Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2017., 18:54   #461
ASOS #6 (OBAVEZNO pročitati uvodni post)

Nista ne pise kad se preda kod nas na posti. A povrat zna putovati k njima i po mjesec dana
Stvarno mi nije jasno zasto svakodnevno tolko panicarenja. Iskustva na forumu su da nikad s povratima nema problema, uvijek sve dode i asos uvijek vraca novce.
Nebi skodilo da procitate zadnjih par stranica i procitate vec tisucu puta odgovoreno na ista pitanja prije neg kaj nakon 2 dana dizete paniku da nije poslano, il nakon 5 dana da nije stiglo..
Prvi put je neki dan jedna cura napisala da joj se vratio paket a ja evo kupujem i pratim temu zadnje 3 godine i to je prvi put da sam cula za takav slucaj..
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 19:15   #462
Quote:
amy pelin kaže: Pogledaj post
Nista ne pise kad se preda kod nas na posti. A povrat zna putovati k njima i po mjesec dana
Stvarno mi nije jasno zasto svakodnevno tolko panicarenja. Iskustva na forumu su da nikad s povratima nema problema, uvijek sve dode i asos uvijek vraca novce.
Nebi skodilo da procitate zadnjih par stranica i procitate vec tisucu puta odgovoreno na ista pitanja prije neg kaj nakon 2 dana dizete paniku da nije poslano, il nakon 5 dana da nije stiglo..
Prvi put je neki dan jedna cura napisala da joj se vratio paket a ja evo kupujem i pratim temu zadnje 3 godine i to je prvi put da sam cula za takav slucaj..
Ovo se odnosi na mene, pa da i odgovorim.

Pitala sam samo da li piše ikakav status kada se pošalje od nas do trenutka kada im roba stigne, jer apsolutno svaki drugi tracking sustav radi na taj način da piše kad se roba zaprimi, i dalje onda idu ostali koraci u procesu...
Kao što sam napisala, koliko će roba putovati i kada će se novci isplatiti mi nije primarna briga, nego sam samo htjela znati je li zaprimljeno od nas ovdje kako treba, tim više šta su djelatnice u pošti nevoljko išle čitati okružnicu prvi put kada sam robu donijela, i rekle na predaji da se "nadaju da je to - to".
U svakom slučaju, hvala ti na odgovoru jer si odgovorila na moje pitanje.
Natalija5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 21:57   #463
@Natalija, evo, ja sam baš nedavno pisala kako mi je novac vraćen, iako mi je status cijelo vrijeme samo da je paket registriran online, pogledaj ove postove:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=402

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=435
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 08:44   #464
Kada printate papire za povrat koji inače dodu uz narudžbu da li printate ovaj I have lost my returns form (Rest of World)
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 09:30   #465
ima kakav kod za popust?
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 10:33   #466
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
@Natalija, evo, ja sam baš nedavno pisala kako mi je novac vraćen, iako mi je status cijelo vrijeme samo da je paket registriran online, pogledaj ove postove:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=402

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=435
Super, puno ti hvala!
Natalija5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 18:50   #467
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
Kada printate papire za povrat koji inače dodu uz narudžbu da li printate ovaj I have lost my returns form (Rest of World)
Ne.
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 21:31   #468
Quote:
glam-g kaže: Pogledaj post
Poslala sam povrat asosu prije 2 tjedna, znaci 22.04. Za 6 dana je status paketa bio da je zaprimljen u njihovom lokalnom cvoristu i od tad nema nikakvog pomaka. Pitala sam ih jesu primili paket, prvo su rekli ne, a kad sam im poslala presliku statusa onda su rekli da im je guzva u skladistu i da ga valjda zato nisu evidentirali. Jel se trebam brinuti? Jednom sam radila povrat i cini mi se da to nije tako dugo trajalo, tj nije bilo nikakve prepiske sa asosom nego su mi brzo vratili lovu.
Samo da javim da sam danas dobila mail od care@asos da su zaprimili moj paket i da ce mi refundirati sredstva. 04.05 na trackingu se vidjelo da je paket dostavljen Asosu. I ono sto su mi napisali u mailu me bas zacudilo, rekli su da sam poslala paket nazad nakon isteka 28 dana i da ce mi ovaj put vratiti lovu, ali da u buduce pripazim. Tako da ako saljete povrate nakon isteka tih 28 dana, pripazite. A zapravo je najcudnije sto sam im ja poslala paket 22 dana nakon primitka paketa, ukljucujuci i vikende, tj 25 dana od izvrsenja narudzbe. Tako da su ocito i na to poceli paziti.
glam-g is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 23:07   #469
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
Kada printate papire za povrat koji inače dodu uz narudžbu da li printate ovaj I have lost my returns form (Rest of World)
Da, ako sam izgubila onaj papir od narudžbe s kojim narudžba dođe (popis stvari).
Ja evo baš jedan jutros sprintala jer sam očito bacila revno papir od narudžbe u smeće a predomislila se
__________________
I'm not quiet, I'm plotting.
Annie Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 21:11   #470
Cure može mala pomoc?
Narucila sam dvije haljine s asosa,ali bi ih ipak vratila no međutim bacila sam vrecicu od jedne haljine koju sam mislila zadržati,pa hoce li to biti problem za povrat ili može i bez toga?
PsychoSweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 22:54   #471
Quote:
PsychoSweety kaže: Pogledaj post
Cure može mala pomoc?
Narucila sam dvije haljine s asosa,ali bi ih ipak vratila no međutim bacila sam vrecicu od jedne haljine koju sam mislila zadržati,pa hoce li to biti problem za povrat ili može i bez toga?
Bez problema okreneš bilo koju vrecicu koju imaš na obrnutu stranu (na se ne vidi logo) i šalješ tako

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 18:50   #472
Quote:
PsychoSweety kaže: Pogledaj post
Cure može mala pomoc?
Narucila sam dvije haljine s asosa,ali bi ih ipak vratila no međutim bacila sam vrecicu od jedne haljine koju sam mislila zadržati,pa hoce li to biti problem za povrat ili može i bez toga?
Mislim da to nebi trebao biti problem, ali svakako haljinu stavi u neku tanju čistu vrećicu radi zaštite.
Ja sam već slala Mangu bez zaštitne vrećice i prošlo je okej.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 21:58   #473
Jel netko čuo za požar koji je izbio u asosovom skladištu u Njemačkoj prije dva dana? Navodno je izgorilo robe u vrijednosti 8 milijuna dolara.
edition limitee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 03:05   #474
http://www.index.hr/rouge/clanak/jes...ra/970721.aspx
nenna80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 19:31   #475
Ajmeee!! Samo da nije skladiste u Malmu. Cekam povrat.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 10:20   #476
Quote:
-zvrk- kaže: Pogledaj post
Bez problema okreneš bilo koju vrecicu koju imaš na obrnutu stranu (na se ne vidi logo) i šalješ tako

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Mislim da to nebi trebao biti problem, ali svakako haljinu stavi u neku tanju čistu vrećicu radi zaštite.
Ja sam već slala Mangu bez zaštitne vrećice i prošlo je okej.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
Hvala cure,poslat cu im tako pa valjda bude ok,nema mi druge
PsychoSweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 22:34   #477
Cure, ako je koja narucivala Asos Farleigh traperice. Da li su realne velicine. W25=34,w26=36?
redil is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 10:36   #478
Pokušavam se registrirati na ASOS i stalno me vraća natrag na

CONTACT PREFERENCES:
-Sign me up for exclusive ASOS discounts and style advice by email, post and text
-Yes, send me updates by email, post and text from selected ASOS partners
JOIN ASOS

Bilo da kliknem jedno ili drugo ili oba opet me vrati natrag, a pokušavam se registrirati preko fbooka.

Ne kužim.
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 11:10   #479
Uspjela sam normalnom registracijom.

E sad, prije registriranja sam bila našla neku haljinu koja mi se sviđa i ubacila ju u košaricu i čim sam se registrirala, dobila sam mail na kojem je pisalo da je naručeno "it's ordered"

Pa sam sam se malo zbunila da prije mojih osobnih podataka i naručivanja nije bio bar jedan klik sa dodatnim podpitanjem da li je to to šta želim naručiti.
(ako kužite šta sam htjela reći)


P.S Budući da sam nova kod online kupovine zanima me koja je kartica "najsigurnija" za plaćanje tj kako vi plaćate ?
__________________
I believe in myself

Zadnje uređivanje BACARDI : 22.05.2017. at 11:50.
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 00:18   #480
PayPal.
Bez razmišljanja.
__________________
I'm not quiet, I'm plotting.
Annie Lou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:32.