Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2017., 13:03   #121
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
kod mene je danas kiša tako da uopće ne moram ić do plaže da bi do koljena bila u vodi
Moru
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 13:06   #122
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Moru
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 13:09   #123
Obukla ja japanke i išla prošetat pse malo kao da obave, ponijelo me i odšetala kojih 8-9 km. U japankama iz Storyja.

Sad imam takve rane medju prstima da cvilim u jastuk i ne mogu vjerovat da sam toliki tukac.

I šta se imaju stopala navikavat svake godine iznova na japanke, gdje im je celularno sjećanje, jbt.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 13:21   #124
namjerno sam rekla u vodi, jer pričam o kiši.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 15:08   #125
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
kod mene je danas kiša tako da uopće ne moram ić do plaže da bi do koljena bila u vodi
a jebemu
ja sam odradila nasip i došle smo doma, čekam da rukne kiša. nebo je u nijansama pred pljusak, tišina je i pritisak.
takvo je vrijeme da je ova moja, usred ležerne šetnje, dvaput legla u travu, pa sam ja sjela uz nju, bome je i meni dobro sjelo.

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Obukla ja japanke i išla prošetat pse malo kao da obave, ponijelo me i odšetala kojih 8-9 km. U japankama iz Storyja.

Sad imam takve rane medju prstima da cvilim u jastuk i ne mogu vjerovat da sam toliki tukac.

I šta se imaju stopala navikavat svake godine iznova na japanke, gdje im je celularno sjećanje, jbt.
jao, to boli.
zato nemam nijednu obuću s tim među prstima, osim japanki, koje nosim samo po stanu.

odlično pitanje, di je stanična memorija?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 15:24   #126
imam anatomske kožne japanke i mogu odmah prvi dan s njima na biokovo :čehinja: da me ne nažuljaju nešto ko i one cipele koje nosim zimi (a čije ime ne spominjemo) a u koje mogu uskočit i hodat danima iako su nove novcate
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 16:17   #127
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
namjerno sam rekla u vodi, jer pričam o kiši.
onda si trebala reć: u kiši
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 17:15   #128
Danas me podsjetilo zasto ne volim ljeto. Guzva na Stradunu, guzva na Pilama, ne mozes proci nikuda, svi slikavaju, onda 15 min ulaze u bus jer svi unutra kupuju karte... Ah, divne 90te.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 17:29   #129
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Danas me podsjetilo zasto ne volim ljeto. Guzva na Stradunu, guzva na Pilama, ne mozes proci nikuda, svi slikavaju, onda 15 min ulaze u bus jer svi unutra kupuju karte... Ah, divne 90te.
Je, sredina 90-ih je bila super, ali i kraj 80-ih.
Zadnje kaj sam pred rat bila tam je bila 90. i '91 i jos je bilo fino, nisu bile ludjacke guzve.
Ak dobro pamtim, frendica i ja smo se vratile u Zagreb zadnjim avionom ili jednim od zadnjih, prije zatvaranja aerodroma.

Jos se sjecam kak smo noci provodili na Banjama s nasim dubrovackim drustvom i komentirali kak je sreca da je nama tak lijepo i mirno, a u dijelovima zemlje sranje.

I onda je i tam krenulo.

Mislim da sam zadnje bila ... hm... mozda 98. I jos je bilo sasvim fino kaj se tice guzvi.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 17:43   #130
Popizdile ste s tim japankama.
Sparno je
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 17:48   #131
Kod mene je zadnjih 10-ak dana vrijeme ocajno. Danas sam se zaletila do ducana dok je bilo suncano, ali je u isto vrijeme i padala kisa.
Oni dani kad sam zivcana na vrijeme... Argh

Nemam prevelika ocekivanja od ljeta. Bacam okladu da ce potrajati jedno 2 dana: temperature 28-32, taman da se proseta po svim medijima. I onda opet na jedno 22-23 sa sarmantim povjetarcem koji igra judo s kisobranom.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 17:49   #132
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Popizdile ste s tim japankama.
Sparno je
pa nisam ih još izvadila iz ormara tek sam maknula papuče podtsavljene s 'krznom'. prerano je još za japanke :/
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 17:51   #133
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
pa nisam ih još izvadila iz ormara tek sam maknula papuče podtsavljene s 'krznom'. prerano je još za japanke :/
Pa vidi Alexu gore
Ja sam još u odurnagumenačizma looku.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 22:56   #134
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Je, sredina 90-ih je bila super, ali i kraj 80-ih.
Zadnje kaj sam pred rat bila tam je bila 90. i '91 i jos je bilo fino, nisu bile ludjacke guzve.
Ak dobro pamtim, frendica i ja smo se vratile u Zagreb zadnjim avionom ili jednim od zadnjih, prije zatvaranja aerodroma.

Jos se sjecam kak smo noci provodili na Banjama s nasim dubrovackim drustvom i komentirali kak je sreca da je nama tak lijepo i mirno, a u dijelovima zemlje sranje.

I onda je i tam krenulo.

Mislim da sam zadnje bila ... hm... mozda 98. I jos je bilo sasvim fino kaj se tice guzvi.
A koliko je tek svadbi, auuu...

Jucer sam vidio bar 2-3, a danas isto nekoliko. Stranci redom. Posao cvjeta ovim agencijama za organizaciju vjencanja.

Nije bilo apsurdnih guzvi sve negdje do prije nekoliko godina.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 19:11   #135
Jesam li normalna ako zelim provest ljeto u Zagrebu, a imam opciju biti na moru
Spotty Dots is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 09:44   #136
Quote:
Spotty Dots kaže: Pogledaj post
Jesam li normalna ako zelim provest ljeto u Zagrebu, a imam opciju biti na moru
Nisi.
Zagreb je super po ljeti.
Nema gužve, parkiraš gdje hoćeš, hrpa događanja, a ako se zaželiš rive navečer prošećeš po Tkalči, pojedeš ribu (uvijek bolju i jeftiniju nego dolje), ližeš sladoled, ležiš na Zrinjevcu ili Bundeku, uzmeš knjigu i uživaš, kad je jako vruće šećeš na Sljemenu, ljeto na Strossu, piknik u Maksimiru, večeri na Griču, film festival, koncerti...
Ima Zg svojih čari ljeti.
BondWannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 10:13   #137
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
a jebemu
ja sam odradila nasip i došle smo doma, čekam da rukne kiša. nebo je u nijansama pred pljusak, tišina je i pritisak.
takvo je vrijeme da je ova moja, usred ležerne šetnje, dvaput legla u travu, pa sam ja sjela uz nju, bome je i meni dobro sjelo.



jao, to boli.
zato nemam nijednu obuću s tim među prstima, osim japanki, koje nosim samo po stanu.

odlično pitanje, di je stanična memorija?
Izvještavam da se memorija vratila. Sad je sve ok.


Quote:
Spotty Dots kaže: Pogledaj post
Jesam li normalna ako zelim provest ljeto u Zagrebu, a imam opciju biti na moru
O, da!
Bez razmišljanja. Ljeta u Zagrebu su divna!!
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 10:47   #138
Mislim da mi se ljeto ozbiljno počelo gaditi. Šteta, pizdila sam po zimi jer je bilo hladno, al sad isto pizdim jer je ovo OGAVNO.
Nije mi više baš napeto pola dana provesti u zamračenom uredu s upaljenom klimom, pa drugih još skoro pola tako isto doma.
A bila sam se čudila onima na onoj temi
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 11:04   #139
Jesam ja jedina koja je po ljeti sva ljepljiva prakticki cim izadjem van iz stana? Mrzim taj filing na kozi. Znaci ne ono kad si mokar kad se uznojis nego ta odvratna ljepljivost. I tako u bilo koje doba dana skroz do 10, 11 navecer, tek onda je podnosljivo

Ne zelim ljeto provesti u zatvorenom u klimi, a stvarno mi dodje da ne izlazim nikud iz stana, osim na posao


P.s. Jel ima neka tema na forumu gdje mozemo pljuvati po ljetu?
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 11:08   #140
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
P.s. Jel ima neka tema na forumu gdje mozemo pljuvati po ljetu?
naravno da ima
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:44.