Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2017., 01:48   #161
Quote:
Didulina kaže: Pogledaj post
To je točno. U glavi sam prevrtjela milijun puta zadnje susrete i razgovore, pročitala poruke i još uvijek nemam odgovor u kojem je trenutku sve krenulo krivo. U kojem trenutku je on odlučio tako lako odustati od svega što smo imali, što smo stvorili? U kojem trenutku je on shvatio da mu to ipak nije to i da želi staviti točku na naš odnos?
Ti se zaista zanosiš. Kada ne ide dalje, ne ide. Nevažno koja strana donijela odluku ili je odluka obostrana.
A i naziv teme je pretjeran.

Quote:
Didulina kaže: Pogledaj post
Uistinu mi ne koriste linkovi za banke sperme i slične gluparije.
I čemu ovo? Nisu to ljudi iz prsta isisali.
Kao što ni on nije preko noći donio odluku da ne nastavlja u život s tobom.

Zadnje uređivanje Notfunny : 18.05.2017. at 02:12.
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 01:52   #162
Dobro, četiri i pol godine niti je on našao posao u tvom gradu, niti ti u njegovom, niti ste sjeli i rekli "ovo nema smisla, možemo do 45. ovako, što ćemo umjesto toga", i mogli ste tako još godinama jer zašto bi sad odjednom našla posao ako ga nekoliko godina nisi uspjela naći... Neće ti tu nitko znati bolje od tebe, ali možda je puklo jer ste pet godina imali svatko svoj život i barem jedno od vas nije htjelo da umjesto toga imate zajednički život. Ti bi da ti pišu ljudi koji su se razveli, ali ti su ljudi nekad odlučili biti u braku, to je bio preduvjet da se razvedu (koji, očito, nije jamčio vječnu ljubav). Vi ste pričali o tome, ali niste došli do zajedničkog poštanskog sandučića, i to ne jer ste bili klinci nego jer se nije činilo razumno. I nikome ništa nije bilo sumnjivo i nitko nije plakao u jastuk i htio s posla dolaziti onome drugome. Pet godina. Četiri i pol.

__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 02:15   #163
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Dobro, četiri i pol godine niti je on našao posao u tvom gradu, niti ti u njegovom, niti ste sjeli i rekli "ovo nema smisla, možemo do 45. ovako, što ćemo umjesto toga", i mogli ste tako još godinama jer zašto bi sad odjednom našla posao ako ga nekoliko godina nisi uspjela naći...
Sad baš banaliziraš stvari. Da, od prvog susreta smo tražili meni posao u njegovom gradu i planirali zajednički život
Opcija nikad nije ni bila da se on seli, već ja. Poslove sam tamo gledala otprilike godinu dana i ne, nisam uspjevala naći ništa.
Didulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 05:59   #164
Žao mi je što patiš i što ti je teško, što si stalno vrtiš filmove u glavi sa ciljem da si otkriješ odgovore na 100 pitanja koje te sad muče. Ti si sad još uvijek pod velikim stresom radi šoka, i živci su ti jako osjetljivi, zato su ti te tvoje emocije i misli toliko jako bolne. Možda bi bilo najbolje da odeš kod doktora i tražiš nešto za smirenje, nemoj toliko patiti ako tu bol ne možeš izdržati, i onda ćeš se moći bolje posvetiti poslu i obavezama. I bilo bi dobro da popričaš sa psihologom, kažeš mu detaljno što ti se dogodilo, on bi ti najbolje objasnio postupke i osobnost tvog bivšeg dečka i savjetovao bi ti kako da se nosiš sa novonastalom situacijom i kako da se oporaviš. Bavljenje sportom bi ti isto pomoglo da opustiš tijelo i živce i izbaciš negativne misli i energiju iz sebe.

Nije stvar više u tome što te taj tip ostavio i njegovi razlozi, nego što ti to tako loše prihvaćaš, ne možeš se nositi s tim. Nije kraj svijeta, imaš sebe, obrazovana si, imaš svoj posao, vjerojatno obitelj i prijatelje. Mogla si dati otkaz, doći u drugi grad i da te onda tip ostavio, što bi onda tek? Moraš sad krenuti dalje, ne osvrtati se toliko. Znam da treba vremena za psihički i emocionalni oporavak, ne znam koliko je prošlo od tvog prekida, ali za recimo 3 mjeseca bi ti trebalo biti već puno, puno bolje.

Gle, većina nas je bila ostavljana u životu (nisi ti ni prva ni zadnja), i to na čak i ružnije načine, sa puno uvreda i vike, višemjesečnog varanja, nakon posuđivanja velikih novaca partneru, znam slučajeve da je cura bila ostavljena koji mjesec prije vjenčanja ili slično, isto smo imali planove što se tiče zajedničke budućnosti, braka, djece... pa smo preživjeli prekid, i krenuli smo dalje hrabro, sami ili sa nekom novom ljubavi u životu. To je sve život, događa se, kažeš si da nije bio problem u tebi nego nije bilo suđeno i kreneš dalje podignute glave. Pogledaj malo na Usamljenim srcima teme o prekidima i slično, stvarno ima raznih prekida i situacija, možda ti to pomogne. Drži se, sretno!
Amelie01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 09:13   #165
Quote:
Didulina kaže: Pogledaj post
To je točno. U glavi sam prevrtjela milijun puta zadnje susrete i razgovore, pročitala poruke i još uvijek nemam odgovor u kojem je trenutku sve krenulo krivo. U kojem trenutku je on odlučio tako lako odustati od svega što smo imali, što smo stvorili? U kojem trenutku je on shvatio da mu to ipak nije to i da želi staviti točku na naš odnos?
Zašto misliš da je to bilo "u trenutku"? Obično to ide duže vremena, a pitanje je i da li je uopće bilo tako u njegovoj glavi od samog početka kako se tebi činilo? Možda je on cijelo vrijeme imao figu u džepu, ali ti to nisi znala ili si se radije zavaravala, jer si idealizirala vaš odnos i vezu. Iskreno, meni je također neobično, kako je već čokoladna napisala, da netko tako odrastao i zreo dugi niz godina održava vezu na daljinu bez zajedničkog života, pa se onda čudi što veza pukne? Prije bih rekla da nisi bila u stanju procijeniti njegovu osobnost i karakter doista kakvi jesu. Inače zapravo nije tako neobično da veze na daljinu pucaju. Mnogima veze pucaju i kad žive u istom mjestu, ali ne pod istim krovom, pa se onda negativno iznenade s karakteristikama druge osobe tek kad počnu zajedno živjeti. Zato se neki brakovi i raspadaju ubrzo nakon vjenčaja, kad uvide da im zajednički život pokazuje nešto drugo od onoga što je bilo dok su živjeli razdvojeno. No, vi niste dotle niti došli, a prema ovome što si napisala i bolje da niste, pogotovo bolje da niste imali djece.

Također me iznenadila tvoja izjava da bi ti radije imala djecu s njime, makar i sad nakon što te ovako ostavio. To govori o tvome životnom neiskustvu i zapravo priličnoj naivnosti. Nemoj se ljutiti, ali djeluješ naivno u vezi nekih važnih životnih pitanja.. Nadam se da će ti ovo iskustvo s dotičnim likom biti korisno barem utoliko što će te naučiti da stvari nisu uvijek onakve kakve nam se na prvi pogled čine, pogotovo ne u odnosu na ljudske karaktere i njihova ponašanja prema nama, nego da mogu biti puno drukčije, pa onda treba znati prepoznati nečije osobine kakve osoba doista ima, usprkos nečijoj mogućoj slatkorječivosti i površnom odnosu prema nama. Nažalost, svaka škola "košta", a pogotovo ona koja se uči na vlastitoj koži. No, ako se nauči i više ne ponavljaju iste greške, to je veliki uspjeh. Takav uspjeh ti želim ubuduće u životu s pravom osobom i vjerujem da ćeš ga uspjeti ostvariti. Sretno!

Zadnje uređivanje north wind : 18.05.2017. at 09:27.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 09:24   #166
Quote:
Amelie01 kaže: Pogledaj post
Nije stvar više u tome što te taj tip ostavio i njegovi razlozi, nego što ti to tako loše prihvaćaš, ne možeš se nositi s tim. Nije kraj svijeta, imaš sebe, obrazovana si, imaš svoj posao, vjerojatno obitelj i prijatelje. Mogla si dati otkaz, doći u drugi grad i da te onda tip ostavio, što bi onda tek? Moraš sad krenuti dalje, ne osvrtati se toliko. Znam da treba vremena za psihički i emocionalni oporavak, ne znam koliko je prošlo od tvog prekida, ali za recimo 3 mjeseca bi ti trebalo biti već puno, puno bolje.
E da, to isto. Reakcija autorice je malo naivna i nekako više karakteritična za puno mlađu i životno manje iskusnu osobu. To je moj dojam. Ali, bez obzira na sve, čovjek se mora naučiti nositi sa svim nedaćama u životu onako kako dolaze. Nemamo ništa od zavaravanja, od zabijanja glave u pijesak, ali niti od pretjeranog uživljavanja u mučno iskustvo. Dakle, dodatno mučenje i preispitivanje stvari nema puno smisla, nego je najpametnije usmjeravanje na nešto drugo i neke druge ljude - prijatelje, aktivnosti, interese, posao, hobije... ima puno stvari. I tu čovjek može naći dobre mehanizme oporavka. Ali, slažem se, ponekad treba potražiti i stručnu pomoć, psihologa i sl., jer je ponekad brže i lakše sve prevladati uz kvalitetnu psihoterapiju. Ako ništa drugo, autoricu može utješiti to što nije ni prva ni zadnja i što su mnogi prije nje već to preživjeli, pa će i ona.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 09:46   #167
Quote:
Didulina kaže: Pogledaj post
Sad baš banaliziraš stvari. Da, od prvog susreta smo tražili meni posao u njegovom gradu i planirali zajednički život
Opcija nikad nije ni bila da se on seli, već ja. Poslove sam tamo gledala otprilike godinu dana i ne, nisam uspjevala naći ništa.
Okej, ne zvučiš kao da je jedno od vas zajednički život htjelo manje, nego kao da nijednome od vas to prvo godinama nije palo na pamet, a i kad je, godinu se dana nije dogodilo apsolutno ništa i zajedničko useljenje u trenutku prekida, godinu dana nakon vaše odluke da počnete zajedno živjeti, nije bilo na vidiku.

Kad se dvije osobe toliko kilave, a oboje "znaju da je to to", možda to baš i nije toliko to. Dovoljna je jedna osoba koja se kilavi i okej joj je veza koja je slobodna aktivnost za tu i tamo preko vikenda da bude jasno da su priče o tome kako je to To žešća idealizacija, a vi ste se oboje tako ponašali. I sad ti inzistiraš na pričanju o svojim godinama i o tome kako nije isto kad samo prekineš i kad prekineš ili se razvedeš u nekim godinama, i neka ti se jave ljudi koji su se razveli, i da se bar ovo dogodilo nakon dvoje djece, jer ti je veza na daljinu s kilavljenjem bila okej dok si bila u njoj, ali sad bi radije da prebolijevaš brak. Patnja je tako dostojanstvenija, valjda.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 10:14   #168
Genijalno! Ovu frajer ostavi i njoj je žal kaj nije imala dete sa njim!?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 11:00   #169
Draga Didulina ...život ide dalje...al stvarno...daj si vremena i odboluj to...bila sam u identičnoj situaciji...6 godina veze na daljinu...ja studirala , a on radio u svom malom gradu...posjećivali se...planirali...i pogodi što ...ostavio me na identičan način...trebalo mi je puno vremena da dođem k sebi...godinu, dvije...stalno sam vrtila filmove...pa zašto, pa kako...ni dan danas mi to nije jasno, ali nije me više ni briga....prošlo je...nikad ne znaš što te čeka iza ugla...danas sam udana za divnog čovjeka i imam dvoje prekrasne djece...sretna i zadovoljna....ono što je završilo očito je i trebalo završiti...tvoja sudbina i sreća je očito negdje drugdje....život je prekrasan....vjeruj u to....a sad si daj vremena i odboluj ovo na svoj način...želim ti svu sreću!
kloa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 11:37   #170
Lijek 1: ako možeš, uzmi godišnji i otputuj nekud daleko. Čim dalje, tim bolje. Put u neku daleku zemlju je dobar način udaljavanja od problema koji te muče kod kuće. U dva tjedna negdje daleko napravit ćeš veću distancu nego u tri mjeseca kod kuće.

Lijek 2: ako nisi u mogućnosti otputovati, psiholog. Psiholog će ti pomoći proraditi osjećaje i može ti dati taj closure koji ti tvoj razmaženko nije želio dati, a koji nam pomaže brzo ostaviti stvari iza nas. (Psiholog će ti pomoći objasniti samoj sebi što se desilo, kako, kada.)

Nemam dobro mišljenje o ljudima koji dugogodišnje veze prekidaju preko telefona, bez objašnjenja. Ako netko na tebe računa, a računa zbog tvog obećanja da može računati, onda je u redu prekid tog "ugovora" iskomunicirati na način koji pokazuje odgovornost, brigu za partnera koji se našao u iznenadno neugodnoj situaciju i nekakvo poštovanje prema vašem odnosu i samom sebi. Pa zamislite da se neko usred projekta jednostavno više ne pojavi na poslu jer je našao bolji projekt, pa sad radi na tome. Ne radi se tu čak ni o ljubavi, koje ima ili nema, tu se radi o nekom prijateljskom odnosu i međuljudskom poštovanju.
Loonie. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 11:44   #171
Meni se puno više sviđaju ti "đubretarski" prekidi! U startu ti nestanu sve iluzije u nekakvoj budućnosti sa tom osobom. I ne trebaš nikaj više očekivati. Posebno ne žaliti kaj dete nemaš s tom osobom.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 11:56   #172
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Meni se puno više sviđaju ti "đubretarski" prekidi! U startu ti nestanu sve iluzije u nekakvoj budućnosti sa tom osobom. I ne trebaš nikaj više očekivati. Posebno ne žaliti kaj dete nemaš s tom osobom.
Tu si u pravu. Da mene netko nakon pet godina veze ostavi jednom rečenicom preko telefona, moje hlađenje od njega bi nastupilo u roku od sekunde i pol Čim bi mi došlo do mozga što čujem, bilo bi mi jasno da nemam za čim žaliti i da to nije čovjek s kojim sam ja mislila da sam bila.

Ali ... to je samo kratkoročni efekt. Dugoročno, to može izazvati dosta velike nesigurnosti. Pitaš se što s tobom nije u redu da si se mogla tako prevariti u procjeni ili se možda nisi prevarila u procjeni ali ima u tvom ponašanju nešto što je od dobrog čovjeka napravilo neotesanca ... pa kako sad nekom vjerovati u budućnosti ... pa kakva si ti to osoba kad te privlače takvi neodgovorni slabići ... pa kakva si ti to osoba kad izazivaš takvo nepoštovanje ... pa ovo pa ono.

Naravno, nisu svi skloni nesigurnosti. Neki slegnu ramenima i idu dalje vedro i optimistično. Ali ipak, nakon što bol prođe, uvijek je bolje biti voljen od kvalitetne nego od nekvalitetne osobe. Daje ti više samopouzdanja i snage za budućnost.
Loonie. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 12:15   #173
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Genijalno! Ovu frajer ostavi i njoj je žal kaj nije imala dete sa njim!?
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Meni se puno više sviđaju ti "đubretarski" prekidi! U startu ti nestanu sve iluzije u nekakvoj budućnosti sa tom osobom. I ne trebaš nikaj više očekivati. Posebno ne žaliti kaj dete nemaš s tom osobom.
Baš. Mislim, dijete je nešto predivno i nezamjenjivo, ali dođe dan kad tom istom djetetu moraš objasniti kakav mu je šupak otac bio i zašto nije sudjelovao u odgoju.
Sad hvala Bogu imaš priliku naći nekog s kim ćeš stvoriti pravu obitelj, u kojoj ćete i ti i tvoje dijete biti potpuno sretni, gdje neće faliti i otac.
Ja na tvom mjestu, ne bi ni trena, ni suzu tratila na njega, baš zato što želiš dijete, nemaš vremena za gubljenje...izlazi, upiši neki tečaj, upoznavaj nove ljude. Tu postoji velika mogućnost da upoznaš nekog za nešto ozbiljno, a plakanje i traćenje vremena na tog koji nije vrijedan spomena, samo će te još više udaljiti od tvojih ciljeva 😉
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 13:30   #174
Quote:
Didulina kaže: Pogledaj post
Opcija nikad nije ni bila da se on seli, već ja. Poslove sam tamo gledala otprilike godinu dana i ne, nisam uspjevala naći ništa.
Zašto nije bila opcija da se on seli?
Koliko ste kilometara bili udaljeni? Nije jedan od vas mogao jedno vrijeme putovati na posao?

I meni se čini da je tu bilo podosta oklijevanja u poduzimanju većih koraka.
brzi gonzales is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 14:04   #175
Quote:
brzi gonzales kaže: Pogledaj post
Meni tvoja priča djeluje poprilično nerealno. Rupičasto.
S jedne strane tvrdiš da ste si bili međusobna potpora, povezani, planirali sve i svašta, a s druge on je prekinuo bez riječi.
Ili si ti živjela u jednoj iluziji i gledala vaš odnos onako kako si željela da bude, samim time i njega doživljavala potpuno suprotnim od onoga kakav je ustvari bio ili tu fali podosta ključnih informacija.

Kako god osobno mi je teško uvjerljivo da postoje osobe s kojima si godinama, sve je divno i krasno i odjednom paf, nema više kontakta. I to bez ikakvih prijašnjih naznaka. Ne promijeni se čovjek toliko i to odjednom za 180 stupnjeva.
Napokon netko tko je možda i promislio o tekstu autorice.

Meni se čini da ona masu toga prešućuje.

Quote:
Didulina kaže: Pogledaj post
...
Realno, jako malo informacija... hoćeš reći, nikad se niste svađali? Oko svega ste se slagali? Meni to zvuči nerealno.

Također, zanima me, kad ste to odlučili da ćeš ti preseliti kod njega? Koliko si uopće ulagala u to da stvarno nađeš taj posao kod njega, pa se tamo preseliš?

Jer, meni to sve izgleda kao da ti ulažeš u karijeru, a on će čekati i da je bilo jako puno rasprava kad će se to dogoditi? Jesam u pravu?

Neću reći da lik nije ispao žešći debil, jer je, idiot i nezreo. Ali, isto tako, ako je dogovoreno prije 3-4 godine da ti seliš k njemu nakon što nađeš posao, ispalio bi i ja osobno, jer te tad ni ja ne bi čekao više. Pogotovo ako ste 30+, to mi onda tek izgleda kao ludost. Jako sam strpljiv, ali ovo mi zvuči debelo previše.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 14:28   #176
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post

Realno, jako malo informacija... hoćeš reći, nikad se niste svađali? Oko svega ste se slagali? Meni to zvuči nerealno.
Ma nije nerealno ako su se vidjeli tu i tamo za vikend koji su proveli u seksu i gugutanju. Oko čega se realno i imaš posvađati kad vodite odvojene živote?

Autorice, pokušaj usporediti ovu vezu s vezama koje nisu bile na daljinu i koje su uključivale zajednički život, ako je takvih bilo. U kojoj ste vi uopće mjeri bili dio života jedan drugoga?
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 15:06   #177
Quote:
Didulina kaže: Pogledaj post
5 godina se poznajemo, nije baš punih 5 godina veze, ali nebitno sad. Svakako, pišem već 3. ili 4. put isto: mi smo razgovarali o zajedničkom životu i braku već dulje vrijeme, ali se nije činilo razumnim ni meni ni njemu, da ja dam otkaz pa onda po cijele dane radim što točno? Sjedim u njegovom stanu i gledam tv? Tražila sam posao. Također, razgovarali smo i o mom stanu. Jedno vrijeme je opcija bila prodaja, ali smo zaključili da je najpametnije njega dati u najam. Oboje smo to htjeli. Bar sam ja imala dojam da smo oboje htjeli, što je on mislio/htio/želio više ne znam ni sama.
predugo si čekala.
trebala si ga forsirati jer nažalost u dugim vezama često samo tavom po glavi i forsiranje može urodit nekim plodom. nakon 5 godina il me ženi il tamburu kupi.ma kaj nakon 5 i prije. jer da ste u braku nebi mogao baš ovako kurvinjski napravit kaj je napravio. bar bi se malo napatio. kaj ćeš, naletila bolja pica, on ponorel ti izvisila
5 godina u vjetar , ti u tridesetima...koma

al imaš posao i stan i to je bitno
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 15:16   #178
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
predugo si čekala.
trebala si ga forsirati jer nažalost u dugim vezama često samo tavom po glavi i forsiranje može urodit nekim plodom. nakon 5 godina il me ženi il tamburu kupi.ma kaj nakon 5 i prije. jer da ste u braku nebi mogao baš ovako kurvinjski napravit kaj je napravio. bar bi se malo napatio. kaj ćeš, naletila bolja pica, on ponorel ti izvisila
5 godina u vjetar , ti u tridesetima...koma

al imaš posao i stan i to je bitno
Dobro, jel čitaš ti kaj pišeš?
Trebala ga je natjerat na brak što prije jer bi onda, iako ne želi više biti s njom, teže otišao?
Ili ne bi otišao nego bi ostao sa ženom koju ne voli, ali koga briga, vuk sit, ovca cijela.
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 15:25   #179
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Dobro, jel čitaš ti kaj pišeš?
Trebala ga je natjerat na brak što prije jer bi onda, iako ne želi više biti s njom, teže otišao?
Ili ne bi otišao nego bi ostao sa ženom koju ne voli, ali koga briga, vuk sit, ovca cijela.
Čula sam prije par godina za jednu priču.
Ljubav cvjeta, sunce sja, dobili dete, kreditom kupili stan.
Nakon mjesec dana, on dolazi doma, u suzama priznaje, zaljubio se u drugu, za oprost moli, na koljena pada, usput pakira kofer.
Ona šuti i sluša.
Progovara: kako si se zaljubio, sad ćeš se i odljubiti. Taman posla, kakve su ovo gluposti. Iz ovih stopa izlazi van, prekidaj to i vraćaj se na večeru.
Brak opstao i ostao, kakav je ne znam, ali cijenim neke aspekte ove priče.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 15:29   #180
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Dobro, jel čitaš ti kaj pišeš?
Trebala ga je natjerat na brak što prije jer bi onda, iako ne želi više biti s njom, teže otišao?
Ili ne bi otišao nego bi ostao sa ženom koju ne voli, ali koga briga, vuk sit, ovca cijela.
puno se ljudi u braku ne voli, ali imaju stvari koje ih vežu i ostaju skupa.
barem bi imala dijete,a možda bi i on bio bolji.ovako je znao da nema obavezu pa ko ga jebe.a đe je ona. nigdje je,eto đe je.
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:12.