Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2015., 15:15   #141
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Jebeš što sam ja stup društva za cvrčka koji okolo kara sve što hoda, pa i onu koju ja želim.
Zar ti nisi iznad tih niskih strasti?
Adrian Mole is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 15:25   #142
Sve ove rasprave su besmislene. Pravo pitanje je da li VI želite trčati za nekim ili ne. Da li VI želite glumiti nešto što niste da bi "zaveli" ili ne.

Zrela osoba ne gleda na takve sitničave stvari; ako netko nije zainteresiran daljnji pokušaji samo umanjuju samopoštovanje i vrijednost osobe koja pokušava. Ako trčite za nekim sasvim očito pokazujete da ste manje vrijedni od njih.

P.S. Uvijek, ali uvijek vidim propovjedi o moralnosti na ovakvim temamam. Ovo nije pitanje o etici, nije pitanje o dobru i zlu; za to postoji odvojeni dio na forumu.
__________________
Ljudi su progoni beskrajem vječnosti. I tako se pitamo: hoće li naša djela odjekivati kroz stoljeća? Hoće li stranci čuti naša imena davno nakon što smo nestali i pitati se tko smo bili, kako smo se hrabro borili, koliko vatreno smo voljeli? – Odisej
God Hand is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 07:54   #143
Quote:
edward wood kaže: Pogledaj post
Naravno da su ljudi generalno nesigurni po pitanju mnogo toga, ali kad je u pitanju ulet muskarac je nesiguran ako mu se cura svida a to ne napravi dok u istoj situaciji se zena moze izvlacit na fraze muskarac treba prvi prici.

Iz svog osobnog iskustva mogu reci da kad zena inicira komunikacihu najcesce na kraju sam ja taj koji trazi broj ili ucini nesto, alii tada to zavrsi najcesce ponovnim susretom odnosno komunikacijom. Dok u obratnom slucaju, kad ja iniciram kontakt, koliko god brojeva uspio skupiti rijetko kad se ista realizira. Tako da sam prvenstveno za opcju hrabrih zena.
Nazalost, većina muškaraca niti zna napraviti pametan ulet već se to svodi na vulgarnost na treću potenciju.
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 08:49   #144
Usain St. Leo Bolt




Najbrži sprinter ikad. Drži rekorde na 100 i 200m i osvajač šest Olimpijskih medalja u sprintanju. 8 puta prvak svijeta. 2008 otrčao je 9.76 sec na 100m.

Tko ima ovakve karakteristike može trčati za ženama, dakako kad zakasni na autobuskoj stanici može potrčati i za njim. Većina drugih mora čekati drugi autobus ili možda naleti kakva druga žena.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 17:53   #145
Quote:
Vicente kaže: Pogledaj post
Jučer u firmi smo pokrenuli ovu temu u mješanom društvu i zanimljiva mišljenja su isplivala. Diskusija se vrtila oko pitanja da li bi muškarac trebao 'trčati' oko žene ili imati blago ignorantski pristup. Zgodne kolegice su se sve složile da se muško treba puno truditi oko njih, da vole kad se za njima 'trči', dok su ostale kazale da ne vole trčanje s nijedne strane, nego se podjednak interes treba iskazat s obje strane. Dok je jedna rekla nešto zanimljivo, da ju baš pali taj ignorantski pristup kad ju muško 'ne ferma', tek tada se u njoj pobudi znatiželja da kako jedan muškarac može ostat hladan pored nje, tada se ona zagrije za njega. S muške perspektive, ovi koji su najviše komada barili po vani, kažu najbolji je ignorantski pristup, pokazat neki mali početni interes i 'nestati'. Kažu da su tada žene njih tražile, 'skakale' oko njih. S kakvim pristupom ste imali više uspjeha? Pitanje za žene, da li vi volite da muško skače oko vas?
Izgledam prosječno. Znam samoj sebi izgledati i bolje od toga, ali to se ne računa. Računa se kako me vidi okolina, a pretpostavljam da me oni vide kao prosjek.

Što znači da se muško treba potruditi? Da ću glumiti ledenu kraljicu, odbiti ga par puta i tek ću treći, četvrti ili deseti put odlučiti s njim otići na kavu? To mi je glupo, nezrelo i bezobrazno. Ako mi se tip sviđa ne mora se ništa posebno potruditi kako bih izašla s njim. Ako mi se ne sviđa, njegov dodatan angažman ga čini još odbojnijim. Ako mi se ne sviđa, ali ima određene kvalitete, možda mu i dam šansu ako se potrudi. Ali, u pravilu, tko mi se sviđa ne treba uložiti nikakav poseban napor da izađemo zajedno.

Međutim, u slučaju da dođe do veze, tu već očekujem da se jebeno potrudi. Moram znati/osjećati da mu je stalo i da me obožava. Prošlo ljeto se pojavio na portalima članak o Australki koja je došla na ljetovanje u Dubrovnik sa prijateljicama. Svoju prvu večer u Dubrovniku je poslala poruku svom dečku: „Voljela bih da te mogu vidjeti ove sekunde umjesto za tri tjedna.“ U tom trenutku dečko je odlučio. Spremio je stvari, kupio kartu i iznenadio je svojim dolaskom u Dubrovnik. Ovo je previše ekstreman primjer, ali može služiti kao ilustracija u kojoj mjeri mu ne smije ništa biti teško učiniti za mene. Neću ga testirati. Nikada ne testiram ljude, ali naši postupci moraju govoriti da uvijek stavljamo jedno drugo na prvo mjesto.
-Marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 19:29   #146
Quote:
-Marija kaže: Pogledaj post
Ali, u pravilu, tko mi se sviđa ne treba uložiti nikakav poseban napor da izađemo zajedno.
Ovo. Ne volim igrice i zavlačenja. Očekujem da mi pokaže da mu se sviđam, nagađanje me umara, ignoriranje bi mu samo odmoglo. Kod mene ignorant ne bi imao prolaza.
Kasnije se isto treba truditi, ali dobio bi mnogo zauzvrat pa to ne bi bilo nikakvo "trčanje".

Quote:
Svoju prvu večer u Dubrovniku je poslala poruku svom dečku: „Voljela bih da te mogu vidjeti ove sekunde umjesto za tri tjedna.“ U tom trenutku dečko je odlučio. Spremio je stvari, kupio kartu i iznenadio je svojim dolaskom u Dubrovnik. Ovo je previše ekstreman primjer, ali može služiti kao ilustracija u kojoj mjeri mu ne smije ništa biti teško učiniti za mene. Neću ga testirati. Nikada ne testiram ljude, ali naši postupci moraju govoriti da uvijek stavljamo jedno drugo na prvo mjesto.
To je taj, gospodin Savršeni!
A trud mora biti obostran, i tu se slažem s tobom.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 20:04   #147
Ne volim da skače oko mene jerbo ipak želim muškarca a ne psa. Isto tako ne volim one koji misle da mogu svaku zavest.
Najbolje neka zlatna sredina, ne smije bit ni premlako, jer gubim interes.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 20:09   #148
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
To je taj, gospodin Savršeni!
A trud mora biti obostran, i tu se slažem s tobom.
vec vidim kako on slika pun sudoper i pise "volio bih da si ovdje" i ona leti iz dubrovnika, jer ljubav...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 20:12   #149
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
To je taj, gospodin Savršeni!
A trud mora biti obostran, i tu se slažem s tobom.
Meni uopće ne zvuči kao savršeni.
Na početku je uvijek sve med i mlijeko.
Mnogi su tako u vezama izvodili ludosti, a zatim kad su se stvarno trebali p(d)okazati, dali petama vjetra.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 20:26   #150
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
vec vidim kako on slika pun sudoper i pise "volio bih da si ovdje" i ona leti iz dubrovnika, jer ljubav...
Savršeni zna oprati suđe. ...ali dobra ti je fora.

Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Meni uopće ne zvuči kao savršeni.
Na početku je uvijek sve med i mlijeko.
Mnogi su tako u vezama izvodili ludosti, a zatim kad su se stvarno trebali p(d)okazati, dali petama vjetra.
To je možda kod tebe tako. Jbg, treba znati motivirati Savršenog na ludosti.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 21:05   #151
Quote:
-Marija kaže: Pogledaj post
Međutim, u slučaju da dođe do veze, tu već očekujem da se jebeno potrudi. Moram znati/osjećati da mu je stalo i da me obožava. Prošlo ljeto se pojavio na portalima članak o Australki koja je došla na ljetovanje u Dubrovnik sa prijateljicama. Svoju prvu večer u Dubrovniku je poslala poruku svom dečku: „Voljela bih da te mogu vidjeti ove sekunde umjesto za tri tjedna.“ U tom trenutku dečko je odlučio. Spremio je stvari, kupio kartu i iznenadio je svojim dolaskom u Dubrovnik.
Ovo izvest može samo frajer koji je rang ispod partnerice pa mora trčkarat oko nje da mu 'ne pobjegne' i što sve ne..nekako sam dojma da ful zgodni i poželjni likovi se ne pretrgavaju ovoliko.
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 21:29   #152
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Savršeni zna oprati suđe. ...ali dobra ti je fora.
hvala

no, zasto imam osjecaj da je ovaj the savrseni zato jer si moze priustiti ovako sjesti na avion i preletjeti pola kugle?
nista problema s poslom, nista s financijama...

inace, ovdje bih se slozio sa skorpionkom, cesto su velike geste i puni gas na pocetku dobar indikator da uskoro slijedi ispuhavanje i usporavanje
a i da ga jebes, nemres nikoga kontinuirano impresionirati na duzi rok, pa tako, oni kojima je to bitno nuzno u neko doba puse
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 21:44   #153
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
hvala

no, zasto imam osjecaj da je ovaj the savrseni zato jer si moze priustiti ovako sjesti na avion i preletjeti pola kugle?
nista problema s poslom, nista s financijama...

inace, ovdje bih se slozio sa skorpionkom, cesto su velike geste i puni gas na pocetku dobar indikator da uskoro slijedi ispuhavanje i usporavanje
a i da ga jebes, nemres nikoga kontinuirano impresionirati na duzi rok, pa tako, oni kojima je to bitno nuzno u neko doba puse
Nisam mislila na lovu, ali ok, istina je da si ne bi mogao svatko priuštiti, iako sam upoznala darežljive "siromaške" i škrte bogataše. Nisam za iskorištavanje , ne prakticiram to, no lijepo je kad netko na taj način pokaže koliko mu je stalo. Tko ga ne bi volio?

Ja se ne bih složila...iz iskustva, postoje takvi primjerci.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 21:48   #154
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
Ovo izvest može samo frajer koji je rang ispod partnerice pa mora trčkarat oko nje da mu 'ne pobjegne' i što sve ne..nekako sam dojma da ful zgodni i poželjni likovi se ne pretrgavaju ovoliko.
Kako ljudi vole omalovažavati druge. U ovom surovom svijetu takve romantične geste su pravo osvježenje. Podsjeća me na mene.

Ili je jednostavno želio biti pored svoje djevojke? Iznenaditi je neočekivano. Sigurno je bila presretna kad ga je vidjela. Ne znam koju ženu tako nešto ne bi oborilo s nogu. Ljubav.
Lunar Crescent is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 21:51   #155
Quote:
Lunar Crescent kaže: Pogledaj post
Kako ljudi vole omalovažavati druge. U ovom surovom svijetu takve romantične geste su pravo osvježenje. Podsjeća me na mene.

Ili je jednostavno želio biti pored svoje djevojke? Iznenaditi je neočekivano. Sigurno je bila presretna kad ga je vidjela. Ne znam koju ženu tako nešto ne bi oborilo s nogu. Ljubav.
Romantična gesta od stotine eura za avionsku kartu od Australije do Dubrovnika, da.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 21:53   #156
elois
ja sam inace malo blentav na tu stranu i jako me je tesko impresionirati velikim gestama
puno mi vise znace neke male intimne stvari, od srca

mozda i postoje, ne mogu tvrditi, no nemrem se ni zamisliti kako stalno nesto smisljam i izvodim, a da ostanem originalan i poseban
volim iznenaditi, volim nesto uciniti samo jer eto tako, ali mislim da bi i meni dopizdilo skakutanje, a i poceo bih si misliti koga vraga stalno nesto treba

s druge strane medalje, prica iz rl: ona se zatreska u tipa kojeg je srela u bircu, bio je veseljak, volio castiti i zabavljati drustvo
i uzmu se oni i u neko doba krene kukanje: on je stalno u birtiji, svu lovu spiska i stalno je s drustvom
od super tipa jednim potpisom je postao raspikuca i pijanac (sto je ruku na srce cijelo vrijeme i bio)

so, be carefull what youre wishing for
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 22:13   #157
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Romantična gesta od stotine eura za avionsku kartu od Australije do Dubrovnika, da.
Jer je u mogućnosti.
Kao što su neki kod nas u mogućnosti za nešto, ali to ne učine jer im je romantika glupost. I ne svodi se sve na materijalno, da se razumijemo. Geste mogu biti male, ali vrijedne...sitni znakovi pažnje.


Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
elois

puno mi vise znace neke male intimne stvari, od srca

mozda i postoje, ne mogu tvrditi, no nemrem se ni zamisliti kako stalno nesto smisljam i izvodim, a da ostanem originalan i poseban
volim iznenaditi, volim nesto uciniti samo jer eto tako, ali mislim da bi i meni dopizdilo skakutanje, a i poceo bih si misliti koga vraga stalno nesto treba


so, be carefull what youre wishing for
I to je ok. Ni ne mislim da treba skidati zvijezde, ali pokazati da ti je stalo...oboje bi trebali tako.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 22:35   #158
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
I to je ok. Ni ne mislim da treba skidati zvijezde, ali pokazati da ti je stalo...oboje bi trebali tako.
oko toga ne sumnjam da ce se svi sloziti

no oko nacina na koji se pokazuje da je nekome stalo...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 11:22   #159
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Nisam mislila na lovu, ali ok, istina je da si ne bi mogao svatko priuštiti, iako sam upoznala darežljive "siromaške" i škrte bogataše. Nisam za iskorištavanje , ne prakticiram to, no lijepo je kad netko na taj način pokaže koliko mu je stalo. Tko ga ne bi volio?
Naravno, tko ga ne bi volio..odputuje od Australije do Dubrovnika samo zbog nje..tko ga ne bi volio..vodi je na Maldive..tko ga ne bi volio..pokloni joj novi peugeot 208 za rođendan..tko ga ne bi volio..pokloni joj cvijet, čokoladu..meh, izlizana romantika.
Podsjeća na onu foru s debelim ali potkoženim..kada je tip debeo i ima love, onda je mali slatki medo..kada je tip debeo i dekintiran, tada je svinja..
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 11:31   #160
Ne vjerujem u taktičko zavođenje. Onaj koji trči, je obično onaj kojem je stalo više, te je u poziciji da biva iskorištavan, a to je nešto što treba znat i moć probavit.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger