Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2017., 15:19   #681
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
prije par godina

https://www.youtube.com/watch?v=py_sqMw2qGM

ne sjećam se nešto da su sarajevski mediji dizali ikakvu histeriju i prijavljivali fifama, uefama

Da se razumijemo ja ne podržavam idiotluke tipa zds i pozivanje na ubijanje, klanje...al nemojmo se lagat. takve stvari s vremena na vrijeme slušamo na svim stadionama u bih, barem na ovim koji imaju publiku
Ovo sa Turskom je jedna od najvecih sramota za nas narod, grozio sam se tada, a ni sada ne mogu objasniti koji je kurac bio narodu. Mi smo tada bili bas losi, ispali iz kvala nakon 5 kola, frustracija, boga pitaj... Ovo se desilo 2008. Na proslom prvenstvu u Francuskoj, kada ste igrali sa Turcima, vecina, i to ogromna vas je podrzavala, to ti garantujem... Svijest se mijenja, u tome nam i lezi nada za bolje sutra.

Sto se tice ugrozenosti Hrvata u BiH, onda stoji jos na papiru. U relanosti, ljudi iz srednje Bosne sjednu na autobus i idu raditi za dnevnice u Hercegovinu, bio nedavno prilog o tim ljudima na TV-u. Kao da idu u Njemacku, jebote. Nakon Sarajeva, najrazvijeniji dio drzave.
Raul Gonzalez is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 15:28   #682
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
eto. upravo o tome i pričam. h-m rat je počeo zbog muslimanskih sranja u bosni, tek se kasnije prelio na hercegovinu...a i prije rata alijina vizija bih je bila identična miloševičevoj viziji krnje juge. hrvati su od početka htjeli decentrliziranu i federaliziranu državu tipa švicarske ili amerike, alija - "il građanska država (1 čovjek 1 glas) il građanski rat", a dotični je potpisivao nekakve deklaracije muslimanskog bratstva i govorio "o ratu poslije rata"...

nama je bilo isti kurac il pod srbima il pod muslimanima

što se tiče post ratne situacije, hrvati su pružili ruku pomirenja, nevoljko al pružili, muslimani su to iskoristili da ih dekonstituiraju, od uzurpiranja zajedničkih institucija, novcaa, propagande kakvu si i sam spomenuo do nametanja predstavnika...

to ti je taj "rat poslije rata"
Nope,rat u Bosni su zapoceli Hercegovci.

Gesendet von meinem SM-J510FN mit Tapatalk
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 15:31   #683
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
eto. upravo o tome i pričam. h-m rat je počeo zbog muslimanskih sranja u bosni, tek se kasnije prelio na hercegovinu...a i prije rata alijina vizija bih je bila identična miloševičevoj viziji krnje juge. hrvati su od početka htjeli decentrliziranu i federaliziranu državu tipa švicarske ili amerike, alija - "il građanska država (1 čovjek 1 glas) il građanski rat", a dotični je potpisivao nekakve deklaracije muslimanskog bratstva i govorio "o ratu poslije rata"...

nama je bilo isti kurac il pod srbima il pod muslimanima

što se tiče post ratne situacije, hrvati su pružili ruku pomirenja, nevoljko al pružili, muslimani su to iskoristili da ih dekonstituiraju, od uzurpiranja zajedničkih institucija, novcaa, propagande kakvu si i sam spomenuo do nametanja predstavnika...

to ti je taj "rat poslije rata"
Slušaj, ovo je žešći offtopic, ali opet velim - hrecegovna imaju istu spiku kao Srbi, valjda zbog tih tupastih korijena, kažu da su zapadnohercegovci izgmizali iz Crne Gore... Što god ti pričao, činjenica je da se zločinačkoj vrhuški hercegovana svima odreda sudi, kome se od bitnijih političara iz bošnjačkog naroda iz ratnog doba sudi u Haagu? Nikome. Ah da, belosvetska zavera, ovo ono. Zločinačka politika hercegovana je najviše zaslužna za sranja u kojima su sada. I zašto su vam Bošnjaci krivi? Zašto vam npr nije kriv Tuđman koji je potpisao Dayton na kojeg tako žestoko kmečite? Ugroženi ste upravo onoliko koliko su bili ugroženi krajiški Srbi. U ratu su vam lideri posrali veliko govno koje vi sada jedete. Pomiri se s tim.
Siva Kornjaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 16:11   #684
nakon što te ispravim za glupost što si napisao ti mi odgovoriš

Quote:
Slušaj, ovo je žešći offtopic, ali opet velim - hrecegovna imaju istu spiku kao Srbi, valjda zbog tih tupastih korijena, kažu da su zapadnohercegovci izgmizali iz Crne Gore...


ali u jednom si upravu, offtopic smo i bolje da prestanemo

Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
Kako je to završilo jel bilo nekih tužbi i toga ?
mislim da je bio suspendiran al ne znam šta je dalje bilo. a možda sam i zamijenio sa nekim drugim slučajem. ne sjećam se.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 16:39   #685
Znam da je bilo godinu dana poslije kao kako je slucaj otisao u neku zastaru iako je prijavu protiv tih specijalaca podnio neki inspektor iz Sarajeva....

Ali ne znam jel netko privatno tuzio hrabre sarajevske specijalce
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 18:26   #686
Quote:
Raul Gonzalez kaže: Pogledaj post
Ovo sa Turskom je jedna od najvecih sramota za nas narod, grozio sam se tada, a ni sada ne mogu objasniti koji je kurac bio narodu.
A zašto bi to bila sramota i čemu grožnja? Ljudi valjda imaju pravo da navijaju za koga žele i da mašu zastavama kojima im se maše. Pa taman bilo u inat ovoj gamadi i govnima dole.
Siva Kornjaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 18:28   #687
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
Znam da je bilo godinu dana poslije kao kako je slucaj otisao u neku zastaru iako je prijavu protiv tih specijalaca podnio neki inspektor iz Sarajeva....

Ali ne znam jel netko privatno tuzio hrabre sarajevske specijalce
Kad smo kod tog, što je sa zločincem koji je ubio navijača Sarajeva? Pazi, ubio iz pištolja, a ne malčice pomazio sa pendrekom... Zločinačka gamad zataškala slučaj, jasno... I onda oni ugroženi, kmeee kmeee
Siva Kornjaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 18:52   #688
Ono kad upadne iz čista mira i počne vrijeđati, kao da je kupio forum. Sram te bilo.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 19:16   #689
Quote:
Siva Kornjaca kaže: Pogledaj post
A zašto bi to bila sramota i čemu grožnja? Ljudi valjda imaju pravo da navijaju za koga žele i da mašu zastavama kojima im se maše. Pa taman bilo u inat ovoj gamadi i govnima dole.
Ne bi bila sramota da BiH nema svoju reprezentaciju, ali navijanje za neku trecu, cisto iz inata... Ja sam propadao u zemlju, iskreno.
Raul Gonzalez is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 21:32   #690
Obično kad belaj naprave navijači nebošnjačkih klubova uvijek su tu neke analize i elaborati. Bilo je puno težih incidenata i puno manje priče. Od ovog već stavljenog s Ultrasaima na Grbavici, preko upada u teren Hordi na Koševu tamo negdje 2010., pa isto prije par godina protiv Borca, do ovog zadnjeg sukoba u Zenici gdje su sudjelovali i igrači(!) Želje što bi bilo puno teži incident od nekakvih povika, ali...

Nije li nepoštivanje himne (bez teksta) jednako kao i zviždanje pjevanje nekog teksta na istu? Zastave armije su sasvim normalna pojava i na utakmicama reprezentacije. Ne znam da se tko žalio...

Država koja nas ne poštuje ne može očekivati da je mi poštujemo. Potpuno razumijem zvižduke, a ostalo je dio navijačkog folklora. Primjerena kazna i to je to.

Da završimo u revijalnom tonu, zanimale bi me kakve bi reakcije bile da se recimo pjevalo "jebo vas Bakir".

PS. index još nije objavio tko je osvojio kup.
Aubameyang is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 21:54   #691
Žalosno je to u globalu sve i da jedan narod bude nadglasan i stvarno ugnjetavan od jednog ili dva većinska. I da nema instrumenata kojima bi riješio izlaz iz te pat pozicije. Kao što je opet žalosno da se zviždi himni države u kojoj svi ti narodi žive, smatraju se konstitutivnima, a koji tu državu ne smatraju istinski svojom. Barem u granicama u kojima danas je. Kažem, razumijem bijes potlačenih, kao što razumijem i ludilo s druge strane, koja ovo "iđenje" đonom na de facto Instutucije Države također ne može niti smije šutke gledati.

Žalosna je Bosna i Hercegovina "država", zbog čeg sam i ja žalostan, ali tako valjda mora biti. I tako je bila vazda.....
otrovnik ljuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 22:22   #692
Kad to rade navijaci Bilbao-a i Barcelone to je onda fora i romanticno a kada to isto rade u BiH onda je to fasisticki ili ne znam kako vec nije.

Mene je nekada sram pacijenta sa kakvima zivim u ovoj Hrvatskoj.

Jer danas u doba interneta da 3 min odvoje i pogledaju kako se ponasaju domacini u Sarajevu kada dode taj isti Siroki ili Zrinjski ovo je kamilica spram time. Da odvoje 5 minuta pa da procitaju sto se sve radi nasem narodu dolje od strane politike shvatili bi cemu takve reakcije. O gospodarstvu Hercegovine necu ni pocinjati.

I onda kada se to sve manifestira na jednoj nogometnoj utakmici neki se cude a cak nije nista posebno bilo.

Ali onda dode jedan index da clanak nekom Sarajliji i evo trolova,srecom pa index nema vise nikakvog kredibiliteta u javnosti.

A za ovog trola evo pogledaj si sliku pa vidi tko je fasist ali to je druga tema

Quote:
...Na pravcu napada sve ustaško spaliti,djecu i žene pritvoriti u logore...

Komandant Zelenih beretki armije BiH
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net...85&oe=59BA5E04
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 08:47   #693
meh, hrvati i srbi se moraju udružit i izlobirat u savezu da se intoniranje himne ukine, mislim najveća je debilana u ligaškim i kup utakmicama puštat himnu, ne radi se o reprezentacijama i međunarodnim utakmicama

inače i sarajlije su u prvoj utakmici finala kupa na glazbu službene himne pjevali tekst "jedna si jedina", himna republike bosne, koja je očistila pola milijuna nemuslimana, 170 tisuća hrvata sa teritorija kojeg je kontrolirala pa nije bilo nikakvih osuda

http://sport1.ba/premijer-liga-bih/v...imnu-bih/82254

PS: obavještajne službe u RH bi trebale malo preispitat zašto mediji u sred zagreba šire velikomuslimansku propagandu
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 11:25   #694
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
meh, hrvati i srbi se moraju udružit i izlobirat u savezu da se intoniranje himne ukine, mislim najveća je debilana u ligaškim i kup utakmicama puštat himnu, ne radi se o reprezentacijama i međunarodnim utakmicama

Upravu si. Mislim ko ce podnijeti to vrijedjanje u tonovima i ponizavanje srpskog i hrvatskoh naroda. Tekst cak i nije potreban.
Raul Gonzalez is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 11:37   #695
a) himna treba ostati, ljude se treba educirati i naučiti u kojoj državi žive - i zvizdače i one koji pjevaju neki drugi tekst jer je i to vrijeđanje, odnosno to što oni pjevaju nije, kako kažu po bosanskim forumima, međunarodno priznata himna pa je i to vrijeđanje himne i države - ali ne, samo povampireni Lištičani vrijeđaju

b) povike tipa ubij Baliju, gazi Ustašu itd. treba ignorirati ili, kad krenu, ugasiti ton sa stadiona, to se nikad neće iskorijeniti, ignoreom im se samo može smanjiti važnost

c) Sarajevo koliko ulaganja i koliko izgubljenih trofeja kad ode Amidža, slijedi liga za bedaka
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 12:26   #696
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
a) himna treba ostati, ljude se treba educirati i naučiti u kojoj državi žive - i zvizdače i one koji pjevaju neki drugi tekst jer je i to vrijeđanje, odnosno to što oni pjevaju nije, kako kažu po bosanskim forumima, međunarodno priznata himna pa je i to vrijeđanje himne i države - ali ne, samo povampireni Lištičani vrijeđaju

b) povike tipa ubij Baliju, gazi Ustašu itd. treba ignorirati ili, kad krenu, ugasiti ton sa stadiona, to se nikad neće iskorijeniti, ignoreom im se samo može smanjiti važnost

c) Sarajevo koliko ulaganja i koliko izgubljenih trofeja kad ode Amidža, slijedi liga za bedaka
a) slazem se. Kad idem na reprezentaciju nemam uopste potrebe pjevati neki drugi tekst, em sto je u osnovi vrijedjanje trenutne himne, em sto ruzno zvuci. Oni sto pjevaju su najvesce pripadnici Beckih i Minhenskih brigada, najvece patriJote

b) tu treba zaustaviti utakmicu, kao sto je Mazic nedavno prekinuo tekmu kad su Grobari poceli vrijedjati vojvodjanske madjare (ako se dobro sjecam). Dakle, to je klasicni sovinizam. Mogao se trpiti do neke 2000, jer je rat jos bio 'svijez', ali ipak je proslo cetvrt vijeka Kasnije odrezes klubu neku rigoroznu kaznu, da se bas zamisle koga hoce na tribinama

c) Bog te cuo Ima da im zakucamo zadnji ekser u subotu.
Raul Gonzalez is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 16:59   #697
Bio u Srijedu na utakmici, iako zadnjih godina BiH sport slabo pratim, jer čovjek ne zna jel tu više politike ili sporta. Ali sam dosta dugo prati BiH ligu i bio na mali milion utakmica i u košarci i u nogometu. Obišao većinu BiH pašnjaka prateći NK ŠB. Čak mi nije ni bilo bitno hoće li Široki osvojiti taj kup, ali sad, dva dana nakon tog famoznog finala sam presretan što taj isti kup nije završio u Sa, znam da im je uvijek Široki bio trn u oku, ali da će biti ovoliko proljevanja žući nisam mogao ni zamisliti.

Što se tiče same utakmice, bez pretjerivanja, fakat ne znam jesam li bio na korektinoj utakmici u BiH, a da je imala ikakav značaj. Al stvarno ne znam. Imamo situaciju gdje se izviždala himna, ni prvi ni zadnji put, valjda su svi svijesni da će se himni BiH uvijek zviždati na teritoriju gdje žive Hrvati i Srbi. Isto kao što se svakoj hrv. pjesmi zviždi na teritoriju gdje žive Muslimani i Srbi. Ili Srpskoj gdje su Hrvati i Muslimani. I tako u krug. Ne znam na koji način bi Hrvati trebali smatrati BiH svojom državom kad recimo konkretno u Široki Brijeg federacija uloži samo 20% onog novca što se iz Širokog slije u državnu kasu putem poreza i ostalih nameta. Himnoj se zviždalo svaki put kad je svirana na Pecari, i u prošlom finalu kupa, i u pretprošlom, i kad je igrala BiH reprezentacija mladih, isto tako i u Mostaru. I nikad se nije digla tolika buka, niti blizu.

Što se tiče nacionalističkog vrijeđanja. Jednom se skandiralo "gazi balije". Ito nakon što je igrač sarajeva klanjao na sred terena. Na svakoj utakmici toga bude u par navrata. Gazi balije, gazi ustaše, samo je pitanje tko igra. Ako igraju Željo i Sarajevo onda je gazi pitare. Hajduk-Dinamo gazi tovare/purgere itd. I to redovno prolazi bez spomena na svakoj utakmici. Dok je sad eto to odjednom državnim problem broj 1. Muslimansko licemjerstvo na maksimumu. Al dobro, eto ih tamo, samo pokazuju koliko ih zapravo boli puna Pecara i izgubljeno finale od Širokog.

Svatko s imalo mozga zna da medijima u Sarajevu od onog "gazi balije" puno više smeta ovo
__________________
Lalalalalalalala.
BinHex is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 17:09   #698
Cekaj koji kurac?
Sarajevo sutra u derbiju kontra Zelje bez Crnkica i Hrustemovica, zbog pazi sad?
Prijetnji navijaca!

Sad gledam dio pressice, govori Janjos, covjek se trese dok govori, da su cak morali pobjeci iz grada. Kakve su to prijetnje jbt, sta su chakije radile ili koji kuki?
Nevjerojatno....

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
__________________
Blago meni, što se rodi takva da si ponos Bosne cijele...
otrovnik ljuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 17:14   #699
u međuvremenu Pecara suspendirana http://www.bljesak.info/rubrika/spor...-pecara/198773
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 17:21   #700
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Cekaj koji kurac?
Sarajevo sutra u derbiju kontra Zelje bez Crnkica i Hrustemovica, zbog pazi sad?
Prijetnji navijaca!

Sad gledam dio pressice, govori Janjos, covjek se trese dok govori, da su cak morali pobjeci iz grada. Kakve su to prijetnje jbt, sta su chakije radile ili koji kuki?
Nevjerojatno....

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Ne znam stvarno, i ja sam ostao paff. Ili stvarno ima istine u pričam da će Sa pokloniti bodove Želji da slučajno nebi Zrinjski bio prvak.
__________________
Lalalalalalalala.
BinHex is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:14.