Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2017., 11:43   #2381
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Ajde bar radiš parodiju nad vlastitim neznanjem uzrokovanim sjedenjem na ušima.
Pa da ponovimo, ne brane se nikako.
Kako su se branili od dugoročnih poslijedica mnogobrojnih nuklearnih pokusa ?
Također nikako.
A čime špricaju ? O tome i raspravljamo, ovisno da li su meteorološki, vojni, klimatski ..... chemovi.
nista ja ne radim, ja postavljam pitanja kako bi shvatio koji je nacin razmisljanja cudaka koji negiraju prirodne znanosti i zakone.

dakle spricaju iz nepoznatih razloga, nepoznatim tvarima, ne stite se a dokaza nema jer je tesko snimiti jedan jedini avion opremljen tim spremnicima a navodno ih je na desetke tisuca? aha, i onda ja radim parodiju.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 13:46   #2382
problem s pogresnim shvacanjem pojma alternativno

negiranje znanosti i stvarnosti nije alternativno shvacanje i promisljanje nego blebetanje. ne slazete se? pa dokazite da je znanost u krivu.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 08:10   #2383
Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Istina, znanja su se mijenjala kroz povijest, za neke stvari će se sigurno mijenjati u budućnosti.
Znanja i istine su takve kakve jesu i nikad se ne mijenjaju, mijenjaju se samo "znanja".
A to i jest problem jer kad se sjetimo svih takvih "znanja" koja su se mijenjala, ne možemo biti više sigurni ni u što...i sam u zadnje vrijeme preispitujem neka uvjerenja i "znanja" koja su mi nametana od rođenja pa sam ih stoga prihvatio zdravo za gotovo, ni ne pomišljajući sumnjati u njih, no, postoje iznimno jaki argumenti da su ta znanja potpuno netočna...a ako se upravo za njih pokaže i dokaže da nisu istinita, onda zbilja ne znam tko će više u išta moći biti siguran.
No, ta moja preispitivanja nekih znanja nemaju veze s ovom temom pa neću o njima.
Dakle, hajdemo pretpostaviti stvari takvima da neke "činjenice" "znamo" ili smo barem "sigurni" u njih (iako možda nismo svjesni da griješimo).

Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Naslov vrišti o trovanju Hrvata, ali tekst je umjereniji di se autor na kraju pita postoji li mogućnost da ipak nisu u pitanju samo obični tragovi. Ali dobro, to je karakteristika svih medija staviti bombastičan naslov da privuče ljude da kliknu
Nažalost - točno je.
Mediji žive od pisanja i prodaje napisanog. Ne nužno od istine. Nažalost.
Ni ja ne volim takav pristup, ali ipak od nekud crpimo neke informacije...kakve god. Jedino u što mogu biti barem malo sigurniji je da - čim više izvora uspijemo naći, realno je veća šansa da će nam se lakše iskristalizirati nekakva istina. Svatko od nas primljene informacije filtrira na neki svoj način i na kraju izvodi zaključke.

Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Da, čitao je po internetu i po tome sagradio svoju sumnju i mišljenje. Ali je li čitao i "kontra" stranu? To ne znamo.
Da, ne možemo znati što je sve čitao. Međutim, teško da je na internetu nailazio samo na jednu vrstu informacija, od jedne "strane", a na drugu nikako.
Kad bi tako bilo, svatko bi se zapitao - postoji li uopće kontra strana?
Ako uopće ne postoji, bilo bi to čudno. Čak i za to da je Zemlja okrugla postoji kontra strana.
Nadalje, ne znam je li to neki grijeh čitati po internetu (kao što je ovaj radio)?
Možda je grijeh i čitati knjige?
Danas na internetu postoji beskraj materijala o svemu i svačemu, prenesenih iz knjiga, novina, časopisa, znanstvenih radova i svačega.
Postoji mnoštvo informacija.
I danas je internet daleko najveći izvor informacija. I normalno je da ako nešto tražimo da ćemo tražiti na internetu jer ćemo tu najlakše i najbrže naći.
Tu ima sigurno najviše informacija. Gdje ćemo tražiti ako ne na netu?
Ili da pitam susjedu koja se bavi horoskopima?
Često se ljudi koji svakodnevno koriste internet, sprdavaju s informacijama koje s njega netko drugi priloži, a sami se informacijama s njega svakodnevno koriste.
To su mi, blago rečeno - neobični kriteriji.

Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Ali da je imao znanja o tematici onda bi sam izgradio svoje mišljenje, ne bi ga morao nalaziti na internetu.
Negdje je ipak trebao steći to znanje odnosno do njega doći, zar ne?
Naravno, znanje se može steći na razne načine, na raznim mjestima.
Postoje li neki kriteriji ili pravila, gdje se i kako treba stjecati znanje?
I ako netko i stekne znanje po nekim kriterijima i na nekim mjestima koja se smatraju valjanima, nema li on više nikakva prava tražiti ni u kakvim drugim izvorima niti preispitivati naučeno već se slijepo držati onog što je naučio i to ni u kom slučaju dovoditi u pitanje?


Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Vidiš, ja sam prvi put za kemove čuo ovdje na forumu i nakon prvog pročitanog posta imao reakciju "wtf, o čemu ovaj priča, pa to je kondenzacija..."
Zato što sam imao dovoljno znanja meteorologije i termodinamike da sam zaključim da je to besmisleno.
Da nisam imao pojma možda bi pogledao bi u nebo, vidio trag iza aviona i rekao "gle zbilja, da im pas mater..."
Ja sam čuo prije nekoliko godina prvi put, na internetu. I meni se najprije činilo priblesavo i nisam o tome razmišljao previše. Onda sam nakon nekog vremena naletio opet pa opet...i tako sam ipak počeo pogledavati i čitati materijale. Nailazio sam na svakojake informacije. I moj sklop ih je filtrirao.
Nakon mnoštva prilično uvjerljivih i logičnih argumenata, i relativno malo i relativno neuvjerljivih onih suprotnih - puno sam bliži mišljenju da su CT, nažalost, praksa i realnost.
Nije mi drago i volio bih da nije tako.

Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Što se Aleksića tiče, sorry ali tip je prosvirao...može on biti borac za pravdu i interes svog naroda, čak sam i siguran da iskreno vjeruje u to, ali priča nesuvislo o nekim neprijateljima od kojih su neki srpski penzić piloti.

Nije bitno je li završio faks ili nije nego sam samo htio dokazati da ni on nema nikakvog znanja o onome čemu priča.
Što je prosvirao? Klavičembalo?
Šala.
A gle, ti kažeš da nema znanja, a tko može garantirati da tip možda zbilja nije u pravu?
Vjerujem ipak da će vrijeme pokazati i volio bih da se istina o ovome masovno sazna, kakva god bila.
Osobno bih jako volio da je to istina da CT ne psotoje, da su sve to svi samo umislili i da tisuće izvora koji o tome govore nemaju ama baš nikakvog smisla ni logike i da je baš sve masovno umišljena glupost.

Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Naravno da ne moraš obavezno imati faks da bi nešto znao, ali čisto sumnjam da bi njemu nešto značilo da se počne pričati o relativnoj vlazi ili prezasićenju prema ledu, a to su 2 pojma koja u osnovi objašnjavaju dugotrajne contrailove.
Možda bi mu značilo, možda ne bi.
Da bi čovjek koji je zastupnik u parlamentu bio siguran u ovako nešto, i da bi o tome javno pričao, mislim da mora postojati debeli razlog.
Ili je prolupao. Ne znam može li biti nešto treće.
Ali zar su baš svi redom koji o tome pričaju i prilažu mnoštvo argumenata koji ne idu u prilog nepostojanju CT-a - prolupali?
Teško. Ali možda jesu, možda je to neka masovna hipnoza.


Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Pa recimo konkretno rekao si za ovu grupu ljudi da su plaćenici
https://keith.seas.harvard.edu/people
Grupa istraživača s Harvarda koja se bavi istraživanjem geoinženjeringa. Ima takvih još i po drugim sveučilištima. Ja sam konkretno stavljao neke radove u kojima su neki od autora bili iz njemačke meteo službe.
Ne da mi se sad tražiti, ali moguće da se radilo o postu koji je stavio biljka112. Na 1 jedini izvor koji je stavio, ja sam mu tom prilikom odgovorio u sličnom stilu u kojem je on meni odgovarao na ama baš svaki moj post.
Nisam to tada ni čitao, niti više čitam postove nekih ljudi, upravo radi dugotrajne i konstantne nedobronamjernosti, nezainteresiranosti za temu i raspravu, već samo za kontriranje i svađu s neistomišljenicima i automatsko omalovažavanje i vrijeđanje svega što takav stavi.


Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Skoro svatko može biti kupljen, to je istina, ali ono...na taj način samo širimo krug ljudi koji bi trebali biti uključeni. Pa koliko je to sad već ljudi?
Ne znam točnu brojku, ali izgledno je da ih ima.
Naravno da ne mogu biti svi, ali po svemu sudeći, ima ih.
I ne mora ih biti ne znam koliko puno; sasvim je dovoljno da ih ima i manji broj, ali na onim položajima, institucijama i medijima koji daju službene objave i koji time ponajviše utječu na javno mnijenje.

Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Evo, recimo je li on kupljen?
https://www.youtube.com/watch?v=fp87Y_hlj6A
Nebojša Subanović, pilot i meteorolog, vlasnik privatne meteo tvrtke. Zašto njemu nećeš vjerovati, ali Aleksiću hoćeš?
Pogledao sam do kraja. Čovjek zvuči ok i čini se da vjeruje u to što govori.
I neka objašnjenja se čine logična.
Problem je što postoji mnoštvo izvora koji isto tako nude uvjerljive informacije koje kontriraju ovom.
Treba svakako saslušati i vidjeti čim više jer jedino tako se može izvući neka istina.

Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Zato što ljudi imaju svoj posao, a ne da se bave onime što je za njih - gluparija. Kako bi ti ljudi prošli da pišu tu po forumu? Bili im se vjerovalo?
Ovisi kakve bi argumente dali.
Ako bi rekli da su oni koji misle drugačije blesavi i da pišu gluposti i bedastoće, naravno da ne bi imali nikakav kredibilitet.
Ako bi argumentirali detaljno, logično i smisleno, potkrijepljeno brojnim izvorima i dokazima, zašto ne?

Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Provodili su takva istraživanja, ali rezultati su prikazivani u znanstvenim časopisima, a ne po portalima i blogovima. Pratili su avione, bilježili pojavu tragova, mjerili vlažnost zraka i dovodili to u korelaciju. Nisu u zaključak stavili da to nisu kemovi, nego rezultate svojih mjerenja.
To je super. Ipak, teško mi je vjerovati da od svih tih istraživanja baš ništa nije dospjelo na medij svih medija..dođu knjige o vradžbinama i crnoj magiji, a da ovako nešto ne dođe, teško mi vjerovati.
No, ako ima takvih izvora, i ako ih netko nađe, neka priloži, to je bolje nego isprazno reći sugovorniku - Ne, nisi u pravu. I postavljati mu stoput pitanja na koja je stoput odgovoreno.

Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Postoje i novija izdanja iste knjige iz 1975 ili 1987
Ok, ali to je reprint nečeg već objavljenog, kopija.
Kopiranje ga ne čini vjerodostojnijim.

Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Postoji i prijevod na hrvatski . Sigurno ga ima knjižnica DHMZ-a pa se lako može provjeriti.
E sad, nisam učlanjen u knjižnicu DHMZ-a, ali ako ima u knjižnicama grada Zagreba, mogu pogledati.

Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Ne mogu više ovako, dosadan sam sam sebi
Ali nisi nama. Meni si čist' ok.
Ali oprosti što od žena i biznisa ne stignem odmah odgovoriti.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 08:41   #2384
i eto.
kaliforničani su isto oduševljeni,
ćini se da je precednik zado udarac kondenzaciji...

Quote:
knukles's picture
knukles seek Jun 3, 2017 2:32 PM

...

What a beautiful day out here in CA. No chemtrails!
http://www.zerohedge.com/news/2017-0...omment-9649849
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 00:41   #2385
Ovaj put samo kratko.

Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
To je super. Ipak, teško mi je vjerovati da od svih tih istraživanja baš ništa nije dospjelo na medij svih medija..dođu knjige o vradžbinama i crnoj magiji, a da ovako nešto ne dođe, teško mi vjerovati.
No, ako ima takvih izvora, i ako ih netko nađe, neka priloži, to je bolje nego isprazno reći sugovorniku - Ne, nisi u pravu. I postavljati mu stoput pitanja na koja je stoput odgovoreno.
Evo jedan takav rad, nešto slično što je radio onaj lik iz Splita samo na puno višoj razini.
Zar misliš da mediji kopaju po bazama znanstvenih radova i prevode ih? I bolje da to ne rade jer me strah pomisliti na što bi to ličilo.

https://drive.google.com/open?id=0B2...E54cFpHVzkxc00
Adama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 02:36   #2386
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Rorionov post

Kako ići u raspravu s likom koji osporava Einsteina, Hawkinga, Darwina, Big bang teoriju jer eto, može pljuvat po nečemu što ne shvaća.
I onda takav lik dođe ovdje na temu, bez ikakvog predznanja, osim onog da može kopirati youtube link i staviti ga ovdje, pa prosipa "pamet" koju mu je usadio neki kvazi znanstvenik iz Srbije.
od ovih 4 samo je jedna teorija znanstvena, Einsteinova.. zašto čitaj Poppera..

Hawking, Darwin, i big bang nisu.. a Darwinizam je i tautologija.. the fittest survive, they survive, therefore they are the fittest..

Zadnje uređivanje nezgodan2 : 05.06.2017. at 02:52.
nezgodan2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 03:37   #2387
Quote:
nezgodan2 kaže: Pogledaj post
od ovih 4 samo je jedna teorija znanstvena, Einsteinova.. zašto čitaj Poppera..

Hawking, Darwin, i big bang nisu.. a Darwinizam je i tautologija.. the fittest survive, they survive, therefore they are the fittest..
Poanta posta je bila pokazati o kakvim se sugovornicima na ovoj temi radi. Kako onda razgovarati s njime o nečemu što se tiče fizike i da se od njega dobije normalan odgovor i da je on donesen od strane njegovih misli, a ne misli koje su mu usađene od nekih kvazi znanstvenika koje on samo ko papiga ponavlja kao jedinu istinu.

On ne shvaća pojam alternative i alternativnog, pogotovo vezano za ovu temu, nego eto samo ponavlja nešto što je netko rekao kao jedinu istinu, istinu viđenu pravim očima i otvorenog uma. I onda imaš njegove postove gdje je tvrdio da samo iz gledanja tih oblaka je vidljivo da nas špricaju s nečime. Zato su takvi ljudi meni vrlo brzo na ignore listi, jer se s njima ne može raspravljati jer nisu na toj razini. Ima ljudi ovdje s kojima se ne slažem i koji mi nisu na ignoru jer se znaju raspravljati, ali eto, imaš onih koji su ko papige i od njih se ne može dobiti neki normalan i razumljiv, te argumentiran odgovor koji je došao od njihovog vlastitog mozga, a ne od mozga nekog Srbina koji misli da je znanstvenik.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 10:09   #2388
Miki1988, pošto su ti C.Sagan i Hawking uzori u znanstvenom svijetu, te se razumiješ u thread, možeš li nam pojasniti :
Barem jedan od mnogobrojnih chemtrail projekata, npr.

Variable Terrain Radio Parabolic Equation or VTRPE. This is a computer radio frequency propagation program that deals with radio waves and enables the RFMP system to visually see the terrain of a battlefield in three dimensions on a television-type screen.

This "ducting" problem was solved by releasing an aerosol, a mixture of barium salts into the atmosphere over the United States. Thus, they can make an atmospheric radio frequency "duct" with a base of barium aerosol released from aircraft.

One of the researchers, the physicist from Brookhaven, explained how the process works: The chemical and electrical characteristics of the mixture cause moisture to stay in the clouds. The aerosol sets up an electrical and chemical environmental that supports RF ducting for the RFMP/VTRPE warfare system."The mixture of barium salt from the aerosol when sprayed in a straight line will also provide a ducting path form point A to point B and will enable high frequency communications along that path, even over the curvature of the Earth, in both directions," he said. "Enemy high frequency communications can be monitored easier with the straight line A to B ducting medium."

https://www.darpa.mil/

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Project_112

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Project_SHAD
http://www.rense.com/general11/chmmill.htm

I Miky1988, ako si ti ograničen, ili bolje rečeno zarobljen u Hawking sf bajkama i Saganovim fantazijama, još je gore što ne samo da negiraš science based evidence vojne projekte koji uključuju i razne em. valove, te prilagođavanje medija kroz koji prolaze pomoću chemova,
već smatraš da je to sve umotvorina nekog Srbina, strašno u smislu blokade logičkog zaključivanja i ograničenosti, uz današnji pristup informacija, kažem strašno.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 10:29   #2389
nema ovo veze s alternativom, ovo su sanjarenja sacice cudaka bez ijednog dokaza, cak nema ni suvislo postavljene teorije zavjere.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 13:45   #2390
@Rorion opet lupetaš.

DARPA je agencija Ministarstva obrane SAD zadužena za razvoj novih tehnologija. Ne vidim bilo kakvu poveznicu s chemtrailsima.

Projekt 112 odnosi se na korištenje biološkoih i kemijskih spojeva, čitaj bojnih otrova. No, aerosoli se mogu primjenjivati pomoću raketa, granata, avio bombi a ne samo prašenjem.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 13:58   #2391
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
nema ovo veze s alternativom, ovo su sanjarenja sacice cudaka bez ijednog dokaza, cak nema ni suvislo postavljene teorije zavjere.
Uskočivši u pomoć Mikiju, radi vama znane empatije, naime neznalica podržava neznalicu, ponovo po n-ti put prikazuješ distribuciju svoga neznanja i


The VTRPE program is able to make predictions for microwave propagation over both land and water. The VTRPE code is a full-wave propagation model that solves the electromagnetic wave equations for the complex electric and magnetic radiation fields. The model accounts for the effects of nonuniform atmospheric refractivity fields, variable surface terrain, and varying surface dielectric properties on microwave propagation.

http://adsabs.harvard.edu/abs/1991nosc.reptS....R

Publication:
Final Report, May 1990 - Sep. 1991 Naval Ocean Systems Center, San Diego, CA.

Vojnih programa u kojima su korišteni chemtraili ima koliko hoćeš.
Čak je i Biljka112, skeptik svoje vrste, priznao da postoje, (mogu naći taj post od prije par mj.) , ali na ograničenim područjima, kao npr. ovaj.
. The chemical and electrical characterics of the mixture will cause water moisture to stay in clouds. Spraying from point A to point B will enable high frequency communications along that path, even over the curvature of the earth, in both directions. Barium salt chemtrails were used to support the Navy's Radio Frequency
Mission Planner over Iraq and Saudi Arabia
http://www.anomalies-unlimited.com/Theories.html

Također 7Nation , i ti i Miki bi trebali znati, da distribucija znanja i informacija nije ista, iako se i one dijele i primaju. No distribucija znanja treba imati recipročnu vezu. Kada djelimo informacije, ne moramo odgovarati na njih, možemo ih primiti i odbaciti, ovisno o potrebi. A tijekom distribucije znanja, znanje primamo, usvajamo ga te manipuliramo s njim u toj mjeri da nam posluži svrsi. Skraćeno, kada se šire informacije, ne mora nužno doći do stjecanja znanja, no kada se znanje distribuira, primatelj ga upija i stvara novi spektar znanja koji može rezultirati određenim novim akcijama.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 15:23   #2392
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
nema ovo veze s alternativom, ovo su sanjarenja sacice cudaka bez ijednog dokaza, cak nema ni suvislo postavljene teorije zavjere.
Ma ne samo da nema dokaza, nego nema nikakvog uporišta, čak ni sa razine nekakve logike i isplativosti da se to radi. Oni zaista misle da je tako jednostavno i jeftino napraviti modifikacije na avionima, i to onim putničkim, te da piloti, osoblje, mehaničari, svi oni jednostavno to NE VIDE što se stavlja u njihove avione.

Ali zato vide ovi teoretičari čim dignu pogled u nebo, odmah može vidjeti o kojim se spojevima radi i s čime se danas praši. Zato mi, koji nemamo otvorene oči, jednostavno to ne vidimo i ovce smo jer nam je sve to normalno.
A i na kraju, nitko od njih se ne zna i ne može usuglasiti oko toga čemu služe chemovi, s čime se točno šprica i u koju svrhu jer ovih nekoliko godina koliko visim po ovoj temi, nitko, ali ama baš nitko od tih chem stvorenja nije mogao dokazati ili barem potaknuti na raspravu vezano za chemove i da ima dobre argumente i smjernice da ljudi mogu razmisliti o tome da li je to gore stvarno špricanje ili ne.

Ne shvaćaju koliko je ljudi lakše kontrolirati i trovati tu pri tlu nego bacati nešto s 10 kilometara visine i boktepitaj gdje će to pasti na tlo. Stvarno da u današnje vrijeme netko ima toliko para da to radi, to mi ne ide u glavu.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 15:37   #2393
Rori, koliko puta ti treba ponoviti da je VTRPE softver?
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 19:26   #2394
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ma ne samo da nema dokaza, nego nema nikakvog uporišta, čak ni sa razine nekakve logike i isplativosti da se to radi. Oni zaista misle da je tako jednostavno i jeftino napraviti modifikacije na avionima, i to onim putničkim, te da piloti, osoblje, mehaničari, svi oni jednostavno to NE VIDE što se stavlja u njihove avione.

Ali zato vide ovi teoretičari čim dignu pogled u nebo, odmah može vidjeti o kojim se spojevima radi i s čime se danas praši.
kolega... ja san nikidan upa u chemtrails raspravu uživo... sa korisnikom... koji je odvjetnik

primjetija san jednu zanimljivost kod zagovornika chemtrailsa i online i uživo: svaka druga rič je "oni"
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 12:57   #2395
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Uskočivši u pomoć Mikiju, radi vama znane empatije, naime neznalica podržava neznalicu, ponovo po n-ti put prikazuješ distribuciju svoga neznanja
distribucija neznanja, gdje vadis te besmislene termine. po cemu prosudjujes da sam neznalica? mozda po tome da nemas odgovor ni na jedno pitanje vec istipkavas besmislice iz dana u dan? kao recimo ovo:

Quote:
i The VTRPE program is able to make predictions for microwave propagation over both land and water. The VTRPE code is a full-wave propagation model that solves the electromagnetic wave equations for the complex electric and magnetic radiation fields. The model accounts for the effects of nonuniform atmospheric refractivity fields, variable surface terrain, and varying surface dielectric properties on microwave propagation.
nit si shvatio napisano nit te briga da nema nikakve veze s temom, po obicaju.

Quote:
Vojnih programa u kojima su korišteni chemtraili ima koliko hoćeš.
Čak je i Biljka112, skeptik svoje vrste, priznao da postoje, (mogu naći taj post od prije par mj.) , ali na ograničenim područjima, kao npr. ovaj.
nema, niti jedan. postoje programi disperzije ciljanih tvari poput pesticida ali vojni program s nekakvim kemtrejlsima ne postoji.

Quote:
Također 7Nation , i ti i Miki bi trebali znati, da distribucija znanja i informacija nije ista, iako se i one dijele i primaju. No distribucija znanja treba imati recipročnu vezu. Kada djelimo informacije, ne moramo odgovarati na njih, možemo ih primiti i odbaciti, ovisno o potrebi. A tijekom distribucije znanja, znanje primamo, usvajamo ga te manipuliramo s njim u toj mjeri da nam posluži svrsi. Skraćeno, kada se šire informacije, ne mora nužno doći do stjecanja znanja, no kada se znanje distribuira, primatelj ga upija i stvara novi spektar znanja koji može rezultirati određenim novim akcijama.
puno rijeci a sazetak je ovo: na temelju youtube budalastina formirate ideju koju ne mozete potkrijepiti dokazima, kako prirodnim tako ni znanstvenim, a kad vas se nesto pita krenete stampati litanije i nazivati ih informacijama, argumentima i dokazima.

probaj opet. tko sprica, kako, cime, u koju svrhu.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 13:01   #2396
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
kolega... ja san nikidan upa u chemtrails raspravu uživo... sa korisnikom... koji je odvjetnik

primjetija san jednu zanimljivost kod zagovornika chemtrailsa i online i uživo: svaka druga rič je "oni"
moj prijatelj je zaljubljenik u ovu teoriju zavjere. sjedimo tako na jarunu jedan dan, locemo pivu a sparno bilo i pritisak - on popusio uz 5 pivi valjda pola kutije cigara i kaze gle tragove po nebu odmah me glava pocinje bolit. pita ga nije li od alkohola i cigareta pa sam ispao zatucani korporacijski mis koji guta soroseve medije. pa ti vidi
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 08:25   #2397
Hrvatska i nema neko zavidno zrakoplovstvo,pa tesko da ispusta chemtrailse . Ako negdje u svijetu i postoje za nas je to previse slozena tehnologija . Tako da si ne razbijate glave glupostima i paranojom oko teorija urote,zavjere i slicnim stvarima. Mislim da u danasnjem svijetu nije lagano sakriti informacije, da nesto spricaju vec bi se znalo.
__________________
verba volant, scripta manent
Richeilleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 09:29   #2398
Quote:
Hrvatska i nema neko zavidno zrakoplovstvo,pa tesko da ispusta chemtrailse
Chemove može ispuštati i običan propelerac.
Zaključak ti i nije baš.
Preko hr ne preleću, dolijeću strani avioni ?

Quote:
Ako negdje u svijetu i postoje za nas je to previse slozena tehnologija
Burad puna liquida i crijeva , uf teža tehnologija
Quote:
Tako da si ne razbijate glave glupostima i paranojom oko teorija urote,zavjere i slicnim stvarima.
Ne treba razijati glavu, ali niti biti slijepih očiju.
Nema teorija, ali ima zavjera.
Quote:
Mislim da u danasnjem svijetu nije lagano sakriti informacije
,
Prouči izraz omerta.
Inače se danas ništa ne skriva.
Toliko se loše skriva da je sve puno raznoraznih afera, od nogometa, gospodarstva, politike....
Ništa oni ne mogu sakriti, čak ni pokradene milione:klap::klap:
Quote:
da nesto spricaju vec bi se znalo.
I zna se.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 11:51   #2399
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Burad puna liquida i crijeva , uf teža tehnologija
tako ti to zamisljas, bure i iz njega crijevo gurnuto kroz odskrinuti prozor na 10+ somova km visine a nigdje niti jednog sljakera na aerodromu koji bi fotkao tu burad? ma cudo jedno, valjda nemaju pametne mobitele.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 13:44   #2400


Evo dokaza!!!
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:42.