Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2017., 09:35   #361
Možeš dobit.Pitanje je koristili su se s laserom ili kamerom.Ako je laser zapisnik o brzini napiše sam i umjesto tvojeg potpisa napiše "odbila potpisat" i to priloži uz prekršajni nalog ili optužni prijedlog (ovisi što će pisat).Za kameru ima dokaz sliku.
Old 15.05.2017., 14:00   #362
Oni mi moraju ponuditi placanje na licu mjesta. Ja neznam niti cifru niti ista , samo su mi pokazali koliko sam dala gas na onom njihovom aparatu . Vidi se da im je to bila "praksa" 3 dosta mlada decka sa jednim starijim koji jedini pise kazne i koji me pustio.
Rekao je da ubuduce prodem naplatne pa dam gas i cijelo vrijeme se smijao i zezao skupa s drugim koji je mjerio. Rekli su mi svi da su male sanse za kaznom jer sam mu jos i rekla da nit ne radim sad(to me pitao). Vratio mi vozacku i prometne i dao 5
Realno tako mogu bilo kome napisati kaznu - lako dodes do podataka o meni i mome autu.
Na uredaju pise samo brzina ali i ne da sam to ja i moj auto. Nema nikakve slike.
S time da je lika prije mene zaustavio i pisao mu kaznu i covjek je s novcanikom stajao i papirom koji je dobio od policajca. Te grdim izrazom lica kada je odlazio sa manjkom gotovine
Old 15.05.2017., 15:56   #363
Još uvijek ti stignu poslat papir da možeš platit 50% u roku 3 dana
Na pištolju nema slike ni registracije.
Old 15.05.2017., 17:45   #364
To se dobije ubrzo ili kako se njima sprdne ?
Nadajmo se da je ovako kako je i reko i da necu dobiti iznenadni "poklon"
Old 16.05.2017., 08:57   #365
Možeš dobit za mjesec,dua,tri,šest,godinu.A valjda će bit kako su rekli,opalili su onoga prije pa im je možda i dosta.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:13.