1763
Ako recimo zelim saznati neki odgovor u lucid.snu,kolika je vjerovatnoca da cu dobiti tacne odgovore?? ili ce to biti odgovori koje ja zelim cuti pa ih manifestujem???? to me zanima ,ako neko ima neki odgovor precizan ako je moguce.
Old 12.03.2017., 17:07   #1764
Quote:
nebeski prah kaže: Pogledaj post
Ako recimo zelim saznati neki odgovor u lucid.snu,kolika je vjerovatnoca da cu dobiti tacne odgovore?? ili ce to biti odgovori koje ja zelim cuti pa ih manifestujem???? to me zanima ,ako neko ima neki odgovor precizan ako je moguce.
Vjerojatnost je nikakva, jer ne možeš znati ono što ne znaš. Logično, ne?
Old 12.05.2017., 14:56   #1765
Quote:
nebeski prah kaže: Pogledaj post
Pravi lucidni snovi znače snoviti život te doživljaje u njemu vrlo slične ovima na fizičkom planu. Saznavanje stvari se podrazumijeva, samo ono se ne može naručiti na banalan način, jer to tako ne funkcionira. Ukratko, što su ti pitanja manje relevantna za ono što te čeka, to je manja šansa da ćeš na njih dobiti odgovor.
Istiphul Amue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:57.